Перейти до змісту

Порадьте бюджетник з гарною камерою


Рекомендовані повідомлення

Прошу поради щодо бюджетного смарта, але з гарною камерою. Щоб знімки і відео були більш-менш нормальними. Озу не менше 1 гіга. Бюджет до 2,5 к. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б радив розширити бюджет вдвічі і взяти сяомі редмі ноут 5 з 4гб оперативи і кільканадцять памяті, фото відео норм, ціна 5500 вроді на розетці...

1гб оперативи зараз вже ніщо.... 2 ще куди нейшло.... якщо береш собі думай два раза чи зекономити сьогодні і завтра йти за новим бо старий лагає

з власного досвіду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Voronin10 сказано:

я б радив розширити бюджет вдвічі

 

Тут я не зовсім згоден, для когось і 3 тис великі гроші.

Рекомендую пошукати щось б\в, тут на борді Самсунг 7102 продавали недорого, нормальний апарат, дуже швидко працює мобільний інтернет у цій моделі.

Якщо з нових  Huawei Y6 ProXiaomi Redmi Note 5ASamsung Galaxy J3 2016

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За такі гроші щоб ти не купив гарної камери не буде. Готуйся до того, що на яскравому сонці фото будуть більш-менш, але більше "менш", а при недостатньому світлі буде повне лайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, включаючи беу, до 5к грн. камери краще LG Nexus 5X не знайти. В хорошому стані від 3,5к грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MaestroA сказал:

ІМХО, включаючи беу, до 5к грн. камери краще LG Nexus 5X не знайти. В хорошому стані від 3,5к грн.

 

Хіба в LG G5 не краща камера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Юріч сказал:

 

Хіба в LG G5 не краща камера?

Краща однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Юріч сказано:

Хіба в LG G5 не краща камера?

 

10 годин тому, AnimaNoir сказано:

Краща однозначно.

 

Щоб однозначно, то точно ні. По даних dxomark, у LG G5 - 86 балів, у Google Nexus 6P (аналогічний модуль Nexus 5X) - 84 бали.

Але, згоден, по співвідношенню ціна/камера - хороший варіант.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки зупинив свій вибір на сяомі 4а. 5а завеликий для мене. Усім дуже вдячний за поради!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чи є на форумі власники Xiaomi MI6? Шукаю смарт з хорошою камерою і адекватним розміром екрану, хотілось би почути ваші відгуки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок xiaomi 4а і камери. Коротше модуля камер практично у всіх 3s, 4x, 4a, 5a однакові. Сам юзаю 4x. Після активації камера2апі і використання замість стокової google camera hdr+ фото стали на порядок кращі. Порівнював з швагром 3s, де раніше, як мені здавалось, фотки виходили кращі, в нього реально мило) Дружина на свій 5a не хоче фоткати, біжить по мого. Надіюсь і в неї заведеться хдр+, але довго не міг розблокувати загружчик щоб попробувати. 

Моя думка - xiaomi плюс hdr+ дешево і гарно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.02.2018 at 14:29, Kiodinn сказано:

Прошу поради щодо бюджетного смарта, але з гарною камерою. Щоб знімки і відео були більш-менш нормальними. Озу не менше 1 гіга. Бюджет до 2,5 к. Дякую.

Почитай про Хуавеї, в них непогані камери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Cniperman сказано:

На рахунок xiaomi 4а і камери. Коротше модуля камер практично у всіх 3s, 4x, 4a, 5a однакові. Сам юзаю 4x. Після активації камера2апі і використання замість стокової google camera hdr+ фото стали на порядок кращі.

Моя думка - xiaomi плюс hdr+ дешево і гарно)

А можна детальніше - що за фішки приміняли ? Якусь інструкцію чи що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

47 хвилин тому, SergLutsk сказано:
3 годин тому, Cniperman сказано:

На рахунок xiaomi 4а і камери. ...

А можна детальніше - що за фішки приміняли ? Якусь інструкцію чи що

ось тут "кладезь" інфи про все, що стосується xiaomi 4а, та й взагалі форум по смартах і не тільки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та про 4пда я в курсі, сам на нього частенько заглядаю, просто питав може якусь конкретну фічу покажете, мол оце застосував і результат порадував. А штудіровати "кладєзь інфи" зараз немає коли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там же є спойлер "полезноє" в якому є "полезноє про камеру"

де написано

Спойлер

"ПОЛЕЗНОЕ ПРО КАМЕРУ! 
Redmi 4a камера пишет 4k видео, но как всегда кривые руки (не Samsung и не apple) разработчиков не умеют править софт смартфона. В результате, видео вечером с тормозами, фото размазываются, про 4к и Iso hjr забыли или не знали. 
Решение:
Ставим приложение Open camera и выставляем Iso hjr, в этом режиме камера не мажет, фотки всегда четкие. Можно выставить фокус фиксированый, один раз перед снимком сфокусировались болше чем на 1.5 метра и больше можно не фокусить, снимки хуже не станут, а вот фоткать будет быстрее(в темноте, камера фокусирует долго,фоткать одно мучение, поэтому лучше без фокуса, а качество также отличное). 
Есть режим dro, затемняет светлое, подсвечивает темное (это на любителя). 
Видео open camera при низком освещении пишет без падения фпс. Кому надо, в настройках можно поставить 4к разрешение (но конечно во всех смартах достаточно 720р, на большее телефоны не способны).
Камера не видет в темноте,- ставим cinema fv-5 с сайта 4PDA (важно, чтоб настройки сохранялись) выставляем Iso 3200, компенсацию экспозиции -1.2 Другие настройки не трогаем. Теперь при очень низком освещении всё видно, а камера также снимает без падения fps."

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, vampirich сказано:

там же є спойлер "полезноє" в якому є "полезноє про камеру"

де написано

  Показати прихований контент

"ПОЛЕЗНОЕ ПРО КАМЕРУ! 
Redmi 4a камера пишет 4k видео, но как всегда кривые руки (не Samsung и не apple) разработчиков не умеют править софт смартфона. В результате, видео вечером с тормозами, фото размазываются, про 4к и Iso hjr забыли или не знали. 
Решение:
Ставим приложение Open camera и выставляем Iso hjr, в этом режиме камера не мажет, фотки всегда четкие. Можно выставить фокус фиксированый, один раз перед снимком сфокусировались болше чем на 1.5 метра и больше можно не фокусить, снимки хуже не станут, а вот фоткать будет быстрее(в темноте, камера фокусирует долго,фоткать одно мучение, поэтому лучше без фокуса, а качество также отличное). 
Есть режим dro, затемняет светлое, подсвечивает темное (это на любителя). 
Видео open camera при низком освещении пишет без падения фпс. Кому надо, в настройках можно поставить 4к разрешение (но конечно во всех смартах достаточно 720р, на большее телефоны не способны).
Камера не видет в темноте,- ставим cinema fv-5 с сайта 4PDA (важно, чтоб настройки сохранялись) выставляем Iso 3200, компенсацию экспозиции -1.2 Другие настройки не трогаем. Теперь при очень низком освещении всё видно, а камера также снимает без падения fps."

 

а чого тарілочка без "голубой кайомочькі"?

і чого під спойлер заховав? Йому ж нема коли всякі спойлери відкривати!

;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, jack74 сказано:

а чого тарілочка без "голубой кайомочькі"?

і чого під спойлер заховав? Йому ж нема коли всякі спойлери відкривати!

;) 

Довго на Петросяна вчився ?

Я задав конкретне запитання який патч по якій інструкції було застосовано. На що мене було відправлено на форум 4пда, на якому ,як я знаю з власного досвіду, десятки тем навіть по одному окремо взятому телефону, і кожна тема може займати сотні сторінок, навіть по одному питанню камери, де може бути багато різних патчів, які дають різні ефекти і т.д. і т.п.

Отже, якщо в людини немає бажання чи часу, на що вона має повне право, дати посилання на конкретно їй сподобавшуся фішку, ну що ж, значить так і буде, на що я відповів що експериментувати не стану. Все, питання вичерпане.

А от твої 5 копійок то точно ні про що, пук в воду, з претензією на типу гуморист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримав на рахунок 4пда. Там для простого юзера - чорт ногу зламає, куча тем, в кожній паралельно можуть обговорювати ще з десяток тем, та ще й такими термінами, сленгами, що і не в'їдеш, про що мова, всякі посилання на спойлери, якісь патчі, прошивки, рут-срут, взломи...та ну його нафіг по такім інстрккціям кудись лізти...точно можна з цеглинкою залишитись :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Довго на Петросяна вчився ?

а хто то такий?

 

40 хвилин тому, Юріч сказано:

Підтримав на рахунок 4пда. Там для простого юзера - чорт ногу зламає, куча тем, в кожній паралельно можуть обговорювати ще з десяток тем, та ще й такими термінами, сленгами, що і не в'їдеш, про що мова, всякі посилання на спойлери, якісь патчі, прошивки, рут-срут, взломи...та ну його нафіг по такім інстрккціям кудись лізти...точно можна з цеглинкою залишитись :D.

Звичайно, але я дав посилання на конкретну гілку форуму конкретно по саме тій моделі, про яку запитання, і там, відразу в "шапці", от правда лише під спойлером :), є якраз відповідь по камері (перекидає на неї). І там навіть речень небагато, і без "якихось патчів, прошивки, рут-срут, взломів" Ну але ж то ж дійсно, складно... ;) 

 

ПиСи: а він чекав що? Що хтось скаже "введи код з клавіатури код ХХХХХХ і буде щастя"? Чи що там в телефоні кнопочку приховану хтось підкаже? Розжувати й в рот покласти? ... Йому допомогли, тицьнули пальцем, де прочитати, а він хамить... Ну, що ж зробиш, таке є

 

Дійсно, питання зняте. Кому реально щось потрібно, той прикладе трішки зусиль і витратить трішко свого часу на пошук потрібного, а не на фиркання на форумі, на яке чомусь час він знаходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...