Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Ти уважніше читай до якого тексту питання, а тоді вже щось кажи ;) Питалися про те, де розмітка на фото про Модерн Експо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти уважніше читай до якого тексту питання, а тоді вже щось кажи ;) Питалися про те, де розмітка на фото про Модерн Експо

де-де! А нема. А без розмітки машину по-людськи неможна поставити? Знаю ту стоянку, так от через таких "калин"юків доводиться машину ставити за 200 метрів від прохідної (що просто дратує коли тільки на 2 хв. треба зайти на іскру а машину серед дороги залишати незвик)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А чому накинулись на ту "калину"? На фото не видно хто перший а хто третій паркувався. Може то "9"-ка чи "шевроле" так паркується боячись тої "калини".

Тоді вже треба було відео парковки "калини" постити на такі безапеляційні заяви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм тема створена ніби для того щоб показати блондинок які не вміють, і не знають як паркуватись, а в мене виникає враження ніби зазняли когось з модерів форуму, наприклад сергія, що всі так почали виправдовуватись. Фото зйомка це не відео зйомка , тому хто коли приїхав не важливо, коли паркуєшся потрібно думати не лише про себе а й про тих що навколо , щоб потім не виглядати повним придурком ;)

дааааа шевроле злякалось калину, бу гага :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

serega не ездит на авто...

тому хто коли приїхав ролі не важливо

как раз таки и важно.

ибо, если встанешь между двумя идиотами, которые потом уедут - понятно, что твоя машина потом будет не в тему смотреться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А він аварійку випадково не включив? :)

Так. Аварійка була ввімкнена.

Авто стояло там хвилин з 10, поки власник ходив по магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так знову чергова порція тих хто купив права за сало

Фуршет, привикли в селі кидати машину де попало

post-2852-1228577947.jpg

Знаю я цього чоловіка, за ним раніше цього не замічалось. Він був дуже здивований коли я розповів йому про фото і тему де це фото викладено :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їм закон не писаний...

Як говориться - "матаролєр нє мой"

Колишній керівник львівських правоохоронців заблокував рух трамваїв у центрі Львова

то приблизно тут

post-2306-1229115706.jpg post-2306-1229115794.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заїзд на стоянку біля обласної дитячої лікарні. На стоянці було багато вільних місць :)

post-2292-1229335572.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні шукав де припаркуватись на території нового супермаркету "Варшавський", але було все зайнято :)

post-684-1229891458.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мене, як пішохода більше дратують ідіоти, які сигналять людям на пішохідних переходах

а мене дратують ідіоти, які замість того щоб переходити дорогу,колупаются в носі , в дупі і в інших труднодоступних місцях

Ну ідіотів, які завжди невідомо куди поспішають, ніби їм в дупі крутить, розвелося, і невідомо чи загальмує він на переході, чи ні. Звичайна обережність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Адміністратори

Хіба на тротуарі вже дозволено паркуватись? Сьогодні із-за цього дотримувача ПДР прийшлось з дитиною в колисці виходити на дорогу.

post-10-1230901220.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я деколи і сам на тротуарі паркуюсь, особливо вночі, щоб якесь пяне бидло за кермом не гримнуло авто, слизько тим більше ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Там справа на фото видно місце нічного паркування, а цей тільки припаркувався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кожен або один через два хоче показати шо він сабж? ні ... просто що він має круту тачку!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг ви такі прикольні

стиль розмові в цьому треду "во який ідіот, дурак, блондинко. ой, а ця машина моя (мого друга... ), це взагаліт-о случайность, такого практично не буває" =)

всі фотки - це не паркування ідіотів. Це паркування егоїстів, або ж під тиском обставин

і не треба говорити, що вас за таким не зловити. ніколи не кажіть ніколи, всяке трапляється

до речі. десь таки натикалась на замітку, що можна буде паркуватися всюди, де не заборонено знаком, тобто на тротуарі теж. В достовірності розписуватися не буду, але думка така зустрічалась точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

r2d2, и без тебя понятно, что этот топик - на%уй не нужное мероприятие. вероятность того, что хам увидит себя здесь стремится к нулю, вероятность того, что адекватно отреагирует - нулю же и равна. а тут, блин, топик форумных "смельчаков", которым некуда девать халявный адреналин :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я давно хотел написать что название темы уж сильно грубо названа, ну стал там ктото на тротуаре и что? А что он комуто на пол дня движение перекрыл или люди пройти не могут? (как например ситуация во Львове, где перекрыл движение трамваев - во это точно идиот) а здесь стремимся показать всех кто хоть на 5 см стал не в пределах порковочных полосок, выехал на бордюр и пр. Если уж такое сюда пишем, то давайте тему назовем хотябы "Как не правильно парковатся". И к тому же идиотия вообще болезнь )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спостерігала сьогодні отаку картину на парковці біля Гостинця.

Як він туди заїхав, не бачила, але виїхати не міг.

post-2742-1231083779.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

.. і залетів туди на багажниковому крилі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.. і залетів туди на багажниковому крилі :)

і на бокових крилах ті шо на дверцях :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...