Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Давненько я тут не писала. За цей час - 2 книги Юрія Винничука: "Весняні ігри в осінніх садах" та "Мальва Ланда". Перша - суцільна еротика, але яка, мммм :_08:. Друга, тобто "Мальва Ланда" - казка для дорослих, захоплююча, написана розкішною багатою мовою, ну і теж не без еротики :).

Ще був Сєва Новгородцев "Интеграл похож на саксофон" - цікавий опис реалій повсякденного життя в Радянському Союзі в середині 20 ст. Не лише повсякденного - зародження джазу і його ж несприйняття, особливий окремий світ музики і музикантів, точніше джазменів. Прочитала книгу на одному диханні.

І найбільше відкриття - Оксана Забужко "З мапи книг і людей". Забужко крута. Так, як пише вона, так, як вона вкладає всю себе в текст, мені здається, у нас не пише ніхто. В книзі зібрані есе з доробку останніх 20 років про людей, фільми, вистави, книжки, які мали вплив на долю авторки. Боже, як вона написала про Пако - Юрка Покальчука, це пам"ятник в словах. Так само про мовознавця Юрія Шевельова, про якого я, наприклад, ні сном, ні духом не чула. А після прочитаного есе пішла і купила собі "Оксана Забужко. Юрій Шевельов. Вибране листування на тлі доби: 1992 - 2002". Одним словом, ця книга відкрила мені багато і ще більше укріпила моє захоплення авторкою.

Зараз читаю Бруно Шульца "Цинамонові крамниці та всі інші оповідання" у перекладі Юрія Андруховича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Еріх Марія Ремарк "Три товариші"

не підкажете щось ще хороше з Ремарка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еріх Марія Ремарк "Три товариші"

не підкажете щось ще хороше з Ремарка?

"Тріумфальна арка"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Закончил "Шантарам" - понравилось! Проглотил за пару дней!

Хочу полистать Марк Леви Семь дней творения!

"Семь дней творения" - своего рода притча, но притча веселая. Бог и дьявол, чтобы решить извечный спор Добра и Зла, посылают на Землю двух своих "агентов", Софию и Лукаса, которым дается семь дней и семь ночей. У каждого свое задание, им позволено все, кроме одного: им нельзя встречаться, да они и не знают о существовании друг друга. И вот однажды...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ірена Карпа "Піца Гімалаї". Закінчую, втираю сльози:)) Не думала, що так переймуся цією історією)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв у колєг Гетто, не смійтеся, "Вечный зов". От такий вінрар :)

Читав книгу Анатолія Іванова, Дивився серіал - сподобалось
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю наразі роман Л. Толстого "Анна Каренина", досить цікавий і дещо повчальний твір...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитал я название топика, огляделся по сторонам и подумал : что бы ещё мне почитать?

GkXpV.jpgMxTLU.jpgBQ4Tt.jpg

:0155::g05::0026::0027:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сербський письменник Михайло Пантич "Якщо це любов". Збірка оповідань, дуже цікавих, гарно написаних, місцями химерних...схоже на сповідь:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"З мапи веиг і людей" Оксани Забужко. Цікаво, хоча місцями дуже "мудро". Оксана Стефанівна не шукає легких шляхів:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олександр Білінський 'Країна Моксель,або Московія'. Роман-дослідження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз планую перечитати Фаворит В Пікуля

Прочитав цю книгу минулого року - дуже сподобалось! Проте мушу зауважити певну заангажованість ПІкуля і його намагання виставити Катерину Велику, графів Орлових і Потьомкіна в кращому світлі, ніж вони того заслуговують. Це відчувається, зважаючи навіть на те, що я ніколи історією особливо і не цікавився.

Зараз читаю фанстастику - Френк Герберт "Дюна". Це перша книга, яку читаю на планшеті (придбав собі таку цяцьку місяць тому :)). До того читав виключно те, що було в бібліотеці родичів та друзів. Чесно кажучи, відчув свободу вибору...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пол Экман "Теория Лжи", нравится, но пока, чем дальше читаю, тем кажется, сложнее распознавать ложь теоретически, чем интуитивно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The-great-gatsby.jpg

"Великий Гэтсби" Фрэнсиса Скотта Фицджеральда

"Если тебе вдруг захочется осудить кого-то, вспомни, что не все люди на свете обладают теми преимуществами,

которыми обладал ты."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Не думай про червоне" Світлани Пиркало.

Про життя-буття української журналістки ББС в Лондоні. класно написано:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сатклифф Уильям - А ты попробуй

«Опыт есть? Может, попробуешь?» – издевательски спрашивал своих современников Джими Хендрикс, чья гитара выла и звала жечь государственные флаги, свободно любить и использовать промышленное растение «конопля» не по назначению. В наши дни вопрос этот остается открытым. Опыт есть? Любой? Жить умеешь? Чтобы доказать себе и своим приятелям, что он не хуже других, наивный 19-летний англичанин Дэвид отправляется в модную и экзотическую страну – Индию. В череде невероятных комических похождений, приводящих его в ашрамы просветленных соотечественников, на роскошные курорты и переполненные толпами индийцев улицы, Дэвид познает – нет, не Индию, но самого себя. Но какой ценой? Мать Духовности поворачивается к европейцу... задом. Бестселлер Уильяма Сатклиффа – умная и смешная сатира на молодежь конца века. Сатклифф насмехается не только над своими ошеломленными жизнью сверстниками, но и над «священной коровой» современного Запада – тягой к познанию духовного Востока. «А ты попробуй» – откровенная и увлекательная авантюра о путешествиях с обязательным рулоном туалетной бумаги в рюкзаке, целых газонах запрещенной травы и сексе без границ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...