Перейти до змісту

Як встановити ванну?


Dieselsmart

Рекомендовані повідомлення

Вітаю. Зайнявся ремонтом, і встановлюю ванну акрилову.

Підкажіть як краще зробити щоб стояла надійно і монолітно бо заводські ніжки не дуже надійні і є шатання біля стіни.  Ну і під вагою теж буде просідати відходити від стіни і проселиконений зазор буде протікати.

ванна 170х70см, дві сторони впираються в стіну а дві зовнішні сторони планую закрити акриловим екраном. Можливо якісь опори по краях зробити?, які? з чого?, як?

Спеціалісти підкажіть найкращий варіант, буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Dieselsmart сказал:

Підкажіть як краще зробити щоб стояла надійно і монолітно бо заводські ніжки

На цеглу.

 

6 минут назад, Dieselsmart сказал:

Ну і під вагою теж буде просідати відходити від стіни

Там в комплекті мали йти скоби, якими до стіни кріпиться.

 

Також раджу подивитися на кути ванни. Там повинні бути значні уклони. Бо в мене після установки кути вийшли заваляні і вода стікає не у ванну, а до стіни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, volks сказал:

На цеглу.

буду ставити додатково на два піноблоки, хоча можна і на цеглу.

 

2 минуты назад, volks сказал:

Там в комплекті мали йти скоби, якими до стіни кріпиться.

є але хліпенькі боюсь не витримають.

 

ще цікавить таке питання щоб не перекидалась  ванна коли сідати на зовнішній її край і не відходила від стіни? що тут можна зробити, можливо якісь додаткові опори по зовнішньому периметру за акриловим екраном?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Не буду розказувати як краще, поясню як робимо ми.

Прибиваєте по периметру до стіни рейки дюбелями, довжина рейок десь на 10 см коротші ванни. Перед тим, як поставити ванну нанести монтажну піну на рейки і одразу поставити. Потім підмурувати на цеглу і ще раз підпінити знизу. На період застигання піни у середину ванни щось важке покладіть, можна декілька цеглин, підстеліть бумагу або тряпку, щоб не поцарапати.

 Зверніть увагу - іноді нижній край ванни нерівний, то болгаркой підрівняти, щоб однакова товщина була.

Ванну виставляти на висоту не вище 60 см, якщо злив погано, то ще трошки, але зависоко, то незручно переступати, але моя жінка задоволена, бо виставив собі на 64 см, бо легше, якщо прати великі речі у ванній. 

 Далі робимо так - як обмуруємо ванну, наприклад напівкруглу, виставляємо декілька маячків від краю буртика десь на 1,5 - 2 см, в залежності чим обкладати будете, врахуйте це. Зробити лекало по вигину ванни, наприклад з фанери чи куска ламінату, обштукатурити.

  Якщо обкласти мозаїкою, то використовуйте білий клей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, bormotuha сказал:

поясню як робимо ми.

Загалом зрозуміло. 

Обкладати нічим не буду, буде простий акриловий борт і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання

ванна акрилова 170 сантиметрів між стінами 165 сантиметрів я можу іі обрізати щоб не було проблем потім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, westboiuu сказано:

ванна акрилова 170 сантиметрів між стінами 165 сантиметрів я можу іі обрізати щоб не було проблем потім

краще в стіну заглибитися, імхо.

2 годин тому, bormotuha сказано:

Ванну виставляти на висоту не вище 60 см

Це від підлоги до верхнього краю бортика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в стіну нізя вже плитка положена на стінах і підлозі

і я куєю від виробників або 150 або 170 нема проміжних 160 -165

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, westboiuu сказано:

і я куєю від виробників або 150 або 170 нема проміжних 160 -165

Як нема?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Zheny@ сказано:

краще в стіну заглибитися, імхо.

Це від підлоги до верхнього краю бортика?

 

Так, розмір від підлоги, то рейку прибивати на 56 см, десь до 4 см буртик має. В стіну заглиблювати, як би немає потреби, і так буде міцно, бо зверху перекриває плитка, але якщо задовбати у стіну, то спочатку прибити рейки і тоді задовбувати.

 70 х 160 такі розміри є ванни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Як нема?

 

нашов 2 варіанта так вони вартують шо я краще стіну перенесу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zheny@ сказано:

по ссилці зайди.

Женя йоханий  бабоханий я мудак

побіг переміряв я шукаю 140 -145 мені 150 не входить а я думав шо в мене хороми

во нашов но я ібав таку ціну http://zakazik.ua/products/vanna/l145sm.html

от і думаю от мандюлити 5 см  від 150

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

та ота дирка в 5 см мені і не дає покою а ще ногі на 5 см менше в ванні згибати треба буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://saledesk.net/Resources/Index/e58f29b6-a9c1-4528-84eb-bd4e23b47dbd

140 на 140 см, фірма  ТІМ-ПЛАСТ, місцевий виробник, сам користуюся їхньою ванною тривалий час - все ок, і ціни демократичні.

 На сайті ціна дивна, можливо не актуальна, візитка з їхніми контактами 140835-ua.all.biz

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, westboiuu сказал:

ванна акрилова 170 сантиметрів між стінами 165 сантиметрів я можу іі обрізати щоб не було проблем потім

Акрилову ванну так обрізати не можна, втратиться ребро жосткості і скрутить.

Як писали вище заглиблюєся в стіну навіть якщо плитка положена не проблема ріжеш і все, тут без варіантів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Спойлер

 

0.thumb.jpg.7d3499ba45af541a3fecb6a0dc1fa37f.jpg3.thumb.jpg.ae7302b6e5a846f2799724bb939d9c00.jpg4.thumb.jpg.c30181734da2a189ce62473d097895ac.jpg2.thumb.jpg.f6038334afb3f8135a431a05c6ff5bc9.jpg

 


 

Десь на см задовбав у стіну по довжині бо не входила, ванна 170 см, чавунна, німецька б\в, біля 100 кг 

На першому фото - робив підключення для пральної машини, планую замурувати або гіпсокартоном зашити, зробити нішу для ніг посередині, обкласти плиткою або мозаїкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, bormotuha сказал:

Десь на см задовбав у стіну по довжині бо не входила, ванна 170 см, чавунна, німецька б\в, біля 100 кг 

На першому фото - робив підключення для пральної машини, планую замурувати або гіпсокартоном зашити, зробити нішу для ніг посередині, обкласти плиткою або мозаїкою.

Я планую замість деревяних рейок використати алюмінієвий уголок, дерево буде набирати вологу , викрчуватись, підгнивати.

На рахунок зашивання гіпсокартоном і плиткою то для мене геморой і роботи купа, думаю простіше і дешевше буде закрити акриловим екраном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

Я планую замість деревяних рейок використати алюмінієвий уголок, дерево буде набирати вологу , викрчуватись, підгнивати.

 

 

Не варто так переживати за рейки, простоять довше, ніж  онуки надумають наступний ремонт робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bormotuha , за ванною треба також штукатурити, потім обов*язково обробити антигрибком і гідроізоляція. Інакше буде спочатку потрохи конденсат від теплої ванни, потім з*явиться пліснява і грибок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міняв ванну чугунку на акрил. Проблема, що я що дитина, любимо впертись на край ванни....в мені ,90 кг живої ваги.

Три опорних стіни в ребро, від габарита ванни до стіни по довжині залишалось біля 4 см.

Отже мав кусок старого алюмінієвого карніза-використав його надовгу сторону.

Короткі сторони,-брусок 50*50

Отже по етапу.

Демонтаж старої, підгон каналізації і т.п.

Вкрутив поперечні опори, в них по 12 шпільці з пластиковою ногою. Виставив як має стояти, одну сторону впритик, хоча зазор від 7 до 0 мм, друга зазор десь 20-30 мм.

Виставив по рівню, приєднав тимчасовий злив і налив по верхній злив гарячої води. Через хвилин 30-50 ванна стала на тиу своє місцее.

Всі нижні опорні края ванної конструкціі обмалював олівцем.

Злив воду, демонтував ванну.

По обмальваному краю...(.лінія світилась із поверхні алюм.кутника), накрепкі (12-14) але короткі дюбелю закріпив профіль та брус. По тамому самому рівні, яким відбивав ванну.

Ще раз поставив ванну на всю конструкцію, налив води, пробив рівень-все агонь.

Знову по профілях та брусках, відбив рівень, на якому мають прижимати до стіни штатні (галімі) кріплення.

Демонтувпв ванну, прикріпив кріплення, поставив ванну, налив води, затянув кріплення, пробив рівень - агонь!!!

Демотував ванну.

З метою гідроізоляціі та кріплення використовував білі рідкі цвяхі! Один мінус при обмазуванні периматра-дуже швидко сохнуть. При підготовці, треба ретельно все протерти бензою технічною, мати купу ганчірок, рідке мило , цвяхі бажано нагріти, довше сохнуть.

Отже, монтаж ванни:

Всі горизонтальні поверхні алюмінієвих кутників та брусків промазую рідкими цвяхами, ставлю ванну, приєдную тимчасовий злив, перевіряю рівень, наливаю воду, перевіряю рівень, закручюю бокові кріплення (хєрові, одне зірвав), перевіряю рівень, перевіряю затягнення ніг двома гайкамт кожна шпилька...все влаштовує ----- лишаю на добу.

Пройшла доба, відбиваю рівень - все ок.

Даю ще добу відстоятись.

Пройшла доба. Обклеюю три борта ванни, які прилягають до стін, і де є пустоти паперовим скотчем, так само і стіну на висоті десь 5-10мм.

Всі порожнини заповнюю піною. Даю добу-півтори.

Обрізаю піну під кутом, щоб схил був до ванни, нажаль не вдалось зробити це на 4 см...провалилось лезо.

Піну обрізав, обтер все бензою, обклеїв скотчем і промазуу всі стикі цвяшками рідкими. Скотч треба знімати моментально....сохне швидко.

Даю дві три доби, бо слой вийшов не малий.

 

Результат, я можу сісти на не закріплений край пустої ванни!

 

Мене влаштовує, руху ванни нема взагалі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу про свій досвід. Ванна кутова (чверть кола), акрил.

Була встановлена на рідне кріплення, по два тримачі на кожну пряму сторону ванни. Вже за пару місяців ці тримачі перестали тримати ванну, силікон на бортиках відклеївся.

 

Поїхав у епіцентр і купив дві металеві планки - дін-рейки для електромонтажу (на них "автомати" монтуються). Прибив планки дюбелями під кожну пряму сторону ванни.

 

Фішка цих планок - купа отворів під дюбеля і достатня товщина, щоб підтримувати краї ванни. Незважаючи на істотну вагу (вода+я+не я), ванна вже три роки стоїть.

 

Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...