Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, zaHARE сказал:

Оце по простому суть децентралізації. І тут для всіх закон однаковий.

Я знаю суть децентралізації. В ній ще є один мінус. Колись був законопроект, щоб частина ПДФО перераховувалась за місцем прописки працівника.

Але я мав на увазі, що на даний час можливості для виконання ремонтів і будівництва зовсім не однакові. І це трохи некоректно ставити в приклад Дніпропетровську область. Там одна Криворіжсталь платить в місцеві бюджети стільки, як всі доходи Луцька. А крім неї ще десятки підприємств такого масштабу, яких на Волині і близько немає.

Так само і ОТГ. На території одних є Кромберг, Модерн, Тигрес та ін. А в інших, не те що підприємств, а взагалі одні пенсіонери і 40+ залишились. 

Саме тому і умови, і можливості геть різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Єдиний позитив що Україна має такий запас міцності, що поки тримається не зважаючи на петрусів, кононенків, розенблатів, насірових і тьми інших ординських персонажів. Який там кінець у нашої держави, чи світлий чи темний, але очевидно що її існування визначається не в кремлі, а все ж на власній території, як би мерзота на війну не спихала власноруч створені руйнівні процеси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, romaxa11 сказал:

Єдиний позитив що Україна має такий запас міцності, що поки тримається не зважаючи на петрусів, кононенків, розенблатів, насірових і тьми інших ординських персонажів. 

Хороший запас заклав совок, що вже 27 років тримається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, volks сказано:

Хороший запас заклав совок, що вже 27 років тримається.

Це не зовсім совок, це скоріше народ, який всі політики і причетні зневажають, але тільки цей народ тішиться аби не гірше, готовий працювати за копійки, і специфічно любить ідеалізований образ України, що готовий за нього вмирати. Що дає цій махіні територіальну міцність. Від початку проголошення Незалежності, реальні дії влади були напрямлені на його диференціацію, руйнування. Жодна влада не намагалась відверто поговорити з народом, його об‘єднати. Остання додала в скарбничку поділу правильний і неправильний народ: правильний - це той що вибірково виловлює собі якийсь позитив в гіганській бочці гівна, і тішиться що живий; а неправильний - це ті полудурки, які не хочуть вже жити в бочці гівна і від її воні перемог не помічають. Правильний народ каже, що краще гівно ніж піздець, а неправильний вважає що гівно, то і є піздець. Правильного народу стає все менше і він коштує все дорожче. Правильний народ обрав для спілкування кацапську форму пропаганди. Виходить цікава річ. Правильний народ любить показувати, що кацапи живуть в гамні, але правильний народ кацапії не помічає власного гівна, зате добре помічає гівно чуже, особливо українське. Два правильні народи співають пісню власної перемоги і оспівують гівно один одного. Це вважають найцікавішим і найправильнішим дійством. Натомість неправильний народ вимагає просто кращого життя і каже: « за...бали ви з тими кацапами».  У владі злодії, злодіям не потрібні професійні управлінці, злодіям потрібен свій, щоб не киданув, тому вся держава перетворившись в розсадник злодійства, ще й оточила себе диким профанством, непрофесіоналізмом поряд з кумівством. Це все пердить, грюкає, але не їде. Бо коли головна задача автослюсара полягає втому, щоб ще спиз...ти з ремонтованої машини, то така машинка довго не заведеться. До теми, текст писав з позитивним на троєм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Це не зовсім совок, це скоріше народ, який всі політики і причетні зневажають, але тільки цей народ тішиться аби не гірше, готовий працювати за копійки, і специфічно любить ідеалізований образ України, що готовий за нього вмирати. Що дає цій махіні територіальну міцність. Від початку проголошення Незалежності, реальні дії влади були напрямлені на його диференціацію, руйнування. Жодна влада не намагалась відверто поговорити з народом, його об‘єднати. Остання додала в скарбничку поділу правильний і неправильний народ: правильний - це той що вибірково виловлює собі якийсь позитив в гіганській бочці гівна, і тішиться що живий; а неправильний - це ті полудурки, які не хочуть вже жити в бочці гівна і від її воні перемог не помічають. Правильний народ каже, що краще гівно ніж піздець, а неправильний вважає що гівно, то і є піздець. Правильного народу стає все менше і він коштує все дорожче. Правильний народ обрав для спілкування кацапську форму пропаганди. Виходить цікава річ. Правильний народ любить показувати, що кацапи живуть в гамні, але правильний народ кацапії не помічає власного гівна, зате добре помічає гівно чуже, особливо українське. Два правильні народи співають пісню власної перемоги і оспівують гівно один одного. Це вважають найцікавішим і найправильнішим дійством. Натомість неправильний народ вимагає просто кращого життя і каже: « за...бали ви з тими кацапами».  У владі злодії, злодіям не потрібні професійні управлінці, злодіям потрібен свій, щоб не киданув, тому вся держава перетворившись в розсадник злодійства, ще й оточила себе диким профанством, непрофесіоналізмом поряд з кумівством. Це все пердить, грюкає, але не їде. Бо коли головна задача автослюсара полягає втому, щоб ще спиз...ти з ремонтованої машини, то така машинка довго не заведеться. До теми, текст писав з позитивним на троєм)

Ого як пронесло! А скільки ж він терпів не писавши! 

Цікаво, яка має бути реакція в пересічного на такий опус?  П-ц! ай яй яй!!!  :ohmy: - ?!

 

Черговий допис до космонавтів на орбіті, які все бачать,  розуміють з орбіти монітора, але не втручаються... :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

Це не зовсім совок, це скоріше народ, 

Ага. Як щось хороше за совка - то народ, як щось погане - то кляті комуністи. Ну ви або хрестик зніміть, або штани одягніть. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Ага. Як щось хороше за совка - то народ, як щось погане - то кляті комуністи. Ну ви або хрестик зніміть, або штани одягніть.

Ага. Доречі про хрестик. Особливо цікаво було спостерігати за тими хто ловив нас пацанів попід церквами на Паску і пісочили на лінійках перед всією школою аж до виключення з жовтенят/пійонерів/комсомольців після 91-го стали з зацєнтих поводирів до світлого майбутнього комунізьму зацєнтими православними і не пропускали жодного церковного свята.

Так що про "запас совка" і хто його потім дерибанив, а також  хрестики не будем.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, halcogen сказал:

Ви замітили, що країни в яких переважаючою вірою є православіє, лідирують по рівню корупції і бідності.  Католики, протестанти, атеїсти живуть краще.

Ну да. То ж православіє вчить красти і найопувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, volks сказано:

Ну да. То ж православіє вчить красти і найопувати.

Нажаль вчить. Воно вчить не так «не красти», як не забувати покаятись після цього. Простими словами, вони вчать лицемірства, фарисейства(. Тому вся Одеса в церквах ківалова і різнопланових вбивць і рекетирів( Вони так каються і церкві це довподоби(

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Ukrainec сказано:

Ого як пронесло! А скільки ж він терпів не писавши! 

Цікаво, яка має бути реакція в пересічного на такий опус?  П-ц! ай яй яй!!!  :ohmy: - ?!

 

Черговий допис до космонавтів на орбіті, які все бачать,  розуміють з орбіти монітора, але не втручаються... :)  

 

так п'ятниця ж сьогодні:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, volks сказано:

Я знаю суть децентралізації. В ній ще є один мінус. Колись був законопроект, щоб частина ПДФО перераховувалась за місцем прописки працівника.

Але я мав на увазі, що на даний час можливості для виконання ремонтів і будівництва зовсім не однакові. І це трохи некоректно ставити в приклад Дніпропетровську область. Там одна Криворіжсталь платить в місцеві бюджети стільки, як всі доходи Луцька. А крім неї ще десятки підприємств такого масштабу, яких на Волині і близько немає.

Так само і ОТГ. На території одних є Кромберг, Модерн, Тигрес та ін. А в інших, не те що підприємств, а взагалі одні пенсіонери і 40+ залишились. 

Саме тому і умови, і можливості геть різні.

 

не зовсім так. 

і зараз ПДФО можуть сплачуватись в бюджети інших населених пунктів, ніж місце реєстрації підприємства. правда,, не за конкретного працівника.

а для перерахування по місцю прописки має бути повністю змінена система оподаткування доходів, в т.ч. зарплати, громадян. а саме декларування своїх доходів кожним самостійно, і сплата податку уже по цій декларації 

 

тобто, в Дніпропетровсбкій обл. 1000 шкіл, і капітально роблять ремонти 30 на рік, бо там настільки більші доходи місцевих бюджетів, що на Волині не можуть зробити одну школу? 

а там не тільки школи ремонтують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, romaxa11 сказал:

Нажаль вчить. Воно вчить не так «не красти», як не забувати покаятись після цього. Простими словами, вони вчать лицемірства, фарисейства(. Тому вся Одеса в церквах ківалова і різнопланових вбивць і рекетирів( Вони так каються і церкві це довподоби(

 

 

1 час назад, Cherman сказал:

А що, хіба не вчить? Подивись тільки на наших чи кацапських попів вищого рангу, і все стане ясно. Плюс, тісна кооперація з владою. Проституція у рясах.

Я знаю, що " не вкради" - це одна із заповідей. А те, що багатьом головне піти свічку поставити і грошики пожертвувати і показати який я набожний, до православ'я не має ніякого відношення.

Але тут тема не про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

 

Я знаю, що " не вкради" - це одна із заповідей. А те, що багатьом головне піти свічку поставити і грошики пожертвувати і показати який я набожний, до православ'я не має ніякого відношення.

Але тут тема не про це.

Релігія - це не віра, а певна система яка використовує віру, вірування в певних цілях. Православ‘я вчить що спасуться тільки православні? Що є правилтне причастя і неправильне? Правильний обряд і неправильний? Накладає анафеми? Дозволяє знищувати проклятих католіков, хахлов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.06.2018 в 10:31, zaHARE сказал:

Раніше всі податки йшли в Київ і звідти розподілялись.Кому чьо,кому нічьо,кому.....

Як добре, що все змінилося. Ось вся суть Дніпропетровських ремонтів.

Цитата

30 ноября в результате слаженной работы Днепропетровского облсовета депутаты приняли бюджет области на 2018 год. Он составить 5,2 млрд грн. что на 1,3 млрд больше чем в прошлом года. Об этом «НМ» сообщили в пресс-службе Облсовета.

Так, в 2018 году бюджет Днепропетровской области составит рекордные 5,2 миллиарда гривен. Запланированный бюджет наполнят за счет доходов физических лиц (2,6 миллиарда) и частного сектора (1 миллиард).

 Отметим, что государство увеличит субвенции для нашей области. Днепропетровской области выделят дополнительно около 14 миллиардов гривен для ремонта дорог, медицину, образование, социальную защиту и выплаты воинам АТО.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, volks сказал:

Як добре, що все змінилося. Ось вся суть Дніпропетровських ремонтів.

 

а-ну,розпиши суть Княгининських ремонтів,львівських,франківських,миколаївських,херсонських і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, zaHARE сказал:

а-ну,розпиши суть Княгининських ремонтів,львівських,франківських,миколаївських,херсонських і т.д.

 

Так не я сюди Дніпропетровську приплів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, halcogen сказано:

А пересічному це яким боком? Може тариф на електроенергію для нього зменшать? , чи все на експорт  і дєнєжку в офшор?

Так це ж експорт ахметова, нам від цього не холодно і не гаряче. Про податки ж від цього експорту влада мовчить - певно нема чим хвалитись... Тому й поставив відео, що це навряд чи до позитиву відноситься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, volks сказано:

Хороший запас заклав совок, що вже 27 років тримається.

В ссср інтернет ти б бачив раз в рік і то в програмі "До 17 і старше". Хароший для тебе запас? 

По суті: ті, хто вступив в це гамно пізніше, або звалив з нього раніше - живуть краще. І тут справа, навіть, не в ссср, а в кацапах. Як приклад - Фінляндія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, SunSeth сказал:

В ссср інтернет ти б бачив раз в рік і то в програмі "До 17 і старше". Хароший для тебе запас? 

По суті: ті, хто вступив в це гамно пізніше, або звалив з нього раніше - живуть краще. І тут справа, навіть, не в ссср, а в кацапах. Як приклад - Фінляндія.

Якби не совок, то ти б і раз в рік інтернет не побачив, бо не хоче він працювати без електрики від електростанцій, що побудовані при совку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, volks сказано:

Якби не совок, то ти б і раз в рік інтернет не побачив, бо не хоче він працювати без електрики від електростанцій, що побудовані при совку.

Ну це те ж саме, що бути вдячним совєтам за винайдення  колеса і електричного струму.

 

Мільйони винищених творчих людей-винахідників, які справді могли творити, а не копіпиздити чуже це найбільша катастрофа епохи!

Я не хочу повторення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Ukrainec сказал:

Ну це те ж саме, що бути вдячним совєтам за винайдення  колеса і електричного струму.

 

Мільйони винищених творчих людей-винахідників, які справді могли творити, а не копіпиздити чуже це найбільша катастрофа епохи!

Я не хочу повторення.

 

Ви не вловлюєте, що я намагаюсь донести. Я ж не сперечаюсь, що совок в якихось моментах був злом. Я говорю про те, що ми 27 років користуємось запасом міцності совка. Бо зараз не будується і сотої частини того, що було побудовано. А в більшості навіть те, що є, не підтримуємо в належеому стані.  Це навіть не смішно, щоб мати такий промисловий потенціал на момент розвалу, такі природні ресурси і опинитися в такій дупі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, volks сказано:

Якби не совок, то ти б і раз в рік інтернет не побачив, бо не хоче він працювати без електрики від електростанцій, що побудовані при совку.

Та пздц! Там, де не було совка немає ні електрики, ні інтернету лише степ і голі гори. Це треба ж бути таким упоротим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, SunSeth сказал:

Та пздц! Там, де не було совка немає ні електрики, ні інтернету лише степ і голі гори. Це треба ж бути таким упоротим.

А ти порівняй, що побудовано за совка і за незалежності. Я вже мовчу про те, скільки зруйновано за часи незалежності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, volks сказано:

Якби не совок, то ти б і раз в рік інтернет не побачив, бо не хоче він працювати без електрики від електростанцій, що побудовані при совку.

А чого так скромно та мілко?

Якщо по крупному- ніхто з нас навіть не ЖИВ би без совка, бо всі  наші діди та прадіди  жили при совку.

З якого ти року?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, volks сказано:

Якби не совок, то ти б і раз в рік інтернет не побачив, бо не хоче він працювати без електрики від електростанцій, що побудовані при совку.

Ги. Знаток совка. Ти б для загального розвитку поцікавився хто ці блага будував (проектував) і якою ціною будували.

5 хвилин тому, volks сказано:

Ви не вловлюєте

Це ти не вловлюєш. Совок залишив промислові "монстри" спроектовані і побудовані не за останнім словом техніки по  збереженню ресурсів і обслуговуванню і , здебільшого, не для мирних цілей.  Чого вартувала лише одна "планова економіка", котра вилазила боком.

 

8 хвилин тому, volks сказано:

щоб мати такий промисловий потенціал на момент розвалу, такі природні ресурси і опинитися в такій дупі

 

А отой потенціал замість підтримувати, модернізувати і розвивати оті ж самі "закладачі запасів" роздєребанили, розікрали і скупили за копійки щоб робити тепер вигляд що вони і їх нащадки "спасають економіку" держави.

Накуй та звиздьож про велич совка і його могутність від того хто в ньому навіть не пожив.

То в одній темі починав про те як за совка жилось звиздато, а тепер продовжив як Україна "розісрала" спадок "величної" держави. Методичку підкоректували?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...