Перейти до змісту

Спарінги по боксу


Metalowar

Рекомендовані повідомлення

Організовуються спарінг-бої в Луцьку по різним бойовим мистецтвам або по вуличному стилю.

Як всім відомо скільки б не знав теорії, практика завжди краща, тому саме задля цього й плануються організуватись ці спарінги. Розраховані вони будуть на людей, які не сильно володіють бойовими мистецтвами (звісно з виключеннями), тому люди без практики тільки вітаються.

Всі тренування будуть безпечні (наскільки це можливо), тобто бої будуть тільки з рукавицями і з шоломами (для меньшого травматизму і для тривалості боїв). Заборонено спарінгувати задля вирішення міжособистих непорозумінь, або для помсти, чи щоб показати наскільки ти кращий за інших. Має панувати виключно дружня атмосфера, як до, так і після бою. Правила, окрім обовязкових, встановлюються по домовленості один з одним перед боєм (дозвіл на локті, коліна, ноги...)

Надіюсь це буде вам цікаво ! Прошу до обговорення і порад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо чесно то чому б і ні, для тих хто ні разу не бився, була б чудова надія попробувати получити по пиці, або комусь її натовкти, випуск енергії, і так далі, аби це звично було дійсно в тих рамках, які описав вище топікастер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

платно, безплатно? де?

звісно що безкоштовно, поки планується за замком Любарта, але якщо знайдуться місця краще, то зрадістю їх вислухаю

дуже сумніваюсь, що там буде дружня атмосфера. Можна прийти просто подивитись? :)

просто не треба сприймати все сильно серйозно, і тоді зявиться дружня атмосфера=)... після бою наприклад партнер розкаже в чому були твої помилки і тд... звісно можна буде, якщо набереться кількість людей щоб можна було б це все проводити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б пропонував вступний внесок для учасників на придбання необхідного (інентар,аптечка...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, я вам як людина яка трохи займалась цим скажу, все це фарс)

той хто нічог оне вміє буде тупо махатись. а якщо ще і силу вкладатиме то матимете купу травм. як мінімум зломані носи і розсічення. ви ж давн оне діти і сила не дитяча.

тренованого проти новачка не поставиш, тому що це побоїще) перевірено на власному досвіді.

2 новачки- махач на хвилину.

чому такий спаринг триватиме не більше хвилини? причина банальна, захекаються і стануть шо черепахі) а якщо задати темп то здихают ьі швидше.

вкаже на помилкі? хто вкаже? або навіть не так, ну хай скажуть що бити треба не так чи ухилятись.. а тренувати це треба довго і нудно.

спаринг як детектор помилок хороший - та не більше. далі треба тренуватись і ще раз тренуватись.

я наприклад рік вчився вязати чітко двійку з ногами з будь якого положення. РІК. сомніваюсь що багато з вас зможе швидше навчитись. тому не морочте голову ні собі ні іншим. йдіть в секції і тренуйтесь. там і спарингі і тренер.

да і якщо всетаки не передумаєте то аптечку беріть 100% і бажано питати людей чи з здоров"ям все норм. а то нам колись попався епілептик гордий.. пересрали ми добре через нього)

fin

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, я вам як людина яка трохи займалась цим скажу, все це фарс)

той хто нічог оне вміє буде тупо махатись. а якщо ще і силу вкладатиме то матимете купу травм. як мінімум зломані носи і розсічення. ви ж давн оне діти і сила не дитяча.

тренованого проти новачка не поставиш, тому що це побоїще) перевірено на власному досвіді.

2 новачки- махач на хвилину.

чому такий спаринг триватиме не більше хвилини? причина банальна, захекаються і стануть шо черепахі) а якщо задати темп то здихают ьі швидше.

вкаже на помилкі? хто вкаже? або навіть не так, ну хай скажуть що бити треба не так чи ухилятись.. а тренувати це треба довго і нудно.

спаринг як детектор помилок хороший - та не більше. далі треба тренуватись і ще раз тренуватись.

я наприклад рік вчився вязати чітко двійку з ногами з будь якого положення. РІК. сомніваюсь що багато з вас зможе швидше навчитись. тому не морочте голову ні собі ні іншим. йдіть в секції і тренуйтесь. там і спарингі і тренер.

да і якщо всетаки не передумаєте то аптечку беріть 100% і бажано питати людей чи з здоров"ям все норм. а то нам колись попався епілептик гордий.. пересрали ми добре через нього)

fin

це все робиться трішки з іншою метою ніж ти думаєш. Проти проф бм не попреш це звісно, але тут орієнтовано саме на вуличний стиль (тобто його відсутність), просто задля того шоб відчути як це і шоб потім легше було зорієнтуватись, якщо прийдеться по-справжньому битись. Навіть практика без техніки дасть свої результати.

І чому зразу ти впевнений що будуть травми, я не один раз брав участь у саме таких спарінгах і ще не бачив щоб люди травмувались (бо удар не поставлений). Всі будуть в шоломах, тому максимум шо може бути це невеликий струс мозку)

Махач буде тривати максимум на хвилину, знаю по собі. але цього буде досить. В тому і суть шоб за цю хвилину максимум продуктивно викластись. бо в реалі махачі більше не тривають (якщо не треновані)

Про те щоб питатись нарахунок здоровя дякую, буду знати)

я б пропонував вступний внесок для учасників на придбання необхідного (інентар,аптечка...)

це відібє бажання і так молочисельних прихильників такого... Взагалі планувалось. що якщо набереться дастатня кількість людей. то хочаб один з них має мати рукавиці і шолом. В мене є і те і інше, треба ще один комплект. щоб можна було мінятись на кожен бій)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10-20грн гадаю перепоною не стануть,але то вже на розсуд публіки

так скільки нас є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хлопці, я вам як людина яка трохи займалась цим скажу, все це фарс)

Теж не розумію, в чому тут смисл. ТС не дають спокою лаври Тайлера Дердена, тож він вирішив заснувати такий собі аналог "Бійцівського Клубу" в Луцьку? Є простіший варіант, і організовувати нічого не треба. Любителі спарингів, приїжджайте до нас на ГПЗ, підходьте до чоткіх пацанчегів, які ввечері вічно п'ють пиво біля Колібріса, і кодова фраза для початку спарингу "Сишиш Вася, ти з какого района?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10-20грн гадаю перепоною не стануть,але то вже на розсуд публіки

так скільки нас є?

ті хто точно підтвердили свою участь, то 3 людини, але думаю зможу знайти ще декількох, хто в цьому закавлений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті хто точно підтвердили свою участь, то 3 людини, але думаю зможу знайти ще декількох, хто в цьому закавлений

Якщо оголосити ніки тих 3 учасників, то бажаючих зустрітися і постукати по писку друг друга може бути більше. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б взяв участь в такому івенті... колись, будучи в школі, ходив на кікбоксінг в комплекс вду за промінем, згадав би юність )

та й не все так сумно, як писав один з форумчанинів про махач 1 хв. без досвіду і т.д. якщо є бажання, то і практика прийде, хай ти прийдеш 1 раз, помахаєш там кулаками, отримаєш чи не отримаєш пару разів по носі, але факт того, що прийшов показав себе, подивився на інших, і якщо прокинулось бажання прагнути до кращого - це вже добре... ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б взяв участь в такому івенті... колись, будучи в школі, ходив на кікбоксінг в комплекс вду за промінем, згадав би юність )

значить ще запишем +1, до учасників=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадую, що для того щоб щось відбулось треба щоб в когось з вас були рукавиці і шолом. Один комплект вже є, лишилось ще один, надіюсь що хоч в когось з вас знайдеться таке=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усім вітання,

років з 8 тому, ми з друзями таким займались, по дружньому боксували, раз була серйозна заруба), але усе минулось, дружні відносини не зіпсувались, але злість тоді була реальна)

користі для здоров"я не багато, але є користь для психіки і впевненості в собі, контроль страху, суджу по-собі.

маю рукавиці, чуть малуваті але можна користувати, в принципі на шолом можна було б скинутись і купити, якщо буде кілька бажаючих, гадаю перший раз можна було б без нього, в принципі я готовий без нього, якщо не проти джокера))

пропоную таку програму, спочатку розігрітись 20-30 хвилин, турнік, бруси, віджимання, що це дає, сили чуть слабші, слабші удари, нема заруби), потім поспарингувати на найлегшому рівні, без фанатизму (якщо щось інші розіймуть=),

як на мене хорошим місцем був би спортмайданчик, пропоную біля мене (так як маю малу доньку, то не завжди можу виїхати в інший куток міста)

біля 21 гімназії район 40-го

https://www.google.com.ua/maps/place/%D0%9B%D1%83%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0+%D0%B3%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D1%96%D1%8F+%E2%84%9621/@50.7661628,25.3651871,17z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xb2f13d001d88ee27

плюси, є турніки і все що треба,

мінуси постійно є люди, полюбому будуть зирити, але є там місця де людей не багато.

в принципі, найкращим варіантом було б місце з турніками і брусами біля стиру, щоб потім можна було скупнутись, вроді є в парку таке місце, там волейбольна чи футбольна площадка, не памятаю чи є турніки, можна і туди.

гадаю на цю неділю треба б було планувати, якраз температура спаде,

пропоную 15-17 година 21 гімназія.

готовий підїхати і до стиру якщо буде хоча б 4 чоловік

звичайно, був би радий, що б до нас приєднався джокер, тому що навчені є навчені,

п.с. на бокс не ходив, 72 кг, 173 см,

спарингувать тільки бажаючі, інші можуть вирішити по ходу.

097 667 сімнадцять 22

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене хорошим місцем був би спортмайданчик, пропоную біля мене (так як маю малу доньку, то не завжди можу виїхати в інший куток міста) біля 21 гімназії район 40-го

місце звісно хороше, але там більше просто спортом займатись добре, а щодо спарингів, то погане місце, народу там завжди багато, і я не знаю таких місць де там людей мало. Думаю що при великому бажанні, ти зможеш в будь-яку точку виїхати, але як варіант біля 21-ї буде розглянуто)

Нарахунок всього остального то згідний, хіба що нарахунок шолома непогоджуюсь. Я спарінгував без шолома проти бокс рукавичок і також було все норм., але в мене ММА рукавиці, і без шолома проти таких буде досить боляче.

Я не знаю хто такий джокер, але якщо він не проти взяти участь в такому, то хай приходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ММА рукавиці трохи погано, для боксу,

можна так, в ММА без шолома, а в боксерських з шоломом, тоді більш менш.

я чуть джокера не так назвав)

Dima4s

JOker

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...