Перейти до змісту

Irina_G

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня всім. Потрібна порада на рахунок приписки. Так склалось, що квартира, в якій я була приписана, продана. Прописатись мені нема куди, а приписка потрібна усім установам, куди звертаюсь. Як, куди можна в Луцьку приписатися, не безкоштовно, звичайно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Irina_G сказано:

Доброго дня всім. Потрібна порада на рахунок приписки. Так склалось, що квартира, в якій я була приписана, продана. Прописатись мені нема куди, а приписка потрібна усім установам, куди звертаюсь. Як, куди можна в Луцьку приписатися, не безкоштовно, звичайно. 

А навіщо Вам приписуватись? Кредит будете брати? І яким установам треба приписка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, будуємось. Закорд. паспорт зробити-треба приписка. В РЕС пішли заяву писати-треба приписка. В банку отримувати зарплатну карту-питають приписку.

Вся сіль в тому, що на мене купувалась ділянка,  це покупка більше 50000грн., а у всіх знайомих і родичів субсидія. Квартиру знімаємо, орендодавець категорично не хоче приписувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Irina_G сказано:

В РЕС пішли заяву писати-треба приписка. В банку отримувати зарплатну карту-питають приписку.

В мене це все робилось без приписки. На рахунок закордонного паспорту не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, alexvvv сказано:
14 хвилин тому, alexvvv сказано:

В мене це все робилось без приписки. На рахунок закордонного паспорту не знаю.

Не знаю, чому в мене її завжди питають, але вже зрозуміла, що без неї прийдеться туго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мало того, зараз без реєстрації, якщо не зареєструвався після виписки на протязі 30 днів - штраф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, SunSeth said:

Мало того, зараз без реєстрації, якщо не зареєструвався після виписки на протязі 30 днів - штраф.

Оффтоп - хтось стикався, сума велика?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, IronSun сказано:

Оффтоп - хтось стикався, сума велика?

Штраф за прострочену прописку. Всі нововведення нової схеми реєстрації місця проживання якщо нічого не змінилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Irina_G сказал:

не безкоштовно, звичайно. 

Напишіть скільки готові заплатити, то скоріше знайдете я так гадаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новий лохотрончик намальовується. Припишіть за 5-10к грн., а потім посудіться за свої квадратні метри рочків зо п'ять. Якщо, що в порядності ТС сумнівів не маю :D (ситуація просто кумедна).

 

П.С.: припишіться у батьків, а проплата різниці по (комуналці) субсидії і буде платою за приписку. Батьки навряд чи відмовлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, veter сказал:

Новий лохотрончик намальовується. Припишіть за 5-10к грн., а потім посудіться за свої квадратні метри рочків зо п'ять. Якщо, що в порядності ТС сумнівів не маю :D (ситуація просто кумедна).

 

П.С.: припишіться у батьків, а проплата різниці по (комуналці) субсидії і буде платою за приписку. Батьки навряд чи відмовлять.

За що судитися???

Прописка не дає право власності на житло)))

На рахунок комуналки, то згідна, що збільшиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ksena555 сказано:

 

Прописка не дає право власності на житло)))

 

Так то воно так, але в наш то час, я б не зарікався :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, veter сказал:

Так то воно так, але в наш то час, я б не зарікався :D

Ну якщо вже так говорити про нас чаш і так утрірувати, то не факт, що Ваша квартира через місяць залишиться Вашою, комусь вподобає, змінять власника в документах в "свого нотаріуса"і все)))). Так що вовка боятися в ліс не ходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто вас не припише. Для чого проблеми собі комусь создавати чужому,якщо рідня ваша і чоловіка неприпусує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоретично можна приписатися до субсидіантів без втрати ними субсидії. 

Є така опція як "приписаний,  але не проживає", і тому не враховується членом домогосподарства. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Unknown сказал:

Теоретично можна приписатися до субсидіантів без втрати ними субсидії. 

Є така опція як "приписаний,  але не проживає", і тому не враховується членом домогосподарства. 

 

А можна детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, vaz75 сказал:

А можна детальніше?

пишеш в графі заяви на субсидію навпроти даних людини "не проживає". Така заява направляється на комісію. Приходять працівники деп.соц.політики, опитують сусідів і потім комісія приймає рішення. 

Раніше було без проблем. Але в цьому році працівники деп.соц політи починають випитувати юр.адресу де фізично проживає приписана особа (що вроді не передбачено чинним законодавством) і при відмові назвати адресу - відмовлють в призначенні субсидії... А якщо скажеш, то перевіряють що по тій адресі робиться з субсидіями.

 

А по темі, таки да, раніше на приписку не так звертали увагу як зараз. Зараз більше установ вимагають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, natalka) said:

А якщо скажеш, то перевіряють що по тій адресі робиться з субсидіями.

 

А по тій адресі - зйомна квартира. І там, як я зрозумів (ну раз ТС зверталась до орендодавця щодо приписатися), субсидії нема. Бінго. Живу в друзів та й усе))

 

До сусідів недавно завітала комісія. Так сусідка потім розповідала, що заглядали в усі шпарини, майно описували, запитували скільки коштує те чи інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При церкві "Фіміам" в Луцьку є невеликий притулок для осіб без місця проживання. Там можна отримати тимчасову (на півроку) реєстрацію. Це безкоштовно, але благодійна допомога, напевно, вітатиметься.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Yarchik сказано:

При церкві "Фіміам" в Луцьку є невеликий притулок для осіб без місця проживання. Там можна отримати тимчасову (на півроку) реєстрацію. Це безкоштовно, але благодійна допомога, напевно, вітатиметься.

 

Уже лавочка прикрита, почали брати кредити і зникати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найлегше приписатисьв селі.

І найдешевше.

Особливо у тих, хто  не має і не читає інет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, vaz75 сказано:

А можна детальніше?

Наталка все вірно описала. Батьки уже 2 роки отримують субсидію по такій схемі . Якщо не боїтесь візиту комісії для підтвердження вашої відсутності за місцем прописки,  то вперед - шанси хороші.  А якщо можете засвітити адресу фактичного проживання (в ідеалі договір оренди показати соц. Працівнику)  то 99,9%, що все пройде добре. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дуже дякую за поради. Всіх почула, зробила для себе висновки. Буду і далі без приписки якось жити))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.12.2017 at 12:14, Irina_G сказано:

Закорд. паспорт зробити-треба приписка. В РЕС пішли заяву писати-треба приписка. В банку отримувати зарплатну карту-питають приписку.

Маячня, ще 7 років тому був прописаний у батьків, коли приватизовували квартиру я виписався. Досі - ніде не прописаний,  для виготовлення біометричного закордонного паспорту надав паспорт та талон який видаять коли виписуєшся, в ньому вказане попереднє місце реєстрації + заплатив 51 грн. штрафу за те що не повідомив місце проживання після виписки, от і все - паспорт видали. Далі, не всі банки видають картку без прописки, але, здзогадайтесь якому банку пофіг?))) Правильно, Прівєтбанку - пофіг і ще якимсь, не пам'ятаю точно. Якщо вже дуже потрібна реєстрація місця проживання, то в ДМС зареєструють при наявності договора про оренду житла, або, наприклад в Києві та Львові реєстрація (у вашій присутності) коштує до 2К грн., роблять за кілька годин. Знаю що і в Луцьку роблять, бо колись цікавило це питання, але потім плюнув - прописка чи її відсутність жодним чином не впливає моє життя, від її наявності чи відсутності - я не перестаю бути громадянином України і не можу бути обмежений в своїх правах...якось так. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Bliksss сказано:

Маячня, ще 7 років тому був прописаний у батьків, коли приватизовували квартиру я виписався. Досі - ніде не прописаний,  для виготовлення біометричного закордонного паспорту надав паспорт та талон який видаять коли виписуєшся, в ньому вказане попереднє місце реєстрації + заплатив 51 грн. штрафу за те що не повідомив місце проживання після виписки, от і все - паспорт видали. Далі, не всі банки видають картку без прописки, але, здзогадайтесь якому банку пофіг?))) Правильно, Прівєтбанку - пофіг і ще якимсь, не пам'ятаю точно. Якщо вже дуже потрібна реєстрація місця проживання, то в ДМС зареєструють при наявності договора про оренду житла, або, наприклад в Києві та Львові реєстрація (у вашій присутності) коштує до 2К грн., роблять за кілька годин. Знаю що і в Луцьку роблять, бо колись цікавило це питання, але потім плюнув - прописка чи її відсутність жодним чином не впливає моє життя, від її наявності чи відсутності - я не перестаю бути громадянином України і не можу бути обмежений в своїх правах...якось так. 

Дивно, мені ніякого талона при виписці не давали (червень 2017р.). Цікаво, його можна взяти зараз?

Я в своєму пості описала проблему, з якою зіткнулась. Я її не придумала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...