Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Делерм Филипп. Первый глоток пива и прочие мелкие радости жизни

Рекомендую! Збірка оповідань, прочитайте декілька і самі все зрозумієте!

Делерм Филипп. Первый глоток пива и прочие мелкие радости жизни.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Делерм Филипп. Первый глоток пива и прочие мелкие радости жизни

Рекомендую! Збірка оповідань, прочитайте декілька і самі все зрозумієте!

ІМХО -" заметки" кепа. :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пелевин "Женерейшен ПЫ"

без грибов читать сложно, но вообще увлекательно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрила для себе Анну-Лєну Лаурен - фінську журналістку та письменницю, що довгий час прожила в Росії. Написала книгу-спостереження з промовистою назвою "У них щось негаразд з головою, у тих росіян" та книгу-збірку есеїв про Кавказ "У горах всі рівні".

Перша - написана тепло, щиро і відверто. Зацитую саму авторку : «Я намагалася розповісти деякі речі, про які знають далеко не всі фіни. Але з іншого боку, я хотіла також написати про стереотипи. Адже, як би там не було, але для виникнення стереотипу завжди є певна причина», – зазначила письменниця.

Анна-Лена Лаурен пояснює, що, називаючи книгу «У них щось негаразд з головою, в тих росіян», вона мала на увазі лише те, що людина ніколи не здатна зрозуміти інший народ та культуру на сто відсотків. Тим не менш, ми маємо принаймні спробувати, зауважила вона.

"У горах всі рівні" - це опис ситуації на Північному Кавказі, де жорстоко переплелися політика, історія і людські долі. Це не просто розчулює чи засмучує, це отой "комок" в горлі, усвідомлення безвиході та безнадії для людей, що там живуть.

Зараз письменниця працює над своєю третьою книгою - про революції у країнах пострадянського простору, зокрема про помаранчеву революцію в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті прочитав 3-й том "1Q84" Харукі Муракамі. Як я зрозумів - цілком можливе продовження цього твору...

Сюжет закручений дуже лихо. Фінал твору дуже позитивний. Але, на мою думку, є недопрацьовки сюжету. Можливо, ці недопрацьовки станут ясними у наступному томі (якщо такий, звичайно, буде)

В мае 2010 года известный писатель Харуки Мураками выпустил 3-й том книги, который мгновенно, как и предыдущие книги «1Q84» стал бестселлером — одного миллиона экземпляров роман достиг всего за пару недель с начала продаж.

Наиболее ожидаемая новинка года "1Q84. Тысяча невестьсот восемьдесят четыре. Книга 3", которую можно скачать, последний роман самого знаменитого автора современной японской прозы, главная литературная сенсация нового века, "магнум-опус прославленного мастера" и "обязательное чтение для любого, кто хочет разобраться в японской культуре наших дней", по выражению критиков. Действие книги происходит не столько в тысяча девятьсот восемьдесят четвертом году, сколько в тысяча невестьсот восемьдесят четвертом, в мире, где некоторые видят на небе две луны, где ключом к вечной любви служит Симфониетта Яначека, где полицейских после всколыхнувшей всю страну перестрелки с сектантами перевооружили автоматическими пистолетами взамен револьверов, где LittlePeople - Маленький Народец - выходят изо рта мертвой козы и плетут Воздушный Кокон.

Религия и вера, любовь и секс, оружие и домашнее насилие, убийство по убеждениям и сведение счетов с собственной жизнью , потеря себя самого и огромная пропасть между поколениями отцов и детей – всё это мастерски переплетается гениальным писателем его новом романе, где все события происходят в двух параллельных измерениях, в двух разных реальностях: Токио 1984 - го и Токио тысяча невестьсот восемьдесят четвертого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Делерм Филипп. Первый глоток пива и прочие мелкие радости жизни

Рекомендую! Збірка оповідань, прочитайте декілька і самі все зрозумієте!

ІМХО -" заметки" кепа. :0162:

Ну якщо Ви всі ці замітки "кепа" помічали за собою, то я буду дуже щасливий. :) В мене було багато історій, після яких я сів і подумав, "а це реально так і було, і це дійсно класно".

Прочитав Rework. _nd вже писав про неї декілька сторінок перед цим. Книжка варта уваги навіть того, хто не збираються починати свій серйозний бізнес. Якщо ви працюєте в групі людей над одним/декількома проблемами/проектами то вона може допомогти вам організувати час, і пеосмислити підхід до справи. Читається дуже швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да .... Це круто ...

Хочеш поговорити на цю тему?

Та ні ... Просто як уявив що хтось може хоч кілька сторінок того "шедевру" прочитати, а ж мурашки по шкірі пробігли ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таис Афинская - И.Ефремов

Роман оснований на історичних подіях часів Македонського.Головна героїня твору - відома афінська гетера Таїс, жінка не лише гарна, а й розумна, до думки якої дослухалися навіть великі полководці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дэн Миллман

Путь мирного воина

cover.jpg

http://www.klex.ru/33e

Книга «Путь мирного воина» – бестселлер США – создана на основе действительных событий из жизни Дэна Миллмэна, чемпиона мира по гимнастике, который отправился в путешествие в глубины духа и плоти, нежных чувств и страха, света и тьмы, смеха и магии. Под руководством могучего, опытного воина Сократуса, под путеводной звездой таинственной и притягивающей к себе девушки по имени Джой – «радость» – Дэн идет на последнюю битву с собой, – битву, в которой суждено или спастись, или погибнуть. Отправляйтесь в путь с Дэном, чтобы вместе с ним узнать, какова жизнь – или смерть – настоящего Воина. «Рассматривая любое действие с уважением, каждый момент как священный, я открыл новую систему отношений с жизнью – страстную и целеустремленную» (Дэн Миллмэн, Калифорния, 1992).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щас читаю Мураками "Хроники заводной птицы" и "Лолиту" :rolleyes: в планах "Божественная комедия"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю книгу Романа Коваля "Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею"

b091.jpg

Там є і про Волинь та Луцьк цікаві речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щойно дочитала Юрія Винничука "Груші в тісті". Якось цей письменник до цього часу проходив мимо мене, що дуже дивно, враховуючи моє захоплення сучукрліт:) Восени було багато позитивних відгуків про його найновіший роман "Танго смерті". Планувала купити його на книжковому форумі, але коли я потрапила до Львова, то ні на самому форумі, ні в книгарнях роману вже не було - розмели. "Танго смерті" пізніше до мене все-таки потрапило. Я давно так не могла відірватися від книжки. Чудовий стиль, тонкий гумор, трагізм без надриву, а картини життя довоєнного Львова - це взагалі щось особливе, неможливо читати і не захотіти жити там, в ті часи і в тому оточенні. Дві сюжетні лінії - сучасна і минула - переплітаються, в вже в другій половині книжки стає зрозуміло, що вони мусять зійтись воєдине, бо життя - неперервне. (Ох і поплакала я, читаючи)

А "Груші в тісті" - то збірка оповідань біографічного характеру, де автор з властивим йому гумором і щирістю описує пережите, свої студентські та післястудентські роки , львівське життя 70-80 років. Я знову насолоджувалась неповторним стилем та еротикою - тонкою і відвертою. Так гарно написати - то справжня майстерність. (Тут би годилось поставити смайлика, що зашарівся, але щось я, вибравши в настройках укр.мову (beta), смайликів взагалі не бачу. Значить, буде без:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...