Перейти до змісту

Чи важко герметично приварити лист до труби?


Coding

Рекомендовані повідомлення

Єєєє, я наприклад )))

Зможете приварити трубу до листа тонкого + з труб зварити решітку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також зварювальник.... можна зварити практично все!!!... дана конструкція не з простих якщо потрібна герметичність! Сам варю напіватоматом... напівавтоматом звичайно реально таке зварити...але ідеально для таких цілей підійде аргонна зварка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також зварювальник..

Приблизно ось така конструкція. Труба квадратна - верхня і нижня десь 20*20мм, вертикальна 10*10мм. До верхньої та нижньої мають бути герметино приварені вертикальні десь 8-10шт. До усіх труб має бути приварений несуцільним, але як найчастіше не товстий (який порекомендуєте) лист металу. Усе. Скільки це приблизно може вартувати (ваша робота)? Чим варити - мені немає значення, аби під тиском не текло:)

f8f6adc3e519.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лист металу щоб не дуже повело має бути мінімум 0,8 - 1 мм , а краще товстіший тоді більша гарантія що не поведе. Варити слід починати з середини до країв. Найкраще таку конструкцію варити аргонною зваркою. (альтернатива напівавтомат). По роботі не скажу...нічого подібного зварювати раніше не приходилось(варив двері, ворота гаражні і т.д.)... думаю в районі 500 - 1000 грн за роботу. А для чого герметичність??? Чи у місця зварювання між верхнью та нижньою трубами передбачаються отвори, а потім вся кострукція буде чимось заповнюватись??? Щось такого типу: post-27636-0-43680800-1421158731_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потім вся кострукція буде чимось заповнюватись???

так, буде водою.

У верхній та нижній трубі - буде з однієї сторони різьба, куди буде підєднуватись труба. Інша - просто заглушена.

щось типу такого як на фото...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...