Перейти до змісту

Панство і математика


fedot

Рекомендовані повідомлення

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2378410-ukrainski-bizenci-vasikovskij-skarzitsa-so-es-ne-cinue-vnesku-polsi.html

https://www.ukrinform.ru/rubric-world/2376171-v-polse-podscitali-skolko-prinali-ukraincev-s-donbassa.html

Цікаво, вони хоч уявляють, скільки це - мільйон-півтора людей?

Або Польща хоче вибити в Європи якісь переваги в квотах по біженцях, або...або від "ножа в спину" Україну рятує лише дешева (за їхніми мірками) робоча сила. А там і територіальні претензії "намалюються". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь
54 хвилин тому, halcogen сказано:

сирійці і африканці, це ж 95% потенційний кримінал.

гірше. на 95%

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, fedot сказал:

https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2378410-ukrainski-bizenci-vasikovskij-skarzitsa-so-es-ne-cinue-vnesku-polsi.html

https://www.ukrinform.ru/rubric-world/2376171-v-polse-podscitali-skolko-prinali-ukraincev-s-donbassa.html

Цікаво, вони хоч уявляють, скільки це - мільйон-півтора людей?

Або Польща хоче вибити в Європи якісь переваги в квотах по біженцях, або...або від "ножа в спину" Україну рятує лише дешева (за їхніми мірками) робоча сила. А там і територіальні претензії "намалюються". 

А що дивує? В 2016 році заявляли про 500 тис заробітчан. То в2017 масово продовжували їхати. З 1.5 млн перегнули, а от під 1 млн цілком реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне дійсно,  Поляки вибивають собі вигідніші умови існування в Євросоюзі, що тут не так?   

Нормальна влада нормальної країни.  

Звичайно Українці їм краще ніж араби ... 

 

В последнее время Польша приняла у себя 1,5 миллиона украинцев, из которых несколько десятков тысяч - с территорий, охваченных войной.

Ну і написали ніби що декілька десятків тисяч з них біженці,  ну забули уточнити що 30тис з 1.5 млн це цілих 2%.

Ну але в них зрозуміла мотивація і це легке замовчування нюансів коли їм вигідно, тобто класична популістика. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, volks сказано:

А що дивує?

Дивує те, що між "заробітчанином" та "біженцем", як на мене, дуже велика різниця. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, fedot сказал:

Дивує те, що між "заробітчанином" та "біженцем", як на мене, дуже велика різниця. 

Так там про біженців і не написано. Вказано декілька десятків тисяч осіб з окупованих територій. Але навіть не уточнюють чи це біженці, чи просто заробітчани, які жили на окупованих територіях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, halcogen сказал:

Є підозра, що якщо запропонувати тим заробітчанам статус біженьця з подальшою можливістю отримати польський паспорт, то наше МЗС офігело б від зради наших людей.

Я взагалі в шоці від наших біженців. Араби он прямою наводкою в Німеччину, а наші в Росію, Білорусь.

А на рахунок зради, то думаю, що було б в шоці від кількості бажаючих приєднати свою хату до Польщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

А на рахунок зради, то думаю, що було б в шоці від кількості бажаючих приєднати свою хату до Польщі.

 

Тут питання складне і в багатьох випадках є особистим питанням вибору, перспектив і наслідків цього вибору.

 Якщо буде щось типу федералізації яку нам пропихують зі сходу, адміністративно-територіальна реформа і т.ін, то мені краще будувати цю федерацію з поляками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поляки напевно так відбиваються від квоти на біженців-арабів, типу он у нас вже є. Загалом, Річ посполита так як задумувалась, рівноправний союз Литви, України та Польщі, був би непоганим утворенням. Аби покривало на себе ніхто не перетягував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, taurus07 сказал:

Загалом, Річ посполита так як задумувалась, рівноправний союз Литви, України та Польщі, був би непоганим утворенням. Аби покривало на себе ніхто не перетягував.

Хватить вже за тисячу років нам союзів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, taurus07 сказано:

Поляки напевно так відбиваються від квоти на біженців-арабів, типу он у нас вже є. Загалом, Річ посполита так як задумувалась, рівноправний союз Литви, України та Польщі, був би непоганим утворенням. Аби покривало на себе ніхто не перетягував.

Ляхи тебе навіть за людину не будуть рахувати в тому союзі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, san4ez1 сказал:

Ляхи тебе навіть за людину не будуть рахувати в тому союзі...

Історію я вчив, я писав про теорію. А теоретично це була б геополітична держава

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, taurus07 сказал:

Історію я вчив, я писав про теорію. А теоретично це була б геополітична держава

В теорії і СССР був добровільним союзом ріввноправних республік.

Тільки от всі наші сусіди клали на теорію. Так шо нафіг ті всі союзи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Союз з  Білорусами(якщо нафіг москалів пошлють) і Литвою був би кращим.Але найкраще самим бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Союз з  Білорусами(якщо нафіг москалів пошлють) і Литвою був би кращим.Але найкраще самим бути.

 Ото менталітет український, ще досі живе дух Совка, союз їм подавай. Люди, схаменіться! Є своя країна і треба відстоювати інтереси своїх громадян. А з сусідами жити у злагоді і з економічно вигідними угодами. Усе просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bormotuha сказано:

 Ото менталітет український, ще досі живе дух Совка, союз їм подавай. Люди, схаменіться! Є своя країна і треба відстоювати інтереси своїх громадян. А з сусідами жити у злагоді і з економічно вигідними угодами. Усе просто.

Для вас виділю свою думку - Але найкраще самим бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, volks сказал:

 

...А на рахунок зради, то думаю, що було б в шоці від кількості бажаючих приєднати свою хату до Польщі.

І чим би були краще ніж сепаратисти на сході?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Electronshik сказал:

І чим би були краще ніж сепаратисти на сході?

 

Нічим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@halcogen таку саму відмазку ліплять у Криму, що до 1954 року вони були у складі рф. Наслідки всім відомі.

Просто поїхати жити, будь-ласка. Але вокзал нехай залишиться на місці.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, halcogen сказал:

якби в певний історичний момент Україна прийняла католицизм а не православіє, то тут було б все по іншому, і в рашці теж. 

А якби не боролися за незалежність, то жили б собі зараз в Польщі і горя не знали б. Мали б шикарні дороги, нормальний громадський транспорт і т.д. Та й іншій частині України класно б жилося. Не доводилося б в Росію на заробітки їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, volks сказал:

А якби не боролися за незалежність, то жили б собі зараз в Польщі і горя не знали б. Мали б шикарні дороги, нормальний громадський транспорт і горя не знали. Та й іншій частині України класно б жилося. Не доводилося б в Росію на заробітки їздити.

 

Чьо там, підем далі - не боролися б з фашистами, жили б зараз в Німеччині. А не боролися б з монголо-татарами, то жили б в Монголії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Юріч сказал:

 

Чьо там, підем далі - не боролися б з фашистами, жили б зараз в Німеччині. А не боролися б з монголо-татарами, то жили б в Монголії...

Мені варіант не боротися з фашистами найбільше подобається. Катався б зараз собі на Мерседесі за 2000 ойро по автобані і не парився б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Мені варіант не боротися з фашистами найбільше подобається. Катався б зараз собі на Мерседесі за 2000 ойро по автобані і не парився б.

Будеш в Польщі заїдь у Освєнцім. І трохи подумай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 хвилин тому, volks сказано:

Катався б зараз собі на Мерседесі за 2000 ойро по автобані і не парився б.

Може))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, volks сказал:

Мені варіант не боротися з фашистами найбільше подобається. Катався б зараз собі на Мерседесі за 2000 ойро по автобані і не парився б.

 

Що за тяга до 15 річних автівок з 300+ тисячним пробігом?  https://www.mobile.de/ru/автомобиль/mercedes-benz-e-klasse/vhc:car,srt:year,sro:desc,ms1:17200_-11_,prn:1800,prx:2200,dmg:false,rdv:true,vcg:

Ще знаючи як ті мерси гниють....:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...