Перейти до змісту

Пошук продажу електродів для ММА


S30

Рекомендовані повідомлення

Панове, підкажіть де в Луцьку є вибір електродів для ММА.

ЦІкавить магазин з асортиментом в роздріб, а не один-два варіанти і все.

Старі запаси закінчуються. Хочу поповнити, але підібрати хорошої якості.

Дякую.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та й Епіцентрі вибір немалий. А взагалі - в інеті є все.

1 година тому, S30 сказано:

Хочу поповнити, але підібрати хорошої якості

то як ти збираєшся підбирати "хорошу якість"? Тобі ж не дадуть попробувати два електроди. А якщо ти тим займаєшся, то вже давно для себе визначив, чиє виробництво тебе влаштовує і є для тебе "хорошою якістю". В Епіцентрі, напр, були і Патонівські, і Дніпропетровські, і російські, і навіть якийсь китайський нонейм був раніше (не знаю, як зара)

В "Контакт" давно не заглядав, не знаю, що там зара, але вони спеціалізуються саме по зварці (по всіх типах), а тому вибір в них завжди був солідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось ти багато букофф написав. Яж не олень щоб мені розжовувати.:D

Із-за старих запасів я давно нікуди і не заглядав.

А так як займаюсь сугубо  для себе то вистачало.

Цієї осені взяв на ринку БАДМ та Моноліт АНО-36 для запасу. Шлаку дохєра. Результат не вражає.

Якщо горизонтальні шви  варити можна , то кутові це ахтунг. Шов ніби гут, а збиваєш шлак, а там по бокам метал, а посередені зашлаковано і непровар.

Аппарат не винен, токами грався.

Спробував залишки старих чеських - все гут.

Заліз в мережу почитати що за хрєнь - виявляється не в мене одного таке.

Почитав що люди радять брати от і питаю де у нас є вибір щоб можна було взяти макс кіло для проби (а краще десяток).

Щоб зробити вибір і закупити про запас. Бо наступного року варити трішки доведеться. А купити аби що і парити собі мозок бажання нема. З тими вже що взяв бавлюся.

Тепер зрозуміло для чого запитав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То це Я багато букоф написав?! :D

До речі, ти знаєш, мені щось таке згадується, що в НовійЛінії (а може й в Епіцентрі) можна було поштучно купувати... Якраз на пробу було б добре... Але то я не запевняю на 100%... Давно вже не купував... Бо я теж так... для себе лише... 

  

До теми зофтоплю... В мене батько був класним зварником (своє клеймо якості мав), то електроди вдома, звичайно, завжди були, біля котла грілись. А мені на днях потрібно було бляшечку вузеньку тоненьку прихопити... Десь закинув свої електроди, то поліз пошукати, чи може що з батькових запасів завалялось. Блін, знайшов то шо треба - 1-ку! Здається мені, що 1-чок по Епіцентрах нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, S30 сказано:

Почитав що люди радять брати от і питаю де у нас є вибір

прошу пардону за оффтоп.

І що люди радять брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись для чого і чим вариш.

Дя себе виписав

а. ЄСАБ ОК46

б. АНО21 Вістек

в. УОНИ 13/55 Вистек

г. Askaynak ASR 143

 

А краще на тобі темку почитай. Там лише електроди і обговорюють.

З відгуків БАДМ і Моноліт не особо жалують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки от уони не кожен апарат зможе нормально варити, для дому краще всього моноліт рц або патон ано 21

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, S30 сказал:

От заодне і випробую новий апарат.

Який апарат, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще кажуть що Континент норм варять, і про Haisser хороші відгуки. Хоча сам я не зварювальник. А Моноліт такі да, шлакує.

І теж чув позитивні відгуки про магазин "Контакт" на Дубнівській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, S30 сказано:

Элсва ВД-200И

Вона "всеїдна". Тобто варить всіма електродами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якщо кому цікаво.

Заходив в Контакт. Вибору нема. Один Патон. Взяв кіло для проби АНО36 випуску 2015-го року

Казали буде аскайнак незабаром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив потролити?:D

Ролик я цей бачив років 10-ть тому.

Ролик в плані показовості "ні а чьом"  крім того, що бабулька (судячи з контексту) в минулому зварювальник зі стажем, так як не бачим шва після роботи бабульки.

Краще сам скажи чим вариш, враження від електродів в різних положеннях і в кого береш.

При нинішніх цінах на розхідники платити за підйобку на електрод бажання зовсім мало, я не настільки багатий.

З таким успіхом я і сам їх нашльопать можу. Варитимуть не набагато  гірше.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, S30 сказал:

Вирішив потролити?:D

Ролик я цей бачив років 10-ть тому.

Ролик в плані показовості "ні а чьом"  крім того, що бабулька (судячи з контексту) в минулому зварювальник зі стажем, так як не бачим шва після роботи бабульки.

Краще сам скажи чим вариш, враження від електродів в різних положеннях і в кого береш.

При нинішніх цінах на розхідники платити за підйобку на електрод бажання зовсім мало, я не настільки багатий.

З таким успіхом я і сам їх нашльопать можу. Варитимуть не набагато  гірше.

 

 

три роки варив тільки рутиловоцелюлозними або патон ано21 купував на гпз в магазині підшипник за 180грн. 5кг., або моноліт рц. для моїх цілей інших електродів і не потрібно було, особисто я обома електродами на інверторі можу покласти шов в любому положені, я важаю що для дому і для хобі не треба видумувати, а брати моноліт рц і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.12.2017 в 10:57, S30 сказал:

Шось ти багато букофф написав. Яж не олень щоб мені розжовувати.:D

Із-за старих запасів я давно нікуди і не заглядав.

А так як займаюсь сугубо  для себе то вистачало.

Цієї осені взяв на ринку БАДМ та Моноліт АНО-36 для запасу. Шлаку дохєра. Результат не вражає.

Якщо горизонтальні шви  варити можна , то кутові це ахтунг. Шов ніби гут, а збиваєш шлак, а там по бокам метал, а посередені зашлаковано і непровар.

Аппарат не винен, токами грався.

Спробував залишки старих чеських - все гут.

Заліз в мережу почитати що за хрєнь - виявляється не в мене одного таке.

Почитав що люди радять брати от і питаю де у нас є вибір щоб можна було взяти макс кіло для проби (а краще десяток).

Щоб зробити вибір і закупити про запас. Бо наступного року варити трішки доведеться. А купити аби що і парити собі мозок бажання нема. З тими вже що взяв бавлюся.

Тепер зрозуміло для чого запитав?

Пробувати змінити полярність, а взагалі на упаковці має писати рекомендована полярність і положення шва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і я варив завжди монолітом АНО36 і тим що було з часів совка (чеські) взагалі вєсчь. Допоки запаси скінчились. Переробив апарат на постійний струм. Взяв БАДМ. Результат написано вище.Грішив на апарат. Задавив зелену і придбав інвертор. Результат той самий.  А виявляється моноліт зараз хіба лінивий не підробляє. РЦ11 (я так розумію мова про них?) не пробував, бо після новокупленого моноліта АНО36 якось в  сторону моноліта бажання не було дивитись.

Гаразд. Це все полеміка.Спробую ці що взяв і прикуплю для проби те на що око поклав і буду бачити що брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька років назад купив собі пачку 5 кг ЄСАБ ОК46 на Старому ринку, ще не використав. Чудові електроди для початківця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, S30 сказал:

Ну і я варив завжди монолітом АНО36 і тим що було з часів совка (чеські) взагалі вєсчь. Допоки запаси скінчились. Переробив апарат на постійний струм. Взяв БАДМ. Результат написано вище.Грішив на апарат. Задавив зелену і придбав інвертор. Результат той самий.  А виявляється моноліт зараз хіба лінивий не підробляє. РЦ11 (я так розумію мова про них?) не пробував, бо після новокупленого моноліта АНО36 якось в  сторону моноліта бажання не було дивитись.

Гаразд. Це все полеміка.Спробую ці що взяв і прикуплю для проби те на що око поклав і буду бачити що брати.

Так рц11, і ще може сирі були, просушити в духовці при 200 градусах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валерій, я ще раз кажу. Я РЦ не пробував взагалі. Ну логічно, ні? Навіщо брати щось нове якщо мене задовільноло випробуване старе тим паче на перемінці. Я після того як придбав нову пачку  АНО36 від моноліта (після того як закінчилися старі запаси того ж виробника такої ж марки електродів котрі мене влаштовували) зрозумів що моноліт халтурять, а в результаті виявилось (коли почитав відгуки) що підробляють.

Так, новокуплені АНО36 монолітовські варять по відчуттях і по шву краще ніж БАДМ, але не так як ті що брав раніш. Таврове зєднання нормально зварити не виходило. Чому і задумався над пошуком нових розхідників.

Власне це мій клопіт. Тут мене цікавило лише хто де купує розхідники і відгуки про якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...