Перейти до змісту

Чи важко герметично приварити лист до труби?


Coding

Рекомендовані повідомлення

Задача: є сталевий лист товщиною 2 мм, квадратна профільна труба 10*10мм. З труби зроблений прямокутник, до якого потрібно герметично приварити з обох боків лист, щоб утворився циліндр.

Наскільки важко таке зробити і скільки може вартувати така послуга зі зварювання?

Можливо, тут хтось є, хто може таке зварити з мого матеріалу.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При таких розмірах вашу деталь (прямокутник) при зварюванні сплошним швом покрутить, буде тіпа восмьорка. Кінцевий результат може вийти не красивим. Подумайте про інші варіанти.

Що саме покрутить? сам лист чи трубу з листом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи я не догнав що і куди ви приварюєте - чи можливо побачити схему шатлаконструкції з розмірами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи я не догнав що і куди ви приварюєте - чи можливо побачити схему шатлаконструкції з розмірами?

Прямокутника з профільної труби уявляєте розміром 1*2метра? А до нього з двох сторін приварюється лист з однієї сторони 2кв.м, і з іншої також 2кв.м. - утворюється резервуар зі зовнішніми сторонами 1м*2м*0.01м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лист плоским не буде, піде хвилями по всій площі, та і герметичність лише зварюванням буде непросто добитися...

п.с щось не те з розмірами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с щось не те з розмірами

Про хвилю зрозумів, а що з розмірами не те?

1метр - одна сторона

2метри - друга сторона

1см(+-) бутерброда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

утворюється резервуар зі зовнішніми сторонами 1м*2м*0.01м

важко уявити сабж :)

в об"ємній прямокутній фігурі має бути - довжина, ширина, висота (+2мм листа+шов)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в об"ємній прямокутній фігурі має бути - довжина, ширина, висота (+2мм листа+шов)

Добре

Ширина=1м

Довжина=2м

Висота = 2+10+2=14мм

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3e4031554045.jpg

для якої цілі потрібен такий резервуар?

Та яка ж різниця - акваріум. у профілі будуть 2 патрубки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то тим більше буде велика грінка з того всього, не уявляю як ідеально обварити навіть напів-автоматом 6 метрів периметра з двох боків при товщині основи 1 см :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то тим більше буде велика грінка з того всього, не уявляю як ідеально обварити навіть напів-автоматом 6 метрів периметра з двох боків при товщині основи 1 см

От і запитую чи можна чи не можна.

Значить буду думати щось інше..

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а яке цільове призначення девайса, може є альтернативні рішення?

Є альтернативні..

Призначення - абсорбер для колектора. На одному з форумів, була розглянута саме така модель, і як порахували, мала непогані характеристики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може трохи листогибом погнути + зварка? Тоді може і вийти більш менш нормально

Не знаю як то, для мене то темний ліс. Але якщо кажете, що буде важко - то значить по-іншому буду думати.

Швидше всього решітка із труб, до котрих приварений лист, але вже не суцільним швом, а крапками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бачив фотки, непогані абсорбери виходять з ud профілю, гарна, рівненька геометрія, а герметичність можна забезпечити полімерами\силіконом\тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а герметичність можна забезпечити полімерами\силіконом\тощо.

Мені трохи так не підходить.. Думаю вони навіть невеликого тиску рідини не витримають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та непотрібно для адсорбера так витворяти, хоча зварити можливо і таку конструкцію.

Для зменшення термічних деформацій можна загнути два коритця накласти на раму з труби і шов вести по зовнішній стороні труби.

Але я би робив колектор з профільної труби зигзагом з кроком 10мм, а як підкладу використати лист, можна і меншої товщини.

Тоді адсорбер мав би велику площу теплопередачі і непоганий запас робочого тиску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я би робив колектор з профільної труби зигзагом з кроком 10мм,

Зигзазом це як? Я думаю, тоді, одна більша зверху і одна знизу і до них паралельні меншого діаметру, вийде щось подібне до полотенцесушника.

З одноєї сторони - лист.

Якої мінімальної товщини можна використати лист металу щоб нормально приварити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якої мінімальної товщини можна використати лист металу щоб нормально приварити?

Якщо варити до профільної труби - від 0.8мм.

Можна варити і зигзагом, але плечі мають іти горизонтально і з певним нахилом - для циркуляції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна варити і зигзагом, але плечі мають іти горизонтально і з певним нахилом - для циркуляції.

Для циркуляції - буде сам колектор нахилений + у мене буде примусова циркуляція

А ви займаєтесь зварюванням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз я вам покажу (підключу телефон) ще колектори))колись ставив,але правда за однією схемою!!!

значить брали звичайні листи,їх загинали по краям потім зварювали,по бокам вварювали трубки для входу труб для циркуляціїї,аби був крепший сам лист то прорізали пару дірок в одному листі й потім їх зварювали--аби при розширенні не деформувалось!!!

post-8530-0-91188300-1420896087_thumb.jp

post-8530-0-33572400-1420896106_thumb.jp

post-8530-0-52386400-1420896124_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить брали звичайні листи,їх загинали по краям потім зварювали,по бокам вварювали трубки для входу труб для циркуляціїї,аби був крепший

Якої товщини був лист? Чим варили? І не "плючищо" його, так як пишуть вище?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...