Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Если клиент платит за скорость и за штрафы, я думаю таксист и по встречке поедет... ИМХО.

И в таком случае, он не мудак, работа такая :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рився в своєму телефоні і нарив:

post-4767-0-93155400-1365439977_thumb.jp

біля "Просто Маркету" по вул. Ветеранів, минулого літа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішоходи? Ні, не чув... і взагалі, я не мєсний )

номери молдаванскі, так що нічого дивно

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть, если клиент скажет, что ему нужно заехать по встречной, или высадить на перекрестке, или на красный ехать, он спешит, то таксист должен нарушать, потому что клиент прав? ;)

Пасажир, зазвичай, впевнений, що він саме за те й платить, щоб його дупу підвезли якнайближче до місця призначення

Ні про зустрічну, ні про червоний, ні про перехрестя я не казав. А на тротуар виїхати дуже часто просять, коли потрібно багато речей вивантажити чи пасажира на костилях....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зимове фото

ctpv.jpg

для тупого (себто для мене), а що у цьому неприродного?

З.І. у мене моя машина(ка) також стояла в снігу. копав для неї, вибудував зі снігу майже гараж :)

Змінено користувачем tolik79
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тупого (себто для мене), а що у цьому неприродного?

через таких як даний водій, не можна було по людськи почистити вулиці. Їх же були сотні по місту. На дорозі з 4-ма полосами ледве 2 авто могли роз"їхатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тупого (себто для мене), а що у цьому неприродного?

через таких як даний водій, не можна було по людськи почистити вулиці. Їх же були сотні по місту. На дорозі з 4-ма полосами ледве 2 авто могли роз"їхатися.

якщо ця машина стоїть біля краю дороги і її мусили об'їжджати прибиральники, тоді: ганьба!

З.І, автор фото поясни, що неправильного у твоєму фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и шо не бачиш як АНОМАЛЬНО багато снігу??? Оо

та ладно, Ви ж пам"ятаєте ті снігопади

і їх наслідки

якщо ця машина стоїть біля краю дороги і її мусили об'їжджати прибиральники, тоді: ганьба! З.І, автор фото поясни, що неправильного у твоєму фото.

авто стоїть не біля краю дороги, а на самій дорозі. Напевно як їхав, так і став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ця машина стоїть біля краю дороги і її мусили об'їжджати прибиральники, тоді: ганьба!

він міг її поставити ще ДО снігопаду грудневого чи березневого? Міг. Якісь знаки порушує? Судячи по фото - ні. Чому тоді це фото в темі "Я не вмію паркуватись"?

авто стоїть не біля краю дороги, а на самій дорозі.

з цього фото цього не видно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, ти серйозно? Як часто ти їздив цієї зими за кермом?

декілька тисяч накрутив. Але, що повністю відчути кайф від зимового кермування, мені вистачило поїздки на Львів 15 грудня, постояти майже добу під Радеховом, а потім ще було15 березня, цілий день по місту катався. Згадайте, панове, що тоді робилося

по сабжу - "прошу понять и простить".

В майбутньому буду старатися викладати кращі фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, ти серйозно? Як часто ти їздив цієї зими за кермом?

декілька тисяч накрутив. Але, що повністю відчути кайф від зимового кермування, мені вистачило поїздки на Львів 15 грудня, постояти майже добу під Радеховом, а потім ще було15 березня, цілий день по місту катався. Згадайте, панове, що тоді робилося

...саме тому, я думаю, це фото тут є практично оффтопом. При тих снігопадах можна було побачити набагато "розумніші" варіанти, ніж цей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ненавиджу таких бидло-власників авто, які "кладуть" на всіх оточуючих :

фото зроблені цієї неділі

post-4893-0-35316300-1366228075_thumb.jp

post-4893-0-24234900-1366228091_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Глибокий привіт" умільцю, що сьогодні припаркувався на зебрі та ще й заблокував виїзд мінімум двом автомобілям, та і під'їзд під пандус.

post-2742-0-26927300-1366352982_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Глибокий привіт" умільцю, що сьогодні припаркувався на зебрі та ще й заблокував виїзд мінімум двом автомобілям, та і під'їзд під пандус.

береться бумажка - кладеться на капом, а зверху прикріпліється цеглинкою - намек думаю буде зрозумілим

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже на газоні чи ще ні?

(Принаймні я повідомив власника, що можуть бути "варіанти"...)

post-5266-0-39829600-1366372013_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ситуація вчора. стою на спуску в парк з проспекту волі (проти львівської кави).

під'їжає дама на лексусі, зупинилась і пішла в магазин. дорога вузька, дві машини не розминуться. через 20 метрів нижче така собі парковка, машини досить часто їздять.

буквально через хвилину виїжає авто. далі відео:

після цього вона знову піднімається і стає там само. знову йде в магазин.

через хвилину знову виїжджає інша машина, але цього разу водій був більш толерантний і виїхав по бордюрі.

ще через хвилину заїжджає третє авто, але уже зверху. знову сигналять.

дама вийшла, неспішно поклала товар, придбаний в магазині і виїхала…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже на газоні чи ще ні?

газон - ділянка однорідної території із дерновим покривом, який штучно створюється шляхом посіву і вирощування дерноутворювальних трав (переважно багаторічних злаків) або одернування;
дернового покриву, штучно створеного шляхом посіву і вирощування, нема - значить не газон.

далі відео:

ах...ть! Вона ще фарами блимає "Дай проїхати"! А нічо що на підйомах перевагу має той, хто їде знизу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боюсь, якби вона недай бог взад здала, то могла б трапитись аварія :)

її ЧОМУСЬ не шкода. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже на газоні чи ще ні?

газон - ділянка однорідної території із дерновим покривом, який штучно створюється шляхом посіву і вирощування дерноутворювальних трав (переважно багаторічних злаків) або одернування;
дернового покриву, штучно створеного шляхом посіву і вирощування, нема - значить не газон.

дискусійно... ;)

На те й розраховано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...