Перейти до змісту

А що там за масштабна аварія була сьогодні вночі?


Рекомендовані повідомлення

Вчора ввечері вирубило Волю, приїхав на роботу - те саме з вестнетом. Їхній оператор каже - так було у всіх в місті. Невже Луцьк 1-м кабелем підключений до мережі і з резервом зовсім туго?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Harddriver сказал:

Вчора ввечері вирубило Волю, приїхав на роботу - те саме з вестнетом. Їхній оператор каже - так було у всіх в місті. Невже Луцьк 1-м кабелем підключений до мережі і з резервом зовсім туго?

Та й з Дата груп сусіди жалілися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vaz75 сказано:

Та й з Дата груп сусіди жалілися

В мене працювало ціну ніч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

волинські оптичні мережи працювали але швидкість була повна жопа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аварія не вночі трапилася, в мене на Вестнет пропав десь о 19.00, а біля 23.00 вже працював, але пришла смс що на резервному каналі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воля повідомляла що технічні роботи по будинку до 21:30

 

А потім взагалі аварія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, westboiuu сказал:

волинські оптичні мережи працювали але швидкість була повна жопа

не у всіх ...

 

наскільки зрозумів, обрив основних магістралей на Київ  .. в кого був резервний канал - ті більш менш працювали ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, vaz75 сказал:

Та й з Дата груп сусіди жалілися

Інет - гуд. А талебачення - показували лише волинські канали, білоруси і поляки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинські оптичні мережі з 19.00 інтернет пропав, потім працював повільно і з обривами. Воля на 40-му (колишній Airbites) теж не було інтернету. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інтернет від ВОМ ввечері взагалі не працював. зранку наче з'явився.

район Нової Лінії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походу витримав тільки Київстар. Точно знаю що WestNet і Воля не працювали вчора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домашній Київстар працював, але було відчуття наче зривався. Воля взагалі показувала тільки наші канали і гуано типу "ВАзраждЄніЄ", бігуді і щось незрозуміле (це я вже пошуком познаходила таке), самі сочні канали пропали: Animal Planet, Трофей, Діскавері і подібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

датагруп інтернет працював, але ТВ по датагрупу не показувало нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, LenKa сказано:

Домашній Київстар працював, але було відчуття наче зривався.

на upload навіть 1мбіт не було на "сотці" , і пінг до 50, але download 85-90 і це добре ,бо в мене телебачення від датагруп, яке як було сказано вище показувало аверс-білорусів-поляків, то смарт тв - реально виручив (мені - пофіг, але є в мене пару шанувальників серіалів...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

воля впала, писали шо в них кабель вкрали і шо це не перший раз. Воля пропадає стабільно раз на місяць і завжди якась х**ня з кабелем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як говорив мені один знайомий з УКТ, є в луцьку кілька колодців, якщо кинути туди гранату, то тут на всю область інету не буде =)) як мінімум.

видно такий кабель десь і зачепили. в 19 год навряд яка техніка рила, можливо металісти хотіли оптику в цвєтмєт здати? =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, laser сказано:

можливо металісти хотіли оптику в цвєтмєт здати? =)

та ну нема таких дибілів...вже за стільки років - повинні були навчитись )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власне, я чому так казав, знайомі, зі сходу (Харків і поряд), казали що навіть наклейки розвісили - типу "нєт смысла", то тепер в них маршрутизатори крадуть )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай  serega-cool свої 5 коп. вставить. він як перший ешелон повинен знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та що тут вставляти? Вирізають мідь з каналізації повним ходом, можливо ненароком оптику зацепили по необережності.

Був сьогодні в Атракомі, вони кажуть що в Житомирі в каналізації порізали кабель, ось причина вчорашньої аварії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, serega-cool сказано:

Був сьогодні в Атракомі, вони кажуть що в Житомирі в каналізації порізали кабель,

ДВА кабеля, дві магістралі "Київ-Луцьк". Це сталось десь в 19:20 7го числа

 

12 годин тому, d.u.a.l сказано:

А ще є миші, які магістральний кабель може й не перегризуть, але оптику на обєктах гризти дуже люблять. Не далі як в суботу погризли в нас в Дубно, в результаті кількадесят станцій лежало пів дня.

а дератизацію потрібно вчасно і регулярно проводити ;) і кабельні вводи герметизувати. ОДФи теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...