Перейти до змісту

Бомжатник на Перемоги під мостом


AgentSmith13

Рекомендовані повідомлення

32 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Дзвінок поліції результатів дав НУЛЬ - вище розписано детально.

Я запитав конкретно чи ти їм дзвонив, а не чи був якийсь там дзвінок, про який вище немає ні слова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

Вищезгаданих копів я і викликав.

І дещо раніше, навесні, коли геть термоядерно бухали, так, що шибки дрижали - теж. Так коли бачать мигалку - швиденько ховають пляшку в пакет, а стопки в кишеню, і все, святі та божі, сидимо водичку п'єм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ти замість кожного безрезультатного посту в цій темі дзвонив копам, то, напевне, ефект був би кращий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не один я їх викликав і не раз, в мене поверх 5-й, як людям на першому-другому весело щоранку - здогадатися неважко. І завжди все завершується "профілактичною бесідою".

Останній раз - навіть їм по телефону наголосив (ага, телефонують і питають ще, як в двір заїхати), том сочкущо алкаші шифруються - сидять ""з пакетом соку".

Ото постійно пишуть - "при поверхневому огляді вилучили .....(коноплю, ніж і т.д.)". Що заважає їм перетрясти пакет і просто вилити пійло, ну, чи сказати - або виливаєте самі, або протокол і штраф - незрозуміло.

Та вони взагалі не бояться поліції, ще й питають "скажи, хто визвав"! Це ще добре, що не сказали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

сидять ""з пакетом соку".

 

Тобто якщо я не вживаю алкоголь, і сиджу в дворі п'ю сік, тут бац!  - прилітають мєнти і виливають мєнти, бо я МОЖЕ там водяри туди влив.

Це вже перебор, це моя особиста річ. І якщо вже перевіряти - то потрібно брати на аналіз ,свідки, протокол.  Ти говориш таке, ніби ти вчорашній.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Ото постійно пишуть - "при поверхневому огляді вилучили .....(коноплю, ніж і т.д.)".

 

свідки (паняті) повинні бути. Просто так обшукати - немає правда навіть бомжа.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

 

Тобто якщо я не вживаю алкоголь, і сиджу в дворі п'ю сік, тут бац!  - прилітають мєнти і виливають мєнти, бо я МОЖЕ там водяри туди влив.

Це вже перебор, це моя особиста річ. І якщо вже перевіряти - то потрібно брати на аналіз ,свідки, протокол.  Ти говориш таке, ніби ти вчорашній.

 

Пакет СПРАВЖНЬОГО соку чи РЕАЛЬНА пляшка мінералки і якась нехитра закусь - відкрито на лавці, пляшка горілки - миттю при появі поліції ховається в кульок, стопки скляні - по кишенях, і все - "сидимо собі снідаємо". Справа в тому, що там за 100 метрів видно, що бухі і хитаються... Запах алкоголю чути, як просто повз них до під]їзду йдеш. Мало того, вони ще й свої потреби справляють на стіну електропідстанції прямо під вікнами. Зловити їх можна на гарячому ЛИШЕ БЕЗ МИГАЛОК, і не в формі, але кому то треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один я не розумію нафіга оце переливання з пустого в порожнє уже на 3 сторінки?

і що ТС якийсь агресивний та злий на увесь світ - то він хоче маршрутників пи@дити, то бомжів.

хочеш виправити ситуацію - вперед, дій. викликай поліцію, муніципалів, активістів, варту порядку, ганяй разом із ними той контингент, може й буде зрушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викликали до них поліцію неодноразово, ще навіть тоді, як на вищезгаданому столику 2 роки тому засідали, та і раніше ще міліцію. Але, схоже на те, що поки дані "кадри" не вчверять чогось геть кримінального - і далі буде дурдом. Ні поліція, ні муніципали (їм телефонував, то сказали в поліцію дзвонити, вони "жителів під мостом" тільки за сміття розкидане покошмарити можкть) ситуації не вирішують. Цікавий поворот - студентів з випускного в парку за бухло вони ганяли аж бігом, цих алкашів - не можуть? Ото буде чергове "застілля"  - спробую у варту порядку набрати ще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись в одного знайомого, такі собі любителі на халяву закусити повадились у підвал по огірки, помідорчики тощо. До тих пір поки він не закатав пару банок з конкретним послаблюючим типу пургену, ніц не відучив. Але потім його підвал такий контингент обходив десятою дорогою.

Треба їх позбавити зони комфорту, але легальними способами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Викликали до них поліцію неодноразово, ще навіть тоді, як на вищезгаданому столику 2 роки тому засідали, та і раніше ще міліцію. Але, схоже на те, що поки дані "кадри" не вчверять чогось геть кримінального - і далі буде дурдом. Ні поліція, ні муніципали (їм телефонував, то сказали в поліцію дзвонити, вони "жителів під мостом" тільки за сміття розкидане покошмарити можкть) ситуації не вирішують. Цікавий поворот - студентів з випускного в парку за бухло вони ганяли аж бігом, цих алкашів - не можуть? Ото буде чергове "застілля"  - спробую у варту порядку набрати ще...

Викликайте журналістів. До того підготуйте кілька спікерів з мешканців будинку, що б сюжет був достатньо наповнений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Electronshik сказано:

Треба їх позбавити зони комфорту, але легальними способами

Добре, що не летальним)))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, bublik007 сказано:

Добре, що не летальним))))

Хто зна. Хай но агенту Сміту зовсім терпець увірветься, то він може десь там поблизу пляшечку із метиловим спиртом "ненароком загубить".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку треба спробувати накрити точку, де вони сурогат купують, знаю, що в будинку на Привокзальній, де пошта, в під'їзді, останньому від мосту (бачив, йдучи на роботу пару разів, як скидалися по пару гривень, і один в той під'їзд йшов). Може, закінчиться "еліксир щастя" - і підуть "на багатші села".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Для початку треба спробувати накрити точку, де вони сурогат купують, знаю, що в будинку на Привокзальній, де пошта, в під'їзді, останньому від мосту (бачив, йдучи на роботу пару разів, як скидалися по пару гривень, і один в той під'їзд йшов). Може, закінчиться "еліксир щастя" - і підуть "на багатші села".

Там і з вікна торгують, точка на першому поверсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора тільки були там муніципали, і от - черговий допис на ВолиньПост:

http://www.volynpost.com/news/115391-u-lucku-pid-mostom--kupy-smittia-foto

cb-3565382522500336831005389352632641121

Як гараж чи паркан - прибирається вльот... Ну займається ЖЕК чи ще хто вивозом сміття - так оштрафувати по повній, примусити забрати ті сідала, на яких весела компанія сидить, і все.

З ними взагалі все цікаво - як сказала сусідка з будинку, до якої вони за зауваження скакати пробували - "поліція їх боїться"...

P.S. Звертаємо увагу, як на фото руки тримає "вельмишановне панство" - бухають прямо на камеру. От чого я впевнений, що спробувавши відкоркувати посеред вулиці в спеку десь на виході з магазину пляшку якогось Павлівського, отримав би попередження чи й взагалі протокола тут же...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, AgentSmith13 сказано:

Вчора тільки були там муніципали, і от - черговий допис на ВолиньПост:

http://www.volynpost.com/news/115391-u-lucku-pid-mostom--kupy-smittia-foto

cb-3565382522500336831005389352632641121

Як гараж чи паркан - прибирається вльот... Ну займається ЖЕК чи ще хто вивозом сміття - так оштрафувати по повній, примусити забрати ті сідала, на яких весела компанія сидить, і все.

З ними взагалі все цікаво - як сказала сусідка з будинку, до якої вони за зауваження скакати пробували - "поліція їх боїться"...

P.S. Звертаємо увагу, як на фото руки тримає "вельмишановне панство" - бухають прямо на камеру. От чого я впевнений, що спробувавши відкоркувати посеред вулиці в спеку десь на виході з магазину пляшку якогось Павлівського, отримав би попередження чи й взагалі протокола тут же...

слухай, я недалеко живу, знаю цю історію.....

хоч щось зробити сходи на прийом до людей вищих ніж полісмен чи тьотя на телфоні що каже наряд буде....

покомпостуй мозок там, вони вже покомпостують іншим, скажи що регулярний виклик поліції це фуфло, скажи що можна це фуфло і на 1+1 показати....

я думаю тоді і зявиться стяття як гарно накрили лавочку з сурогатом як гарно розприділили безхатьків і тд а так поки щось сметана з води несильно збивається, удачі

 

П.С. силою точно нічого не зробиш, а поголові точно отримаєш....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Voronin10 сказал:

П.С. силою точно нічого не зробиш, а поголові точно отримаєш....

Ото згідний з вищенаписаним, підбиваю жителів 3-х будинків колективно поскаржитися в ОДА (куди сам всіляко посприяю...) і міськраду, але... по голові трішки тяжкувато їм буде мені настукати - рефлекси і навики не ті, пробували - балон в пику і рукоять (вирізано цензурою) в скулу отвережує в секунді....Удачі їм.... Але для силового рішення мене ще треба дістати - раз дістало - "дай сігарєту" - "немає" (реально, з рибалки і не через магазин) - "пішов нах*й, с*ка", і кидок гнилою картоплиною, плюс спроба набігти до мене - результат - лежаче отримавше на горіхи залите перцем чмо.... САМ ПОПРОСИВ. Не влупив би - отримав би півцеглиною в руці.... Так що НЕ ангели там сидять, далеко.

А взагалі - збираємось в темі всі жителі привокзального району, кого це дістало, і робимо петицію на міськраду... Ну, чи спільну зачистку того кубла, то вже як домовимось.

Повторюся - поки ці ушльопки не вчинили нічого кримінального відверто (вбивства, згвалтування, грабежу).... Але то ПОКИ... Давайте не дочекаємось - там в людей діти в школу ходять, дружини на роботу і т.д.... Не кожен зможе в разі потреби застосувати силу.

P.S. 1+1 Волинських знаю оосбисто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, в себе з двору я їх таки прогнав вночі непарламентськими методами - вранці була ВРАЖАЮЧА тиша... Якщо ротвейлер той, що я думаю, то я їм щиро співчуваю (от тільки жаль, що власник його 100% не спустить на них - ібо кримінал буде).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теорія розбитих вікон. Там потрібно навести порядок. Прибрати звідти абсолютно "все"! Прибрати графіті, якщо воно є. Місце повністю облагородити. При владі нема ідейних людей, яким було би цікаво вирішити цю проблему, через теорію розбитих вікон та використати інші соціальні дослідження американців. Нью-Йорк змогли з лайна витягти, а тут якійсь міст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.06.2018 в 09:18, AgentSmith13 сказал:

Для початку треба спробувати накрити точку, де вони сурогат купують, знаю, що в будинку на Привокзальній, де пошта, в під'їзді, останньому від мосту (бачив, йдучи на роботу пару разів, як скидалися по пару гривень, і один в той під'їзд йшов).

Там тих точок декілька. В оцих домах, напроти пошти, що, ближче до колій, теж барижать. В районі пожежної частини/Огієнка теж є точка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До пожежної вони не ходять, все купується локально, причина засідань саме на нашій лавці - вона сама довга плюс з під будинку, де 2 алкаша з компанії живуть, їх свої ж жильці посилають далеко і швидко - їхній гнилий базар і там остогид. Хоча, як сьогодні йшов на роботу, то сиділи як миленькі під своїм під'їздом - п*здюлі відбивають тягу до мандрівок, цікаво, як надовго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...