Перейти до змісту

Чи може Будинок район вул. Ковельська коштувати 20000дол.?


РоманВаліон

Рекомендовані повідомлення

Чи може Будинок район вул. Ковельська коштувати 20000дол.?

 

Дерев‘яний будинок у затишному місті зі своїм подвір'ям 8,5сот. з виходом до ставка на пірс де по вечорам можна спокійно без метушні половити рибку. В будинку живуть квартиранти, але косметичний ремонт бажано зробити. Комунікацііі світло, газ, вода, каналізація підведені є лічильники. Доіізд зручний, до зупинки три хвилини. (будинок можливо під знос та построїти новий але зручно що є всі комінікацііі). 

 

Цікавить ваша думка напишіть в коментарях

1.jpg

2.jpg

6.jpg

7.jpg

9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь
14 минут назад, m-a-x сказал:

Мене завжди цікавило - якщо будинок міський (тобто ділянка належить місту і будинок місту) що отак можна просто знести і робити що хочеш на ділянці?

Він взагалі йде як приватизований, чи це квартира в будинку міста? Який правовий статус ділянки? І т.п

Може глупість питаю, але хто поняв що я питаю, той поняв.

Взагалі нічого не зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, цілком можливо. Особливо з врахуванням не повної визначеності із землею. 

Ціни на стареньку нерухомість невисокі. Ледве продали 3-кімн. хрущовку поруч з центром за 22к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, m-a-x сказано:

Сам будинок по суті така сама власність міста як і звичайна 9-поверхівка

схолєри полізла така ахінея на офф-топ? звичайна 9-поверхівка належить співвласникам багатоквартирного будинку (навіть якщо вона формально на балансі жеку)

 

21 хвилин тому, m-a-x сказано:

третій варіант, все приватизоване і все вам належить. При цьому розкладі питаю - ви можете робити на своїй ділянці що завгодно і місту по ідеї як пох?

звичайно ж. звичайно - що НІ! є купа законів і підзаконних актів, які встановлюють різноманітні обмеження - починаючи з цільового призначення земельної ділянки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рієлтор - мастер-лапшист 80lvl. Тіпа креатіффний продаж, бо старими методами втюхати цю стару розвалюху за ці гроші важкувато.

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/budinok-rayon-vul-kovelska-IDB4K1D.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці ви де живете???Там можна построїти при правильних знайомствах хоч хмарочоса аби грошей хватило...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, РоманВаліон сказано:

Чи може Будинок район вул. Ковельська коштувати 20000дол.?

Цікавить ваша думка напишіть в коментарях

Якщо цікавить, то в чому проблема сходити і самому подивитись все, і документи в тому ж числі, і всі питання відпадуть. Чи краще погадати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання мало б звучати якось так: 

Чи готові Ви заплатити за ЕТО 20кілобаксів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це вже фантазії. Питання звучало так, як воно звучало. А там дійсно реально ціна лише за ділянку, бо хата та - сарай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зрозумів, а чому тегом цієї теми стоїть "ПРОДАМ"? То це такий маркетинговий фінт?

 

ПиСи: Аааа! дійсно! Це і є той продавець Роман, котрий і на ОЛХі продає :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

Не зрозумів, а чому тегом цієї теми стоїть "ПРОДАМ"? То це такий маркетинговий фінт?

 

ПиСи: Аааа! дійсно! Це і є той продавець Роман, котрий і на ОЛХі продає :) 

 

 

Джек, ну ти мене дивуєш :D.  Це ж було ясно з самого початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та зтупив, зтупив :blush: визнаю :)  вчора день вдався, тому сьогодні я з запізненням "розумію" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.07.2018 в 16:19, m-a-x сказал:

Мене завжди цікавило - якщо будинок міський (тобто ділянка належить місту і будинок місту) що отак можна просто знести і робити що хочеш на ділянці?

Він взагалі йде як приватизований, чи це квартира в будинку міста? Який правовий статус ділянки? І т.п

Може глупість питаю, але хто поняв що я питаю, той поняв.

 Якщо ви живете не в СССР то приватизована ділянка належить вам разом з будинком і розпоряжатись нею можите на власний розсуд, хочете зносити і строііти - ок, зробили план, подали декларацію про початок будівництва і вперед...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.07.2018 в 17:05, m-a-x сказал:

Давайте на пальцях, як я бачу ситуацію (ні разу ні ріелтор, просто самому було цікаво завжди, а спитати нема в кого)

Цей будинок і ділянка 100% в межах міста. Тобто там адреса міська, тарифи всі міські і так далі. Думаю тут питань нема.

 

Тепер, що може бути:

 

1. Варіант 1. Є в нас в Луцьку будиночки 1-2 поверхові. По 2-3-5 квартир. Питаю себе - чого не може бути такого будиночка на 1 квартиру? Або було 2-3 квартири, а зробили одну. При цьому розкладі - квартира належить вам (максимум), якщо приватизована. Сам будинок по суті така сама власність міста як і звичайна 9-поверхівка. Ділянки - само собою нема. Або самозахват (по документах опять же - ділянки нема). Де в нас є такі будинки? Ну по ідеї в Старому місті може є і на 1 квартиру такі будинкі. На 2 точно є.

 

2. Варіант 2. Будинок. Приватизований. По ідеї як вам належить. Але територія, ділянка все рівно власність міста.

 

3. Ну і третій варіант, все приватизоване і все вам належить. При цьому розкладі питаю - ви можете робити на своїй ділянці що завгодно і місту по ідеї як пох?

Якщо неможите розібратись, а по ділу потрібно вирішити питання зверніться до компетентного ріелтора - наприклад 0996008228 звати Роман скажите з «Борда» і вас проконсультують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.07.2018 в 20:12, m-a-x сказал:

Ти знаєш, місце там й справді чудове. Я сам заглядався, проходячи повз.
По крайній мірі влітку, як зимою-осінню хз, можливо сиро, але в нас в принципі в Луцьку майже скрізь сиро в холодний період, так що один хрін.
А що стосується хати, вона само собою під знос, тільки от цікаві які межі того що можна зробити на "її базі" так би мовити...
Чи тіки грубо той самий проект та сама площа... Чи як домовишся... Хз. Поки внятно ніхто не відповів.

Цікавлять деталі дзвоніть 0996008228 запитайте Романа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.07.2018 в 08:44, weer1983 сказал:

не ведіться на цей розвод, ось ліпіни 6 соток і півхати з ремонтом 29т. в боратинах зати типу американки коробки уже майже готові з комунікаціями і гіпсовою щтукатуркою можна по 40т купити https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/prodam-budinok-na-lipinah-IDA5HbY.html#21bf8ab96e

В чому вас розводять поясніть?

Чи доречно порівнювати будинок в місті з будинком в селі? Крім того в різному ціновому сигменті!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.07.2018 в 09:01, jack74 сказал:

Якщо цікавить, то в чому проблема сходити і самому подивитись все, і документи в тому ж числі, і всі питання відпадуть. Чи краще погадати?

Проблем подивитись немає і гадити невихід! Цікавить ваша думка може хтось знає вигідніший варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.07.2018 в 18:57, Serpent сказал:

Рієлтор - мастер-лапшист 80lvl. Тіпа креатіффний продаж, бо старими методами втюхати цю стару розвалюху за ці гроші важкувато.

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/budinok-rayon-vul-kovelska-IDB4K1D.html

Звичайно “serpent” ще легше сидіти за компом і тролити інших... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@РоманВаліон  цей хлів не вартує нічого.

А діляна коштує набагато дешевше.

 

За 20 000 можна купити квартиру в новобудові. такою ж площею. І не перейматися "чим обігріти" Як підвести воду і т.д.

Тай ремонт того сараю буде дорожчий, ніж знести і збудувати з нуля.

 

БІльше того,  чомусь думаю, що все це не без підводних каменів.

Тому як ріелтори - самі брехливі створіння на планеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Selbeor сказано:

І де це можна купити якщо не секрет?)

та десь на якомусь банері. Не рівно 20К + -  кілька тис. Типу 22 чи 25. Якась двушка, ніби і 50+ м.кв. 

Навіть в розстрочку на 2 роки.  Тому - сенсу немає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Selbeor сказано:

І де це можна купити якщо не секрет?)

Якщо, це квартира в будинку "на стадії будівництва" - не питання, навіть дешевше, в "forRest" - 39.3 м2 по 8500 грн (звісно - акція) = 334050 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Не рівно 20К + -  кілька тис. Типу 22 чи 25.

По-доброму заздрю, якщо тобі нема значення - 20 чи 25 тисяч доларів заплатити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Bliksss  Чоловіче, коли сума овер десяток тисяч доларів, то, певно,  тоді уже не рахують.

З рештою, якщо  вже роззявив рота на 20К у.о. то ти  (умовно ти я / хто інший) їх маєш. І точно не впритик.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Чоловіче, коли сума овер десяток тисяч доларів, то, певно,  тоді уже не рахують.

можливо, якщо їх вкрасти

 

38 хвилин тому, Zheny@ сказано:

З рештою, якщо  вже роззявив рота на 20К у.о. то ти  (умовно ти я / хто інший) їх маєш. І точно не впритик.

не впритик, але, різниця для мене є, і напевно - залишиться, бо не так просто вони дістаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...