Перейти до змісту

Irina_G

Рекомендовані повідомлення

48 хвилин тому, Irina_G сказано:

Цікаво, його можна взяти зараз?

ні, відмінили в минулому році...

48 хвилин тому, Irina_G сказано:

Я в своєму пості описала проблему, з якою зіткнулась. Я її не придумала.

я і не казав що ви її придумали... просто був в аналогічній ситуації, але, як бачите все нормально. Вже давно можу прописатись назад, але не бачу в цьому ніякої потреби. Едина проблема могла б виникнути з закордонним паспортом, але врятував "талончик про зняття з реєстрації". На роботі всі отримують ЗП на картку Укрексімбанку (він без штампа картку не видає) я попросив бухгалтера і мені перераховують на приватбанк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.12.2017 at 14:26, Bliksss сказано:

Далі, не всі банки видають картку без прописки, але, здзогадайтесь якому банку пофіг?))) Правильно, Прівєтбанку - пофіг і ще якимсь, не пам'ятаю точно.

Картку дадуть, тільки кредитний ліміт не встановлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, SunSeth сказано:

Картку дадуть, тільки кредитний ліміт не встановлять.

Ну мені встановило 20к без приписки в приват 24, далі не пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, SunSeth сказано:

Картку дадуть, тільки кредитний ліміт не встановлять.

З якого перепугу? Зараз 50К ліміт... початковий був 7500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачароване коло. З РЕС ніби все добре має бути, написала "пояснюючу"))). Вже страшно, що в Водоканалі буде...

За закордонний паспорт шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Щось змінилося, а що не зрозумів.

Цитата

В Україні змінили правила прописки

 

https://www.unian.net/society/propiska-pravila-propiski-aktualnye-izmeneniya-2020-novosti-ukrainy-11014055.html?_ga=2.155339122.898790884.1590609437-224158105.1590609437

 

18:06, 27 травня 2020

 

У заяві на реєстрацію відтепер можна вказувати, що житло перебуває в іпотеці/довірчій власності як спосіб забезпечення виконання зобов'язань.

 

Уряд схвалив постанову «Про внесення змін у Правила реєстрації місця проживання». Згідно з документом, при реєстрації неповнолітньої дитини не вимагатимуть документи, що підтверджують право на проживання в житлі за адресою реєстрації місця проживання батьків/одного з батьків чи законного представника.

 

 У разі відсутності цих документів, якщо житло в іпотеці або в довірчій власності, реєстрація місця проживання буде за згоди власника/співвласника житла, наймача або членів його сім'ї (за згодою іпотеко держателя або довірчого власника).

Крім того, працівник органу реєстрації може перевірити, чи перебуває житло в іпотеці або в довірчій власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. У заяві на реєстрацію місця проживання відтепер можна вказувати, що житло перебуває в іпотеці/довірчій власності як спосіб забезпечення виконання зобов'язань.
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

підніму проблему

одним з кроків отримання приписки є військовий облік.

власне питання:

чи має право комісаріат вимагати проходження медогляду до того, як поставить мене на облік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, timomaas сказано:

підніму проблему

одним з кроків отримання приписки є військовий облік.

власне питання:

чи має право комісаріат вимагати проходження медогляду до того, як поставить мене на облік?

Так. Має повне право. Військовозобов'язані зобов'язані щоп'ять років проходити ВЛК (військово-лікарську комісію).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

окей

став на облік,тоді і проходиш

якби це логічно

а тут вимога до непідвідомчого громадяна

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут логіка дещо інша. Для того, що поставити тебе на облік, необхідно визначити ступінь твоєї придатності до військової служби, який якраз і визначає ВЛК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить юридичний аспект

ступінь придатності вказаний у білеті

комісія займає від декількох днів до тижнів. і ставити людину заручником ситуації, ну якось зовсім по радянськи. а документ,зазвичай,потрібен терміново

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юридичний аспект виписаний а Законі України "Про військову службу та військовий обов'язок".

Від якого числа крайній висновок про придатність? Напевно ще при проходженні призовної комісії. 

Ви самі себе поставили заручником своєї ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, timomaas сказал:

мене цікавить юридичний аспект

ступінь придатності вказаний у білеті

комісія займає від декількох днів до тижнів. і ставити людину заручником ситуації, ну якось зовсім по радянськи. а документ,зазвичай,потрібен терміново

Комісія може тривати 2 години, якщо Ви здоровий, або якщо відразу принесете з собою документи, що підтверджують Вашу непридатність. Сам проходив у лютому.

 Щодо прописки, зверху хтось питав, штрафів зараз немає за її тривалу відсутність, в цнапі заплатите на 40 грн більше за реєстрацію і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...