Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, halcogen сказал:

Я вкурсє яка в них адреса, тому і питаю - чи можна вважати позитивним закупку в Китая готових сонячних модулів, коли в Україні свого піску аж завались.

 я скинув відео. Але на даному етапі мені до лампочки з чого вони почали,головне почали. Модерн Експо починав з продажу польських вітрин-кубів,зараз лупить повний цикл виробництва обладнання на пів світу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Дуал ти сєпар? Чи просто баба яга протів? Мені до лампочки твої мінуси.)))) Дивись не лопни зі злості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу він отримує гроші за ці мінуси.

Але може отримати ще й пізДЮАЛЄЙ .

І не віртуальних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно порохоботи є. Але більшість в першу чергу за Україну.

І Україна таки рухається вперед,повільно ,зі скрипом, але рухається.

А як можна швидше, коли  вставляють палки в колеса 

-Юля

-Свобода

-Самопоміч

-Опоблок

просто різні вчорашні, котрих турнули з теплихмісць

-корисні ідіоти

-розчаровані песимісти, які завше розчаровані

РАШКА

-місцеві сепари ,проплачені і не проплачені.

Назови мені людину,яка з цим всим впорається-і я перший поставлю тобі плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну для чого відводити в сторону,скалозубитись ,літати в хмарах і тд.

В любому бою, а внас  таки зараз бій- саме преше дезорієнтувати суперника.Саме перше,

Так з нами таке роблять і ззовні , і з середини.

Причому ,ті що з середини  щиро вірять ,що таким чином вони за Україну.

Та нам зараз треба протриматись років ,чотири мінімум. Втримати державність.

А далі розберемосьзі всіма баригами і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Nokian сказано:

-Юля

-Свобода

-Самопоміч

-Опоблок

Зате в БПП просто ідеальні нардепи. (сарказм)

Нащо ти цю ахінею пишеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, halcogen сказал:

Йосиф Віссаріонович впорався б з цими товаришами за 1 день :D.

Акуратніше з висловами, а то прибіжить Адіс і буде посилати тебе до Путіна з Лукашенком.

Але як би то не звучало, але в даних словах є сенс. Якби Чорновіл і ко провели таку ж люстрацію, як більшовики після революції, то було б все зовсім інакше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Nokian сказано:

Та нам зараз треба протриматись років ,чотири мінімум. Втримати державність.

Он воно що. Немає значить найпатріотичнішого патріота ніж порох :)?   Ну ну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Когось конкретно запропонувати  можеш ?

Вакарчук..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

А крім ну ну можеш щось мукнути?

Когось конкретно запропонувати  можеш ?

Можу запропонувати систему протидії корупції кращу ніж та що є. 

Бо в наших умовах нема великого сенсу міняти одну людину. Потрібно змінювати систему. І розпочинати потрібно судів та відповідальності верховної ради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, sergkots сказано:

Бо в наших умовах нема великого сенсу міняти одну людину. Потрібно змінювати систему. І розпочинати потрібно судів та відповідальності верховної ради.

З якої з країн НАТО ти пропонуєш завезти суддів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу матчі Динамо Шахтар  судили іноземні судді.

І що?

Цю ідею  закрили, бо помилялись вони ще частіше , ніж наші.

11 годин тому, d.u.a.l сказано:

Порядна людина не тримається за владу, для неї влада не є самоціллю, а лише інструментом. Я б сказав і кілька прізвищ, але ти з колегами зразу їх гівном закидаєте,

Порядна людина (кожна  людина взагалі то  має бути порядною апріорі)  просто НЕ ВТРИМАЄТЬСЯ  за владу.І ти це сам чудово розумієш, коли кажеш ,що її закидають гівном.І пісєц твоїй ,,порядній людині,, Постав ,,порядну ,,людину тут на форумі модератором просто. І побачиш, як в самого чесного, справедливого і розумного модератора- зявляться опоненти , ярі критики і запеклі вороги.

Так от , керувати країною має лідер , котрий так зціпить зуби і таку має волю, розум проникливість, силу та здатність домовлятися та обєднувати різні, часом ворогуючі групи , в країні, щоб все це держалося купи і йшло вперед.

НАЙГОЛОВНІШЕ.

Кожна людина від найменшого у владі , до найвищого.А найвищий в стократ сильніше- МАЄ БАЧИТИ РЕАЛЬНЕ МАЙБУТНЄ, бачити його чіткіше, вірніше  і точніше від загалу. І з цього будувати стратегію руху свого народу вперед.

Президент має бути в першу чергу вождем , лідером, фюрерорм (  по німецьки означає також водій).,тоді він виконаєсвою місію.

А якщо він буде НАДТО порядним, його просто обскачуть інші .

Його і його країну.

Тобто нас з вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian Fuhrer (фюрер) - лідер, вождь. Fahrer (фарер від fahren-їхати) - водій. (в якості оофтопу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, d.u.a.l сказал:

Я тобі назову не людину, а основну якість, якою вона повинна володіти - порядність. Якщо президентом буде непорядна людина - болото її затягне.

 

Фрідріх фон Хайек у своїй "Дорозі до кріпацтва" показав, що порядна людина не може досягнути високих постів, оскільки в кар’єрі має керуватись цілями, а не принципами. :unsure:

 

Рано чи пізно? щоб одержати певну посаду, людині прийдеться пожертвувати принципами заради досягнення цілі. Так що не варто надіятись, що серед претендентів на президентську посаду буде порядна людина. :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Хозяйственный суд Киева обязал застройщиков "Глобал Строй-3", "Укрсоцстрой" и "Киевмонтажстрой" снести многоквартирный дом жилого комплекса в Деснянском районе столицы как объект самовольного строительства.

Согласно материалу дела, компаниям поручено снести объект как самовольно построенный, поскольку дом был построен на земельном участке, который был предоставлен для достройки незавершенной школы, и привести этот участок в изначальное состояние.

В 2007 году эта земля, площадью 2,464 га была отведена городскими властями под строительство средней общеобразовательной школы. В 2013 году прокуратура Деснянского района обратилась в хозсуд, чтобы вернуть данный участок земли общине города.

Тогда суд принял решение не отдавать землю Киевскому городскому совету, а передать ее ООО "Глобал Строй-3" для дальнейшей достройки школы. С этой целью был заключен новый инвестиционный договор. Однако, как впоследствии выяснилось, компания нарушила его условия.
рішення суду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЛАЗ відновив виробництво автобусів

Компания City Transport Group, в яку входять Львівський автобусний завод, а також Дніпровський автобусний завод (м.Кам'янське) потроху повертається до життя. З початку цього року заводи реалізували 7 автобусів: 4 — А183 та 3 — А191.

До кінця червня завод обіцяє показати оновлену модель ЛАЗ А141, кузов якого зібраний на Дніпровському автобусному заводі.

Зараз автобусний завод LAZ оголошує набір співробітників на виробництво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, zaHARE сказал:

ЛАЗ відновив виробництво автобусів

Компания City Transport Group, в яку входять Львівський автобусний завод, а також Дніпровський автобусний завод (м.Кам'янське) потроху повертається до життя. З початку цього року заводи реалізували 7 автобусів: 4 — А183 та 3 — А191.

До кінця червня завод обіцяє показати оновлену модель ЛАЗ А141, кузов якого зібраний на Дніпровському автобусному заводі.

Зараз автобусний завод LAZ оголошує набір співробітників на виробництво.

Це позитив? А як же бойкот товарів окупантів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, volks сказано:

Це позитив? А як же бойкот товарів окупантів?

Взагалі-то, ЛАЗ знаходиться у Львові. І там же запускає виробництво, тобто дає роботу громадянам Украіни, і податки буде платити до бюджету Украіни. А ще в плюс до того, робота для підприємств-суміжникіа (постачальників).

 

Аршументи у фанатів липецькоі фабрики що раз вишуканіші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, rl72 сказал:

Взагалі-то, ЛАЗ знаходиться у Львові.

Знаходився. Забий в гугл ЛАЗ і подивись, що від нього залишилось завдяки Чуркіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Знаходився. Забий в гугл ЛАЗ і подивись, що від нього залишилось завдяки Чуркіну.

Я знаю, що власники там з недоімперіі. І знаю, що його довели до ручки в матеріально-технічному стані і банкрута у фінансовому.

Але територіально він у Львові. 

Остальне я написав вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:rolleyes: Позитив:  "Коммерческий директор "Нафтогаза" заявил, что в арбитраже заработали более 8 тыс грн каждой украинской семье

 

Юристи Нафтогазу напевно локті собі кусають:

"наблюдательный совет НАК "Нафтогаз Украины" проголосовал за выплату бонусов правлению компании в связи с победой в Стокгольмском арбитраже над российским "Газпромом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, natalka) сказал:

нічого хорошого в тих проектах немає.

Цікаво, вимоги АвтоЄвроСил задоволені, чи ніхто ще не читав?

На ФБ писали,що проект з АЭС погоджено. Тільки вчора рада його не спромоглася внести на розгляд.Не голосували Родіна,самопоміч,більшість антикорупціонерів і єврооптимістів,більшість позафракційних і більшість Волі народу,Волинські всі не підтримали,Парасюк взагалі-проти.
 Можна звісно битись лобом в стіну,а можна робити покроково.І якщо правда,що АЄС це й законопроект погодила,то це крок вперед- в рази зменьшений акциз і зняття обмеження на євро-5. Якби прийняли цей закон,то згодом(через пів року рік) можна давити далі щоб зняли ПФ і зменьшили ПДВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...