Перейти до змісту

Все про бляхи


Ha3aP

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 875
  • Створено
  • Остання відповідь
4 минуты назад, Unknown сказал:

Як можна так поверхнево оцінювати ситуацію? 

Максимальний коефіцієнт віку = 15 а не 18. Але це розрахунок лише акцизу! 

Далі акциз потрібно помножити на 1.2 (пдв накрутити).  Крім Того добавити суму,  яка = 0.33*"митна вартість авто"

Оцінять тисячі у дві авто,  то + 660євро. 

 

Я рахував коефіцієнт 15 а в повідомленні написав 18

а по калькуляторі видало 1288 євро по пільговій ставці, якщо я правильно розумію. На таку суму я теж згоден

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніякий калькулятор не дасть точної повної вартості бо є одне невідоме - за митну вартість митники не беруть реальну суму угоди (купівлі авто),  а по своїх базах якусь циферку. І та циферка може бути вищою помітно від ціни авто... 

Крім того ще послуги брокера варто добавити,  постановку на облік. Може іще якісь помітні платежі є. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Amor сказано:

калькуляторі видало 1288 євро

Це суто акциз?  Тоді дораховуй мито і пдв по схемі,  що я написав,  це буде значно ближче до реальності. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@igorgame якраз думав запостити, а вождь дійсно єбобо, міг би ліпше себе спалити, був би євромучеником :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Unknown сказал:

Це суто акциз?  Тоді дораховуй мито і пдв по схемі,  що я написав,  це буде значно ближче до реальності. 

 

Треба напевне питати в спеціалістів)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нема там що питати,  окрім орієнтовної каталожної вартості твого авто,  яку митники врахують як митну.  Решта цифр легко рахується. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Deemon сказано:

@igorgame якраз думав запостити, а вождь дійсно єбобо, міг би ліпше себе спалити, був би євромучеником :D

Він далеко не дурний. Машина - то залізяка, і йому її абсолютно не шкода (тим більше дорогий в ремонті і ломучий Рейндж). Але ви послухайте, як він далі говорить, що потрібні зміни, нормальні закони, чесні чиновники, олігархи бісяться з жиру, а до людей не прислухаються і не залишають їм надії. Чоловік явно готує грунт для своєї політичної кар'єри. Не здивуюся, якщо згодом побачу його серед наших 450 народних обранців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Serpent сказал:

Вроді тут є калькулятор за новим законом https://www.autocentre.ua/ua/rastamozhka-auto

За мою машину 2000г, которую брал за 1000 в Словакии надо отдать 2300 растаможки)) минус 650 возможной скидки.

И не факт, что таможня оценит машину в 1000, а не в 2000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Amor сказал:

 

Я рахував коефіцієнт 15 а в повідомленні написав 18

а по калькуляторі видало 1288 євро по пільговій ставці, якщо я правильно розумію. На таку суму я теж згоден

В итоге выйдет не  меньше 3000 юсд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Serpent сказано:

Він далеко не дурний. Машина - то залізяка, і йому її абсолютно не шкода (тим більше дорогий в ремонті і ломучий Рейндж). Але ви послухайте, як він далі говорить, що потрібні зміни, нормальні закони, чесні чиновники, олігархи бісяться з жиру, а до людей не прислухаються і не залишають їм надії. Чоловік явно готує грунт для своєї політичної кар'єри. Не здивуюся, якщо згодом побачу його серед наших 450 народних обранців.

100%. Вже один є з гаслом "продав Ролс Ройс".

А цей буде "спалив Ленд Ровер". Цікаво хто за ним стоїть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьмемо для прикладу Гольф 4 1.6 бенз за 2000. Рвхуємо. Акциз - 1200, зі знижкою - 600(майже як хотіли бляхарі). Мито - 200. Пдв - 560. ПФ - 168. Ітого - 3528. Ціна на укробляхах 5500-6000. Що знов не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Клас,блях не буде ото щастя з нового року жінкам декрет вріжуть —клас,газ по гривень 20 —класно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, halcogen сказал:

Нехай відмінять пенсійний, це найоб і обдиралово !!! Навіщо платити пенсійний, якщо твоя пенсія від того більшою не буде.

Може тому що в нас солідарна система, а не накопичувальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, volks сказано:

Що знов не так?

не так те, що оцю подачку зробили лише для дійсно "узаконення вже ввезених", щоб "зняти соціальну напругу", щоб типу "оті бляхарі швиденько побігли користуватись пільговим терміном" "щоб розсосались" і все. І це зовсім не для народу.

Чому лише три місяці діє "подачка"?! А далі? А всім іншим людям, котрі хтіли б теж недороге авто, але в дані "три місяці" ще не мають змоги?

Чому дійсно не прибрали зовсім віковий коефіцієнт? - тому що лобісти далі тиснуть! Тому що оті "автодилери", котрі тут тулять народу "нові Ануси", не можуть вони випустити з рук надприбутки. І ніяке тут не переймання екологією чи дитячими садками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

А всім іншим людям, котрі хтіли б теж недороге авто,

Я як би згоден,я теж хотів не дороге авто.Купив в салоні,в кредит,заплатив всі платежі в бюджет--то хай мені трохи вернуть грошей,перерахують вартість мого авто по формулі яку ви пропонуєте..В Україні( по Конституції)всі рівні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, jack74 сказал:

Чому лише три місяці діє "подачка"?! А далі? А всім іншим людям, котрі хтіли б теж недороге авто, але в дані "три місяці" ще не мають змоги?

За три місяці насунуть купу машин і ціни впадуть. А далі все залежить від хитрожопості хохлів. Задеруть вони ціни назад вверх чи дадуть ближньому бідному українцю купити недороге авто.

25 минут назад, jack74 сказал:

Чому дійсно не прибрали зовсім віковий коефіцієнт?

Щоб сунули новіші авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, ig_rok сказал:

Я як би згоден,я теж хотів не дороге авто.Купив в салоні,в кредит,заплатив всі платежі в бюджет--то хай мені трохи вернуть грошей,перерахують вартість мого авто по формулі яку ви пропонуєте..В Україні( по Конституції)всі рівні?

РiвнI, але ситуацiя не стабiльна в державI, або прогрес(рiдко), або ср..ка часто. Чому Петя, Вася,Жора...., брали бакс по 8, а я маю по 30 купувати, ми ж рiвнi по конституцii. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хельги Шарп: Багато з них не від безгрошів`я уникають навіть компромісних податків (писав якось, що у мене у дворі вже рік стоїть Maserati Levante на литовських номерах), а від психологічного нерозуміння суті і відповідальності громадянина перед суспільством. Це пережиток совка, де суспільство протиставлялось державі. На Заході у людей не виникає думки тупо не платити податки. Всі дотримуються закону, і якщо його норми здаються не прийнятними, через своїх представників намагаються їх змінити. А до того часу - платять. Тобто, іноді справа не в законах, а в людях, не здатних зрозуміти що правил потрібно дотримуватися всім, і тільки тоді щось зміниться на краще. Наразі я не тільки про «бляхерів», а й про «пересічних українців», для яких «шара» та протиставлення себе державі стали моральним кодексом повсякденного життя. Дивно, але такий прошарок населення існує не тільки серед підприємців, але й серед депутатів та державних службовців. Наразі треба не тільки шукати правовий компроміс між «євробляхерами» та державою, але й міняти власну психологію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...