Jump to content

"Бандити будуть сидіти по тюрмах" чи "... і щуку кинули у річку"


Recommended Posts

Не беручи до уваги відоме гасло Жиглова, започаткував цей мем ще "помаранчевий революціонер" Ющ, але і нинішні "революціонери" цілком його підтримують і слідують його "заповітом". Хоча, ще майже два століття тому (в 1858-му), ще в царській Росії, Глібов написав всім відому байку:

Спойлер

Л. Глібов «Щука» , 1858

На Щуку хтось бомагу в суд подав,

Що буцiм би вона такеє виробляла,

Що у ставку нiхто життя не мав:

Того заïла в смерть, другого обiдрала...

Пiймали Щуку молодцi

Та в шаплицi гуртом до суду притаскали,

Хоча чуби й мокренькi стали.

На той раз суддями були:

Якiïсь два Осли, одна нiкчемна Шкапа

Та два стареньких Цапа...

Усе народ, як бачите, такий

Добрячий та плохий.

За стряпчого, як завсiгди годиться,

Була приставлена Лисиця…

А чутка у гаю була така,

Що нiби Щука та частенько,

Як тiльки зробиться темненько,

Лисицi й шле то щупачка,

То сотеньку карасикiв живеньких

Або линiв гарненьких…

Чи справдi так було, чи, може, хто збрехав

(Хто ворогiв не мав!),

А все-таки катюзi,

Як кажуть, буде по заслузi.

 

Зiйшлися суддi, стали розбирать:

Коли, i як воно, i що ïй присудити?

Як не мудруй, а правди нiде дiти.

Кiнцiв не можна поховать…

Не довго думали рiшили

I Щуку на вербi повiсити звелiли.

Дозвольте i менi, панове, рiч держать,

Тут обiзвалася Лисиця.

Розбiйницю таку не так судить годиться:

Щоб бiльше жаху ïй завдать

I щоб усяк боявся так робити,

У рiчцi вражу Щуку утопити!

Розумна рiч! всi зачали гукать.

Послухали Лисичку

I Щуку кинули у рiчку.  

правда зара прогрес все ж таки пішов далі, і щук не просто відпускають назад у річку, а ще й віддають з собою "харчі"... Типу як в цій байці:

Спойлер

Суд 

Петро у Хведора кобили позичав

І, їдучи у ліс, заїхав до Одарки,  инкарки,

Та, грішний, після чарки,

Кобилі хвіст при рипиці ввірвав

(В Петра віжок начистий мав);

А Хведір на Петра у суд подав.

Суддя товстів - Петрів капшук худав...

А далі діло так рішили:

"Понеже оний Петр у Хведора взайми

Не брав безхвостої кобили,

То ми Реченному Петрові присудили:

Кобилу ту йому держать;

А виросте їй хвіст - хазяїну віддать".

За Хведорове, бачиш, жито

Та Хведора ж і бито!

***

Левко Боровиковський 

 

Зав'язуємо з лірикою, про що ж я? Та от все ж про те, чи ж будуть коли-небудь оті "бандити сидіти по тюрмах"???

Лукашиху вже "засудили"... Кричали, махали руками, тупали ногами, погрожували кулаками, а в результаті спочатку відпустили, а згодом і повернули їй заставу. Два з половиною мільйона гривень Новинського ... і тихенько забули.

Добрянському повернули 4 млн.грн.

Во-во і Курченку все віддадуть... Далі і Янику... ?

Фірташ, Єфремов, навіть та Штепа... - будуть сидіти? А судді Майдану?... Та всіх зара і не згадаю, їх є і є... Янукович, Захарченко, Пшонка, Азаров, Поклонська... - ці то вже взагалі риторично...

Тому в цій темі пропоную збирати факти та новини таких от "перемог" в "боротьбі" з бандитами

 

Напр., "Справа рюкзаків Авакова":

- спочатку суд зняв арешт з майна Олександра Авакова, сина Арсена, "чистого і світлого хлопчика", а згодом йому віддали всі паспорти і зняли електронний браслет

- другого фігуранта справи, Сергія Чеботаря, суд спочатку відпустив під особисте зобов'язання, а тепер апеляційний суд зняв арешт і з його майна

 

Edited by jack74
 • +1 3
Link to comment
Share on other sites

Дурне діло - список буде ледь не безкінечний. Та й для чого це робити? Щоб вимагати в "свого" депутата тюрму  бандитам "по списку"? Чи обрати іншого, який скаже, що "таки посаджу!" і в це повірити?

 • +1 3
Link to comment
Share on other sites

Зрозуміло, що список буде безкінечний, так і мети ж нема його закінчувати. Це для того, щоб десь збирати такі "новини", щоб були, так би мовити, під рукою в одному місці.

Link to comment
Share on other sites

Марно все це,давно відомо,що в Україні єдиний закон для таких "бандитів"-Свій свого не садить,дітей один одного не чіпають. Рука руку миє!

 • +1 3
Link to comment
Share on other sites

толку оце знову "гівно на вентилятор розкідати"?  ну що це змінить, що ми в одній темі накатаємо про фсі корупційні схеми і тд ?!

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

З Розенблата та Полякова зняли електронні браслети

Цитувати
14:23, 12 лютого 2018
Тепер у нардепів немає обмеження пересувань
305744.jpeg
Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат
Правоохоронці зняли з депутатів Максима Полякова ("Народний фронт") і Борислава Розенблата (позафракційний) електронні браслети контролю. Про це повідомив сам Розенблат і адвокат Полякова Петро Бойко, передають "Українські новини".

За словами Розенблата, йому зняли браслет 11 лютого, у нього немає обмежень пересування. Адвокат розповів, що Полякову зняли пристрій також напередодні. 

Нагадаємо, що суд постановив зняти з Розенблата електронний браслет ще 9 лютого, а з Полякова - 8 лютого.

Максим Поляков і Борислав Розенблат - фігуранти так званої бурштинової справи. У діях Розенблата ГПУ вбачає ознаки зловживання впливом і хабарництва на загальну суму 280 тис. дол., в діях Полякова – ознаки зловживання впливом і хабарництва на суму 7,5 тис. дол. Цих депутатів підозрюють в отриманні неправомірної вигоди за внесення до парламенту законопроектів та вчинення інших дій, пов'язаних з видобуванням бурштину, в інтересах компанії-нерезидента.

 

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Суд дозволив Розенблату виїжджати за кордон

Цитувати

Солом'янський районний суд Києва дозволив виїзд за кордон депутату Верховної Ради Бориславу Розенблату (позафракційний). Про це Українським Новинам повідомив співробітник суду.

З його слів, таке рішення було прийнято 5 квітня за клопотанням захисту.

При цьому суд продовжив до 4 червня Розенблату зобов'язання: приходити на вимогу до слідчого, прокурора й суду, повідомляти їм про зміну місця проживання й роботи й утримуватися від спілкування з деякими громадянами, у тому числі з тими, які фігурують у його справі.

Як повідомляли Українські Новини, раніше суд відмовився дозволити виїзд за кордон Розенблату.

 

Link to comment
Share on other sites

бггг

 

11.04.2018 18:42

Печерский суд признал Розенблата потерпевшим в «янтарном деле»

 

Нардепа Борислава Розенблата суд признал… потерпевшим в «янтарном деле», заведенном ГПУ. Печерский райсуд Киев удовлетворил ходатайство защиты избранника о якобы провокации взятки.

«Это абсолютно законное решение суда, потому что Печерский районный суд Киева обязал Генеральную прокуратуру выполнить требование статьи 55 Уголовного процессуального кодекса Украины и сообщить Розенблату о его правах как потерпевшего. Теперь он признан потерпевшим от действий относительно провокаций взятки», - пояснил адвокат Розенблата Алексей Шевчук, сообщает «Укринформ».

Такое решение обязывает отменить постановление следователя ГПУ об отказе признать Розенблата потерпевшим, а следователя – выполнить требования части 2 статьи 55 Уголовно-процессуального кодекса, уточнил Шевчук. Он подчеркнул, что действующее законодательство не дает права детективам Бюро провоцировать дачу неправомерной выгоды.

Адвокат также отметил, что защита Розенблата будет добиваться сообщения о подозрении агенту Екатерине и другим агентам, «то есть тем, кто провоцировал преступление против Розенблата».

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Справа про рюкзаки: Суд остаточно зняв арешт з майна Авакова-молодшого

Цитувати

25.04.2018

Солом'янський районний суд Києва повторно скасував арешт нерухомості сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра, якого підозрюють у розкраданні грошей при закупівлі МВС рюкзаків для Нацгвардії. Про це йдеться у відповідному рішенні суду.

Згідно з цим рішенням, суд скасував арешт трьох машиномісць і двох квартир. Ухвала оскарженню не підлягає.

Нагадаємо,

Спойлер

Олександра Авакова підозрюють у розтраті понад 14 млн грн бюджетних грошей під час закупівлі рюкзаків для нацгвардійців у 2015 році. В цьому ж підозрюють колишнього заступника глави МВС Сергія Чоботаря та представника фірми-переможця тендеру з постачання рюкзаків Володимира Литвина.

У липні 2015 року Генпрокуратура почала кримінальне провадження у справі про закупівлю рюкзаків для потреб АТО. Згідно з даними журналіста Романа Бочкали, МВС закупило рюкзаки по 3 тис. грн за штуку на загальну суму 14,5 млн грн. Через деякий час на YouTube з'явилося відео розмови осіб, схожих на Сергія Чоботаря та Олександра Авакова, з ще однією людиною, де вони домовляються про постачання рюкзаків ще до проведення тендеру.

1 листопада 2017 року суд обрав синові Авакова Олександру запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання з носінням електронного браслета. Аналогічний запобіжний захід обрали Чеботарю. На початку листопада 2017 року Солом'янський райсуд Києва заарештував нерухомість сина міністра внутрішніх справ Авакова-молодшого, Чоботаря і Литвина.

Але в грудні 2017 року Апеляційний суд Києва скасував рішення про арешт майна сина Авакова.

Пізніше, 5 березня, повідомлялося, що суд повторно наклав арешт на нерухомість сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова. Повідомлялося, що йдеться про три паркомісця на підземній парковці в Києві, а також дві квартири у Києві та Харкові.

 

 

Edited by jack74
Link to comment
Share on other sites

спочатку були надії... багато на що... Така вже природа людини - надіятись на краще

Хоча я і зараз надіюсь, що це ще не кінець, що вхопились просто відразу за великих рибин, але не врахували, що вони ще всюди біля важелів присмоктались... То я ще сподіваюсь, що тепер візьмуться за шісток, потім за "смотрящих", тоді послабиться влада тих, хто біля важелів, ну а тоді вже можна буде і їх взяти. Велику рибу рибалка теж відразу витягнути не може, бо якщо спробує, то та зірветься... А її потрібно потрошки, поступово виснажувати, вивужувати її на мілину, на незручну для неї територію...

 • Ха-ха 1
 • +1 2
Link to comment
Share on other sites

 • 9 months later...

не встиг суддя озвучити вирок Янику про 15 років, його відразу поставили у куток? Привселюдно дали по дзьобу, для повчання всіх?

Вища рада правосуддя на півроку усунула від виконання обов`язків суддю, який виносив вирок Януковичу

Цитувати

Суддю також відрядили на курси підвищення кваліфікації

Вища рада правосуддя (ВРП) ухвалила рішення, щоб на 6 місяців усунути від виконання обов`язків суддю Оболонського районного суду Києва Костянтина Васалатія, який виніс вирок колишньому президенту України Віктору Януковичу.

376888.jpeg?timestamp=1550060938

Відповідну інформацію оприлюднено на сайті ВРП за результатами засідання другої Дисциплінарної палати ВРП у середу, 13 лютого. 

Так, було ухвалено рішення притягнути Васалатія до дисциплінарної відповідальності та застосувати до нього дисциплінарне стягнення, усунувши на 6 місяців від правосуддя. Також суддю позбавили права на отримання доплат до посадового окладу. 

Крім того, Васалатія відрядили до Національної школи суддів України для проходження курсу підвищення кваліфікації щодо суддівської етики і застосування цивільного процесуального законодавства. Надалі суддя повинен пройти відповідне оцінювання для підтвердження здатності здійснювати правосуддя.

Нагадаємо, Оболонський районний суд Києва засудив екс-президента України Віктора Януковича до 13 років позбавлення волі за державну зраду і пособництво у веденні агресивної війни проти України з боку Російської Федерації. Водночас суд виправдав Януковича за звинуваченням у посяганні на територіальну цілісність України. 

 

 • Збентежений 1
Link to comment
Share on other sites

 • 4 months later...

Одеський суд повністю виправдав Труханова

Цитувати

Суд визнав невинуватими у заволодінні бюджетними коштами Одеського міського голову Геннадія Труханова та інших фігурантів його справи.

Відповідний вирок 9 липня оголосив Малиновський райсуд Одеси.

Спойлер

 

Він прийшов до висновку, що слідство та прокуратура не довели наявність умислу на заволодіння коштами та зловживання владою.

Разом із Трухановим у заволодінні коштів місцевого бюджету обвинувачували: його заступника Павла Вугельмана, голову комісії з питань комунальної власності Василя Шкрябая, директор Департаменту комунальної власності Олексія Спектора, представників фірм, причетних до продажу, Петра Загодіренка та Ігоря Кравченка, оцінщицю майна Галину Богданову.

Суд вважає, що неможливо визначити вартість будівлі, за яку, за версією слідства, міська рада переплатила в два рази. Через це не встановлена шкода, яку міг завдати злочин.

Суд вирішив, що обвинувачені Труханов, депутат міськради Василь Шкрябай та адвокат Ігор Кравченко "не вважаються притягнутими до кримінальної відповідальності".

Особам, які обіймають такі посади, відповідно до законодавства, повідомляти про підозру має генеральний прокурор, його заступник чи керівник регіональної прокуратури. Підозри Труханову, Шкрябаю та Кравченку підписав заступник генпрокурора Назар Холодницький, але вручив слідчий прокурор. На думку суду, це є порушення Кримінально-процесуального кодексу.

Серед іншого, суд зазначив, що у засіданнях не підтвердилась версія слідства про незаконний інформаційний вплив Труханова та його підлеглих на депутатів Одеської міської ради, про змову між фігурантами справи. 

Суд також прийшов до висновку, що депутатів не обмежували в ознайомленні з проектом рішення щодо купівлі будівлі за міські кошти та у виступі під час розгляду цього проекту.

Крім того, рішення міськради про купівлю будівлі, на думку суду, "цілком відповідало інтересам територіальної громади". 

Запобіжні заходи, обрані для обвинувачених, та арешт їхнього майна суд постановив скасувати.

Також буде скасований арешт 92,659 мільйонів гривень, які знаходяться на рахунку фірми-продавця "Девелопмент Еліт" і були арештовані як ймовірно незаконно заплачені міськрадою.

Сторони мають 30 днів для оскарження вироку до апеляційної інстанції. Вирок набуде чинності лише після того, як завершиться розгляд апеляції, або якщо скарга не буде подана.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

чергові наслідки правління По і Ко

 

Суд ЄС скасував продовження санкцій проти Януковича та людей з його оточення у 2016–2018 роках

Цитувати

Суд Європейського союзу загальної юрисдикції скасував продовження санкцій проти експрезидента України Віктора Януковича та ще шести людей з його оточення у 2016-2018 роках. Про це мовиться у прес-релізі від 11 липня, який є у розпорядженні Радіо Свобода.

Окрім Януковича, суд постановив розморозити рахунки його сина Олександра, експрем’єра Сергія Арбузова, колишнього генпрокурора Віктора Пшонки та його сина Артема, ексголови АП Андрія Клюєва та колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

«Судом скасовуються акти про продовження обмежувальних заходів на періоди з 6 березня 2016 року до 6 березня 2017 року та з 6 березня 2017 року по 6 березня 2018 року стосовно Віктора Януковича та одного з його синів та з 6 березня 2018 року по 6 березня 2019 року стосовно інших українців», – мовиться у повідомленні.

Активи вказаних посадовців лишаються замороженими, оскільки ЄС продовжував санкції у березні 2019 року і вони зостаються чинними.

Санкції – заборона на в’їзд до ЄС і замороження активів на території Євросоюзу – були запроваджені навесні 2014 року проти осіб, яких у Євросоюзі вважають відповідальними за дестабілізацію ситуації в Україні, і відтоді кілька разів переглянуті і продовжені.

ЯнÑÐºÐ¾Ð²Ð¸Ñ Ñа ÐзаÑов вклÑÑÐµÐ½Ñ Ñ ÑпиÑки вибоÑÑÑв - ÐÐÐ

і це лише початок. Зара скасували поки лише заборону на в'їзд, а далі буде далі. Бо ж дехто так працював всі 5 років, що аж ніяких толком доказів НІ НА КОГО не зібрав

Edited by jack74
 • Дякую! 1
 • +1 5
 • -1 1
Link to comment
Share on other sites

12 часов назад, jack74 сказал:

далі буде далі. Бо ж дехто так працював всі 5 років, що аж ніяких толком доказів НІ НА КОГО не зібрав

Ти також вважаєш, що дехто також толком ніяких доказів не назбирає?

Link to comment
Share on other sites

якщо чесно, то важко вірити в те, що хтось може розгрібти в нас ці "авдієві конюшні"... Але надія завжди десь там жевріє...

Крім того, це ми пожинаєм (я про "далі буде далі"), так як ти ж, сподіваюсь, в курсі, що щоб звільнити когось назавжди від покарання, потрібно відкрити на нього справу, завалити її в суді, як наслідок отримати виправдальний вирок і більше ніхто ніколи не має права відкривати справу по тому ж факту. Так що це ми будем дякувати ПоіКо

Edited by jack74
 • +1 1
Link to comment
Share on other sites

 • 5 months later...

от і "єдиний риг" 

Суд закрив справу Єфремова про «диктаторські закони», застосувавши закон 5-річної давності

Спойлер

Печерський суд закрив кримінальне провадження за звинуваченням колишніх нардепів Олександра Єфремова, Сергія Гордієнка і Олександра Стояна у голосуванні за так звані «диктаторські закони» або «закони 16 січня»

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 8 листопада. Рішення ухвалила суддя Віта Бортницька.

У підготовчому засіданні адвокати подали клопотання про закриття справи, посилаючись на те, що орган досудового слідства кваліфікував дії як такі, якими заподіяно тяжкі наслідки у виді немайнової шкоди. Але Закон України від 13.05.2014 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв`язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України». Цим законом визначено обов’язкову складову ознаку об’єктивної сторони злочину, передбаченого ст. 364 КК України – наявність істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб у виглядi виключно майнового характеру.

Відтак має місце часткова декриміналізація злочинів, інкримінованих Єфремову, Гордєінку і Стояну.

З обвинувального акту і клопотання захисту вбачається, що матеріальної шкоди кримінальним правопорушенням не завдано, потерпілі у справі відсутні, цивільний позов не заявлявся.

В ухвалі не зафіксовано, щоб прокурор заперечував, зазначено тільки, що клопотав про призначення справи до розгляду та вирішення питання про закриття справи на стадії судового розгляду.

У підсумку суддя Бортницька погодилась закрити справу із посиланням на п. 4 ч. 1 ст. 284 КПК України – кримінальне провадження закривається в разі набрання чинності закону, яким скасована кримінальна відповідальність за діяння.

Закон, який декриміналізує дії Єфремова, Горідієнка і Стояна набув чинності у червні 2014, тобто понад 5 років тому. Адвокати неодноразово посилались на цей закон, прохаючи про закриття справи, зокрема, і у вересні в Антикорупційному суді, але їх клопотання не задовольняли.

Прокурор оскаржив цю ухвалу Печерського суду. Наразі дата засідання в апеляції ще не визначена.

Раніше Солом’янський суд 3,5 роки не міг завершити у справі підготовче засідання. У вересні 2019 справу скерували з Солом’янського до Вищого антикорупційного суду. Але після набуття змін до закону, справа перестала бути підсудна ВАКС і її скерували повторно у Печерський, де 4 роки тому не вдавалося сформувати трійку суддів, оскільки всі вони були задіяні на стадії досудового слідства. У 2016-2019 рр. у Печерському, Солом’янському і Вищому антикорупційному судах справу призначали до колегіального розгляду трійкою суддів. Однак у листопаді 2019 справу призначили до розгляду одноособово суддею Бортницькою. Прокурор пояснив такий склад суду змінами в КПК.

За ст.31 КПК справа розглядається колегією у складі трьох суддів, якщо за злочин передбачено покарання більше 10 років позбавлення волі. За злочини, інкриміновані Єфремову, Гордієнку і Стояну, загрожує менше 10 років тюремного покарання. Крім того, трійкою суддів слухаються справи щодо топ-посадовців, в тому числі, народних депутатів. До кінця незрозуміло, які зміни вплинули на авторозподіл справи у Печерському суді у жовтні 2019.

У липні 2019 у справі про державну зраду суд відпустив Єфремова під домашній арешт. До цього колишній нардеп три роки перебував під вартою. Одним із адвокатів Єфремова у справі про держзраду був Андрій Смирнов, який 10 вересня 2019 став заступником керівника Офісу Президента України Володимира Зеленського. 19 вересня Старобільський суд Луганської області послабив Єфремову запобіжний захід до особистого зобов’язання.

«Диктаторські закони» або «закони 16 січня» були ухвалені в січні 2014, як вважається, із порушенням регламенту і обмежували права громадян та давали владі більше можливостей для покарання учасників протесту – Революції гідності.

 

Link to comment
Share on other sites

ригів випускають, ветеранів і волонтерів садять... що це як не реванш? тихий і поступовий... імхо...

Link to comment
Share on other sites

6 годин тому, jack74 сказано:

ну, поки ще нікого не посадили

На два місяця без права застави - таки вже сидять. 

 • +1 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...