Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

ЛИПЕНЬ 22, 2018

У ДНІПРІ ВВЕЛИ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЗАВОД ABM TECHNOLOGY, ОСНАЩЕНИЙ ЗА ОСТАННІМ СЛОВОМ ТЕХНІКИ, ЯКИЙ Є ОДНИМ З НАЙСУЧАСНІШИХ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ

by АННА ВОЛОШИНА

Основний напрямок ABM Technology – виробництво дентальних імплантатів Bauer`s Implants, а також інших дрібних медичних виробів, де потрібна висока точність, чистота виробництва і сучасний європейський підхід. Але окрім партнерів з галузі медицини з заводом також співпрацюють авіабудівники, автобудівники, виробники годинників.

Повідомляє “МОСТ-Днепр“.

ABM Technology може виробляти будь-які деталі високої точності і максимальної складності розміром до 20 мм.

На заводі відзначають: широкі можливості заводу забезпечуються не тільки сучасним високоточним обладнанням, а й високою кваліфікацією співробітників. На підприємстві працюють всі фахівці, необхідні для здійснення повного виробничого циклу: конструктори, програмісти, технологи.

Завод може виготовити будь-яку деталь, яку зажадає замовник, спираючись на його креслення або навіть просто задумку.

На сьогоднішній день завод здатний виробляти близько 50 тис. одиниць різних виробів на місяць. Це – стартові обсяги. У планах – збільшення потужностей пропорційно запитам.

ABM Technology націлений на нові цікаві завдання та готовий змагатися з європейськими підприємствами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

«Миколаївський суднобудівний завод» після тривалої перерви вийшов у режим стабільної роботи

 

16 травня, вперше за 3,5 роки, завод прийняв на ремонт теплохід «ГС-82», який належить Держгідрографії. В червні, на ремонт зайшло навчально-тренувальне судно «Свята Ольга» Київської державної академії водного транспорту. У цьому році завод виконав роботи з ремонту малих броньованих артилерійських катерів «Акерман» та «Бердянськ». Крім того, виконуються ремонтні роботи суден підприємства «Дельта-лоцман». До кінця року планується відремонтувати середній десантний корабель проекту 773 «Юрій Олефіренко», ракетний катер «Прилуки», десантний катер «Сватово», який вже знаходиться в на території заводу.

Про це в інтервью телеканалу «Миколаїв» розповів генеральний директор ДП «Миколаївський суднобудівний завод» Валерій Калашников.

Підприємство, проводить погашення заборгованості перед робітниками. Завдяки виділенню коштів з боку "Укроборонпрому", наразі вже виплачено 1,9 млн грн. Окрім того перераховані усі пов’язані податки і збори, у тому числі ЄСВ на суму понад 1,2 млн. грн. Таким чином загальна сума виплат становить 3,1 млн. грн.

Окрім того, «Миколаївський суднобудівний завод, отримав розроблений та затверджений фінансовий план підприємства. А з 1 липня впроваджена нова структура управління та штатний розпис підприємства, які передбачають суттєво зменшення адміністративно-управлінського та допоміжного персоналу без втрати функціональності підприємства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попаснянський вагоноремонтний завод збільшив виробництво вагонів в 9 разів

За підсумками першого півріччя 2018 року Попаснянським вагоноремонтним заводом було вироблено 900 піввагонів, повідомляє ЦТС. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулося збільшення в 9 разів - в січні-червні 2017 року на заводі побудували тільки 100 піввагонів. Основними замовниками стали українські підприємства і лізингові компанії.

ТДВ "Попаснянський вагоноремонтний завод" є одним з найбільших вагонобудівних підприємств України, що спеціалізуються на виробництві та ремонті вантажного рухомого складу. Для виробництва піввагонів тут використовується новітня виробнича лінія. Роботи ведуться із застосуванням зварювальних напівавтоматів FRONIUS (Австрія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вперше без Росії: Україна запустила енергоблок атомної електростанції на американському ядерному паливі

Третій енергоблок Южно-Української АЕС став першим енергоблоком в Україні, який працює виключно на паливі компанії Westinghouse. У ході планово-попереджувального ремонту (ППР), який завершився 16 липня, в активну зону енергоблока завантажено 163 паливні збірки Westinghouse модифікованої конструкції (ТВЗ-WR). Зауважень у процесі завантаження не виявлено, 18 липня блок виведено на повну потужність.

Україна наразі - єдина країна, що використовує альтернативні постачання ядерного палива для спроектованих у колишньому Радянському Союзі реакторів типу ВВЕР-1000. Повна загрузка третього енергоблока паливом Westinghouse дозволить протягом року завершити процес його ліцензування і перейти з дослідно-промислової до промислової експлуатації»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Востаннє прошу не флудити, не засмічувати тему, не зводити стосунки і т.п.  Для цього є або відповідні теми, або Флейм, або ПП.

Порушникам гарантую РО на 3 доби.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишаємося!!!
Український дитячих хор "Щедрик" здобув Гран-прі міжнародного фестивалю оркестрових і хорових колективів у Флоренції. Молодці!!!
Журі визнало київський колектив кращим хором серед 11 гуртів-учасників! 
Головний диригент і художній керівник хору Маріанна Сабліна отримала спеціальну нагороду як найкращий диригент фестивалю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленький позитивчик:

 

features-image.png

 

і сайт - https://podavach.com/

і відео як працює -

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

152-мм великокаліберні снаряди для артилерійської системи "Гіацинт", які розробив та виробляє Державний концерн "Укроборонпром", успішно пройшли один з етапів випробуваннь.

Стрільби, на полігоні Чернігівської області, проводили українські артилеристи, а їх результат оцінювався комісією Ministry of Defense of Ukraine.

Під час стрільб були використані бойові осколково-фугасі снаряди. А для оцінки балістичних характеристик снарядів був задіяний передовий балістичний радар виробництва однієї з країн-членів НАТО.

Снаряди будуть використовуватися для стрільби з однієї із найбільш далекобійних артилерійських систем - "Гіацинт", яка має велику точність та дальність стрільби до 30 км.

Продовжуємо посилювати обороноздатність українського війська.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запам'ятайте цей твіт))

 

В уряді знайшли спосіб знизити ціни на газ


Уряд готовий виставити на електронні аукціони 44 земельних ділянки з запасами газу 150 мільярдів кубометрів газу.
Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні уряду.
"Сьогодні ми приймемо рішення про відкриття інформації про геопросторові дані, про проведення аукціонів. У нас вже підготовлені 44 земельні ділянки з запасами 150 млрд кубічних метрів газу, які вимагають інвестицій, технологій", - сказав він.
"Наше завдання - відкрити всі геодані про надра, дати можливість на основі прозорих аукціонів приходити українському і світовому бізнесу і добувати український газ, щоб ми взагалі відмовилися від імпорту", - заявив Гройсман.

"Як тільки ми відмовимося від імпорту, ми відразу ж рішуче знизимо ціни на газ, і не будемо залежати від світової кон'юнктури цін на газ", - додав він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ан-225 «Мрія» виконав найбільшу серію рейсів в історії експлуатації літака

 

«Авіалінії Антонова» на замовлення німецької компанії доставили великогабаритні генератори з Чилі до Болівії за 12 послідовних рейсів. Це найбільший за кількістю послідовних рейсів проект в історії експлуатації цього літака на комерційному ринку, повідомляє прес-служба підприємства.

В рамках цієї логістичної операції з Чилі до Болівії було перевезено 12 генераторів для теплоелектростанції на замовлення Hansa Meyer Global Transport GmbH & Co (Німеччина)

В кожному рейсі «Мрія» доставляла вантаж вагою до 160 т.

Враховуючи особливості конструкції вантажів, фахівці ДП «АНТОНОВ» розробили спеціальні рекомендації льотному екіпажу Ан-225 щодо обмеження максимально припустимих перевантажень під час зльоту, польоту та посадки літака, було проведено спеціальний тренінг екіпажу.
Зважаючи на те, що в аеропорту Чіморе, Болівія, куди доправлялись вантажі, відсутнє обладнання для виконання рейсів у нічний час, всю операцію було сплановано таким чином, щоб літак приземлитися на світанку та вилетіти перед заходом сонця. Забезпечення такого жорсткого графіку вимагало максимальної підготовки та координації роботи всіх учасників процесу обслуговування та розвантаження Ан-225. В Чіморе також довелося замовляти допоміжне наземне обладнання для обслуговування літака та розвантаження вантажів.
Через відсутність тягача необхідної потужності в аеропорту Ікіке, Чилі, а також через правила цього аеропорту, що не дозволяють використовувати власні двигуни літака для руління, потрібно було взяти тягач з базового аеродрому в Києві для забезпечення буксування літака під час усього проекту.

Всі сторони, що приймали участь в цьому багатонаціональному проекті, отримали унікальний досвід в реалізації логістичних рішень, пов’язаних з використанням найбільшого літака в світі Ан-225 «Мрія», і заклали надійний фундамент для плідної співпраці в майбутньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Кіровоградській області запустили першу чергу однієї з найпотужніших в області сонячних електростанцій

Фотостанція «Сонячна» потужністю 50 МВт будується на території смт Молодіжне, Кіровоградської оласті.

 ввів в експлуатацію першу чергу фотостанції потужністю 5 МВт,
Після включення станції перші кіловат-години пішли у загальну енергетичну мережу.

Проект реалізується ТОВ «НВЦ «ПРОМІНЬ» за рахунок власних та інвестиційних коштів. На даний момент підприємство завершило будівництво першої черги на 5 МВт, загальна вартість якої склала 170 млн. грн.

Як зазначив директор підприємства Сергій Кузнєцов, цього року потужність стації зросте на 15 МВт. Наступного року заплановано ввести в дію ще 30 МВт. Завершити будівництво станції планують через 1,5 роки. На будівництві використовується обладнання світових лідерів з виробництва сонячних панелей. На станції працюють 30 осіб, заробітна плата яких вища, ніж в обласному центрі. Сергій Кузнецов запевнив, що робота станції заміняє 1,7 млн. куб м газу або 60 вагонів вугілля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Миколаївське підприємство з виробництва систем кондиціонування експортує свою продукцію в Євросоюз

 

Підприємство «Хладотехника» проектує і виготовляє системи кондиціонування та вентиляції для цивільних суден, а також промислових і громадських будівель.

З 2014 року, підприємство поставляє системи кондиціонування і вентиляції повітря на Естонську верф Baltic Workboats Shipyard для будівництва науково-дослідницьких суден пр. 81131 та ін. 81161.

Проекти суден розроблені миколаївським ДП «ПКБ «Черноморсудопроект» для казахського замовника.

Судно «Зайсан» призначене для виконання екологічного моніторингу, проведення контрольного лову риби з використанням 15- або 30-футових тралів, а також контролю стану біоресурсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В аеропорту Бориспіль почали будівництво залізничної платформи для поїздів

 

Зазначається, що приблизно в 200 метрах від входу в термінал D планується звести дві платформи для прийому рейкових автобусів, які з'єднають столицю з найбільшим аеропортом країни.

Крім цього, будівельники звели насип для укладання залізничного полотна від діючої залізничної гілки до місця перетину з автомагістраллю Київ-Бориспіль-Харків, а також ведуть роботи з облаштування ґрунту для укладання насипу з боку аеропорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КрАЗ виготовив партію автомобілів КрАЗ-63221 (6х6) для замовника з Північної Африки

На «АвтоКрАЗі» пройшла інспекторська перевірка автомобілів-шасі КрАЗ-63221 (6х6), яка проводилася в рамках зовнішньоекономічного контракту на поставку в одну з північно-африканських країн партії повнопривідних автомобілів КрАЗ, повідомляє прес-служба підприємства. Слід зазначити, що це новий контрагент цієї країни, який замовив автомобілі КрАЗ для цивільного сектора. Раніше сюди регулярно поставлялися тільки армійські автомобілі КрАЗ різних моделей.

Законтрактовані автомобілі КрАЗ-63221 із двоскатним ошинуванням коліс, що забезпечують високу вантажопідйомність, виготовлені у стандартній комплектації. При цьому на вимогу замовника вони мають подовжену базу і чотиридверну кабіну. Ці автомобілі будуть використані в якості транспортної бази під монтаж спецобладнання і перевезення ремонтних бригад.

Контрольне приймання традиційно включало в себе перевірку комплектності виготовлених машин на відповідність специфікаціям, прописаним у контракті, ходові випробування, що проводилися на випробувальному полігоні підприємства.

Підсумок інспекції: підтвердження повної відповідності виготовлених машин КрАЗ жорстким вимогам даного контракту, що дає право «АвтоКрАЗу» почати підготовку автомобілів до відвантаження на адресу північно-африканського Замовника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, тема вмерла... Сірі, буденні, однотипні повідомлення про щось, десь, колись... Де спілкування, де суперечки, де образи і примирення? Де, я вас питаю? Да...Борда вже не та :D...даже не цікаво заходити в такі теми. Театр одного актора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч то модератор навів порядок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Все, тема вмерла... Сірі, буденні, однотипні повідомлення про щось, десь, колись... Де спілкування, де суперечки, де образи і примирення? Де, я вас питаю? Да...Борда вже не та :D...даже не цікаво заходити в такі теми. Театр одного актора.

Не цікаво, але заходєу. ... Мазохіст прям

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я знаю які новини чекаю. Бо поки цей позитив ні в голові ні в сраці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПОЛЬША И ЧЕХИЯ ПЕРЕРУГАЛИСЬ ИЗ-ЗА УКРАИНСКИХ ЗАРОБИТЧАН
Вот что значит правильно организовать экспорт рабочей силы. В связи с тем, что Чехия в два раза увеличила квоту по трудовым визам для жителей Украины, Польша решила нанести ответный удар. Министерство инвестиций и развития Польши пролоббировало принятие решение о выделении 2,9 млрд. злотых для привлечение в Польшу из Украины студентов и квалифицированной рабочей силы. Программа стимулирования трудовой миграции с Украины начнет работать с 1 сентября 2018 года и рассчитана до 2025 года. За этот период предполагается выделить из госбюджета Польши 1,6 млрд. злотых для выплаты стипендий украинским студентам, которые будут учиться в польских ВУЗах. Кроме этого будут про финансированы курсы по повышению квалификации для украинцев, которые захотят работать в Польше.
Вот, что значит правильно обыграть ребят из ЕС. Теперь они будет за счет своих денег платить стипендии нашим студентам и даже обучать квалификации наших людей для того, чтобы они могли после того, когда они вернутся в Украину они смогли бы сделать в Украине, или успешный бизнес, или шикарную карьеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

чтобы они могли после того, когда они вернутся в Украину они смогли бы сделать в Украине, или успешный бизнес, или шикарную карьеру.

тут  повертаєшся в Україну і шок від вартості автомобілів :)  при такому рівні зарплат :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, case_l сказал:

тут  повертаєшся в Україну і шок від вартості автомобілів :)  при такому рівні зарплат :) 

Ти темою помилився. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, nickel сказал:

Ти темою помилився. :)

Та ні. Високі ціни-мало автомобілів-чистіше повітря. Пазітіфф.

8 часов назад, case_l сказал:

тут  повертаєшся в Україну і шок від вартості автомобілів :)  при такому рівні зарплат :) 

Якби то була єдина проблема, то всім би на це було пох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Юріч сказано:

Все, тема вмерла... Сірі, буденні, однотипні повідомлення про щось, десь, колись... Де спілкування, де суперечки, де образи і примирення? Де, я вас питаю? Да...Борда вже не та :D...даже не цікаво заходити в такі теми. Театр одного актора.

Ти мені ще тут попровокуй, ага)))):0136::D:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2018 at 3:05 PM, zaHARE said:

Пишаємося!!!

 

Продовжуємо пишатися!!!

 

Донька Гройсмана відкрила власну юрфірму в Лондоні

Дівчина закінчила юридичний факультет Лондонського університету і працює юристом в ігровому бізнесі.

Юлія Гройсман - прийомна дочка прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, у травні 2017 року зареєструвала в Лондоні власну компанію - 2100 Сonsultancy ltd. Дані про це містяться в британському реєстрі Companies House, повідомляють Наші гроші.
Юлія Гройсман працює солісітером в компанії Gvc Marketing (UK) Limited, яка займається букмекерським та ігровим бізнесом. Вона вчилася в Лондонському університеті на юридичному факультеті. Юлія Гройсман 1991 року народження є дочкою дружини Володимира Гройсмана від першого шлюбу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, volks сказал:

Та ні. Високі ціни-мало автомобілів-чистіше повітря. Пазітіфф.

Високі ціни - багато автомобілів на бляхах - брудніше повітря, бо там одні зламки, якщо декому вірити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...