Перейти до змісту

В луцькому політесі – обшуки через «біткоїни»


Beus

Рекомендовані повідомлення

Я одне не розумію, чому проводили обшук дома та ще й забрали домашню техніку? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Якась чергова маячня і некомпетентність. Воли з фальсифікованою горілкою нестерука ради дати не можуть, не говорячи про бурштин, а вже беруться за криптовалюти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно просто треба поставити керівником вишу свою людину, щоб забезпечила адмінресурс на виборах.

Найкраз під сесію облради.

Якщо це так- то Порох мій голос втратить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Arden сказано:

Може то була не кіберполіція, а наркоконтроль і ферма була не по майнінгу? :smoke:

от це більш було б схоже на правду :) Типу як не так давно накрили "ферму" в психлікарні :) 

 

ПиСи: А може то третьокурсники вирішили на курсову роботу хакнути "Поліське управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України"?! А ті образились... :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Nokian сказано:

Напевно просто треба поставити керівником вишу свою людину, щоб забезпечила адмінресурс на виборах.

Найкраз під сесію облради.

Якщо це так- то Порох мій голос втратить.

так політєх вздовж і впоперек укропівський, що там ще забезпечувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Deemon сказано:

так політєх вздовж і впоперек укропівський, що там ще забезпечувати

А кіберполіція під ким?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли я там вчився то тільки завезли компи де були проци типу пунтіум е5200 (пару компів і то без моніторів бо монітори купували сами студенти щоб не здавати курсові .... купив монітор курсова автоматом), а до того декілька років на пентіум 4/селерон 2,5 та 256 мб ОЗУ приходилось грати в контру за старими CRT моніторами на 15" )). 

 

Особисто я таку структуру, як Кіберполіція в Україні сприймаю, як збіговисько людей, які освоїли максимум ворд з екселем на рівні вазона. Такі структури не повинні приходити і щось обшукувати вони повинні це все зробити віддалено і доказати, що воно там було, а не шукати за обдертими стінами та 15річники компами майнінг ферми.

Йоб@ний цирк бл@ть по іншому це назвеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чув що є якась разнарядка в сбу і прочіх структурах які боряться з чесними людьми а не з наркоторговцями і прочіми елєментами. Взяти на карандаш всіх, в кого є крипта чи теоритично може мати, та майнить, а хто майнить то приходять дяді в масках і забирають крипту, і хер ти кому що докажеш чув про таких пару випадків в Луцьку не стрведжую що ці слухи правда, але якщо вже тіпа там вполітех заходять і затримують на границі асіки то - і такі да.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MACCEN А це вигідно, позбирати крипту по всій Україні. Можна непогано піднятись))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіберполіція хоче легалізувати криптовалюту в Україні

 

(про політех і тут згадали ;) )

 

https://fakty.ictv.ua/ua/ukraine/20180209-kiberpolitsiya-hoche-legalizuvaty-kryptovalyutu-v-ukrayini/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, dj_design сказал:

 

вилучили флешносії?

може то в політесі розробили нову технологію майнінгу флешками?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, jack74 сказал:

то вони майни, ой, біткоїни на ті флешки складали :_39:

 

є криптокошельки на флешках

 

3 часа назад, MACCEN сказал:

боряться з чесними людьми а не з наркоторговцями і прочіми елєментами

 

чесні люди не платять откати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sanbOK сказал:

 

є криптокошельки на флешках

 

 

чесні люди не платять откати

це до чого було сказано?

 

тепер прийти можна до будь кого додому забрати техніку і засадити на енну кількість років нічого не доводячи.

1 забрали в того чувака техніку не знайшли слідів, ну там кошелька втсановленого чи там ще щось, що мішає вналгу поставити - і показати ось він мав?

2 далі справа техніки і на тобі етапи в каталажку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MACCEN сказал:

це до чого було сказано?

 

я думав що ти не знав що є криптокошельки на флешках і що їх реально туда можна "складати"

 

2 минуты назад, MACCEN сказал:

тепер прийти можна до будь кого додому забрати техніку і засадити на енну кількість років нічого не доводячи.

1 забрали в того чувака техніку не знайшли слідів, ну там кошелька втсановленого чи там ще щось, що мішає вналгу поставити - і показати ось він мав?

2 далі справа техніки і на тобі етапи в каталажку

 

не утріруй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є якась крипта вже яку можна майнити через флешку спеціальну може й фейк але старанно збирають за флешку по 500-4000 євро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, MACCEN сказал:

тепер прийти можна до будь кого додому забрати техніку і засадити на енну кількість років нічого не доводячи.

так в суді довели що треба провести обшук

Цитата

ході розслідування кримінального провадження про несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем та комп’ютерних мереж (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 361 КК України) проведено санкціонований судом обшук у приміщенні Луцького Національного технічного університету

(с)ВН

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, FOX сказано:

так в суді довели що треба провести обшук

 

я тебе прошу)) це ж наші суди. їм сказали, вони підписали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так  що йому інкримінують?

Бо звучить як  сценарій для дешевого романа.

І що там красти можна? Статті студентів і викладачів? Курсові та дипломні роботи і продавати це студентам двійочникам?

Що аж в новини попав. Прям стратегічно важливий заклад ,а не рядовий інститут.:)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...