Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Zevs_Isver, slk35

досить часто саме так і буває

Очень часто может на фотку попасть нормальный чел, к примеру, заезжаешь на стоянку видишь дыбилоид стал, ну не так, ну пытаешся притиснутся правильно стать, потом этот дибилоид отезжает, а ты то остался и в итоге "кто лох?" (с) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, slk35

досить часто саме так і буває

Очень часто может на фотку попасть нормальный чел, к примеру, заезжаешь на стоянку видишь дыбилоид стал, ну не так, ну пытаешся притиснутся правильно стать, потом этот дибилоид отезжает, а ты то остался и в итоге "кто лох?" (с) :)

Zevs_Isver, slk35 + bodia88888.

Ситуація зі Шкодою пост 897. Водій вийшов, відійшов пару кроків від машини. Подивився як він став (типу чи на бровку бампером не наїхав, чи не переїхав кота/собаку машиною). І пішов з гордо піднятою головою.... на Варшавку (мені всеодно куди, впринципі).

Я фоткаю пойманих "на гарячому" (пост 881).

ПС. Буду вибирати найоригінальніших біля тамтаму/сільпо. Хоча там картина на "одно ліцо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС. Буду вибирати найоригінальніших біля тамтаму/сільпо. Хоча там картина на "одно ліцо".

ти ще на машину не заробив? ну нічого, мож скоро і ти тут засвітишся.... Змінено користувачем jack74
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-4-0-25109300-1351510642_thumb.jpg

Там "сусіди" того винуватця стоять так, що якщо ставати "по правилах" - то в когось двері не відкриються.

Я часом теж вимушений так ставати, тому що не можу привідкрити двері, і прослизнути в 15-сантиметрову шпаринку...

Так що то не найбільший гріх. Куди гірше буває, коли стають в "кишені" для парковки "під кутом" - як їхав, так став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-4-0-25109300-1351510642_thumb.jpg

якщо придивитися, то фольцик ще по-божеськи стоїть. зверніть увагу на авто, які стоять на червоній бруківці, починаючи з чорного ніссана і далі наліво. якого милого вони стоять за межами парковки під дахом там-таму??? сильний дощ чи як? водіям дуже далеко до входу в магазин???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толяяя, то виставка ніссанів під Тамтамом! Бач - на чорному замість номера напис "Pathfinder". :_07:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толяяя, то виставка ніссанів під Тамтамом! Бач - на чорному замість номера напис "Pathfinder". :_07:

:_08::0016: :0016: :0016:

трохи зі стільця не впав від сміху

:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ще на машину не заробив?

От якраз за твоє фото і не вистачає бубла :D

ну нічого, мож скоро і ти тут засвітишся...

Обов"язково відразу признаюсь що то я. Страна должна знать героїв.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

05.11.2012, ранок, О. Гончара 7,

Повністю заблокований сміттєвий куточок.

До власника - походу ти знаєш своє місце!

post-1350-0-72698300-1352231931_thumb.jp

post-1350-0-14813900-1352231937_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

05.11.2012, ранок, О. Гончара 7,

Повністю заблокований сміттєвий куточок.

До власника - походу ти знаєш своє місце!

так це ж викинули в сміття, просто сміттєвіз ще беху не забрав

Змінено користувачем vaz75
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невідомий бовдур вирішив ставити свого здрапка на газоні під вікнами, однак йому певно заважала гілка горіха, тому було вирішено її зрізати руками місцевого пянички :(

Чекаю на цього героя для розмови про доцільність його міркувань з цього приводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаю на цього героя для розмови про доцільність його міркувань з цього приводу.
І чим там закінчилась розмова з бовдуром?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рагулі ті хто проектував прибудинкову територію з майже відсутньою стоянко для авто і ті хто цього не розуміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рагулі ті хто проектував прибудинкову територію з майже відсутньою стоянко для авто і ті хто цього не розуміють.

Хіба 20 років назад хто думав що машини будуть в кредит як телевізори продаватись?

Щодо фото. Itzamna, береш 2-3 сусідів з нижніх поверхів, їдете на найближчий шиномонтаж, "купуєте" там пару непотрібних шин, привозите, закопуєте навколо газону - і жодна вражеська техніка не проїде. Самі не зробите - ніхто не зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду, но там колодязь каналізаційний, нада доступ до машини Жеку :)

Так ніхто ж не каже покришки бетоном залити - просто трохи вкопати. Як, на дай Бог, тре буде, то вона легко вийметься. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергей Викторович настолько плохо парковался, что на машине ему писали - дура.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

А я особливо люблю спостерігати за паркуванням малолітражок типу Daewoo Matiz, Chery QQ.

post-2742-0-54183800-1354455236_thumb.jp

Здавалося б малогабаритні зручніше припарковувати, але таки умудряються поставити так, щоб ускладнити проїзд іншим.

post-2742-0-70893300-1354455398_thumb.jp

В очікуванні мадам, водій вирішив перекурити, інший не дочекавшись, здав задом і виїхав іншою стороною.

А ще якось спостерігала двох власниць котрі свої червоненькі машинки припаркували одна за одною біля самого повороту на дорозі в дві зустрічні смуги з інтенсивним рухом. Поки примірялися в магазині чи малий заторчик утворився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В очікуванні мадам, водій вирішив перекурити, інший не дочекавшись, здав задом і виїхав іншою стороною.

одна така мадам так в дворі припаркувалась - боком, посередині площадки. Вийшло 2 чоловіки з під'їзду, я підійшов, взяли матіза підняли за заднього бампера і поставили паралельно бровці. :) Була думка перекантувати його на тротуарі так щоб бампери впирались в забор з однієї сторони і вкопані колеса з іншої, але пожаліли. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

2012121.jpg

Фото называется "Я олень и мне пофигу что какойто дурак расчистил место под ДВЕ машины, я стаю чьотко посередке". Реально не засунешся ни спереди ни сзади (хотя на фото кажется что сзади есть место), попробовал сзади начал бампером вылазить на снег, а он уже не такой мягкий. Стукнул по сигналке, пофигу, хоть бы вышел переставил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото называется "Я олень и мне пофигу что какойто дурак расчистил место под ДВЕ машины, я стаю чьотко посередке". Реально не засунешся ни спереди ни сзади (хотя на фото кажется что сзади есть место), попробовал сзади начал бампером вылазить на снег, а он уже не такой мягкий. Стукнул по сигналке, пофигу, хоть бы вышел переставил.

Ппц, і таке ВСЮДИ

Мало того, що не цінить праці інших (тих хто цю х..ву тучу снігу відкинув), та ще й кинув свого коня як попало.

Треба спереду і ззаду впритул поперек по машині поставити (щоб не було шляхів виїзду), поставити на сигналку з вимкненими датчиками удару, а далі весело зо три годинки споглядати, як той рагуль шукає чиї машини його підперли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...