Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

5 hours ago, ForZa said:

А то не знаю! :) Не траба мені таку дрібноту пояснювати! А наведений приклад по 9.99 - це замануха на перші рейси і там таких цін через трохи часу не буде! А от приклад цін лоу-костів для Єуропи і для України, відстань ще подивись між містами яка і яка ціна :)

 

Мінумую тебе за те, шо ти маніпулюєш. Я же не треба? Звісно шо треба, якшо ти того не знаєш, але доводиш, шо правий лише ти. 

Як же так, з Гданська в Гамбург аж 229 злотих, а відстань то ближче як до Львова?? Поясни-но!

image.thumb.png.03c6085caa3c131e21140fb89690f68c.png

Свій оффтоп і дискусію з тобою закінчив, бачу і так, що нічого адекватного з того не вийде. Тому бажаю тоді літати лише маршрутками за 5 гривеньок, і щоб більше зради біля тебе не було :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
5 часов назад, diezel сказал:

Я за 40 євро можу злітати з Жулян до Варшави і назад

І де це так? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yucore сказал:

але доводиш, шо правий лише ти

 

2 часа назад, yucore сказал:

бачу і так, що нічого адекватного з того не вийде

Ну а як-же - ти ж своє доводиш хоч трісни і у кусти, а інших звинувачуєш :) Ти відразу на людину шамп(адекватний) ставиш, себе звеличуєш, перець, все розуміє, все знає... а інші неадеквати... То навчись спілкуватись по людськи, а не ображати, доводити свою позицію... а то як справжній "українець" до співрозмовника - сам дурак. Не у відстанях справа, то для прикладу було, що нас мають і намахують, а в самих все по іншому з цінами! От і все. Якщо не зрозумів - шкода :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yucore сказал:

Тому бажаю тоді літати лише маршрутками за 5 гривеньок

Літаю і буду літати, а ти тут зі зрадою розгрібайся і надалі... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

7 minutes ago, ForZa said:

 І де це так? :)

 

Аеропорт Жуляни, той що в Києві. Рейси ВізЕйр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, diezel сказал:

Аеропорт Жуляни, той що в Києві. Рейси ВізЕйр.

Знаю я це все! Але за скільки часу бронювати будеш, щоб на таку ціну попасти? А у Європі це набагато простіше і терміни меньші і дешевше! З Австрії у Ісландію за 18 євро літав туди і назад разом (9 євро в один бік)!  Я не сперечаюсь з впровадженням цих сервісів. а наголошую на одному, що у Європі це все дешевше, а знаючи економічну складову України і платоспроможність українців вони такі ціни для нас луплять от і все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, ForZa said:

Але за скільки часу бронювати будеш, щоб на таку ціну попасти?

За півтора - два місяці. Я так шоби рррраз і в Варшаву на каву і не думав ніколи. Чи там в Ісландію, на рибалку. Такі подорожі, зазвичай, плануєш заздалегідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, diezel сказано:

За півтора - два місяці. Я так шоби рррраз і в Варшаву на каву і не думав ніколи. Чи там в Ісландію, на рибалку. Такі подорожі, зазвичай, плануєш заздалегідь.

По всякому буває - товариш терміново летів з Гановера, то майже 100 євро, хоча зазвичай білети 55 - 60 євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість десятка слів. Зайшов тільки що. Кілька днів тому було 5,99 в одну сторону.

avia.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, ForZa said:

 

Ну а як-же - ти ж своє доводиш хоч трісни і у кусти, а інших звинувачуєш :) Ти відразу на людину шамп(адекватний) ставиш, себе звеличуєш, перець, все розуміє, все знає... а інші неадеквати... То навчись спілкуватись по людськи, а не ображати, доводити свою позицію... а то як справжній "українець" до співрозмовника - сам дурак. Не у відстанях справа, то для прикладу було, що нас мають і намахують, а в самих все по іншому з цінами! От і все. Якщо не зрозумів - шкода :(

Я нікого не звинувачую і штампів не ставлю, і може так, занадто бурхливо відруагував. Мені просто не дуже подобається, коли люди викривляють інформацію.

Я літав по європі дуже багато і з різних країн, лоукостами і ні. Ціни можуть бути як дуже маленькими на великі відстані, так і дуже високими на малі відстані. Те, що я бачу з українським ринком авіаперевезень - це тільки позитив. Так, раянейр в загальному продає квитки дорожче, особливо якщо рівнятися на Польщу, але є одне але. В них своєї бази в Україні немає, а це додає непогану вартість до самого квитка; і якщо їх плани на рахунок відкриття бази в нас реалізуються, побачиш, як впаде ціна на квитки + з'являться внутрішні рейси. 

Зрештою, ніхто не буде відкривати ринок в нас і працювати в мінус, коли можна покрити ЄС збільшенням рейсів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, halcogen сказал:

Перша ступіть ракети буде призимлятися як в Маска? До речі чому Циклон-4М? Чим їх Дніпро-М не влаштовує? До речі, в мене є болгарка Дніпро-М, безвідмовна, перепиляла вже не одну тонну метала )))

А до чого тут Дніпро-М?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

big-c165903d4d161cfda59738eb5a76db79.jpg

Мільярдер Косюк отримав від держави 812 мільйонів дотацій

І відразу пішли коменти від заздрісників

Спойлер

Миллиардер Косюк был в проекте Big Money. 
Я был вдохновлён его подходом к бизнесу.

Вопрос о государственных дотациях успешной частной компании я ему тоже задал. 
Он ответил, что без них никак нельзя!
И соврал.

Исходя из цифр точно можно. 
И эти дотации- это прямое воровство денег из бюджета Украины. 
Причём прямое воровство, в котором участвует премьер-министр Гройсман. 
Уверен, он не выдаёт эти дотации без отката!
1,4 миллиарда в 2017 году. 
Почти 900 миллионов в 2018 году.

Вдумайтесь в эти цифры.

В нищей стране, которая во всех мировых рейтингах внизу списка, среди отсталых африканских стран поддержка миллиардера осуществляется на государственном уровне, через коррупционные схемы. 
Или кто-то верит, что именно Юрий Косюк, находясь в дружеских отношениях с Гройсманом просто так, случайно, взял и получил 2.3 миллиарда гривен дотаций?!

Мне легче было бы не писать этот пост. 
И я и моя компания тоже не идеальны, но этот случай просто шокирующий. 
Украина стремительно теряет все признаки государства. 
Ничего, так не уничтожает страну, как коррупция и несправедливость.

И не нужно рассказывать про поддержку местного производителя. 
Остальных производителей страны никто не поддерживает, а исключительно проверяют, вымогают взятки и мешают работать, вынуждая уезжать из страны.

Я понимаю, что и эта история уже завтра забудется. 
Но промолчать не могу, несмотря на уважение к Косюку, как к бизнесмену. 
Если не поменяется правила игры, советую всем переносить бизнесы из такой страны. 
В более справедливые и стабильные страны!

Я никуда не баллотируюсь и ни в какой партии не состою. 
Вопрос дотаций- исключительно бизнесовый вопрос. 
В нём нет политики. 
Но так быть не должно.

Те, кто руководят экономикой Украины сегодня, являются её главными врагами.

Именно они разваливают страну, своим тупым воровством и вынуждают уезжать миллионы людей. 
И не нужно врать про мифических внешних врагов. 
Вам уже никто не верит!
Нужно смотреть правде в глаза, какой бы она не была.
Правда приятной не бывает.

Не поменяете правила?!
Развалите страну. 
Людей вы уже потеряли. 
Точка!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, nickel сказал:

Евгений Черняк

От вже чия корова мовчала про допомогу держави міліардерам. Чи він забув як держава урівняла ціни на водяру. Тепер такий складний вибір, що купити за ту ж саму ціну - Поліську чи Хортицю.

Єдина відмінність - на це не тратили державні кошти. То, може, просто жаба давить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, volks сказал:

Чи він забув як держава урівняла ціни на водяру.

То Черняк вирівняв чи держава? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже й я сюди щось запощу :) Думаю, це дійсно позитив (ну, поки ніхто ніяких прихованих "зрад" не розкрив), тим більше якраз до теми канадського космодрому

Підприємство з Володимира виготовило цех для збирання та випробувань космічних апаратів

Цитувати
02.11.2018
t_1_screenshot_6.png

Побудували новий цех для збирання та випробувань вітчизняних космічних апаратів. Приміщення цеху виготовлені та змонтовані ПрАТ НВК «Мікроклімат» ( м.Володимир-Волинський) на замовлення ДП КБ «Південне».

Цього року він буде зданий в експлуатацію, – передає DefenseExpress.

Площа виробничих приміщень цеху – 275 квадратних метрів при висоті центрального залу у 8 метрів. Загальна площа інших приміщень – 210 квадратних метрів.

Виробниче приміщення дозволяє одночасно виготовляти та випробувати до трьох космічних апаратів з вагою кожного до 2 тонн. При цьому в цеху дотримується повна стерильність – клас чистоти – 100000 по стандарту США 209D.

1_mikroklimat-1.png

2_mikroklimat-2.png
Під організаційно-технічним керівництвом КБ «Південне» в Україні вже створено кооперацію підприємств-розробників бортових систем супутників і різних типів корисного навантаження, а також наземна інфраструктура управління польотом супутників, приймання та обробки цільової інформації. Запуски КА під юрисдикцією України були розпочаті в 1995 році.

Нагадаємо, у Володимирі-Волинському на підприємстві наукового виробничого комплексу «Мікроклімат» монтують так звані приміщення для виготовлення лікарських засобів або надання медичних послуг, що їх потребують фармацевтичні фірми і компанії, а також медичні заклади України.

Серед них – Рівненський та Луцький перинатальні центри, Володимирецька лікарня та «Охматдит». Крім того, підприємство спеціалізується на виробництві систем кондиціонування та вентиляції, проектуванні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Держава.

Ну так при чому тут Черняк і "чия б корова мукала"? Держава підняла акциз усім, Черняку в тому числі.

 

Почитай:

Власник "Хортиці": лівим спиртом від "Укрспирту" забита вся країна

Один день с Евгением Черняком. Как владелец Global Spirits строит бизнес в США

bc5f8f1------------------------.thumb.jpg.c5b3da4678b0d341c6e02e84f331c722.jpg

 

Відчуваєш різницю між Косюком і Черняком? Чи для тебе вони однакові, бо обоє багаті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, nickel сказал:

Ну так при чому тут Черняк і "чия б корова мукала"?

А при чому тут Косюк? Тож не він сам собі дотації платить, а держава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, volks сказано:

А при чому тут Косюк? Тож не він сам собі дотації платить, а держава.

Ти жартуєш чи не розумієш різниці між дотаціями з бюджету та мінімальною ціною на алкоголь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, sergkots сказал:

Ти жартуєш чи не розумієш різниці між дотаціями з бюджету та мінімальною ціною на алкоголь?

Розумію. При дотаціях ідуть витрвти з бюджету. Але в обох випадках міліардери отримують надприбутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, volks сказал:

А при чому тут Косюк? Тож не він сам собі дотації платить, а держава.

Дійсно при чому?

Торги в Раді. Як аграрне лобі вибивало собі пільги за бюджет

Аграрні лобісти ледь не зірвали ухвалення бюджету, намагаючись виторгувати для себе пільги.

Щоб ухвалити зміни до Податкового кодексу, що входили до "бюджетного пакета", депутати пішли на поступки аграрним холдингам в питанні спецрежиму ПДВ.

Найбільше від досягнутого компромісу виграє "Миронівський хлібопродукт" Юрія Косюка та інші птаховиробники.

 

Курка "Фенікс", або Який новорічний подарунок Гройсман приготував Косюку

Під тиском МВФ податкові пільги для аграріїв через рік скасували. Проте спецрежим замінили спецдотаціями за формулою, яка дозволила МХП за дев'ять місяців 2017 року отримати з держбюджету 1,25 млрд грн. (за весь 2017 рік  1,4 млрд + 3,3 млрд повернення ПДВ)

Рік тому парламент вніс зміни до закону "Про державну підтримку сільського господарства". Правки передбачали обмеження для агрохолдингів — не більше 150 млн грн дотацій одній групі компаній. Зміни стосувалися програми спецдотацій.

1 грудня Кабінет міністрів Володимира Гройсмана повернув у Верховну Раду державний бюджет на 2018 рік з низкою правок. Уряд вніс їх уже після ухвалення кошторису у першому читанні.

Більше того, депутати, з якими вдалось поспілкуватися, кажуть, що вилучити скандальну поправку про скасування обмежень попросили саме лобісти Косюка. Вони розуміли, що їм просто не вистачить голосів.

Державний бюджет повернувся від уряду, і що ми бачимо? Програму, за якою "Миронівський хлібопродукт" отримував дотації і на яку з 2018 року почне поширюватися обмеження, просто скасували!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

Розумію. При дотаціях ідуть витрвти з бюджету. Але в обох випадках міліардери отримують надприбутки.

То в чому Черняк винен?

Косюк з наших податків отримує надприбутки. Черняк від продажу власної продукції і сплачує при цьому податки. Я тебе не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, volks сказано:

Розумію. При дотаціях ідуть витрвти з бюджету. Але в обох випадках міліардери отримують надприбутки.

То в чому Черняк винен?

Косюк з наших податків отримує надприбутки. Черняк від продажу власної продукції і сплачує при цьому податки. Я тебе не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, volks сказал:

Розумію. При дотаціях ідуть витрвти з бюджету. Але в обох випадках міліардери отримують надприбутки.

Ти ще Амазон згадай - в них теж надприбутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...