Перейти до змісту

зачем выбирали модератора в Политике?


Shura

Рекомендовані повідомлення

народ, а модератора Политики выбирали, чтобы vanus решил что он там царек?

я думал это было сделано для того, чтобы показать ему, что в разделе творится фигня.

так вот вся та фигня как в Политике творилась так и творится

я даже отмечу, что гон в сторону русских усилился в разы!

как я вижу ситуацию:

есть группа людей, которые считают своим долгом обгадить Россию, русских и все, что с этим связано

есть другая группа, которая как-то аргументированнее, спокойнее, пытаются объяснить, что ничего плохого во всем русском нет. при этом абсолютно не оскорбляя ни собеседника, ни Украину и вообще ничего украинского.

так нет, в ответ нарываются на "москалей", "вешать" и пр.

или вообще "шо то за мова? не розуме..."

при этом вновьизбранный модератор вообще никак не реагирует на такие высказывания.

отсюда вношу предложение: закрыть Политику вообще нафиг. и внести в правила форума запрет на поднятие любой политической темы.

ЗЫ: сейчас нахожусь в самом сердце "враждебного" Украине государства. никаких претензий ко мне за 4 дня я не услышал. ни территориальных, ни языковых. никаких

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь
отсюда вношу предложение: закрыть Политику вообще нафиг. и внести в правила форума запрет на поднятие любой политической темы.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отсюда вношу предложение: закрыть Политику вообще нафиг. и внести в правила форума запрет на поднятие любой политической темы.

Полностью поддерживаю! +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ЗЫ: сейчас нахожусь в самом сердце "враждебного" Украине государства. никаких претензий ко мне за 4 дня я не услышал. ни территориальных, ни языковых. никаких"

свій серед своїх, які там претензії?...

пропоную закрити шурі доступ в розділ, шоб не травмувати його самолюбство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну что я говорю? у народа односторонний ТВН. конструктивных дискуссий я уже давно не видел...

foxx77, сам-то понял, чего ляпнул?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shura:

Я зараз частіше всього "Політику" просто скіпаю. Якщо вона тебе задіває, то раджу робити те ж саме ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да скипать - не вопрос.

просто не хочется, чтобы форум в бордель превратился, где все только для белых украинцев.

ИМХО, лучше вообще без политики, чем с такой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-1

Форум "Політика" - це аналог розмов в курилці/на кухні в совкові часи. Свого роду хобі, розвага, розрядка.

Навіть в совку з цим кинули боротися у 60-і роки. :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки вже ця тема раз було перемолота на різних форумах, що й не порахувати. Й ще жодного разу ніхто не дійшов згоди.

Давайте просто логічно поміркуємо. Чого китайці, припустімо, яких в нас трохи є не балакають по своєму кругом й не виставляють претензій "якою мовою хочу, такою балакаю"? Чому цигани в общині балакають по своєму, а до людей все таки намагаються звертатися українською? Бо їх би ніхто не зрозумів. А російську розуміють майже всі. Тому російськомовне населення й кіпішує, коли їм намагаються нав"язати українську. А навіщо? Навіщо собі робити лишній клопіт й вчити чужу мову, якщо й так все класно? Якби я поїхав припустімо в німеччину й там би мене всі розуміли, я б не переймався тим, щоб вивчити німецьку. Може це й зневага до нашої країни й мови, але кожен читаючий хай задумається, ачи завжди він встає, зачувши гімн України? Ачи взагалі знає слова гімну? Багато хто кидається на таких як Шура, хоча самі вони нічим не ліпші. Почати потрібно з себе. А коли грузити людину, яка має інший погляд на речі (правильний чи неправильний тут несуттєво) в такій ситуації то результат буде нульовий. Методом "Шура ти не правий" ачи навіть більш грубим ви не зміните його. Коли кожен українець відчуватиме гордість за свою країну, то тоді й інші народи нас поважатимуть... а так... коли майже в кожного рабський стиль мислення (який досить ефективно нав"язало нам радянське правління) то ніхто нічого не доб"ється

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бардак в державі відзеркалюється в розділі. Я маю на увазі думки настрої. Хтось недавно сам виступав що форум повинен бути демократичним і щоб всі мали право висловитись без банів. Вот нікого не банять.

А коли читаєш все підряд зразу видно хто дибіл а хто освідчений, хто мудак а хто джентельмен. Де правда де брехня. Когось коле правда той зразу кричить закрийте це закрийте і приводить купу аргументів типу нас тут ущемляють. Когось коле брехня і той кричить закритйте цих, забаньте, гоу хом і т.д.

-1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура, а де ти бачив "чисту" політику? В США політики плювали на всіх, аби Штатам було добре, в Європі політики плювали на всіх, аби Європі було добре, а от на Україні політикам не можна плювати на всіх, бо можна в росіянина попасти... Тьху!.. Аби Україні було добре! Навіть якщо ми при цьому і не завжди справедливі по відношенню до інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому російськомовне населення й кіпішує, коли їм намагаються нав"язати українську.

что ты мне или кому-то еще навязать собрался?

думаю, что я лучше многих украинофилов на форуме владею украинским, русским и английским.

ваши примеры про китайцев и другие национальности, которые говорят в Украине по-украински неправильны просто в корне. кстати, вы вообще замечали, что большинство тех, кто в Украине из дальнего зарубежья, говорят в большинстве случаев на русском?

и вообще, вопрос, который я в этой теме поднял - фиговый раздел политика у нас. фиговый.

Plum, ты лично можешь плевать сколько угодно. даже если есть риск попасть в меня

просто почитай посты вергил84, ромахи и еще парочки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от на Україні політикам не можна плювати на всіх, бо можна в росіянина попасти... Тьху!.. Аби Україні було добре! Навіть якщо ми при цьому і не завжди справедливі по відношенню до інших

+1

додам. Дійсно не слід було обирати модератора, якби все лишилось як було то все було б тихо тихо :0123:

П.С. Хоча явно видно природнє бажання Шури стати модератором в політиці (хм цей тонкий подкол Шура мені не подарує)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и вообще, вопрос, который я в этой теме поднял - фиговый раздел политика у нас. фиговый.
Нормальний форум, не гірше ніж інші.

Просто не тре аж так надто ображатись. Форум і реальність різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы вообще замечали, что большинство тех, кто в Украине из дальнего зарубежья, говорят в большинстве случаев на русском?
Помічали. А ще ми помічали, наприклад, що більшість програмного забезпечення на Україні пропонується на російській мові. Я пам'ятаю коли раніше я знайомився з людьми в асьці і на питання "ти звідки" відповідав "з України", то мене перепитували -- "це десь в Росії?"

Так нас сприймають, і тому майже не перекладають ПЗ українською (хоча перекладають тією ж Польською, Румунською і іншими мовами, хоча ними розмовляє менше людей, ніж українською). Поки весь світ буде вважати Україну російськомовною державою, то ситуація не зміниться -- іноземці, які їдуть на Україну будуть вчити російську, програми будуть нам пропонувати на російській і т.д.

Я нещодавно купив ноутбук (завезений на Україну офіційним представником фірми-виробника). На ньому стоїть ліценційна ОС Windows Vista Home Premium. Російська! І це при тому, що відмовитись від неї я не можу, купити аналогічний по конфігурції ноутбук без неї я не можу, поставити український мовний пакет я можу тільки на Windows Vista Ultimate, але за апгрейд Home Premium я маю доплатити 160 баксів (я спеціально дзвонив на Майкрософт). Получається, що для того щоб користуватись рідною мовою на чесно купленому комп'ютері з чесною ліцензійною ОС я маю доплатити ще 160 доларів! Ось це -- "справедливість" по відношенню до української мови і "дискримінація" російської в прикладі, з яким тисячі людей стикаються щодня.

І таке ставлення до нашої держави і до нашої мови не зміниться, поки до них не зміниться ставлення російськомовних українців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закрити завжди можна вспіти.

Тут проблема в одному, Росія як країна, Росіянин як мужик - це толкова країна і толковий мужик, в якого немає ніяких претензій до України. А вся проблема заключаїться в владі, коли Путін галімо (вибачайте не знайшов іншого слова) висловлюється про нашу країну і свої наміри щодо нас, то як можна говорити.

Я знаю дуже багато Російських мужиків, які живуть на Україні з самого початку її незалежності, і вони розмовляють Російською, але глубоко впевнені, що державна мова повинна бути одна - Українська, а хто на якій розмовляє - це особиста справа. До чого я веду, що спори виникають лише через некультурні та недобросовісні висказування деяких ярих націоналістів як з Української так і з Російської (якщо так можна сказати) сторони.

А банити всіх хто криво висловлюється і все буде нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плам никто не против украинского языка. я например дома в основном общаюсь на нем.

однако я категорически против высказываний типа "кацапи", "вішати москалів"," хай їм там дома повзривають",

"мочити" и прочие перлы, которые ежедневно маячат в политике.

вот как раз против _этого_ было выступление.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікому я нічого не намагався нав"язати. А про те, що більшість іноземців таки розмовляють по російськи, тут ти 100% правий. Згадалася парадоксальна ситуація, коли знайома в німецькому посольстві оформляла візу. І ясне діло, щоб її отримати треба було пройти тест німецької мови. Так коли та дівчина провалила той тест то німецький представник сказав "мы вынуждены вам отказать. вы слишком плохо знаете наш язык. Вот посмотрите на меня - я ведь в вашей стране разговариваю на вашем языке, УКРАИНСКОМ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а знаєте чого напевно так всіх злять "москалі"?

тому що, коли ми (ну тобто україномовні) говоримо з рос. мовними, то рос. мовні НІКОЛИ не перейдуть на укр. мову!!

а ми бачачи, що нас не розуміють, відразу переходимо на рос. мову.

не знаю чому?.. але навіть в Києві (де я був недавно) не всі мене розуміли на укр. мові. (в магазинах...) :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

плам никто не против украинского языка. я например дома в основном общаюсь на нем.

однако я категорически против высказываний типа "кацапи", "вішати москалів"," хай їм там дома повзривають",

"мочити" и прочие перлы, которые ежедневно маячат в политике.

вот как раз против _этого_ было выступление.

Таке ставлення до всього російськомовного -- це внутрішній "автоматичний" протест проти гноблення українського і насадження російського. Це нормальне психологічне явище -- протестувати проти того, що тобі намагаються насильно нав'язати. Нікого з вас батьки не заставляли в дитинстві на піаніно грати?...

Дайте нам можливість мати перекладене українською мовою все те ж, що ми зараз маємо російською, нехай Путін і Ко перестануть лізти у внутрішні справи України і крутити тут свою грязну політику, і ставлення українців до Росії, до росіян і до російської мови зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую що встрягаю, але я стараюсь наводити певні аргументи, тому дуже часто в дискусії зімною інтернаціонал переходить на особистості :0123:

На російську з російськомовними вже давно не переходжу бо мене смішить моя російська :) . Хоча добре знаю ту мову і навіть англійську але стараюся з усіма говорити українською - мова майбутнього!!!! :)

Основна проблема форуму "Політика" некомпетентність, або не бажання вникнути в певні питання, так сталось що ми не маємо територіальних притензій до жодної держави а до нас мають, так сталось що ми не хочемо з ніким воювати а з нами хочуть, принаймі офіційно натякають. Йду сповідатися а то з тими Шурами засидівся щось я . Веселих Св'ят Українці і інші народи планети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на рахунок того, що всі іноземці, приїхавши в Україну, говорять на рос., то вважаю це нормальним.

Ми яку мову вчимо перше? Англійську чи німецьку? (ну як хто.... але більше)

Тому що англ. мовою можна і в Німеччині розмовляти. І нас зрозуміють. Ну може не всі... але :0123:

Ну і в інших країнах Європи.

Так само і вони вчать рос. мову. Бо нею можна розмовляти не тільки в Росії, а й в Україні, Білорусії і т.д.

А на рахунок того, що багато хто навіть не знає, що є така укр. мова, думаючи, що нам рос. рідна.. То з цим треба якось боротися. І в ситуації з Пламом, також. Потрібно якось поширювати укр. мову.

Але що ж говорити... Якщо на сх. країни майже всі говорять на російській...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але що ж говорити... Якщо на сх. країни майже всі говорять на російській...
Більше того -- якщо у Луцьку, у Львові, в Івано-Франківську і інших західних містах на людину, яка говорить російською ніхто уваги нособливої не зверне, то на сході на людину, яка говорить українською, аж пішоходи оглядаються. Реально відчув це на собі, коли тиждень прожив в Донецьку. Навіть таксист мене і ще одного хлопчину який зі мною їхав і розмовляв зі мною українською здивовано запитав: "Ета аткуда ви такіє?..". А в Бердянську в магазині мені відмовились продавати продукти, мотивуючи це так: "Скажи мнє чєлавєчєскім язиком, я тібя ні панімаю".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так получилось що ми живемо на Україні, то любиш ти її чи не любиш, а поважати зобовязаний, і коли хтось на твою Батьківщину говорить пагано - то треба її захищати, як батьків які тебе виростили, рідні вони чи не рідні всерівно!!!!

Так що Шура не треба обирати тільки одного опонента "Росію"; мені наприклад не подобаються деякі дії США, Британії та ін. але це тільки дії на загальнополітичній карті світу, а коли ображають Україну я стаю на роги, погодься ніхто більш не дозволяє собі висловлення в бік великої Європейської держави (Україна), і якщо хтось собі це дозволить буде адекватна реакція, так що Росія не пуп Землі

а що до потурань російської мови то не знаю на що можна жалітися, всі газети виходять росйською, більшість фільмів дублюються російською, якщо підійдеш на вулиці навідь на західній Україні і спитаєшся по російськи то відповідь в більшості випадків буде російською. Так що зараз про захист російськомовного населення не може бути і мови тут скоріше треба українську захищати, але якщо починаєш це робити роздаються голоса "ПРО ПРИДУШЕННЯ ПРАВ РОСІЙСЬКОМОВНОГО НАСЕЛЕННЯ"

ЗІ І Шура якщо добре знаєш україньську ,будьласка, спілкуйся нею на нашому форумі. Підтримай Українську

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...