Перейти до змісту

Monobank - банк без відділень


Рекомендовані повідомлення

9 hours ago, SΩLΩMΩN said:

хтось пробував закрити картку монобанку?

Так, і досить дивний процес. Спочатку тех підтримка тебе в чаті 20 разів перепитує чи точно хочеш, розказує про переваги. Потім пропонують просто заблокувати картку (вона автоматично не закриється з часом). Вже після майже матюків в їх сторону - сказали відключити послугу "нарахування на залишок в%", і  попросили дати їм 30 днів на закриття.

Пройшло вже більше року і зараз при спробі входу (просто для перевірки) за номером телефону - тадам... статус "Документи перевіряються":mdr:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, turbo сказано:

Пройшло вже більше року і зараз при спробі входу (просто для перевірки) за номером телефону - тадам... статус "Документи перевіряються":mdr:

 

Дякую. Через це я нікому не рекомендую цей банк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Дякую. Через це я нікому не рекомендую цей банк.

Та ладно, ще скажіть приват краще ))) коли між своїми картками перекидаючи кошти процент знімають з обох карток. У всіх є певні недоліки, ідеального немає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

Та ладно, ще скажіть приват краще ))) коли між своїми картками перекидаючи кошти процент знімають з обох карток. У всіх є певні недоліки, ідеального немає.

 

А що хіба закрити картку Приватбанку є проблемою? Я закривав картки двох банків, про лем не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

А що хіба закрити картку Приватбанку є проблемою? Я закривав картки двох банків, про лем не було.

Я про роботу з банком пишу, а не про закриття. Сьогодні за 5 хв. провів всі оплати інтернету і телебачення. Швидко і зручно і немає щомісячних тошнотних дзвінків з привату щоб платну картку зробити чи ще на якийсь розвод на гроші підписатися. Все відносно. Не можете картку закрити - в Цумі спробуйте з їх представником вирішити питання, я б так спробував. Всі хочуть чесності і стабільності від банків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
1 hour ago, Zeiss said:

 

ну по-перше не  "украли карту в Испании", а "проєбала карту в Испании"

по-друге - схоже на міську легенду

 

то все ІМХО

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
2 минуты назад, Vikvik Mawr сказал:

????

Монобанк запустив додаток для торгівлі акціями.

BkOMzvcpAzPv7-LGZ9mKIDy1twGRk03xy4dMbE6Ye73oaa_Koc2QfUq4NCDutF5UwQAaZH170CeLcSBJreapOiCiMmdIPAx0bZ2cETUetcFaRSlZdx14-YWabKk1u_7KxzlAnnZPF-I2iRuwvkdj7NNKzstDOkO30D5hmPaEyVxCPuW6DDDgCNa9hEH7E_ym78PNykG5JRjTXciGV3BFkSeVM6cuiZeXCBOVkjtdCcKr0_DpI8tUiymlYQTCnA0qD36LkbekGWj_3CyweCsX4KvqEA_W0c134sXeK5WnK-2ntPfW4S41e3zE484jz4xBl2KEVaI_fSrjQhUjFerSW5qlYZjhGgucQ7vgdHb78yO5UXcOVyQiTRZTLRVgBseoIKYE39quJ0LNrIwvOe9EPazcwg95ad7dCywjsSnd_NKmn662s-_NMKlaEaO3LqEbkyP3gf_oJrijbrBldUUH0gRh3M9PhSZBzTWPyT4tNoUrui47DxLKhidGSk3EpmCaJtULbsl3rby7zlql6dXU5V_3pDUz8PizsqEngc-Ruf3vEFMn1EMwq38LSkeMTnygyjz6vUdYNnJ9onUlGLsbaiW8OiPI-qihCwLQoRIcTnqOtHaq0xuDoO2XmMZinyjPbdfF26jtLiaeiijIIRyb3ZdcTpELPqsyfjA_vCb5yMze2i4z60c0XYMpmY7cSLZw7SdENGG6MDWu7SrAEGDpKadd=w560-h1213-no?authuser=0

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, weldermaster сказал:

Як там потім по податкам з тих акцій? 

Подивлюся як час буде. Гороховський десь окремо по цьому писав, якщо не помиляюся, то податок братиметься з прибутку, якщо він буде на момент продажу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, weldermaster сказано:

В якому це розділі? Де їх знайти?

monobank анонсировал запуск приложения для торговли акциями из смартфона. Об этом сообщил один из учредителей банка Олег Гороховский.

По его словам, это будет отдельное приложение под названием mono invest. То есть, торговля не будет интегрирована в monobank.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але, є і приємні новини

Цитувати

Банк будет субброкером европейского онлайн-брокера Exante. И это полноценная торговля на ведущих мировых площадках по всем бумагам из списка S&P 500.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покищо доступно не всім. Мені сказали ставати в чергу.

 

 

Screenshot_20220203-193130.png

Змінено користувачем weldermaster
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, weldermaster сказал:

В якому це розділі? Де їх знайти?

Це окремий додаток і ранній доступ по запрошенню, після попередньої подачі заявки в додаткові банку Ще/Акції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...