Перейти до змісту

Monobank - банк без відділень


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, nickel сказано:

Я б навіть сказав: Приват24 без Привата. :)

А що стосовно "А банк"-у ? Вроді ж по документам був окремий банк, чи обманули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тени забытых предков: банковский бизнес Сергея Тигипко

Автор статті Вікторія Страхова - колишній корпоративний секретар ПБ. Та сама, що розповіла на ФБ, як насправді "приватизовували" ПБ.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

А ну Борда розкажи:

Яка комісія поповнення дебетової картки Монобанку з картки для виплат Приватбанку? Чи є можливість поповнення Моно без комісій? Чи правда що поповнення мобільного і комуналка в Моно без комісій?

Взагалі чи є вигода брати дебетову картку Моно, лише для сплати комуналки, інтернету, поповнення мобільного і покупок продуктів заради кешбеку? За місяць на карті буде крутитися до тисячі гривень

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, VojinSvitla сказал:

А ну Борда розкажи:

Яка комісія поповнення дебетової картки Монобанку з картки для виплат Приватбанку?

0,5%

11 минут назад, VojinSvitla сказал:

Чи є можливість поповнення Моно без комісій?

Айбокс і термінали Таскомбанку, каси Таксомбанку, Універсалбанку, а-банку

11 минут назад, VojinSvitla сказал:

Чи правда що поповнення мобільного і комуналка в Моно без комісій?

так

11 минут назад, VojinSvitla сказал:

Взагалі чи є вигода брати дебетову картку Моно, лише для сплати комуналки, інтернету, поповнення мобільного і покупок продуктів заради кешбеку? За місяць на карті буде крутитися до тисячі гривень

Я взяв для сплати комуналки, але зараз нею не плачу, так як появились розбіжності. Мобільний і інтернет і так без комісій можна оплатити. Кешбек з 1000? Якщо платитимеш лише комуналку, інтернет і телефон, то кешбеку не буде взагалі.

Ну і картка у них не дебетова, хоча свої кошти можна там тримати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, nickel сказано:

Кешбек з 1000?

Мав на увазі що 1000 буде на продукти і комуналку. Я знаю що кешбек лише з двох груп, які треба вибирати кожен місяць.

Дякую за розлогу відповідь.

Можеш сказати що за розбіжності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, VojinSvitla сказал:

Можеш сказати що за розбіжності?

То недоплати вилазять то переплати. По грошах все сходиться, але чи то від моно інфа пізно надходить до обчислювального центру чи що, не знаю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

То недоплати вилазять то переплати. По грошах все сходиться, але чи то від моно інфа пізно надходить до обчислювального центру чи що, не знаю.

Ага, дякую! 

Якщо там тільки кредитна картка, то по ідеї в додатку можна вибрати якими коштами розраховуватися, своїми чи кредитними, так?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, VojinSvitla сказал:

Ага, дякую! 

Якщо там тільки кредитна картка, то по ідеї в додатку можна вибрати якими коштами розраховуватися, своїми чи кредитними, так?

Не вникав, я завжди платив кредитними і протягом пільгового періоду гасив, але, здається, спочатку буде знімати твої, а потім кредитні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нещодавно позникали всі компанії для оплати комуналки

раніше підтягувалися автоматом по адресі. тепер, що треба кожну окрему руцями вносити?

хто знає? а то проблемно знайти особові рахунки по кожній компанії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж була налогічна ситуація, написав на підтримку, пофіксили за півтора тижні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, VojinSvitla сказал:

Якщо там тільки кредитна картка, то по ідеї в додатку можна вибрати якими коштами розраховуватися, своїми чи кредитними, так?

 

спочатку свої потім кредитні)

зручна картка, отримати варто

 

приємно коли той кешбек падає)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Arden сказано:

 

спочатку свої потім кредитні)

зручна картка, отримати варто

 

приємно коли той кешбек падає)

Група "Продукти" вже кожен місяць доступна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Група "Продукти" вже кожен місяць доступна?

В мене так) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, VojinSvitla сказал:

Група "Продукти" вже кожен місяць доступна?

 

в мене теж)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, timomaas сказал:

нещодавно позникали всі компанії для оплати комуналки

раніше підтягувалися автоматом по адресі. тепер, що треба кожну окрему руцями вносити?

хто знає? а то проблемно знайти особові рахунки по кожній компанії

У меня пропали 3 месяца назад. Я их уже месяц достаю..... Нихрена не добавляется ни руками, ни ногами, ни ВООБЩЕ НИ КАК. И нифига пофиксить не могут.  Пробовал на разных смартфонах, с разных карт ( монобанка).....моя квартира стала ФАНТОМОМ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, DarkMonk сказал:

У меня пропали 3 месяца назад. Я их уже месяц достаю..... Нихрена не добавляется ни руками, ни ногами, ни ВООБЩЕ НИ КАК. И нифига пофиксить не могут.  Пробовал на разных смартфонах, с разных карт ( монобанка).....моя квартира стала ФАНТОМОМ :)

то радуйся ))))) з фантомів комуналку не беруть :0016:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.10.2019 в 15:57, VojinSvitla сказал:

Яка комісія поповнення дебетової картки Монобанку з картки для виплат Приватбанку? Чи є можливість поповнення Моно без комісій?

 

Якщо напряму через додаток поповнити і ввести реквізити карти привату то буде без комісії

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Amor сказано:

 

Якщо напряму через додаток поповнити і ввести реквізити карти привату то буде без комісії

В додатку моно сфоткав карту привату та ощад, скільки написав, стільки і зарахувало. Але, зайшов в приват та ощад і там побачив, що зняло на 5 грн. більше. З IBox, де треба прикласти карту, поповнення без комісії, мені зручно. А перекидати кошти в межах монобанку, коли потрусиш, взагалі просто та прикольно.

Змінено користувачем foma144
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
On 16.10.2019 at 17:45, DarkMonk сказано:

У меня пропали 3 месяца назад. Я их уже месяц достаю..... Нихрена не добавляется ни руками, ни ногами, ни ВООБЩЕ НИ КАК. И нифига пофиксить не могут.  Пробовал на разных смартфонах, с разных карт ( монобанка).....моя квартира стала ФАНТОМОМ :)

я таки дістав їх

сьогодні відписали,що проблема вирішена

насолоджуйся)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Цитата

monobank прекращает сотрудничество с ТАСкомбанком

Среда, 27 мая 2020, 20:27

Автор: Алексей Ермоленко

Мобильный банк назвал причиной разрыва неудовлетворительный сервис банка Тигипко

Проект monobank с 1 июня прекращает сотрудничество с ТАСкомбанком, принадлежащим Сергею Тигипко, из-за недостаточно качественного уровня обслуживания этим банков клиентов. Об этом сообщает "Минфин" со ссылкой на сооснователя проекта Олега Гороховского.

 

При этом мобильный банк пока сохраняет сотрудничество с другими партнерами – Универсал Банком, который тоже принадлежит Тигипко, А-Банком и сетью iBox Bank, которая владеет сетью платежных терминалов iBox.

 

“У нас останутся кассы Универсал Банка, А-Банка и сеть iBox, а с ТАСкомбанком больше работать не будем. Я приношу извинения всем клиентам, которые не получили ожидаемый уровень сервиса”, – сказал Гороховский.

Причину, которой вызвано прекращение сотрудничества, сооснователь банка не называет. Однако издание отмечает, что недавно у одного из клиентов monobank возникли проблемы: при попытке снять наличные с депозита в ТАСкомбанке последний ограничил выдачу суммой в 150 тыс. грн.

Сам Гороховский извинился перед клиентами за уровень сервиса ТАСкомбанка.

 

https://ubr.ua/finances/banking-sector/monobank-prekrashchaet-sotrudnichestvo-s-taskombankommmmmmmmmmmm-3893123

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...