Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Верховна Рада запровадила кримінальну відповідальність за контрабанду лісу

Цитата

Верховна Рада обмежила внутрішнє споживання необробленого лісоматеріалу в розмірі 25 млн куб. м в рік на термін дії заборони на експорт необроблених лісоматеріалів. За законопроект №5495 про внесення змін до деяких законів України, що стосуються збереження українських лісів і запобігання незаконного вивозу необробленого лісоматеріалу у другому читанні і в цілому проголосували 234 народних депутати на засіданні Верховної Ради у вівторок, 3 липня.

Згідно з врахованими правками, суттєво посилено адміністративну та кримінальну відповідальність за незаконну вирубку лісу і його подальший експорт поза митним контролем (контрабанду). Зокрема, в Кодекс України про адміністративні правопорушення вноситься норма, згідно з якою незаконна порубка і перевезення, зберігання незаконно вирубаних дерев тягнуть за собою накладення на громадян штрафу від 15 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1 неоподатковуваний мінімум – 17 грн), а на посадових осіб – від 75 до 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (в чинному на сьогодні законодавстві – від 5 до 10 і від 7 до 12 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян відповідно).

У разі повторного правопорушення протягом року розмір штрафу становить для громадян від 30 до 60 неоподатковуваних мінімумів, для посадових осіб – від 300 до 600.

Крім цього, згідно зі змінами до Кримінального кодексу України, переміщення через митний кордон України поза митним контролем або приховування від митного контролю необробленого лісоматеріалу або пиломатеріалів цінних або рідкісних порід карається позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років. Ті ж дії, які вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб або службовою особою з використанням службового становища караються позбавленням волі на строк від п’яти до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади та з конфіскацією майна. А якщо ці дії вчинені організованою групою осіб або в особливо великих розмірах, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 12 років з позбавленням права займатися певною діяльністю протягом трьох років і з конфіскацією майна.

У законопроект також внесено норму про заборону терміном на вісім років з дня набуття чинності закону вивозити за межі митної території України в митному режимі експорту паливної деревини. Окремо наголошується, що під заборону експорту не потрапляють пелети або паливні гранули, які вже є продуктом переробки.

«Цей закон знімає останні застереження наших міжнародних партнерів щодо відповідності мораторію на експорт лісу-кругляка нашим міжнародним угодам. Друге: він передбачає надзвичайно жорстку кримінальну відповідальність за контрабанду лісу-кругляка, яка за останні п'ять років перевищила 1 млрд. Дол. Закон також забороняє експорт дров, з яких ми теж можемо робити пелети», – наголосив у заключному слові перед голосуванням голова профільного комітету ВР, співавтор законопроекту Віктор Галасюк, якого процитувала агенція «Інтерфакс-Україна».

Документ набуде чинності з 1 січня 2019 року.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 часа назад, difoto сказал:

премію нарахували за те, що виграли в суді різницю між Йуліними "нарахуваннями". За кошти Газпрому, що мають надійти - ще ніц не давали.

Якщо ви вважаєте, що людина, яка "зекономила" країні 2 мільярда баксів недостойна премії в 7 мільйонів(0,35%  нуль, кома, тридцять п'ять сотих відсотка) , то...

ви чули за алегорію, гіперболювання або екстраполяцію, наприклад?

Біда борди в тому, що кожне слово сприймають за беззаперечний факт, навіть якщо ти будеш дико стібатись. І так було завжди. В мене колись був підпис під кожним тутешнім постом(олдфаги зрозуміють) "Я уже не знаю, где я стебусь, а где - нет"

 

«Незрозуміло, яке взагалі відношення мають Коболєв і Вітренко до рішення Стокгольмського суду. Адже там працювала відома норвезька фірма, яка отримала більше 25 мільйонів євро. Вони ж не безкоштовно працювали. Також українські юристи, які працювали на «Нафтогаз», отримали за свою роботу мільйон євро» Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/06/22/premii_kobolieva_i_vitrenko_ie_prykladom_koruptsii_u_chystomu_vyglyadi__1351655

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сайті ворк.уа серед вакансій топ-менеджмента (не ІТ), пропонують найбільшу зарплату в 110 000 грн., далі 81 000, далі 67 500, 65 000, 60 000, 50 070, 50 000 і т.д. Нікому не платять мільйони, бо жодна людина стільки не вартує.  Запропонувавши +- 100 000 грн, держава в змозі найняти толкового топа, черга стояти буде. Щоб найняти толкового топ-менеджера мільйони не потрібні. Щоб толковий топ-менеджер не крав, мільйонні премії не потрібні. І приватний бізнес знає, як зробити, щоб топи не крали, не брали хабарі, не продавали інфу, суди і т.д. Треба бути довбо***, щоб платити такі суми людям, які до цього майже не причетні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці! Я б за воза краденого сухостою відразу в тюрму саджав років на надцять. Бачиш но, тут кращі люди країни ведуть боротьбу не на життя з тим газпромом, цілу схему придумали, як російському газові прикрутити словацькі бляхи, щоб вдарити по кишені путлєра, а ті селюхи не цінують цього і продовжують топити свої мазанки краденими дровами з цінних порід. Тепер буде ппорядок з лісом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Молодці! Я б за воза краденого сухостою відразу в тюрму саджав років на надцять.

Істину глаголиш. Дістали ті контрабандисти далі нікуди. Влада переживає за народ, ночей не спить як би по чергову перемогу запровадити.А кляті контрабандисти все дірки в законах шукають, то на ввезення блях знайдуть, то ліс вивозять. І тож все простий люд ніяк законно жити не хоче, а все капості владі придумує. Доведеться тепер лісовим контрабандистам нову схему придумати як то ліс красти. Я навіть підскажу як - треба заявити що він європейський і завезений до нас в тимчасове користування, ліпити на нього євробляху і вивозити закордон ніби як на перереєстрацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або родиш його, вигудовуєш його найкращим хлібом, воду даєш, молочко, вдягаєш, вчиш в найкращих в світі садочках, школах і інститутах, а воно херак і Польшу свалило чи на чехи. А працювати на заводах чи полях хто буде? Хіба для того тебе годувалось і вдягалось, падла така.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой біду маєш. І не говори.Мої то ще в школу ходять, а твої , бач, вже звалили і тебе з маєтками  напризволяще кинули.

Але правду кажеш. Я ото як подумаю, як повиростають, звалять в оті кляті польщі/чехії, а хто буде працювать на моєму заводі, а сотні гектар мого поля хто оброблятиме? Аж в піт кидає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, difoto сказал:

премію нарахували за те, що виграли в суді різницю між Йуліними "нарахуваннями". За кошти Газпрому, що мають надійти - ще ніц не давали.

Якщо ви вважаєте, що людина, яка "зекономила" країні 2 мільярда баксів недостойна премії в 7 мільйонів(0,35%  нуль, кома, тридцять п'ять сотих відсотка) , то...

ви чули за алегорію, гіперболювання або екстраполяцію, наприклад?

про половину прибутків - я писала Соромітнику, так як він перший саме про половину і написав. Тому Ви за нього не відповідайте, бо Ви ж не можете знати чи з його сторони це була алегорія і т.д.

А про "зекономила" - оце ще потрібно довести! Це рішення суду ще буде оскаржуватись і не факт що хтось щось виплатить, а премію вже взяли. І причому, я коли перший раз постила сюди цю новину, то писала що юристи напевно собі локті кусають, бо найбільшу премію чомусь отримав керівник, який напевно і участь то не приймав ні в судовому процесі ні в підготовці справи. А шо?- він же крутий найманий топ-менеджер який на бонусах сидить. Правильну niсkel дав ссилку, почитайте і подумайте.

Вам напевно приклад на плиточніках треба наводити (на їх оплаті праці і бонусах) , то буде більш зрозуміло ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Соромітник сказал:

...Серйозні ж працюють на відсотках. Бо вони готові нести відповідальність за результат.

Тобто всі хто не на відсотках, не відповідають за результат?

Мені  чомусь здається що все що Ви пишете, це лише з власного досвіду в суто своїй одній сфері.

І Ви не розглядаєте, що не до всіх галузей  та сфер ді-ті можна застосовувати одну і ту ж схему. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, difoto сказано:

премію нарахували за те, що виграли в суді різницю між Йуліними "нарахуваннями". За кошти Газпрому, що мають надійти - ще ніц не давали.

Якщо ви вважаєте, що людина, яка "зекономила" країні 2 мільярда баксів недостойна премії в 7 мільйонів(0,35%  нуль, кома, тридцять п'ять сотих відсотка) , то...

Коли надійдуть кошти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

В минулому році українська компанія експортувала в Євросоюз більше половини вироблених літаків

Українська компанія "Аеропракт" експортує надлегкі двомісні літаки власного виробництва в 30 країн світу, повідомляє U OPEN EU. Минулого року було продано 90 літаків, більшу половину з яких замовили в ЄС. Основними європейськими покупцями є Франція, Німеччина, Іспанія та Польща. Про особливості експорту надлегких літаків на ринок Євросоюзу та комунікацію з європейською повітряною владою розповів засновник компанії Юрій Яковлєв.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

В Кам’янці-Подільському відкрили першу в Україні, третю в Європі та п’яту в світі сучасну ТЕС потужністю 45 МВт, що виробляє тепло та електроенергію з альтернативних видів палива
 

Курс на енергонезалежність Кам’янець-Подільський взяв ще у 2014 році. З того часу в місті було проведено реконструкцію трьох діючих і будівництво чотирьох нових котелень, які працюють на альтернативних видах палива, що дало змогу протягом 2016-2017 року скоротити споживання природного газу на 5,2 млн. м3. Найбільш амбітним проектом стало будівництво цього комплексу.

Кошти на його реалізацію надав Світовий банк у кредит під 0,01 % річних, а загальна вартість проекту склала 9,6 млн доларів. За оцінками експертів, проект має окупитися вже за 5 років. Будівництво об’єкту виконала житомирська фірма ТОВ “Котлозавод Кріглер”, що є частиною потужного енергохолдингу “Krigler”, який вже тривалий час працює на європейських ринках.

ТЕС оснащено унікальною турбіною з модулем ОRС (Organic Rankine Cycle – органічний цикл Ренкіна) потужністю 1,8 МВт. Особливістю цієї технології є те, що замість води у системі використовуються спеціальні органічні рідини, що мають нижчу температуру випаровування, ніж вода, а тому дають можливість джерела тепла з більш низькою температурою. Таким чином турбіна з модулем ОRС дозволяє зменшити енергозатрати на виробництво електроенергії. Фахівці французької компанії “Enertime”, що є її розробником, забезпечили постійний супровід монтажу та запуску турбіни.

Ця новітня ТЕС є першою в Україні, третью в Європі та п'ятою в світі, що використовуватиме цей сучасний метод виробництва тепла. Аналогічні ТЕС працюють в Гонконзі, Парижі, Берліні та Гельсінкі. Основна сировина, що буде використовуватися у роботі - відходи сільського та лісового господарства: солома, кукурудза та щепа.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, natalka) сказал:

Тобто всі хто не на відсотках, не відповідають за результат?

Мені  чомусь здається що все що Ви пишете, це лише з власного досвіду в суто своїй одній сфері.

І Ви не розглядаєте, що не до всіх галузей  та сфер ді-ті можна застосовувати одну і ту ж схему. 

image.thumb.png.ea0a424003ce6eecc034eb0b6907b9d3.png
   А Гнап мовчить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, zaHARE said:

А Гнап мовчить.

 

 

Брехня

image.thumb.jpg.4104ab6b298dcda94708dbc716ab208b.jpg

Навіть більш-менш пряморукий плиточник в Луцьку заробляє більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

 

Брехня

  так ото ж. Чи є сенс говорити тут про чиїсь зарплати,якщо ми не бачимо ніяких документів і не бачимо всіє ї картини і масштабу робіт?
але десь таки брехня
https://declarations.com.ua/declaration/nacp_7c4def38-a342-4feb-97fd-2539555bdc36

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, zaHARE said:

  так ото ж. Чи є сенс говорити тут про чиїсь зарплати,якщо ми не бачимо ніяких документів і не бачимо всіє ї картини і масштабу робіт?
але десь таки брехня
https://declarations.com.ua/declaration/nacp_7c4def38-a342-4feb-97fd-2539555bdc36

 

Звичайно є. Чувак помилково не поставив кому перед копійками в своїй декларації. Піднявся хай. Він оперативно виклав довідку про зарплату з реальними цифрами в якості спростування. Все, питань немає. 

А де ж спростування від топів Нафтогазу і УЗ? Немає. Значить цифри правдиві...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порохоботи заникались по всьому нету, а комітет пашинського підтримав сьогодні цей феєричний проект. Якщо його проголосують, то провайдерів за власні кошти змусять купити обладнання щоб сбу могла відслідковувати трафік.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порохоботи заникались по всьому нету, а комітет пашинського підтримав сьогодні цей феєричний проект. Якщо його проголосують, то провайдерів за власні кошти змусять купити обладнання щоб сбу могла відслідковувати трафік.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, romaxa11 сказал:

Покращення:

Был на заседании комитета ВР по 6688. Вкратце: всё СИЛЬНО хуже, чем мы себе представляли.
На самом комитете был полный одобрямс без возможности высказаться из зала. Но другого и не ожидалось, на самом деле.
Интересное началось дальше. Мы с Татьяна Попова и еще парой журналистов поймали в кулуарах зам начальника СБУ Олега Фролова. И задали ему ряд неудобных вопросов. В частности, о развороте заблокированных https доменов в нашу критическую инфраструктуру.
Среди прочего он сказал, что разработчик DPI, с которым они ведут переговоры, говорит что их система может фильтровать HTTPS трафик, так что всё будет фильтроваться. На уточняющий вопрос, не пишется ли законопроект под одного поставщика оборудования, ответил, что ну требования мы выставим, может кто ещё сделает такое оборудование.
Для несведующих в технике: фильтрация HTTPS будет работать только если производитель DPI заставит всех пользователей уставновить у себя их ключи шифрования. А кто не установит - потеряет возможность доступа к Интернету вообще. То есть с приватностью в сети можно будет попрощаться навсегда. От этого сознательно отказались даже в России, Белоруси и Китае, некоторое время такая система работала в Казахстане, но из-за очевидных проблем от неё отказались и там.
Ну что, терпилы. Это - ваше ближайшее будущее!

Рома,ти темою помилився-це в стидобу тре писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, zaHARE сказал:

Рома,ти темою помилився-це в стидобу тре писати.

Чому? Це ж досягнення, позитивчик... :) Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи офтоп. Бо я тут своїми повідомлення комусь на больний мозоль наступила.

Карамба,

мені в приват писати не нада, я відповідати не буду :) Мені пофіг коли ти зареєстрований і що тут було раніше. Нафіга це мені?

Питає в мене чи я не подружка Сандалова :D

Відповім тут: я ще з Яручиком не розвелась :D :D:D

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, iiron сказал:

 

Баян підглянутий у Квартала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, чергова перемога. Хоча, не вірю що його проголосують і, навіть якщо проголосують, то зможуть запустити в роботу. Нажаль.
Я за любий двіж, від якого почне пригорати хоч в когось з українців :) щоб "на майдан" не за бабкі а за ідею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...