Перейти до змісту

Про прописку питання..


SZERLOK

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня маю дядька 60 років -разгільдяя, не прописанний! Маэ пашпорт України, свіжі фото і інд. код все ок..Колись багато років назад продав хату батьківську і проживав то там то там..Працював довго на виробництві без оформлення! Тепер хоче пенсію я не знаю що робити...Прийшли з родичами в сільраду в районі -затянули довго чекати, на засідання і чекати капец по ходу скільки..хто може вирішити швидко питання в лс дані буде дуже вдячний! Бо просить його пенсією займатися мене-поможіть проясніть що робить !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому власне проблема? З того тексту ніц не ясно - дядько працював без оформлення, в сільраді затянули довго. Набір слів.

Де дядько хоче прописатись? В когось з родичів в селі? Який це район? Дядькові відмовили в реєстрації місця проживання, чи повідомили про те, що вони ще не вміють (не можуть внаслідок відсутності технічної можливості) працювати по нових правилах?

Тут більше запитань до питання, ніж в самому питанні.

 

Хоча можна дати універсальний рецепт. Прописуєш дядька в Луцьку через ЦНАП, допомагаєш оформити пенсію, виписуєш дядька з Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене до себе в дім нема можливості його прописати, в сільраді (смисла нема палити тєму)  в якої-знають його особисто-але не захотів прописати-секрітаріат..С понтом Ви не Ви не знаэте як в нас щось вирішкэться..Сказали 2 місяца може+консіліум з поясненням де був що робив) То не їх має бути клопот-як ти до них (держслужбовців та іншіх служб) звертаєшся скрізь такє..Ніхто не проти пришли з ним родичі і ввічливо просили прописати на деякий час..Ось така морока, не оправдовую людину просто готові оплатити  ( штрафоМ) і вирішити все по любовно-але все як завжди по українськи..І тиша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rrid сказал:

А в чому власне проблема? З того тексту ніц не ясно - дядько працював без оформлення, в сільраді затянули довго. Набір слів.

Де дядько хоче прописатись? В когось з родичів в селі? Який це район? Дядькові відмовили в реєстрації місця проживання, чи повідомили про те, що вони ще не вміють (не можуть внаслідок відсутності технічної можливості) працювати по нових правилах?

Тут більше запитань до питання, ніж в самому питанні.

 

Хоча можна дати універсальний рецепт. Прописуєш дядька в Луцьку через ЦНАП, допомагаєш оформити пенсію, виписуєш дядька з Луцька.

в Луцьку є там родичка..Можна не пробувати-субсидія..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, SZERLOK сказал:

як завжди-борда на висоті..розібралися в питанні) Тема-закрита

Ну то не будь як усі і розкажи як розібралися. Бо я, наприклад, взагалі не бачу проблеми. Реєстрація (прописка) - це не дозвіл, випрошувати не треба. Пишеш заяву за згоди і присутності власника житла, платиш від 17 до 51 грн штрафу за порушення терміну переєстрації і маєш прописку. Ніколи проблем не мав. Був час, що жив без приписки, то навіть штраф не виписали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 17.06.2016 at 10:54, SZERLOK сказал:

розібралися в питанні) Тема-закрита

 

4 минуты назад, SZERLOK сказал:

ще досі) немає результату..все як і казали ви з" родичами прийшли"..

Кому вірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

 

Кому вірити?

тепер як і завжди було-нікому..Вам кажу чесно..ніколи нікого не обманула людина та і пропрацювала все життя на заводі!!! Слава УКраїні..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...