Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Вчора менти уроди,наче не назвеш,стояли раком на в"їзді на АС 1,хвилин 20 точно. IMG_20130319_1316091.jpg

У них там рибне місце, кльов якраз був.

ПС. То як на рибалку, деколи, приїжджаєш: приблизно місце вибрав, хутко за вудки і давай закидати...

А вже потім речі дістаєш, машину паркуєш, на ніч)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не знаю в яку гілку писати... Ніби то і ДТП, а з іншої сторони і паркується хреново... Із-за одного мудака оленя водятла, який гарно припаркував свого коня Форда, тільки що зупинилось пів проспекта Перемоги, причому наглухо, в два ряда...2013-03-20_10-30-07_355.jpg

Так от із-за яких 3,14 я вчора їхав з середини моста до Авангарда 19 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хлопці, ну це вже "шонєбудь".

Я розумію, коли хтось став так, що перекрив виїзд, прохід, чи став раком, зайняв декілька місць... А ці?! Вони вам заважали? - ні.

Ну а порушення ПДР - справа ДАІ, а не доморощених кореспондентів.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, ну це вже "шонєбудь".

Я розумію, коли хтось став так, що перекрив виїзд, прохід, чи став раком, зайняв декілька місць... А ці?! Вони вам заважали? ні. Ну а порушення ПДР справа ДАІ, а не доморощених кореспондетів.

навіть більше - хонда ще навіть по-божеськи припаркована. І маршруткам не заважає в правому ряду їхати, і пішоходам по тротуару йти. Єдине - 10метрова зона навколо знаку переходу...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все тому, що паркуватись проблемно, через незібраний сніг і непродумані місця для парковки. А ще, в автошколах не надають належної уваги вмінню правильно паркуватись, з повагою до автомобілістів і пішоходів.

Біля ЦУМу взагалі жесть - все для клієнтів - гори снігу на місці для парковки. І як результат паркуються де влізуть.

Ось, ще один професіонал у вмінні паркуватись на тротуарі

post-2742-0-34760300-1365068387_thumb.jp

А ще мене дратують таксисти і не тільки, що паркуються якраз на тротуарі біля калітки входу у садочок, перекриваючи прохід. Мусиш з дітьми обходити по кучугурах і вдихати аромати вихлопних газів, бо воно підвезло свою чи дупу клієнта під самий вхід і сидить із заведеним мотором.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, ще один професіонал у вмінні паркуватись на тротуарі

post-2742-0-34760300-1365068387_thumb.jp

Ти бачив в якому стані там дорога? Коли дорожнє покриття було нормальним, то на тротуарі ніхто ніколи не стояв. Коли припаркується на дорозі згідно ПДР, решта водіїв не будуть мати змоги обїхати перешкоду, окрім як їхати по ямах.

Даного водія підтримую і зробив би так само.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от вам один із му..ків і відписався

Чого це пішоходи мають страждати, через те, що ви машину хочете поберегти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачила, оскільки регулярно тією дорогою їжджу і ходжу!

Пропонуєте мені як пішоходу минати те авто по баюрах?

Врешті, поруч є стоянка магазину "Славутич" чи навпроти двір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подібна ситуація була і на Грушевського.

Спочатку даішники безпорадно копали по колесу дастера, щоб спрацювала сигналізація)), але марно - так ніхто з власників "криво" припаркованих авто і не прийшов.

Та тут ніби, і водії не порушують правил, біда у тому, що дороги відповідні служби не розчищають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, ще один професіонал у вмінні паркуватись на тротуарі

Я коли бачу таке авто, то задумуюсь: а чи буде фото, зроблене мною і надіслане у МВ УДАІ причиною для впаяння штрафу? Є прецеденти?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що дороги відповідні служби не розчищають..
Від коли це підстава щоб кидати своє авто посеред дороги і заважати проїзду інших ТЗ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що дороги відповідні служби не розчищають..
Від коли це підстава щоб кидати своє авто посеред дороги і заважати проїзду інших ТЗ?

Мені в той день треба було в обласну лікарню, то я, щоб не кидати так машину майже посеред дороги, поїхав і нормально припаркувався біля вокзалу. Не було б там місця, поїхав би на Гулака-Артемовського шукати місце.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

slk35, на територію обласної, аж до приймального відділення можна заїхати з Гулака - ворота напроти "Волині".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГАИшники Херсона, из-за своего хамства, несколько часов оказались заблокированы в своем служебном автомобиле.

Как видно на записи, работники ГАИ поставили свой автомобиль параллельно, а не перпендикулярно парковке, тем самым заняв три парковочных места. Поскольку остальные автомобилисты парковались правильно, патруль ГАИ оказался зажатый с двух сторон. Вместо того чтобы нормально попросить переставить автомобиль, инспектор ГАИ начал быковать.

http://roadcontrol.org.ua/node/1717

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там же купа місця щоб виїхати.

Ось корейці як паркуються, Кажуть французи так само.

Змінено користувачем V.Wolf
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо я і не правий, але мені здалося, що там було предостатньо місця для виїзду. Так, не за один раз, але за декілька разів взад/вперед, покрутивши трохи кермо вискочив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДАІшники легко могли виїхати. Тим більше можна було виїхати передом на тротуар, вирівняти автомобіль і виїхати задом на проїжджу частину. Окрім того, з початку сюжету видно, що водій розпочав їзду, значить був намір виїжджати.

Але суть відео в тому, що ДАІшники вирішили побикувати як під час паркування, так і під час виїзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....

А ще мене дратують таксисти і не тільки, що паркуються якраз на тротуарі біля калітки входу у садочок, перекриваючи прохід.

....., бо воно підвезло свою чи дупу клієнта під самий вхід і сидить із заведеним мотором.

Це Ви так кажете, бо самі не сидите в тому таксі. Пасажир, зазвичай, впевнений, що він саме за те й платить, щоб його дупу підвезли якнайближче до місця призначення і водій тут зовсім не винен, робота у нього така.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть, если клиент скажет, что ему нужно заехать по встречной, или высадить на перекрестке, или на красный ехать, он спешит, то таксист должен нарушать, потому что клиент прав? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если клиент платит за скорость и за штрафы, я думаю таксист и по встречке поедет... ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...