Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, volks сказано:

Я вже мовчу про те, скільки зруйновано за часи незалежності.

А це якраз наслідок совка і його менталітету. Якби його не було все було б рівно, як у будь-якій країні, де його не було і руйнувати не було смислу та і ніхто б і не дав, бо все у приватній власності було від початку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
17 минут назад, Nokian сказал:

А чого так скромно та мілко?

Давай не скромно. Звичайний пересічний лучанин живе в квартирі, виданій совком, користується газопроводом, водопроводом, каналізацією, збудованою при совку. Йде по тротуару, зробленому совком. Їде на роботу по дорозі побудованій при совку, можливо ще й на совковому тролейбусі. А працює установах чи підприємтвах, побудованих  при совку. Лікується і навчається в совкових лікарнях і школах. Відпочиває в створених совком парках і катається на совкових(я б не ризикнув вже) атракціонах. І це все за часів незалежності в кращому випадку було хоч якось поремонтовано, а в гіршому - просто розвалюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі вже не раз і різні люди пояснювати пробували, але до тебе не дійде. Не напружуйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Давай не скромно. Звичайний пересічний лучанин живе в квартирі, виданій совком, користується газопроводом, водопроводом, каналізацією, збудованою при совку. Йде по тротуару, зробленому совком. Їде на роботу по дорозі побудованій при совку, можливо ще й на совковому тролейбусі. А працює установах чи підприємтвах, побудованих  при совку. Лікується і навчається в совкових лікарнях і школах. Відпочиває в створених совком парках і катається на совкових(я б не ризикнув вже) атракціонах. І це все за часів незалежності в кращому випадку було хоч якось поремонтовано, а в гіршому - просто розвалюється.

226540_600.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще кожен ,нвіть незвичайний лучанин ходить по вулицях, котрі було прокладено ДАЛЕКО, ДАЛЕКО  ДО совка.В місці , котре обрали для життя  за ТИСЯЧУ років до совка.

Дивиться на замок, збудований за 500 років до совка.

То може це совок цим користувався.?

Ну і дай відповідь- з якого ти року народження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Nokian сказано:

А ще кожен ,нвіть незвичайний лучанин ходить по вулицях, котрі було прокладено ДАЛЕКО, ДАЛЕКО  ДО совка.В місці , котре обрали для життя  за ТИСЯЧУ років до совка.

Дивиться на замок, збудований за 500 років до совка.

То може це совок цим користувався.?

Ну і дай відповідь- з якого ти року народження?

він вже десь писав, здається 94го

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Ukrainec сказал:

Ооо! Це суттєво все змінює! 

Ну да. У 89 ще був совок, а в 94 не було.

 

16 минут назад, S30 сказал:

Тобі вже не раз і різні люди пояснювати пробували

Що саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То що ж ти можеш про совок знати?

Про розвалені церкви, про дефіцити, про державні позики, про репресії, про стукачів.

Про всі принади планової економіки, про поворот рік , про канали, БАМ, про русифікацію, Про блат, про психлікарні.

Про піонерів, комсомол та партію.Якщо виключили з комсомолу- автоматом і  з Вузу вигнали.

Про сухий закон, про Афганістан.

Я це все бачив .

Бачив ,як на місці теперішнього Портсіті з Тамтамом  дівчата ЗАБЛУДИЛИСЯ в бурянах.

Кажеш нічого не збудовано?

То глянь скільки багатоповерхівок (не задрипаних хрущовок)  височіє над Луцьком.

За совка було аж  дві

Сходи подивись на садиби, там де колись було кукурудзяне поле.

Совок- це коли за рівність бідних. У 1917 році на ціих ницих почуттях більшовики зруйнували  імперію та побудували свою утопію.

Скільки міліонів , десятків міліонів було закатруплено  заради ,,світлоі мети,,

Більше цей номер не пройде..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А ти порівняй, що побудовано за совка і за незалежності. Я вже мовчу про те, скільки зруйновано за часи незалежності.

Ця руїна і є наслідком совка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, volks сказано:

Я ж не сперечаюсь, що совок в якихось моментах був злом. Я говорю про те, що ми 27 років користуємось запасом міцності совка. Бо зараз не будується і сотої частини того, що було побудовано

Якби не совок, побудували би більше. Як приклад Південна та Північна Корея, де совок і де що побудували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

За совка було аж  дві

Дві чого було?

3 минуты назад, Nokian сказал:

Кажеш нічого не збудовано?

То глянь скільки багатоповерхівок (не задрипаних хрущовок)  височіє над Луцьком.

Серйозно? На готову інфраструктуру натягнути декілька будинків. Оце так досягнення.

 

5 минут назад, Nokian сказал:

То що ж ти можеш про совок знати?

Про розвалені церкви, про дефіцити, про державні позики, про репресії, про стукачів.

Про всі принади планової економіки, про поворот рік , про канали, БАМ, про русифікацію, Про блат, про психлікарні.

Про піонерів, комсомол та партію.Якщо виключили з комсомолу- автоматом і  з Вузу вигнали.

Про сухий закон, про Афганістан.

Це ти будеш внукам чи правнукам розказувати. А я хоч і не жив тоді, але про все це і без тебе знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Це ти будеш внукам чи правнукам розказувати. А я хоч і не жив тоді, але про все це і без тебе знаю

можна внукам розказувати, що при совку не було чим сраку підтерти 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

Якби не совок, побудували би більше. Як приклад Південна та Північна Корея, де совок і де що побудували.

також завжди приводжу цей приклад - один народ, а які різні долі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, volks сказано:

Дві чого було?

Серйозно? На готову інфраструктуру натягнути декілька будинків. Оце так досягнення.

 

Це ти будеш внукам чи правнукам розказувати. А я хоч і не жив тоді, але про все це і без тебе знаю

Просто звір, скільки квадратів житла здавалося тоді і скільки тепер. Ну і якість хрущовок і теперішнього житла.

Ти до речі не в хрущовці живеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, case_l сказал:

Якби не совок, побудували би більше. Як приклад Південна та Північна Корея, де совок і де що побудували.

Вже 27 років немає совка. А до Кореї і близко не наблизились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Nokian сказал:

Просто звір, скільки квадратів житла здавалося тоді і скільки тепер. 

Навіть не хочеться обговорювати. Точкове будівництво з навантаженням на стару інфраструктуру(часом на місці спортивного майдвнчика) і будівництво повноцінних районів з садочками і школами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, volks сказано:

Вже 27 років немає совка. А до Кореї і близко не наблизились.

В багатьох совок в голові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, halcogen сказано:

Да, да, в Пн. Кореї ядерна зброя є, а в нас.. А ми свою порізали. :D

а толку? хіба що на своїй території можуть нагадити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

адепти русського_міра

Я питав не в кого, а в чому він полягає той совок, що заважає розвивати Україну хоча б на рівні совка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, volks сказано:

Я питав не в кого, а в чому він полягає той совок, що заважає розвивати Україну хоча б на рівні совка.

звідки нам точно знати? :blink:

напевно звички з совка: багато трандіти по закаулкам і махати кулакими перед екранами, з часто вживаними епітетами: "має бути, треба щоб, повинно бути, вони мають" і т.д., а коли треба діяти для загального блага, чи просто по роботі виповзає на зовні те ж совковське "то ж не моє", "чому  я маю...? ", "хай вони", "я не можу" і т.д.. 

молодь гальмує в розвитку через надмірну "любов/вседозволеність" батьків, доступний інтернет і дешева горілка.

 А в загальному все в нас Ок. Буде... ;)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всьому світі люди діляться на успішних, середніх та невдах.

Успішні  розраховують лише і лише на себе. 

Середній клас  розраховує на себе і на державу.

Невдахи розраховують виключно на державу .

 

Країни живуть відповідно того, який%  кожного класу.

Так от совок  масово , постійно та повсюди втокмачував ,, Не треба тобі думати про завтрашній день, держава всім забезпечить безкоштовно,,

Січеш, які люди виховувались в результаті?

В  якому дусі вони виховали своїх дітей .

От оце і заважає.

Але чим далі, тим менше.

Біда вчить.

Звісно не всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...