Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Тільки тепер я зрозумів чому він так став :) Автомобіль стоїть то у затінку :)

Він так став не тому, що авто стоїть у затінку, а тому, що він мудак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна невидумана історія:

Із-за керма вигрібає блондинка (те, що за кермом блондинка було видно здалеку по траєкторії руху).

Сюсі-пусі до пасажира з цьомкі-бомками.

Питання: Дєвушка, це у вас закінчений маневр?

Відповідь: Что ви імєєтє ввіду? (і уплила віляя бьодрамі)...

А от і фотозвіт....

post-119-0-36564300-1376157033_thumb.jpg

post-119-0-12318500-1376157035_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зверніть увагу на білий ВАЗ в попередньому пості та пості MrVes, 2-місячної давності - таке враження, що він взагалі не виїжджав з двору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дєвушка, це у вас закінчений маневр?

А може фраза, що починається зі слова "дура" була б їй зрозумілішою???

зверніть увагу на білий ВАЗ в попередньому пості та пості MrVes, 2-місячної давності - таке враження, що він взагалі не виїжджав з двору

Та нєєєєє, виїжджав.... Просто в нього там місце "забите" :_04: Змінено користувачем xforester
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зверніть увагу на білий ВАЗ в попередньому пості та пості MrVes, 2-місячної давності - таке враження, що він взагалі не виїжджав з двору

А як тому бідоласі було виїхати, коли ось такі блондинки поряд паркуються??? :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зверніть увагу на білий ВАЗ в попередньому пості та пості MrVes, 2-місячної давності - таке враження, що він взагалі не виїжджав з двору

Білих ВАЗа в нас в дворі 2 і жоден з них не ночує біля під'їзду.

А те, що люди звикли чітко паркуватися не створюючи проблем один одному це ж добре ;)

UPD

Через хвилин 5 стоянки під'їхав зі сторони Фіата ще один місцевий. Не знаю чи був діалог з пасажиром Субару, але він вийшов і перепаркував авто, і як приз отримав від під'їхавшого, чи то яблуко чи то грушку. Незважаючи на комічність ситуації після виходу блАндінки з під'їзду за руль її не пустили. :)

Дєвушка, це у вас закінчений маневр?

А може фраза, що починається зі слова "дура" була б їй зрозумілішою???

Так єнто ... як казали наші викладачі - Ви, майбутні представники технічної інтелігенції ... не гоже ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як тому бідоласі було виїхати, коли ось такі блондинки поряд паркуються???

та в нього машина набагато крепша, пропхався би :mdr:

Білих ВАЗа в нас в дворі 2 і жоден з них не ночує біля під'їзду. А те, що люди звикли чітко паркуватися не створюючи проблем один одному це ж добре

ні в якому разі не хотів образити власника ВАЗа, те, що ставить машину зручно - плюс йому. Просто запам"ятав попередню фотку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зверніть увагу на білий ВАЗ в попередньому пості та пості MrVes, 2-місячної давності - таке враження, що він взагалі не виїжджав з двору

Білий ВАЗ їздить, я щодня приїжджаю на роботу і це бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не здивуюсь якщо далі відпишуться особи які знають до кого приїзджає білий ВАЗ, потім хто особисто знайомий з власником, а потім і сам власник :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бачив на такому ж мегані з червоними номерами двох жіночок ... мо і вони ). А стоп стоп - меган там проєздом??

А взагалі їм можна зрозуміти - секонд хенд, можливо там понеділок привоз - немає часу думати як правильно машинку поставити, а ось розгрібуть щось цінне )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні бачив на такому ж мегані з червоними номерами двох жіночок ... мо і вони ). А стоп стоп - меган там проєздом??

А взагалі їм можна зрозуміти - секонд хенд, можливо там понеділок привоз - немає часу думати як правильно машинку поставити, а ось розгрібуть щось цінне )

Для довідки - на тому секонді завоз в четвер, так що причина в іншому. Можливо просто водій не вміє думати, як правильно машину поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще 2 "кросавчєга". Обидвоє як на підбор. Одному зробив зауваження, якраз паркувався, то вислухав в свою адресу багато про себе нового :)

Я якраз йшов з Волі в пенсійний по довідку, йшов по тротуару, а воно припаркувалося! На зауваження реагувало неадекватно. А ще старший чоловік. Позорисько.

gC1hb.jpg

І наступний навпроти- шедеврально - персональна парковка.

1UPq.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

923914_3.jpg

С долей юмора, фантазии и изобретательности отнеслись жители российского Иркутска к воспитанию нерадивого автолюбителя. Иркутяне решили отомстить и обмотали машину упаковочной пленкой. Вдобавок сверху украсили композицию воздушными шарами. В результате машина стала похожа на праздничный презент. От упакованного подарка его отличает только надпись на пленке "Здесь машины не ставить".

"Иномарка была припаркована в неположенном месте и перекрывала проезд к складскому помещению местной фабрики-кухни и к подъездам домов", - рассказал очевидец Андрей.

Шутники явно не пожалели ни сил, ни средств, ведь чтобы такое сотворить потребовался не один рулон пленки. Очевидцы поспешили сфотографировать это чудо, пока водитель иномарки не размотал машину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перші фото одного мудака який став при вході в дитячу поліклініку так що не можливо ні з якої сторони було пройти кояскою. На зауваження переставити авто, він сказав що нікуди не йде (будь-то це вирішує питання його тупому паркуванню) але через 2 хв він закриває авто і йде в адмін приміщення поліклініки. Були знову зауваження в його сторону тільки вже як до людини яку важко рахувати людиною, тобто як до бидлоти, те бидло як годится бидлові возмущався і тільки повторяв "чого ти пінишся" всім хто йому робив зауваження.

post-684-0-52362800-1376607160_thumb.jpg

Друге фото для того щоб бачили номер авто. Якщо ви його знаєте, передайте що він козел. post-684-0-98506800-1376607166_thumb.jpg

Так паркуються на Коперніка 36. Тут історія така.

post-684-0-86703600-1376607172_thumb.jpg

Паркуються практично під самі кущі, і полюбому потрібно обходити дорогою, що є небезпечно, бо кущі які ростуть під дорогою закривають видимість руху автомобілів. І тут паркуютсья або євнухі, які ніколи не мали і не матимуть дітей з каляскою, і дибілу в голову не прийде, що людям з калясками потрібно виходити або а дорогу в місті з недостатньою видимістю дороги зліва, або вартатись 20 метрів до виїзду з двору і там десь переходити дорогу на другий бік. Або люди в яких звьоздная болєзнь, і ставлять свої дорогі корчі тільки думаючи про те як би то часом з дороги його ніхто не зачепив, і підїжджає впритул. Хоча якби в людини була хоч якась логіка, то ставив би авто під менш гострим кутом, всерівно там ніколи не набиваєтсья велика кількість авто, і дав би можливість пішоходам використовувати пішохідні доріжки за призначенням.

А це ще один майстер паркування. Видно, вирішив, що можливо замало місця для його тазіка там, де паруються всі адекватні водії, і поставив своє авто як бидло, через якого нормально каляскою із стежини не зїхати.

post-684-0-31708800-1376607180_thumb.jpgpost-684-0-05582400-1376607185_thumb.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От таких людей що так паркуються дуже багато, я живу в центрі, виходила з каляскою і дитиною з двору, прямо поперед мене на швидкості в'їхала на іномарці якась мадам і припаркувалась 4-ма колесами на тротуарі, виповзла з авто навіть не помітила що я з каляскою там не пролажу!Коли я їй крикнула "Мені що з дитиною по проїжджій частині обїжджати ваше авто?" - вона навіть не озирнулась! Що тут казати?Шкода що у мене не було з собою фотіка та й шкода що наше ДАІ ніяк не реагує на подібні ситуації..((

Змінено користувачем asya
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От нарешті знайшовся час викинути відео як припаркувались добрі люди... Сорі не знаю як закинути відео на форум, тому даю ссилку на youtube...

Це виїзд з двору на проспекті Волі 29, з права магазин Фокстрот(вже нарешті там роблять парковку), зліва Пелікан. Ми простояли хвилин 15, чекаючи поки власники автівки прийдуть, якби в нас був джип можна було б з права об"їхати, але так як машина низька, ще й там сповзала бруківка, вирішили не нищити свою машину і чекати, ... так саме цікаво що коли вони вийшли (мама з сином, син був за кермом і певно щойно здав на права) і ми почали сваритись (а за нами ще машина стояла), замість того щоб вибачитись жіночка сказала: "Так ми ж довго не були".....Ну що тут скажеш...(((

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що тут скажеш...(((

говорити не треба, як мінімум спускати колеса, якщо самі не поспішаєте, звичайно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поруч з міською радою!!!

Міська рада трохи дальше. тут краще зазначити "поруч із пішохідним переходом!!!". Йому "можна", в нього "імунітет"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...