Перейти до змісту

Вкладання підлоги


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Є стара підлога з дошок на лагах в нормальному стані, але так сталось, що вона нижче рівня коридору на 6-6,5 см.

Є кілька напрямків вирішення проблеми.

1. ОСБ нарощування + ламінат. Дорого, потрібно 2 прошарки 22 мм ОСБ + 15 мм + ламінат з підстилкою .

2. Нова підлога з дошки 35-40-ки, з підйомом на рейках 20-30 мм. з вкладанням мінвати між ними і встановленням паробарєру.

+ обробка дошок і рейок грунтовкою.

3. Зняти все нах, залити нову стяжку і покласти ламінат.

 

Що порадите камради? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Lexx_Giant сказано:

Що порадите камради? 

третій варіянт. імхо.

40 хвилин тому, Lexx_Giant сказано:

3. Зняти все нах, залити нову стяжку і покласти ламінат.

це ж дерево... з часом почне гнити, просідати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода.. підлога стара ще класна. Нічого ніде не скрипить і не рипить, дошки цілі, під ними сухо.

Думаю, мож то не паритись і лишити її. Вистоїть думаю ще років 20, як льоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Lexx_Giant сказано:

Думаю, мож то не паритись і лишити її. Вистоїть думаю ще років 20, як льоду.

бо вона зараз "дихає". а як ти її накриєш пароізоляцією, вона "дихати" перестане... процес гниття пришвидшиться... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Lexx_Giant сказано:

Що порадите камради? 

трохи інфи замало... Під підлогою що? Просто земля... "Пиріг" по грунту... перший поверх... 

Чи високий цоколь, чи є в ньому отвори вентиляції під підлогу і т.д.

 

Плюс яке опалення? Чи планується "тепла підлога"? Наприклад, якщо планується тепла підлога, електрична (бо, напр., встановлений зоновий лічильник), то я б схилався до виконання теплоакумулуючої підлоги, тобто потрібно сантимтрів 10 бетону, котрий нагрівається вночі, а вдень віддає... Ну це як приклад, котрий показує, що всі нюанси грають роль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так точно. Нюнси +

Під підлогою можливо шлак.. точно сказати не можу, доступу туди нема. Думаю там таки "пиріг". Поверх перший, одноповерховий будинок.

Цоколь десьдо  50 см, є продихи. Функціонують добре.

Опалення зараз батареї, Теплу підлогу, тим біьше електричну, думаю потреби нема робити, бо це кінцева точка системи, або якщо робити, то водяну, а якщо водяну.... то само собою зрозуміло, що треба зривати все нах.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Adis сказано:

найдешевше

 

4 хвилин тому, Adis сказано:

це в копійочку влетить.

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розглядати з ОСБ, то чи підійде такий варіант? Побити рейки, постелити між ними мінвату, поверх закрутити ОСБ 22 мм, потім підстилку і наверх вже покласти ламінат. Підстилку взяти таку, щоб дихала, а по периметру, між стіною і гіпсокартоном який буде на неї кріпитися, просверлити отвори щоб була циркуляція повітря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є можливість, то краще пінопласт, стяжка, рівна поверхня на довгі роки і надалі легше нове покриття робити - ламінат, ліноліум або ковролін, і може, миші менше шкрабати будуть. Дошки нарощувати теж дорого вийде. Спробуйте акуратно сняти старі дошки, ще пригодяться для чогось іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо підлога тепла (маю на увазі, по відчуттях - зимами в ноги не мерзли), дошки в нормальному стані, руки роботи не бояться, то як варіант, можна зняти дошки, наростити лаги і набити назад дошки. Ну а вже зверху як собі хочеш - чи відразу підстилку і ламінат (якщо дошки рівно вистелились), чи через ОСБ...

А якщо підлога була холодненька, то наростити пінопластом, твердим, звичайно. А вже зверху можна ОСБ, ну і далі...

 

Ти краще спеціалізовані форуми покури, там поради почитай, проаналізуй... Типу СтроімДом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще така штука - суха стяжка.

Можна вкласти по старій підлозі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

Є ще така штука - суха стяжка.

Можна вкласти по старій підлозі.

 

 

Колись цікавився таким способом, але зустрічав багато негативних відгуків, бо якщо ставлять меблі, підлога дугою вигинається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bormotuha сказано:

Колись цікавився таким способом, але зустрічав багато негативних відгуків, бо якщо ставлять меблі, підлога дугою вигинається.

шкодували керамзіту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

судячи з всього тут написаного

і розуміючи що гроші вам не "муляють" в кишенях

найкраще Ви самі відповіли на своє ж питання.

 

On 26.03.2018 at 18:06, Lexx_Giant сказано:

 мож то не паритись і лишити її. Вистоїть думаю ще років 20, як льоду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Поклав деревяну підлогу на стару. Дошка ялини. Обробив антисептиком.

Покрию лаком, буде ляля.) Всім дякую за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...