Перейти до змісту

Захід-2017 військові навчання


fedot

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь

 

Житель Глубокого расчувствовался, отвечая на вопрос о целесообразности совместных белорусско-российских военных учений.

 

Житель райцентра заявил, что учения «обязательно нужно проводить» и объяснил почему:

«Чтобы мы на всю эту хе*ню ложили одну вещь. Понимаете, что я — СССР. Что свято для государства — это независимость, и чтобы ни одна собака… Там по литовской территории ползают уже натовские танки, которые мой отец выгнал в 1945, чтобы они здесь не были. Поймите, что вот за это сюда бы еще Витебскую и Псковскую дивизию ввести, вот тогда бы знали, что такое Республика Беларусь! А «бульбаш» ни один никогда не отступал и не был предателем. Мы же не «хохлы», что там националисты, у нас были полицаи, но мы успели их выбить до 1947 года. За главу Беларуси ни один наш белорусский хлопец не погиб нигде. Ему вечный памятник».

 

https://gazetaby.com/cont/art.php?sn_nid=129587

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще (відредаговано).

Генштаб Беларуси поделил страну по религиозному признаку.

Согласно замыслу учений, отношения между соседними странами ухудшились на почве межнациональных, этнических и религиозных противоречий, а также территориальных претензий, пишет nn.by.

«Лубен» — северо-восточная часть Польши, юго-западная часть Литвы (так называемый «Сувалковской коридор»).

«Весбария» — Литва, западная и центральная часть Латвии.

«Вейшнория» — северо-западная часть Гродненской, Минской и Витебской области. Интересно, что в качестве отдельного государства «Вейшнории» обозначены районы Беларуси с большой долей католического населения. Беларусь же нанесена на карту в усеченном виде.

 

159228-1504004964-big.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось для ознайомлення:

Як себе поводити, якщо почалась війна.

Хоча на мою точку зору, якщо таке трапиться, то буде лютий пи*дець вже в перші години, гори трупів й крові. Більшість наших людей (десь 90% навскидку) в мирному житті не здатні вирішити елементарні проблеми й задачі, що там казати за військовий час. Плюс куча алкашів-дегенератів, гопників, просто дебілів, це все потенційні мародери й загроза нормальним цивільним у разі зникнення той крихти законності, яка ще поки тримає більшість в узді. Але про це є в статті по посиланню згори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, MrFirst сказано:

Хоча на мою точку зору, якщо таке трапиться, то буде лютий пи*дець вже в перші години, гори трупів й крові. Більшість наших людей (десь 90% навскидку) в мирному житті не здатні вирішити елементарні проблеми й задачі, що там казати за військовий час.

На Волині загони тероборони - одні з найзразковіших в Україні. Які регулярно навчаються і вдосконалюються. Це і стрільби, і тактика, і медицина. Навіть я, рядовий диванний самооборонівець, але їздив на стрільби і можу сказати, що калаш, помпу та ПМ, а також аптечку зможу використати правильно. Плюс гора резервістів з 51-ї, Айдара, Азова, Донбаса. В перші години будь-якого шухєра десь під Ковелем вже буде біля 200 людей, озброєних і навчених. До кінця другої доби - біля тисячі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, difoto сказано:

На Волині загони тероборони - одні з найзразковіших в Україні. Які регулярно навчаються і вдосконалюються. Це і стрільби, і тактика, і медицина. Навіть я, рядовий диванний самооборонівець, але їздив на стрільби і можу сказати, що калаш, помпу та ПМ, а також аптечку зможу використати правильно. Плюс гора резервістів з 51-ї, Айдара, Азова, Донбаса. В перші години будь-якого шухєра десь під Ковелем вже буде біля 200 людей, озброєних і навчених. До кінця другої доби - біля тисячі.

Та про цих я й не турбуюсь, як і про себе...Я про цивільне населення мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, fedot сказано:

Я про цивільне населення мав на увазі.

За три роки патрулювання Самооборона знає, як обходитись в такому випадку. І це - не пафос, цьому навчались. "Як заспокоїти та скерувати громадян у випадку ікс та ігрек".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Volyniaka сказал:

от на це й пішли всі трильйони нафтодоларів, які не скомуниздили, а пів кацапстану й далі без газу й живе в деревьяних бараках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Mikhail Golub @golub
Читать
Еще

Russian Ka-52 strikes civilian targets during Zapad military exercise

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Volyniaka сказано:
Mikhail Golub @golub
Читать
Еще

Russian Ka-52 strikes civilian targets during Zapad military exercise

 

Що це за хрінь ? Мужик йде до мішені ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

варіант1: місцевих "зєвак" які не мали там бути

варіант2: пілот переплутав мішень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ukrainec сказано:

варіант1: місцевих "зєвак" які не мали там бути

варіант2: пілот переплутав мішень

На очередном этапе российско-белорусских военных учений «Запад-2017» случилось ЧП: на полигоне «Лужский» под Санкт-Петербургом произошел непроизвольный пуск ракет класса «воздух-земля» с вертолета Ка-52.

«Они летели на цели, оставалось метров 500, по заданию на боевом пути включаются цепи вооружения, они включили, но там что-то коротнуло, и ракеты сошли сами. У осколков разлет большой, сгорели как минимум два автомобиля, два человека получили тяжелые травмы, сейчас они находятся в госпитале. Это была тренировка перед какой-то показухой. Пострадали, скорее всего, журналисты», — сообщил 66.RU осведомленный источник.

https://66.ru/news/incident/202950/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Slavco сказано:

Мавпи з гранатами ракетами...

дружній вогонь буває у всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь на карту Білорусі і не можу зрозуміти як туди підводні човни добралися і головне навіщо?

Цитата

Станом на 19 вересня, згідно з даними РНБО, реальна чисельність учасників усіх заходів оцінюється у 120 тис. осіб, понад 10 тис. од. бойової техніки, близько 100 літальних апаратів та близько 40 кораблів/підводних човнів різного класу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, nickel сказано:

Дивлюсь на карту Білорусі і не можу зрозуміти як туди підводні човни добралися і головне навіщо?

 

Навчання не тільки в Білорусі, а й вздовж західного кордону РФ. 

Вертоліт стріляв десь під Санкт -Петербургом, думаю кораблі теж десь поряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, tips5 сказано:

Є чарівне заклинання, тричі крикнути вголос Слава Україні, і путін не нападе!)     Ви так у все вірите наївно)) Нападе ну то хай нападе, я готовий вмерти в будь який момент, може на тому світі краще буде ніж тут, з такими людьми дебілами навколо, які роблять з перспективної країни ,  повну помойку, і беззаконну зону без людських цінностей. А взагалі хай краще інопланетяни нападуть і знищуть усіх...Бо ці таргани з двома руками і ногами, замурдували все живе на планеті, аби задовільнити власну пиху, амбіції....

Карамба, скільки можна скиглити? Зроби хоч щось, наприклад одиночний пікет перед маєтком лапіна чи що :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Карамба, скільки можна скиглити? Зроби хоч щось, наприклад одиночний пікет перед маєтком лапіна чи що :)

Це не скиглення,а крик душі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Jimi Jamison сказано:

Це не скиглення,а крик душі)))

Яка душа, такий і крик...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, tips5 сказано:

 Нападе ну то хай нападе, я готовий вмерти в будь який момент, може на тому світі краще буде ніж тут,

 

гм, карамба уже повернувся із-за бугра, чи то тільки такий "герой" на відстані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...