Перейти до змісту

Україна нарощує військові м"язи. Тема про розвиток ЗСУ, ВПК і т.д.


Рекомендовані повідомлення

Активні-пасивні, порохоботи-зебобіки, вакси-антивакси. Вам ще не надоїло тут постити всякий брєд? Стратеги ви наші ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Werwolf777 сказал:

навіть якщо у загальному розумінні, то у нас є 3 категорії: активна меншість, пасивна більшість і паразити(чи кравасісі)... до останніх можна віднести усіх, хто в "системі" і 30 років вішає лапшу на вуха народу, чергуючись біля корита, їхніх цепних псів ("потомствєнних" мєнтів, прокурорів, суддів і т.д.), а також іншого мажористого бидла (тут мова саме про відношення до інших категорій людей, а не статки)

так ось, доки активна меншість не переважить пасивну більшість і не поставить на місце паразитів (самі ж вони навряд чи зміняться), доти не будемо бачити навіть світла в кінці тієї ср*аки, в якій бовтаємось уже Бог знає скільки років

 

а, ну і, звісно, щоб змінилася психологія "хочу, щоб було по закону! але у разі чого кум/сват/брат все "парішав" хоча б у ВСІЄЇ активної частини суспільства

Меншість ніколи не переважить більшість, точніше активних людей ніколи не буде більше пасивних. Такого феномену немає в жодній країні світу, бо це взагалі не природньо, це з розряду фантастики, а саме з утопічного жанру. Але меншості ніколи й не треба було ставати більшістю, достатньо було щоб настрій меншості збігався з настроєм більшості. Бо навіть активна меншість нічого не варта і нічого не досягне без підтримки пасивної більшості. Це пасивна більшість підтримувала активістів на Майдані грошима, їжею та й просто морально. Це пасивна більшість фінансувала волонтерів для допомоги нашим військовим, в'язала шкарпетки, плела сітки і т.д.. Так от скільки б дехто не пнувся скинути Зеленського, помайданити чи помітингувати, у них нічого не вийде без підтримки пасивної більшості. Немає того настрою і причин для нього. Крапка.

 

Дивлячись на те, як ми "бовтаємося в сраці Бог знає скільки років", можу впевнено сказати, що ми бовтаємося в правильному напрямку. Нам би хотілися летіти в тому напрямку на гіперлупі, але ми дуже помалу рухаємося, але головне, що рухаємося. Мабуть у нас не буде в історії своїх Лі Куан Ю, і в нас не буде революційних прорирів в економіці, скільки б ми революцій не робили на майданах, мабуть ми мусимо розвинутися еволюційно і це наш шлях. Повторюся, ми рухаємося в правильному напрямку, часом зигзагами, часом відкочуючись назад, але рухаємося і напрямок мені подобається.

 

 

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

Повторюся, ми рухаємося в правильному напрямку, часом зигзагами, часом відкочуючись назад, але рухаємося і напрямок мені подобається.

Шаг вперьод и два шага назад?

Змінено користувачем Mr.X
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Mr.X сказал:

Шаг вперьод и два шага назад?

Скільки тобі років?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Mr.X сказал:

Десь від 30 до 40.

Ладно, ти можеш не пам'ятати сраку при Союзі з якого ми виходили. Але ти вже маєш пам'ятати сраку при Кравчуку. Ти хочеш сказати, що ми зараз живемо в два рази гірше ніж при Кравчукові? Тільки прошу об'єктивно глянути і написати, що зараз стало гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, nickel сказал:

Ладно, ти можеш не пам'ятати сраку при Союзі з якого ми виходили. Але ти вже маєш пам'ятати сраку при Кравчуку. Ти хочеш сказати, що ми зараз живемо в два рази гірше ніж при Кравчукові? Тільки прошу об'єктивно глянути і написати, що зараз стало гірше.

При союзі, так, я сраку майже не пам'ятаю, але добре чув по розповідях. А за Кравчука, добре пам'ятаю, як батько отримував ввечорі зарплату, а на слідуючий день вже не купиш того, що планувалося. Так, порівнюючи з тими часами, ми живемо краще. Але, порівнюючи, наприклад, з першими роками Юща - гірше. Порівнюючи з перзидентством пороха - корупція різко посилилася. Та й все наше, ніби то непогане життя, висить на ниточці. Тільки тронь - і в країні буде тотальна дупа. І вплив російського військового фактору тут ні до чого.

Срака, як при Кравчуку, була не тільки в нас. В поляків теж були тоді важкі часи. Але, українці зараз їздять в Польщу на заробітки, а не вони до нас.

Змінено користувачем Mr.X
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Mr.X сказал:

При союзі, так, я сраку майже не пам'ятаю, але добре чув по розповідях. А за Кравчука, добре пам'ятаю, як батько отримував ввечорі зарплату, а на слідуючий день вже не купиш того, що планувалося. Так, порівнюючи з тими часами, ми живемо краще. Але, порівнюючи, наприклад, з першими роками Юща - гірше. Порівнюючи з перзидентством пороха - корупція різко посилилася. Та й все наше, ніби то непогане життя, висить на ниточці. Тільки тронь - і в країні буде тотальна дупа. І вплив російського військового фактору тут ні до чого.

Срака, як при Кравчуку, була не тільки в нас. В поляків теж були тоді важкі часи. Але, українці зараз їздять в Польщу на заробітки, а не вони до нас.

Кожен президент робив і хороші речі для країни і погані. Коли я писав це

Цитата

Повторюся, ми рухаємося в правильному напрямку, часом зигзагами, часом відкочуючись назад, але рухаємося і напрямок мені подобається.

Я писав не про особистості, а про історію України в цілому. І ти тільки підтвердив мої слова. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

Я писав не про особистості, а про історію України в цілому. І ти тільки підтвердив мої слова. Дякую.

Так, ми ніби рухаємся в Європу. Ключове слово, ніби. При цьому, ЄС хоче від нас рішучих кроків по реформуванню країни- а їх нема. Чи довго буде підтримка Європи, як вони бачать, що ми досі товчемось в свому болоті? А без підтримки заходу, ми тут же попадемо в лапи Кремля.

По факту, всі рухи в правильному напрямку, лише в сфері зовнішньої політики. А економічно, соціально, по рівню корупції, та в більшості сфер, ми Середня Азія.

Змінено користувачем Mr.X
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

 

 

напрямок мені подобається також, я лиш констатую факт, що це буде відбуватися ще дуже довго і станеться уже не нашій пам'яті, чи пам'яті наших дітей

допомога активній меншості -  це уже свого роду перехід у ту ж активну категорію

і у пості мова була більше не про "ср*ку, у якій ми бовтаємося", а про "гИліту", себто паразитів... та психологію "по закону, але щоб кум/сват/брат рішанув"

жодним чином не говорю про майдани і т.д., тим більше, що, як на мене, то теперішня влада старається робити більше, ніж попередні... інша справа - саботаж і виконаня вищезгаданим прошарком паразитів

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Mr.X сказал:

Так, ми ніби рухаємся в Європу. Ключове слово, ніби. При цьому, ЄС хоче від нас рішучих кроків по реформуванню країни- а їх нема. Чи довго буде підтримка Європи, як вони бачать, що ми досі товчемось в свому болоті? А без підтримки заходу, ми тут же попадемо в лапи Кремля.

По факту, всі рухи в правильному напрямку, лише в сфері зовнішньої політики. А економічно, соціально, по рівню корупції, та в більшості сфер, ми Середня Азія.

Якщо 30 років назад ми не дотягували й до рівня Середньої Азії, а зараз на рівні, то це вже добре. Якщо для тебе це погано, то справа не в припиздентах, а в твоєму ставленні до цього. Для когось стакан наполовину повний, для когось наполовину порожній. Так завжди було.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Якщо 30 років назад ми не дотягували й до рівня Середньої Азії, а зараз на рівні, то це вже добре.

30 років назад ми були попереду. Я це кажу з впевненістю, бо в мене жінка з тих країв.

 

5 минут назад, nickel сказал:

Якщо для тебе це погано, то справа не в припиздентах, а в твоєму ставленні до цього. Для когось стакан наполовину повний, для когось наполовину порожній. Так завжди було.

Ти просто працюєш на роботі, будучи найманим працівником. Якби ти був підприємцем - по іншому казав би. Особливо, якби тебе пробували би рейдернути на місцевому рівні, чи ти судився би з кимось, знаючи, що правда на твому боці, але, бачачи, що в суді все куплено. Чи, не дай Бог, в тебе хтось би банально захворів/вмер, і ти кругом стикався би з тотальною корупцією і тобі скрізь би прийшлося давати бакшиш, або робити дзвінок "другу", щоб вирішити проблему.

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Mr.X сказал:

30 років назад ми були попереду. Я це кажу з впевненістю, бо в мене жінка з тих країв.

Я хіба десь писав, що ми рухаємося швидше Середньої Азії чи хоча б взагалі, що ми швидше когось рухаємося? Ти спочатку порівняв, нас з Середньою Азією, а тепер згадав що ми були попереду. Я ж писав виключно про Україну без порівняння з іншими. Бо якщо порівнювати, то ми точно цю гонку програємо майже усім.

6 минут назад, Mr.X сказал:

Ти просто працюєш на роботі, будучи найманим працівником. Якби ти був підприємцем - по іншому казав би. Особливо, якби тебе пробували би рейдернути на місцевому рівні, чи ти судився би з кимось, знаючи, що правда на твому боці, але, бачачи, що в суді все куплено. Чи, не дай Бог, в тебе хтось би банально захворів/вмер, і ти кругом стикався би з тотальною корупцією і тобі скрізь би прийшлося давати бакшиш, або робити дзвінок "другу", щоб вирішити проблему.

Ти так пишеш, ніби я не в Україні живу. Я навіть встиг побути підприємцем, тому можеш мені не розказувати, нічого нового ти мені не розкажеш. І якщо не зовсім дурний, то зрозумієш чому я - найманий працівник. Але вернемося до початку розмови: немає зради імені Зеленського, він не створив нічого нового, чого не було до нього в політиці, він просто в це гімно влився як свій. 

Не згідний, що корупція у нас прям аж тотальна. Навпаки у нас майже повністю відсутня корупція на побутовому рівні. Рядовий українець захищений від корупції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Werwolf777 сказал:

теперішня влада старається робити більше, ніж попередні... інша справа - саботаж і виконаня вищезгаданим прошарком паразитів

Тю, влада і прошарок паразитів - це одні і ті самі люди. Кругообіг підорів в природі.

11 минут назад, nickel сказал:

Не згідний, що корупція у нас прям аж тотальна. Навпаки у нас майже повністю відсутня корупція на побутовому рівні. Рядовий українець захищений від корупції.

Ага, а ти спробуй отримати інвалідність, навіть маючи на це серйозні підстави по здоров'ю. Спробуй поховати людину на певному кладовищі, коли тобі всі натякають, що це можливо тільки при певній "благодійності". Таких випадків купа, коли маючи повні права на отримання певної послуги від держави, приходиться або витягати гаманець, або дзвонити до потрібних людей.

11 минут назад, nickel сказал:

Але вернемося до початку розмови: немає зради імені Зеленського, він не створив нічого нового, чого не було до нього в політиці, він просто в це гімно влився як свій. 

Ну, як тобі сказати. Поновилася(і я це точно знаю) практика обов'язкових чемоданчиків з кешом від кожної області та сфери(мєнти, СБУ, медицина/освіта і т. д.). Стало набагато більше призначень людей за принципом свій-чужий, а не по професійним навичкам. Про всім відомі "зальоти" в зовнішній політиці, спецопераціях, я вже мовчу.

 

Змінено користувачем Mr.X
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Не згідний, що корупція у нас прям аж тотальна. Навпаки у нас майже повністю відсутня корупція на побутовому рівні. Рядовий українець захищений від корупції.

Іпать ти приколіст бля… ржунімагу!!!!!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Mr.X сказано:

років назад ми були попереду. Я це кажу з впевненістю, бо в мене жінка з тих країв

Бляха муха як цікаво ! Поки тільки одне запитання - вона східної зовнішності?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Alex S сказал:

Бляха муха як цікаво ! Поки тільки одне запитання - вона східної зовнішності?

Та ні, скоріше арійської зовнішності.:D Вона з півдня Казахстану, батько - українець, мама - з радянських німців.

Змінено користувачем Mr.X
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Mr.X сказано:

Та ні, скоріше арійської зовнішності.:D Вона з Казахстану, батько - українець, мама - з радянських німців.

Ні то трохан не то…. Мені тривалий час вже цікаво ,як молода жінка східної зовнішності приживається в Західній Україні. ПС. В мене вся мамина родина розкулачені і засланці в Семіпалатинську обл. Казахстану. І мій дід і прадід були там призвані на війну. Обидва з війни повернулися, прадід був без руки ,інвалід 2 св. війни. Так от дід повернувся в рідне село і прописався в колгоспі без проблем, хоча пам’ятав його ( рідне село)дитиною, а прадіда ,його тата ,завернули по місцю прописочки в Казахстан. І його сім’я переїхала в Україну на Пмж тільки в рік народження моєї мами-  в 1955 році.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Mr.X сказал:

тотальною корупцією і тобі скрізь би прийшлося давати бакшиш, або робити дзвінок "другу", щоб вирішити проблему.

так тут і не в Президенті справа, а того что в переважної більшості населення така філософія і з цим нічого не зробиш...

я особисто бачив як люди змінювалися коли займали посади "які дозволяють".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Ті кортежі, охорона і інші віп атрибути були завжди, тому збільшення кортежу чи авіапарку чи будь-яка інша хуєта не тягне на загальноукраїнський страйк чи майдан.

Тільки чесно: голосував за нього? Анекдот про церкву хочеться ще й під цим постом писати, бо виявляється повірили не тільки Зеленському, а й Голобородьку.

Ті кортежі і охорона, як в папи римського є тільки в  корумпованих країнах третього світу. Офіційний протокол це одне, а покатухи по Україні за такі гроші ,то зовсім інше. Я крайній раз голосував на самому початку 2010 року. Бо був тоді  в Будапешті ,тривалий час вчив мову ,в мовному центрі НАТО . І з посольства приїхав бус і всіх українців аташе забрав голосувати . Голосував по приколу за тигра Юлю, бо ні зек ні шилом бритий любий друхх, не підходили. Після зечари не голосував ні за кого і ні разу. І не буду.

AFF6392A-9EE5-4652-9FBB-E9653E41F253.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Mr.X сказано:

Срака, як при Кравчуку, була не тільки в нас. В поляків теж були тоді важкі часи. Але, українці зараз їздять в Польщу на заробітки, а не вони до нас.

Та про шо ти пишеш …. Ти зараз знов почнеш писати про те ,що ти з робітничої сім і і тобі за це не соромно .  На момент розвалу союзу ,ВСІ за кордоном,бачили  в Україні реально Невйобно ,модну і економічно могутню країну. З невіпєнним ядерним потенціалом, з найпотужнішою армією в Європі, з самим новітнім озброєнням, з самими освідченими по проценту вищої освіти людей. Відразу відкрили 83 посольства і з десяток генконсульств.  ВСІ бачили нереальний потенціал цієї країни. Країна виробник космічних ракет та кращих літаків світу, океанських лайнерів і військових авіанесучих  крейсерів, всі кричали про нову житницю і фабрику м’яса Європи. Її прирівнювали до Польщі, а територіально другою Іранцією,що вони економічним дивом будуть рости поруч і разом….. Нас відразу запросили до космічної програми НАСА, відразу Каденюк полетів у космос,відразу почали всі перемовини з НАТО , і запросили в 90 х в складі КFOR ( не плутати з оон) цілі в.частини в контингент в Косово. А потім ,…..як розгледіли цих підарасів і царьків ,що тільки пиздять мільйонами, розкрадають радянську спадщину і будують паласи в стилі епохи французського відродження , і забили на нас болт. І автоматом перевели в країну третього світу. Так ти побачив ,що кожен президент хороше робив? Та ти так бачиш, бо так себе знайшов. Бо тобі вистачає на поїсти, і на поїсти дітям.  І Слава Богу!А старших людей ,що 2200 пенсіі нарахували за колгосп, завод, чи вчителювання все життя, ти не питав чи президенти ,як вперед країну рухають? Кортежі були завжди?  Спалив державних ,по суті народних грошей ,на чверть ляма баксів на просто блядки з гогішвілями …. Не треба було в ці гроші купити з 10 однокімнатних квартир, по тим містечкам і селам де живуть каліки - атошніки?  Люди  молоді без щелеп, рук-ніг, спинальні хворі? Не дати їм ключі і сказати - пацани!, пока тільки однушки, Україна вас пам ятає,грошей сильно нема, потім розширитесь, обіцяю! Тому Жечь Посполіта Полска цвіте і пахне, а ми глибоко в сраці! Тому що нація тєрпіл.

Змінено користувачем Alex S
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Arden сказал:

я особисто бачив як люди змінювалися коли займали посади "які дозволяють

Люди не змінюються.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Alex S сказано:

На момент розвалу союзу ,ВСІ за кордоном,бачили  в Україні реально Невйобно ,модну і економічно могутню країну. З невіпєнним ядерним потенціалом, з найпотужнішою армією в Європі, з самим новітнім озброєнням, з самими освідченими по проценту вищої освіти людей. Відразу відкрили 83 посольства і з десяток генконсульств.  ВСІ бачили нереальний потенціал цієї країни. Країна виробник космічних ракет та кращих літаків світу, океанських лайнерів і військових авіанесучих  крейсерів, всі кричали про нову житницю і фабрику м’яса Європи. Її прирівнювали до Польщі, а територіально другою Іранцією,що вони економічним дивом будуть рости поруч і разом….. Нас відразу запросили до космічної програми НАСА, відразу Каденюк полетів у космос,відразу почали всі перемовини з НАТО , і запросили в 90 х в складі КFOR ( не плутати з оон) цілі в.частини в контингент в Косово.

І нікого не посадили за таке тотальне розкрадання. Більшість з них ще живі, є свідки як те все банкротилось, різалось, продавалось. Є ті менти і прокурори які це все бачили і мовчали (чи в долі були?).

Безкарність перших грабунків червоних директорів породила олігархів та ще хитріші схеми приватизації майна та заробітку грошей з наших податків. 

І все під мовчазний одобрямс - бо ж по телевізору сказали, що ми можемо лише на виборах своє право влади реалізовувати.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...