Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

На рахунок парковки під вікнами, то територія спільна і ексклюзивного права паркуватися там у вас нема (може це в гості до ваших сусідів приїхали).

Підкажіть їм як паркуватися. Зазвичай це діє.

Якщо не діє, Якщо ні, то або ж підперти або цвях ... варіантів безліч.

Те ж саме в мене під вікнами, але вчимося потроху... Було колись написав табличку "я паркуюсь як мудак" і прикріпив під двірник довбанувши по колесу аби спрацювала сигналка. Пішов виносити сміття - мовчки переставили машину від входу до під'їзду.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цеглина+газетка....повинно допомогти. Ну ні то можна і без газетки і не сильно церемониться із вкладанням просто кинути на капот і все.

Змінено користувачем Boromir
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все що Ви пропонуєте, Шановне панство, це кримінал. А тобте веде за собою матеріальну відповідальність.

Треба ідею яка не нашкодить "ініціатору" :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все що Ви пропонуєте, Шановне панство, це кримінал. А тобте веде за собою матеріальну відповідальність.

Треба ідею яка не нашкодить "ініціатору" :_09:

Підкажіть їм як паркуватися. Зазвичай це діє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Христос Воскрес!

Відкриваю цю тему, бо вже за*********ло. Водії-к*озли заїжають в двір і паркують своє авто хто як вмії, а вміє небагато або по хамськи. Третій день три різні авто паркуються так, що інші не можуть або виїхати або поставити на ніч авто біля свого дому.

Пропоную викладати фото авто водіїв-К*озлів хто припаркував авто як К*озел.

Чоловік купив авто, продавши совість. Напевно не вистачало, продав порядність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то щоб без криміналу, берете банку відпрацьованого тонера з лазерного принтера, і посипаєте машину. Відмивати буде довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б сходив, попросив відігнати авто, як би знав куди, але так як качання авто, битя по колесі не дало результатів, а гості ждуть, горілка гріється і треба їхать. Треба щось робить, то

Все що Ви пропонуєте, Шановне панство, це кримінал. А тобте веде за собою матеріальну відповідальність.

Треба ідею яка не нашкодить "ініціатору" :_09:

Підкажіть їм як паркуватися. Зазвичай це діє.

борюсь як можу ....

P.S. я думаю стакою проблемою зустрічаються всі водії, пропоную об"єднатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. я думаю стакою проблемою зустрічаються всі водії, пропоную об"єднатись.

Є якийсь пан дій? Заради чого об'єднатися? Аби постояти під чиїмось під'їздом і попліткувати який водій мудак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то щоб без криміналу, берете банку відпрацьованого тонера з лазерного принтера, і посипаєте машину. Відмивати буде довго.

знаешь, достаточно будет обычной муки. мою машину анонимус когда-то щедро присыпал этой субстанцией с окна/балкона – пришлось ехать на мойку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то щоб без криміналу, берете банку відпрацьованого тонера з лазерного принтера, і посипаєте машину. Відмивати буде довго.

Не не, лучше растворителем, эффективнее, но это порча имущества! Также как и пробить колесо.

Мы, пару раз перепарковали в ручную машину так, что водитель сам понял как правильно парковатся, и машина цела, и водила задумался :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот, без порчи имущества, обычная мука. только не сыпать её с крыши, чтобы сдуло ветром, а бросать издалека в бумажной "бомбочке". если есть время и вдохновение, то можно вместо муки набодяжить клейстера (просто добавь воды), плюс несколько капель валерьянки. запах этот очень стойкий, не поможет даже химическая мойка, так что на пару дней машина станет объёктом повышенного внимания местных кошек. криминала ноль, не тянет даже на мелкое хулиганство. зато доходчиво пояснит хозяину ТС, что ему тут не рады.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь дивні коментарі трапляються. Палити машини, кидати цеглу, шини проколювати. От цікаво - ви це серйозно? А якщо озлоблений власник у відповідь покалічить всі місцеві машини? Або комусь спалить хату? А що, мені пошкодили машину то і я значить можу... А нові жертви знайдуть на кому їм відігратись... і в один день хтось візьметься за рушницю

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якісь дивні коментарі трапляються. Палити машини, кидати цеглу, шини проколювати. От цікаво - ви це серйозно? А якщо озлоблений власник у відповідь покалічить всі місцеві машини? Або комусь спалить хату? А що, мені пошкодили машину то і я значить можу... А нові жертви знайдуть на кому їм відігратись... і в один день хтось візьметься за рушницю

Так ось як відбулась жовтнева революція....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я таких "професійних водіїв" завжди підпераю своїм авто. після цього як він мене найде запитає у сусідів я ще хвилин 10-15 збираюсь потім я йому пояснюю в повільному режимі що треба мати совість і навчитичь правильно а головне зручно для мешканців(пішиходів інших водіїв) двору парковатись. по сікрєту дієвий спосіб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я таких "професійних водіїв" завжди підпераю своїм авто. після цього як він мене найде запитає у сусідів я ще хвилин 10-15 збираюсь потім я йому пояснюю в повільному режимі що треба мати совість і навчитичь правильно а головне зручно для мешканців(пішиходів інших водіїв) двору парковатись. по сікрєту дієвий спосіб

Я тоже так до поры времени действовал :0155: но один раз пришел а подпертый мною мудак умудрился свалить.

А на память он мне оставил две глубокие царапины на заднем крыле :0156:

Больше не подпираю - а действую методом того мудака :0161:

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Христос Воскрес! На минулому тижні їздив з замовником по матеріали в нову лінію коли ми підїхали він припаркувався на два місця, я його запитав чому він так вчінив? Він мені відповів: я не проти припаркуватися нормально, но в мене ауді а6 і коли підїде якийсь дядько на жигулику і стукне мені в двері то я вимушений буду відвалити 300 доларів за покраску.

я неоправдую таких парковщіків, але бувають такі випадки коли справді при паркуванні ти думаєш в першу чергу за цілістність своєї машини. Коли наші водії навчаться в першу чергу паркуватись без завдання шкоди іншим машинам тоді і паркуватись будуть всі правільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вах! Зачєм же такой дарагой машіна пакупал?!" :)

Христос Воскрес! На минулому тижні їздив з замовником по матеріали в нову лінію коли ми підїхали він припаркувався на два місця, я його запитав чому він так вчінив? Він мені відповів: я не проти припаркуватися нормально, но в мене ауді а6 і коли підїде якийсь дядько на жигулику і стукне мені в двері то я вимушений буду відвалити 300 доларів за покраску....

можна подумати, що тим він убезпечив себе від дядька на жигулику! Той жигулик теж так стане з тим самим інтервалом від того дорогого Ауді.

James Bond, тему для чого дублювати було? Чукча пісатєль, а нє чітатєль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

припаркуватися нормально, но в мене ауді а6 і коли підїде якийсь дядько на жигулику і стукне мені в двері то я вимушений буду відвалити 300 доларів за покраску.

вах, зачем такой дарагой машина покупал, да? читать с грузинским акцентом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є один з напоганих варіантів..... Побажання щодо паркування автомобія розбірливо написати на аркуші паперу А4 і "приклеїти" до лобового скла, щедро змастивши його солідолом. (А можна продублювати на всіх вікнах). Відмивання солідолу зі скла досить тривалий, трудоємкий та невдячний процес. І майно не псується...

Змінено користувачем xforester
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Христос Воскрес!

Навщо марнуватии техніку вона ж не винна що хазяїн тормоз.

Просто викрутіть 4 ніпеля з колес і покладіть під скловитирачки та і шкоди не наробите і хазяїн розімнеться :0155:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленький балончик монтажної піни -- 28 грн.

Навчити мудака паркуватись -- безцінно.

Інструкція по використанню: ретельно та дбайливо запшикати піною вихлопну трубу. В випадку боротьби в особливо важких випадках -- запшикати ще по периметру двері, капот, багажник, лючок бензобака.

orig.jpg

1312067798_1.jpg

а для початку, в якості попередження, можна ось так

a8.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...