Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

52 минуты назад, zaHARE сказал:

То я так зрозумів ти на вибори не підеш.))

Було б смішно, якби не було так не смішно. Критерії то в нього правильні, а от кандидати - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, nickel сказал:

Було б смішно, якби не було так не смішно. Критерії то в нього правильні, а от кандидати - ні.

Сама журба в тому,що так у всіх.
Вибачаюсь але процитую совєцькі пісні,бо воно так вигляда.
 "Чтоб не пил, не курил,
И цветы всегда дарил.
В дом зарплату отдавал,
Тёщу мамой называл.
Был к футболу равнодушен,
А в компании не скушен.
И к тому же чтобы он
И красив был, и умён."

А по факту 2 варіанта
1.  "Полюбила парня да не угадала

Вовсе не такого я во сне видала
Я его слепила из того что было
А потом что было то и полюбила"


2.  Мои слова не слишком добры но и не слишком злы,
Я констатирую факт -
Козлы!
Мои слова не слишком добры, но и не слишком злы.

Мне просто жаль, что вы могли бы быть люди...
Ха! Козлы!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Poison сказал:

Є де один кандидат ,я вже гроші перевів :D

 

А якщо квартиру, то можна газонокосарку замінити на пилосмок і пральну машину. Нехай внесе корективи і моє ЗА також буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, zaHARE сказано:

То я так зрозумів ти на вибори не підеш.))

Піду.

 

4 годин тому, zaHARE сказано:

Вибачаюсь але процитую совєцькі пісні,бо воно так вигляда.

Тоді ще напиши із якими особливостями кандидатів можна миритись а з якими ні. Бо те, що написав я і те, що приплів ти трохи різні речі.

 

Я цілком усвідомлюю, що ідеального кандидата не буде. Але потрібно вже почати обирати не тих, кого нам підсовують, а максимально вигідних нам. Є недоліки з якими можна миритись. А є те, що робить кандидата ворогом Украни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай за ,,максимально вигідними ,, тарифами , кредитами та іншими послугами, завжди стоять приховані комісії.

Не помічав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле, конечно, катастрофически не хватает серьезного разговора о настоящем и будущем страны. Было бы даже не так важно, кто в результате станет победителем, если бы качество общественной дискуссии обеспечивало понимание участниками серьезности и масштаба исторического вызова. Если же это многолетняя свара на коммунальной кухне, где победа отдается тому, кто удачней запустит мыло в соседскую кастрюлю с борщом или тайком помочится в чайник, то и результат соревнования будет соответствовать качеству аргументов. Пока президентская гонка в Украине развивается по второму сценарию, и главные сюрпризы в кастрюлях претендентов еще впереди. Никакое идейное противоборство даже не просматривается.

И от этого особенно тоскливо. Даже война не заставила политический класс выйти на новый уровень осознания собственной ответственности, не вызвала живого, искреннего интереса к строительству новой страны. Общественные ожидания в который раз больно наталкиваются на лень, скудоумие и зажранность собственной элиты.

 

Який народ- така й еліта.

На зеркало нема чого грішити, коли пика крива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Nokian сказал:

Який народ- така й еліта.

На зеркало нема чого грішити, коли пика крива.

а ще когось чорнобілим називаєш ))) І шо тепер ? Возрадуватись тому що є ? Весь народ такий як еліта ? Еліта то вся така. А нафіга тоді Майдан збирався ? Й який народ збирався на Майдан, такий як еліта чи інший ? Чи не весь народ такий як еліта ? Якщо не весь, то значить твоя теза, що який народ, така й еліта, вже хибна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше не до тебе пється, не кажи на здоровя. Чи може ти в Нікеля за адвоката?Договір завірений є? Чи хоча б усний.

По друге, прсто перш, ніж волати про хиби та вади еліти,а вони безумовно є- для справедливості варот визнати і свої власні.Вони теж безумовно є.

По третє , саме важливе , серед отих владців  обрати тих, ДІЇ яких на СЬОГОДНІ  значуще перевершують їхні вади НА СЬОГОДНІ.

Ще я сьогодні зрозумів, чим тобі так Ляшко близький.

Він сьогодні на зїзді своєї партії пообіцяв смертну кару.

Ну і ще багато різної маячні. Зеленський відпочиває. І як претендент, і як комік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

По перше не до тебе пється, не кажи на здоровя. Чи може ти в Нікеля за адвоката?Договір завірений є? Чи хоча б усний.

з якого перепугу я маю відчитуватись перед тобою, чий я адвокат ? Й ткни мені носом, що ти конкретно до нікеля звертався, може цитував його ? чи нік його в пост вставив ?

2 минуты назад, Nokian сказал:

По друге, прсто перш, ніж волати про хиби та вади еліти,а вони безумовно є- для справедливості варот визнати і свої власні.Вони теж безумовно є.

хєр з тобою, визнаю, і далі що ? це якось нівелює чи виправдовує вади еліти ?

3 минуты назад, Nokian сказал:

По третє , саме важливе , серед отих владців  обрати тих, ДІЇ яких на СЬОГОДНІ  значуще перевершують їхні вади НА СЬОГОДНІ.

та виправдати можна все що хочеш, впринципі як і засрати :) 

4 минуты назад, Nokian сказал:

Ще я сьогодні зрозумів, чим тобі так Ляшко близький.

давай порахуєм, скільки разів за цей рік ти Ляшка згадав і скільки я ? Зразу стане видно, кому він близький ))))

5 минут назад, Nokian сказал:

Він сьогодні на зїзді своєї партії пообіцяв смертну кару.

в США вона є і що далі ? ))

6 минут назад, Nokian сказал:

Ну і ще багато різної маячні. Зеленський відпочиває. І як претендент, і як комік.

ну те що він пі*дабол, так само як і ти, я зрозумів вже давно, про що тобі неодноразово вже наголошував, але ж ти не чітатєль ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти краще наголоси Нікелю, що хай не розказує, ніби в Рівному ціни такі низькі,бо в Луцьку бариги зажралися.

Бо ще рівненські поприїдуть , та ціни тут позкидають.

9 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ну те що він пі*дабол, так само як і ти, я зрозумів вже давно,

Молодець.Взагалі то тобі доходить.

Але після того, як тебе розведуть.

То чого варті твої наголошення для мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Молодець.Взагалі то тобі доходить

та я то про це знаю )) а от до тебе чомусь не доходить ))) ніяк ))) навіть коли тебе розведуть )))

2 минуты назад, Nokian сказал:

Але після того, як тебе розведуть

в смислі ? якби він став президентом, то ти таке міг би ляпнути, а так, яким чином він мене розвів ? Ти ж розумієш, що це твоє твердження безпідставне, але ж сказати так хотілось, правда ? :) :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian @MANJAK11 йшли би ви, хлопаки, в... приват. І там міряйтеся взаємною...."любов'ю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо ти йому ПОВІРИВ і ВІДДАВ свій голос  за конкретного популіста та брехуна, 

Якщо повірив Надюсі Савченко, 

Якщо віриш, що правда вимірюється кількістю плюсів...

нє, нема мені чого далі з тобою говорити.

Живи далі в ілюзіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, zaHARE сказано:

От ця третина і ганяє нас по замкненому колу. Голосують за гречку,бо треба вже і зараз, а завтра може буде  "комунізм",як обіцяє той,хто дав гречку.А не буде то і хрєн з ним. А безвіз  на хліб не намажеш.Та й Крим не намажеш,хай забирають,аби газ був по гривні.

Ну і за кого пропонуєш ти? Імя, сєстра, імя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сільпо, соцзабез, Благомед, безвіз, субсидії, Крим, гречка, податки, піраміди Маслоу (чи як там його)....Змішались в купу коні й люди.

@zaHARE персональне попередження за офтоп, флуд і "вкидання гівна на вентилятор".

П.С. на даний момент вже купа кандидатів на булаву - давайте в цій темі про них..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, halcogen сказал:

Звідки цифри?

По Угорщині: сам особисто питав угорця, бо мене цікавило питання рівня життя в Угорщині, а саме в Будапешті. Там і почув цифру про 1 євро за 1 кв метр опалення.

Польща. Те саме питання задав при розмові по скайпу з поляком.

1 час назад, zaHARE сказал:

прошу модерів потерти все лишнє не потемі.

Дада. Потерти потерти. Просто не всі пишаються цією владою, а пробують знайти альтернативу.

@zaHARE прочитавши про ваші знання субсидій, зрозумів: ви платите комунальні з субсидією. Вибачте за мою французську, але не можу втриматись від запитання: якого х..ра ви нам тут розписуєте про усілякі піраміди Маслоу, коли ви самі є заручником цієї влади, яка одним рухом пальця може вам різко ускладнити життя, відібравши ту ж саму субсидію?

А ви знаєте що, наприклад, до вас може завітати комісія по субсидіях і перевірити чи часом не намазуєте ви собі ікру на бутерброд, чи не зажирно ви живете! Можливо я тут і перегнув, але колись по телеку показували цей сюжет.

І ви ще нам розсказуєте про те що життя стає краще! Чи може як колись у Сталіна: "жизнь становится все лучше и веселей!"

Я неотримую субсидію, і мені , млять, дуже "весело" живеться при цій владі, за яку ви тут так розпинаєтесь!

Але більш всього не розумію одного. Ви, всі ті хто так підтримував Майдан, ви ж так хотіли змін! І при цьому дали можливість вибрати олігарха на престол. Зараз є можливість хоча б змінити обличча цієї влади і що?

Це точно як десь тут на форумі прозвучало "ліс продовжували рубати, але дерева вперто голосували за сокиру, через те, що в неї ручка дерев'яна"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, fedot сказано:

П.С. на даний момент вже купа кандидатів на булаву - давайте в цій темі про них..

:) Так нема про кого. Зате є казкарі на форумі про ось-ось світле майбутнє в кінці тунелю і низьку свідомість мас.

Знає історія такого будівничого, котрий йшов до світлого комунізьму семимильними кроками, от лишень худоба не встигала за ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, fedot сказал:

П.С. на даний момент вже купа кандидатів на булаву - давайте в цій темі про них..

дивний ти. Це все стосуєтся теми обговорення. Чи діалог в цій темі має виглядати приблизно так :

- Голосуйте за Порошенка !!!

- Чому ?

-Патамуша гладіолус

 

Зворотній діалог приблизно такого ж смислу, не голосуйте за того то, чому, бо він мені не подобаєтся, чи він клоун, чи він популіст, (потрібне підкреслити)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

Це все стосуєтся теми обговорення

однозначно, ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, fedot сказал:

Сільпо, соцзабез, Благомед, безвіз, субсидії, Крим, гречка, податки, піраміди Маслоу (чи як там його)....Змішались в купу коні й люди.

@zaHARE персональне попередження за офтоп, флуд і "вкидання гівна на вентилятор".

П.С. на даний момент вже купа кандидатів на булаву - давайте в цій темі про них..

Забаньте хтось Федота. Тільки нормальна розмова почалася з фактажем (безвіз, субсидії, Крим, гречка), як взяв фсьо і потер.

@fedot як по твоєму має виглядати ця тема?

За кого голосувати?

- За Порошенка.

- За Ляшка.

- За Зеленського.

- За Юлю.

- За Порошенка.

- За Ляшка.

- Та ну він підар.

- Бан за офтоп (Федот)

- За Зеленського.

- За Юлю.

- За Порошенка...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

Забаньте хтось Федота. Тільки нормальна розмова почалася з фактажем (безвіз, субсидії, Крим, гречка), як взяв фсьо і потер.

холодильник почав перемагати телевізор :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...