Перейти до змісту

Порадьте бюджетник з гарною камерою


Рекомендовані повідомлення

Шановний, фиркають коні, а я літературною українською мовою пояснив, що посилання на форум 4пда це практично ідентично посиланню на гугл.... типу "іди вивчай матчасть". І я не хамив а просто сказав що на це немає часу, а от "вумнічати" вже почав ти, я претензій не пред'являв. 

А за твоїм посиланням шапка, в якій ще десяток спойлерів, під кодним з яких ще по 30 посилань і т.д., за яким таким принципом я інтуїтивно мав здогадатись про який патч говорила людина ?

3 годин тому, jack74 сказано:

 

ПиСи: а він чекав що? Що хтось скаже "введи код з клавіатури код ХХХХХХ і буде щастя"? Чи що там в телефоні кнопочку приховану хтось підкаже? Розжувати й в рот покласти? ... Йому допомогли, тицьнули пальцем, де прочитати, а він хамить... Ну, що ж зробиш, таке є

І не треба тут корчити із себе самого розумного а всі кругом блондинки, я чудово орієнтуюсь що можна добитись з телефона а що ні. От мене теж зажди дивують люди, які на те щоб дати чітку конкретну відповідь на задане питання або конкретне посилання на файл не мають часу, а от на те щоб умного з себе корчити - о, на це часу вистачить.

З.І. так, я коли знайду час то потрачу його і знайду те що мені треба, але от твоя допомога тут дуже сумнівна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль 4pda єдиний російськомовний ресурс ентузіастів (є ще кращій XDA),  які хочуть покращити свої девайси. Якщо боїшся використовувати інструкції з цього сайту, користуйся стоковими функціями телефону. А  jack74 може ж просто сказати - дякую за роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Orfey сказано:

нажаль 4pda єдиний російськомовний ресурс ентузіастів (є ще кращій XDA),  які хочуть покращити свої девайси. Якщо боїшся використовувати інструкції з цього сайту, користуйся стоковими функціями телефону. А  jack74 може ж просто сказати - дякую за роботу

В мене на телефоні встановлений додаток 4пда. :)

Лише за останній місяць я перепрошивав кілька разів пару телефонів, і не повірите - до сих пір всі працюють. В т.ч. ставив тврп, рут, патчі для камер і т.д. Але нажаль далеко не завжди ці модифікації коректно працюють. Звідси і випливало моє запитання на конкретно порадувавший людину патч. Ну а jack74 дав посилання на сторінку телефона на сайті... гадаю зайве казати що це мало корисна інфа, але якщо за бажання допомогти - тоді так, дякую, без питань

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...