Перейти до змісту

зачем выбирали модератора в Политике?


Shura

Рекомендовані повідомлення

Усе нижческазане є ІМХО.

Мені трохи смішно з оцієї "дискусії". На скільки мені відомо, модератор повинен забезпечувати комфортне спілкування для відвідувачів форуму, і якшо ванус не виконує свої обовязки тоді його геть :rolleyes: , а якшо особиста думка комусь не сподобалась тоді це зовсім інша справа... На рахунок того усього оффтопу, я вважаю, що це теми виконання обовязків ванусом не стосується, ніби якшо українську стануть поважати в усьому світі ванус виявиться правим ,яшо ні то шура..... А взагалі в усіх своїх бідах ми винні самі, і якшо українську не поважають у свті то винні ми самі, і тільки ми - УКРАЇНЦІ. Якшо хтось тиче носа у наші справи то винен наш президент, а не російський. Адже якби не він у наші справи ліз би хтось інший. Тому давайте поважати один другого, а не сваритись, мирним шляхом усе вирішується простіше....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

Shura, да ладно тебе, ну их с квасным патриотизмом - не трать нервы. при той ситуации, что сейчас складывается в Украине и вокруг нее, это явление в головах будет только расти. ведь "галактеко опасносте", как сказали бы лепряне :)

я для себя давно принял решение - забить на этот раздел и на "религософию". пущай себе ходят строем, крестами машут и ликами новых героев, чего улицу перегораживать? чем дальше уйдут, тем нам же лучше :D человек занятый бесполезным делом и сам становится бесполезным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку проблема "політики" в тому, що люди починають переходити на особистості.. ось це і треба заборонити!

Я сам (як я вже казав) напів-росіянин. І прізвище в мене російське.

І, як каже моя мама, "обоє рабоє", себто добрі і ті, і ті...

Пропоную політику не модерувати, а Адмініструвати.

Жорсткі правила, за рамки яких не варто виходити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого нового. Розділ політики точне відображення сьогодення. Подивіться "Я так думаю", чи Шустера. Такщо і ми не далеко пішли. І якщо теми активно дискутуються то значить вони форумчанам цікаві. Сама приймаю участь доти, поки бачу що дискусія зайшла в тупік, або іде повторювання. Тоді і не читаю. Чого і Шурі рекомендую. І не треба так приймати до серця, а тим більше когось в чомусь переконати. Якби була б на форумі наприклад у Севастополі, то точно ігнорувалаб.

А наказувати за образи звісно варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однако я категорически против высказываний типа "кацапи", "вішати москалів"," хай їм там дома повзривають", "мочити"
А ти десь бачив чи чув що я щось таке казав? :)

Я взагалі людина доволі толерантна, поки не зачіпають особисто мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От розвели спір пронаціональне питання, а в дійсності - все просто - всі русофіли висловились за закриття розділу, причому в перших рядах ( хвоста їм там "прищемили" чи що :) )

Всі українофіли - за :) Тому закриття Політики на українському форумі вважатиму ганьбою і поразкою українців на власній території. :blink:

-1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Хумор - однозначно!

на русофилов гон развели и поддакивают друг-другу: вешать их, на палю, мочить и топить :)

а сами то кто при этом?

хохлы блин! про которых анеков придумано не меньше, чем про молдаван :blink:

а ведь в каждой шутке есть доля шутки, вы не находите? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В якості ложки дьогтю/меду пропоную внести в Правила розділу пункт, про покарання за образливі вислови на адресу кожної національності.

Доводьте свою правоту фактами, підтвердженими зсилками, математичними викладками, власним авторитетом, а не гавканням з-під паркану :mad:

І систему накопичувальних скарг (кнопка є) для контролю толерантності. Три скарги-бан. Думаю тоді порядок буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Хумор - однозначно!

на русофилов гон развели и поддакивают друг-другу: вешать их, на палю, мочить и топить :)

а сами то кто при этом?

хохлы блин! про которых анеков придумано не меньше, чем про молдаван :D

а ведь в каждой шутке есть доля шутки, вы не находите? :)

Вас тут хоть хтось образив назвавши "кацапом"?

-1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще не понимаю почему в политике мы обсуждаем межнациональные проблемы. Понимаю что нажи гандоны-политики эту тему разжигают, но мы еще и масла подливаем. Я предлагаю в политике говориь какие наши политики мудаки не более, а национальность тут не обсуждать. Нафига нам это, мы и так нормально общаемся и русские и украинцы. У меня друзья и русскоговорящи у украино говорящие и нокогда не возникало проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От розвели спір пронаціональне питання, а в дійсності - все просто - всі русофіли висловились за закриття розділу, причому в перших рядах ( хвоста їм там "прищемили" чи що :) )

Всі українофіли - за :) Тому закриття Політики на українському форумі вважатиму ганьбою і поразкою українців на власній території. :D

-1

Підтримую, скільки таких форумів де українці толерантно можуть обговорювати гострі політичні питання? Пару штук, всі інші забиті тупим сарказмом рускоязичних. Ідіть воювати, під'юджувати, підгавкувати на форуми Севастополя, їх там мало нарахував 5-6 параноїків-фантастофілів. Наголошую, жодної аргументованої відповіді з вашого боку практично небуло, принаймі я такі не пам'ятаю. Інфантильні вислови: "я за нейтральний статус!"-чого?-"бо на нас ніхто не нападе!" - аналітики блін.

Тему потрібно зберегти без змін!

Бажаю всім Веселих Св'ят.

Думаю потрібно ввести внутрішньотематичний поділ на розділи зовнішня і внутрішня політика. З внутрішньою бардака ще більше ніж зовнішньою, цікаво аналізувати, що робиться у нас в країні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ: сейчас нахожусь в самом сердце "враждебного" Украине государства. никаких претензий ко мне за 4 дня я не услышал. ни территориальных, ни языковых. никаких

Насмішив.

Ще скажи, що ти з ними українською мовою говориш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі. Чому ніхто з русофілів - ніяк не прокоментували пости Плама? А в них (і відносно ПЗ російськомовного, і відносно "дикості" укр.мови на сході) чимало такого, над чим треба було б замислитися.

Панове русофіли, ви ж не можете сперечатися аргументами. От дійсно, поясніть мені аргументовано - чому в Україні, я офіційно купив свій ноут з ліцензійною ХР, і ця ХР - російськомовна? ХТО, БЛ...ДЬ, КОГО УТИСКАЄ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МайкроСофт виноват :)

Ну нет для ХР нормального украинского языкового пакета - я сколько ни ставил разных версий, не смог найти нормальной. Перевод мало того. что местами просто корявый, так ещё и далеко не всё переведено. Таким сырым продуктом у меня нет желания пользоваться.

С Вистой ситуация лучше (качество перевода).

А то, что невозможно найти ноут с лицензионной украинской Виндой - не вина т.н. "русофилов". Это нежелание продавцов заказывать у поставщиков украинизированную ОС. Если те же ноуты закупают в России, потому что "русская" система, например, обходятся дешевле, чем "украинская" со Штатов... Может, для поставки официальной украинской версии нужно заключать какие-то договора, платить... А кто хочет платить больше? А если процесс закупки регулируется "сверху" путём навязывания выгодного поставщика - то такие у нас "верха".

И всё равно не понимаю, зачем обвинять этих "русофилов"? Ведь языковую локализацию делают не "русофилы" или "украинофилы", а производитель ПО! Если страна не заинтересована в переведении программных продуктов на свой язык - почему тот же МайкроСофт должен быть озабочен этой проблемой больше Украины??? МайкроСофт знает, что и "русская" версия ОС у нас разойдётся "на ура" и не заморачивается на счёт украинского языка.

Мне кажется, что проблема украинизации Винды - это проблема Украины (Правительства, Президента, Комитета по информационным технологиям, ещё каких-нибудь подразделений). И если всем этим ведомствам класть с девятого этажа на проблему - ... кто тут доктор? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ггг) тема плавно перейшла з політику у розділ СОФТ)

По-моєму це вже причина щоб її закрити...

Якщо модератор вважатиме мій пост оффтопом нехай видалить я заперечувати не буду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне кажется, что проблема украинизации Винды - это проблема Украины (Правительства, Президента, Комитета по информационным технологиям, ещё каких-нибудь подразделений). И если всем этим ведомствам класть с девятого этажа на проблему - ... кто тут доктор? :D

Ти хочеш сказати, що уряди інших держав зверталися до Майкрософта, і просили локалізувати їхній софт? Дуже сумніваюся. Уряд тут ні до чого. Тут є тупо бізнес, продукт, і його обгортка.

Нашому народу доводться хавати те, що дадуть. Тому що одна частина суспільства каже: "А мне и русская винда подходит". І тоді дійсно - нафіга, питається, перекладати вінду українською мовою, якщо і так її "з'їдять"? Стільки років читали російськомовні книжки, телебачення, газети... і Вінду схавають...

А от якби менше було б софта, книг, журналів, фільмів, радіо російською мововю - тоді українці могли б розраховувати на те, що зможуть в своїй країні без обмежень застосовувати свою мову.

І якби була моя воля - я б це обмеження напливу всього російськомовного вчиняв би грубими адміністративними методами. Плам правильно сказав - Америці пох, аби Америці було добре. Так і треба жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотите стереть с лица Земли какое-нибудь государство-уничтожте его культуру.(не помню кто сказал)

Как видим,так и получается.Я горжусь тем,что живу в стране с богатейшим культурным наследием.Когда запевают бабульки на свадьбах-душа рвется на части.Но бабулек все меньше и песни про бумеры и запары вытесняют песни про дубки и калыну.Вышыванку днем с огнем не найти,а когда найдешь,то цена заоблачная.С козацкими оселедцами сейчас ходит половина панков Европы и Америки,но в Украине тычут пальцем и хихикают.

Но мне стыдно,когда люди "выдирают друг другу глаза" и плюются один в другого на языковой почве.

Ведь сия война замешана политиками.

Ющенко призывает к культурному наследию и развитию украинского языка,НО ничего не сделано для того,чтобы себестоимость отечественного книгопечатания бестселлеров,классики и прессы на украинском языке,конкурировала с ввозом аналогичной продукции на русском.(отмени налоги и дай дотации-элементарно!!!!).

Почему большим дефицитом являются игрушки,учебные пособия,мультфильмы и детские передачи на украинском языке?

Опять же,дай льготы инвестирующим в такие вещи.

То,что мы видим на форуме-реализация того призыва,который я написал вначале.А уничтожать всегда легче,когда противопоставить один народ-другому,одну культуру-другой.

ЗЫ:написал по русски,но в защиту Украинской культуры.На гиляку меня или...? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от якби менше було б софта, книг, журналів, фільмів, радіо російською мововю -

вы б тут совсем уже одичали...

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от якби менше було б софта, книг, журналів, фільмів, радіо російською мововю -

вы б тут совсем уже одичали...

:D

От вам і приклад дикунства!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотите стереть с лица Земли какое-нибудь государство-уничтожте его культуру.(не помню кто сказал)

Как видим,так и получается.Я горжусь тем,что живу в стране с богатейшим культурным наследием......

...написал по русски,но в защиту Украинской культуры.На гиляку меня или...? :D

-1

На гіляку ??? Сильно просто, таких як ти "На палю".. тому що ти падстрекатель і провакатор. Пиши по "українськи", а твій пост навіює думки що "паршивая чорна авца хоче спрятатцо от ножа мясніко" .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ющенко призывает к культурному наследию и развитию украинского языка,НО ничего не сделано для того,чтобы себестоимость отечественного книгопечатания бестселлеров,классики и прессы на украинском языке,конкурировала с ввозом аналогичной продукции на русском.(отмени налоги и дай дотации-элементарно!!!!).

Почему большим дефицитом являются игрушки,учебные пособия,мультфильмы и детские передачи на украинском языке?

Вільна конкуренція неможлива. Розмір ринку відрізняються на порядок. Про це вже говорено-переговорено.

Можливий тільки протекціонізм у вигляді підвищених митних зборів та квот. Це практика всих цивілізованих країн.

Чому на ввіз "ніжок Буша" є обмеження, а на росіськомовну книго/кінопродукцію ні ?

Хай видаються тут, як мінімум. Що у нас немає друкованих потужностей. Робочі місця додаткові створяться.

І при цьому ввести квоту на обов'язковий випуск україномовної продукції, перекладів.

Якщо ж просто, не видаючи протекціоністські закони, зменшувати податки та давати дотації, то це несправедливо по відношенню до інших бізнесів і не дасть ефекту. Бо якщо ринок у 10 разів більший, то і собівартість на порядок нижча, а податок, який зменшують, чи дотація не може бути більшою за собівартість.

Адміністративний і досить жорсткий протекціонізм необхідний для відродження української культури. Це компенсація за століття утисків і лише він зможе подолати, хай і за значний період, інерцію зросійщення населення. Крім того, російській мові у українських реаліях нічого не загрожує, вона може вільно розвиватися у Росії. А де розвиватися українській як не в Україні ?

Хто вінават ? Не тільки Ющенко і переважно не він.

У нас у парламенті більшість таких "русофілів". То чи пройдуть відповідні закони ?

А який спротив викликає протекціоністська політика ? Переклад/субтитрування фільмів наприклад ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотите стереть с лица Земли какое-нибудь государство-уничтожте его культуру.(не помню кто сказал)

Как видим,так и получается.Я горжусь тем,что живу в стране с богатейшим культурным наследием......

...написал по русски,но в защиту Украинской культуры.На гиляку меня или...? :)

-1

На гіляку ??? Сильно просто, таких як ти "На палю".. тому що ти падстрекатель і провакатор. Пиши по "українськи", а твій пост навіює думки що "паршивая чорна авца хоче спрятатцо от ножа мясніко" .

to Zibers я не розумію чому -1. І рахую що ти неправий. Людина правильно сказала, і саме головне, не важливо хто на якій мові говорить, а важливо, те що говорить.

І на Українській мові мож на говорити всяку фігню, і на Російській мові можна говрити розумні речі.

to zaHARE +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені здається просто хтось дуже жалкує, що не став модератором, от і нафлудили тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...