Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

А чьо, один такой припарковался у меня, прямо между закрытыми парковочными блокераторами. И бока у него были уже подрихтованы ранее. Явно переоценивает свои габариты, только наоборот. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cусід на "Т-чику" під під'їздом сьогодні здивував неприємно. Раніше за ним не спостерігалося.

eDHv4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто сказав що смарт маленька машина? Водій був в авто, а мені прийшлось паркуватись майже на переході - на останньому місці на парковці, за бусами, з ускладненим виїздом назад.

Тут завжди всякі пі...аси паркують свої авто як не поперек, так вздовж, типу "я на хвилинку цигарок купити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може захлох і за інструментом поліз, чи знаком аварійної зупинки, чи каністрою, чи тросом (тягнути один одного)...

А може просто калхознік, звик в себе в селі своє корито ставити де попало і як попало.

Вадім, ти сильно гарацкой? "Корито", "Калхознік"... Бо на ТАЗіках? А став би так на Лєксусі, то що б ти сказав?

Якраз коли людина з села приїздить в місто, то навпаки намагається бути акуратною. А от мєснЫє можуть дозволити собі ставати як попало, бо "я ж бистро".

А що стосується фото, то я вже написав, просто так з доброго дива люди так не поставали б. Там явно якась нестандартна ситуація.

  • +1 5
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, ну навіщо переходити на особистості? Нема де погодуватись? Наступив на хворий мозоль? Ну то я відповім - по перше - так, сильно гарацкой. По друге - я лише висловив здогад, а ти вже борешся з вітряками. По-третє - а що, на Лєксусах (які як і Жигулі можна назвати "коритом", використовуючи алегорію) калхозніки не їздять, це прерогатива лише "гарацкіх"? Не знав. Бачив я таких акуратних людей з села - центральна вулиця, одна смуга зайнята припаркованими машинами, а воно крім того що стало за метр від бровки то ще й двері (водійські) відкрило настіж аля провітрює салон, виставило ноги на асфальт (тільки дупа всередині лишилась) і щось там роздивляється в паперах, а ти як хочеш так і об"їзджай. Ніколи не зустрічав таких? Вони ж звикли що в них в селі машин пшик а місця валом, де хочеш там і ставай, хоч поперек, нікому не будеш заважати. Маю надію я аргументовано обгрунтував свій здогад? Тут до речі мінімум третина фоток - саме про тих за кого ти заступаєшся. Думаю там така сама ситуація як і "я ж бистро".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чё вы из-за какого-то мудака срётесь? Не знаю как в тот раз, но сегодня (то есть уже вчера) в 20.30, очень похожая красная девятка была запаркована по мудаковски как раз на этом повороте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля старого ринку стояв з порушенням ПДР.

ДАІ пару разів проїжали і нічого непомітили!

post-7914-0-32016000-1375787431_thumb.jp

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора біля ТАМ-ТАМУ. Було десь біля 8-ї вечора і не скажу, що з місцями був напряг.

%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE.JPG

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні біля Пасажу на самому пішохідному переході

FrK8t.jpg

там і велопродавець мудак в першу чергу

%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE.JPG
Вчора біля ТАМ-ТАМУ. Було десь біля 8-ї вечора і не скажу, що з місцями був напряг.

ну так в чому справа? Місця вдосталь, отже став як зручно. Тим більше, що там таке місце, що якщо ставати по лініях, то від проїзду залишається пшик. А отже зростає ймовірність, що якась блондинка може не вписатись в той проїзд, зате вписатись тобі в зад.

Люди, не постіть хєрні, не намагайтесь видати з себе надто правильних.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там і велопродавець мудак в першу чергу

це вже скоріше до адміністрації ринку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, це теж в межах компетенції ДАІ. Тільки ж там вони штрафа збити не зможуть, от і ігнорять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ковельські олігархи паркуються як хочуть!!!)))

jtGoK.jpg

Змінено користувачем Vadik777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громадянин Республіки Польща абсолютно незважає на пішоходні переходи і виїзди з двору в м.Луцьку по вул.Б.Хмельницького!!!

hzvdR.jpg

Змінено користувачем Vadik777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь поднимитесь по сен. Левчанивской и на перекрестке с Глушец встаньте и фотографируйте на здоровье, целый день и каждый день. Причем, не таких скромняг, как эти, а тех, что прямо на зебре стоят, и на перекрестке, в добавок. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причем, не таких скромняг...

Эти, как вы выразились "скромняги", припарковались как мудаки со стажем.

Своими машинами они перекрывают видимость пешеходного перехода и проезжая его, необходимо в любом случаи притормаживать, вплоть до полной остановки, дабы ни на кого не наехать.

Если б эти "скромняги" припарковались за переходом, они бы были не такими мудаками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Причем, не таких скромняг...

Эти, как вы выразились "скромняги", припарковались как мудаки со стажем.

Своими машинами они перекрывают видимость пешеходного перехода и проезжая его, необходимо в любом случаи притормаживать, вплоть до полной остановки, дабы ни на кого не наехать.

Если б эти "скромняги" припарковались за переходом, они бы были не такими мудаками.

Спасибо, Кеп.

Я имела ввиду, что те, что паркуются прямо на зебре, которая находится в 3-х метрах от перекрестка, они еще круче мудаки :)

А те ребята, что перед зеброй, просто решили постоять и пропустить, вообще, всех пешеходов ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74,

ну так в чому справа? Місця вдосталь, отже став як зручно. Тим більше, що там таке місце, що якщо ставати по лініях, то від проїзду залишається пшик. А отже зростає ймовірність, що якась блондинка може не вписатись в той проїзд, зате вписатись тобі в зад.

Люди, не постіть хєрні, не намагайтесь видати з себе надто правильних.

Вузько там, де жигуль стояв - тут я не спорю, а там де хонда - місця цілком достатньо , щоб запаркуватись уздовж.

На рахунок "блондинок" - смішно - ну тоді краще взагалі не їздити - мало хто "може не вписатись"

І я завсім не намагаюсь виглядати "правильним" - інколи сам порушую, суть не в тому. Але стараюсь не вести себе по-хамські. Ясно, що простіше і швидше запаркуватись як хонда, в тіньочку, ніж тиркатись в іншому місці між машинами.

P.S. Навіщо тоді тему було таку створювати? Не зрозуміло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Припаркуваввся по-київськи!!!)))

uH6D.jpg

А Волинські козаки всіх переплюнуть))))))))))))))))))))))))))))))))))

d2GrW.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вийшов на вулицю з офіса щоб подихати повітрям і тут бачу пацанчик круто паркується. Я йому кажу: -- А стати ти нормально не можеш?

Він промовчав і пішов......

post-7779-0-64420100-1376073578_thumb.jp

Стоянка супермаркета Колібріс навпроти Фуршета.

Тільки тепер я зрозумів чому він так став :) Автомобіль стоїть то у затінку :)

Змінено користувачем Andreyxxx
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...