Перейти до змісту

Мер Романюк М.Я., хто він був?


vaz75

Рекомендовані повідомлення

@yucore Сперечатись не буду, знаю що ти маєш на увазі. Так, він не святий, так, при ньому рішали наближені до нього, рішали через нього, рішав для сина і близьких депутатів. Як і обидва попередні мери. Але обидва попередні мери не зробили для Луцька стільки скільки він зробив. От і вся різниця. І тому він кращий з трьох. Я уявляю що буде далі, зараз з'явиться темна конячка, яка буде рішати для свого покровителя, то те що було при Романюку покажеться квіточками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь
15 хвилин тому, Vadimm сказано:

. Але обидва попередні мери не зробили для Луцька стільки скільки він зробив.

Згідний на 100% яккщо з тексту прибрати "для Луцька".Для бариг так, згідний.Баригі йому організували потужну виборчу компанію і успішно з ним співпрацювали.А що для міста? Довгий список добрих справ в цій темі все прояснює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, iiron сказано:

Згідний на 100% яккщо з тексту прибрати "для Луцька".Для бариг так, згідний.Баригі йому організували потужну виборчу компанію і успішно з ним співпрацювали.А що для міста? Довгий список добрих справ в цій темі все прояснює.

Добрих справ було багато, тільки в цьому списку їх не буде, бо зацікавляться правоохоронні органи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@iiron я вище, на попередній сторінці перерахував дещо, це те що запам'яталось мені, бо це все зроблено в моєму районі. Не треба мене сприймати як адвоката Романюка. просто той же міст ні Кривицький ні Шиба добудувати не могли.

Баригі організували передвиборчу кампанію? Якщо ти про другий строк, то порівняно з Товстенюком, Романюкова кампанія була ніяка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Vadimm сказано:

Так, він не святий, так, при ньому рішали наближені до нього, рішали через нього, рішав для сина і близьких депутатів. Як і обидва попередні мери. Але обидва попередні мери не зробили для Луцька стільки скільки він зробив.

У всіх країнах Заходу - це довготривалий тюремний строк, в Китаї і країнах Бенгальської затоки - вишка, в Японії - самогубство від позору через харакірі. Мерія не є бізнес-суб'єктом, вона розпоряджається майном громади - нашим майном, а також податками підприємств і підприємців, які  генерують дохід, виконуючи реальну роботу, надаючи реальні послуги. Наступний мер, прочитавши бордівські коменти зрозуміє тільки одне: щоб запам'ятатись хорошим мером, потрібно потроху засипати болото асфальтом в дворах, тримати на пульсі ситуацію з освітленням вулиць, ну і вивіз сміття. Все решта громаду міста абсолютно не обходить, ні майнові комплекси у власності громади, ні земля комерційного призначення. Тобто, громаду абсолютно не цікавлять речі, які на Заході якраз і формують образ сучасних міст. За які кошти купують сучасні маршрутки-автобуси, чи сучасні тролейбуси? За гроші з землі і продажу майна, з вигідної для громади оренди ділянок. У нас очевидно ще цього всього довго не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romaxa11 сказано:

Мерія не є бізнес-суб'єктом, вона розпоряджається майном громади - нашим майном, а також податками підприємств і підприємців, які  генерують дохід, виконуючи реальну роботу, надаючи реальні послуги.

Це десь ТАМ. у нас же, 99% депутатів бізнесмени, що пропахалися в міськраду виключно заради "парішать " для свого бізнесу. 

Інтереси ж виборців - питання друго-третьо-чергове.

8 годин тому, romaxa11 сказано:

. Наступний мер, прочитавши бордівські коменти зрозуміє тільки одне: щоб запам'ятатись хорошим мером, потрібно потроху засипати болото асфальтом в дворах, тримати на пульсі ситуацію з освітленням вулиць, ну і вивіз сміття. Все решта громаду міста абсолютно не обходить,

так написав, ніби знаєш, хто бу наступний мер, і що він точно читає борду.

8 годин тому, romaxa11 сказано:

Тобто, громаду абсолютно не цікавлять речі, які на Заході якраз і формують образ сучасних міст.

на Заході не то все. Тут спробуй прийти тепер у Облраду. на вході ти будеш приємно здивований - побачивши не державну міліцію, а власну армію олігарха.

Хоча Облрада є таким самим громадським місцем ,як і мерія і як Будинок Культури і т.п.

Я це до того, що тобі дуже швидко дадуть зрозуміти - що ти не туди носа сунеш.

Громада - це усього лиш "електорат". Голоси.  Там ти можеш сказати "Я платник податкків" і це значить, що чинуша отримує ЗП із твоєї кишені, і він ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ робити те, що хочеш ти.  У нас же - розсміються в обличчя, тому що ЗП депутата витрачається на баню раз на місяць. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@biathlonfan5  кілька годин як зареєстрований і вже 

5 хвилин тому, biathlonfan5 сказано:

О, нарешті і Ромаха з'явився. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маршрутки до 5 гривень вже не подорожчають...хіба після виборів, коли новий мер займе нішу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Маршрутки до 5 гривень вже не подорожчають...

серед депутатів половина власників маршрутів .

Пропозиція  давно подана на розгляд. Тепер 2-3 місяці будуть "розглядати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ але  ж треба головного,який би це рішення виніс на сесію...ну і такого з ким би добазаритися...А мер Конотопа супер і респект йому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Zheny@ сказано:

оча Облрада є таким самим громадським місцем ,як і мерія і як Будинок Культури і т.п.

Я це до того, що тобі дуже швидко дадуть зрозуміти - що ти не туди носа сунеш.

Громада - це усього лиш "електорат". Голоси.  Там ти можеш сказати "Я платник податкків" і це значить, що чинуша отримує ЗП із твоєї кишені, і він ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ робити те, що хочеш ти.  У нас же - розсміються в обличчя, тому що ЗП депутата витрачається на баню раз на місяць. 

Згідний, зараз Луцьк очікує на прихід нової партії регіонів, які в політичному сенсі безальтернативні, якщо не вважати громаду суб'єктом політичного процесу, яка здатна хоч якось на нього впливати. Все ж будуть вибори і є надія, що серед людей різної степені непорядності, буде той, хто не стане гіршим за Романюка. На похороні була маса людей, якщо вони займуть принципову позицію у Луцька є шанс на розвиток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

Все ж будуть вибори

Я б це назвав "Війною за крісло"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По сабжу. "Він" мене у фб спочатку не зафренджував (певно через упівця Гамалію на аві :)), потім став відстежувати як я аву змінив, і врешті-решт мене заніс в блекліст. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, romaxa11 сказал:

нашим майном

Ну так и йдіть і захищайте своє майно, а то тут такі всі грамотні, про високі матерії... всі все знають, оборудки... то йдіть до суду або громаду піднімайте якщо маєте факти або з кімось або чимось не згідні, а як вибори то скільки тут вас адвокатів тих бариг було?! От же ж...!!! Правильно кажуть - пиз... - не мішки совати! Людина щось робила, а ви лище сра.. з-за куточку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, ForZa сказано:

Ну так и йдіть і захищайте своє майно, а то тут такі всі грамотні, про високі матерії... всі все знають, оборудки... то йдіть до суду або громаду піднімайте якщо маєте факти або з кімось або чимось не згідні, а як вибори то скільки тут вас адвокатів тих бариг було?! От же ж...!!! Правильно кажуть - пиз... - не мішки совати! Людина щось робила, а ви лище сра.. з-за куточку!!!

Українці досить специфічні в цьому плані, кожен прекрасно розуміє, що "своє" і дуже важко розуміє поняття "наше". На цьому і йде вся гра. Більше того, процес повністю закамуфльований і важкий для моніторингу, багато з прийнятих рішень по довготривалих орендах, продажах земельних ділянок оприлюднюються постфактум, коли вже фундаменти б'ють. По ідеї такі речі (як невигідний продаж, оренда землі громади) мали б відслідковуватись правоохоронними органами, якщо ж вони не вбачають складу злочину, то до кого йти кіпішувати? Залишається поверхневий аналіз. Кількість новобудов важко приховати, а рівень комунального транспорту десь на рівні початку 90-х. Я не знаю як це змінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, ForZa said:

Ну так и йдіть і захищайте своє майно, а то тут такі всі грамотні, про високі матерії... всі все знають, оборудки... то йдіть до суду або громаду піднімайте якщо маєте факти або з кімось або чимось не згідні, а як вибори то скільки тут вас адвокатів тих бариг було?! От же ж...!!! Правильно кажуть - пиз... - не мішки совати! Людина щось робила, а ви лище сра.. з-за куточку!!!

Про громаду тут все ясно, а про суд, то так і більше. 

Моє улюблене відео про наші суди 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, ForZa сказано:

Людина щось робила, а ви лище сра.. з-за куточку!!!

Насправді мене цікавить тільки одне - майбутнє цієї країни і я реально переживаю, що у нас в запасі один-два роки до повного колапсу, без врахування війни. Діяльність нашої влади випливає з нескінченості ресурсу, а я останнім часом бачу, що ресурс скінчений і ми як титанік валимо на айсберг керований "впринципіхорошимилюдьмиякіщось роблять". За рік в Польшу свалило десь до 70-80 заводів Кромберг (я про кількість робочих рук) і тенденція не мінятиметься, бо перспектив не більшає. Значить цього року свалять ще - не кожен з них планує вертатись, далеко не кожен. Відкривати нові заводи вже немає з кого, тому інвестиції йдуть в центр країни де населення менш мобільне і не так звикло до кращого життя. Економіки прикордонних областей через трудову еміграцію деградуватимуть з року в рік і владі я бачу цей процес байдужий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, biathlonfan6 сказано:

А тут дєдовщіна?

Клонуванням попахує.. Мені то якось по***, але зараз тебе знов "приб'ють"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 аналітєг ти наш. Ці речі, що ти тут пишеш, всі (як мінімум бордівське співтовариство) вже давно усвоїли. Країна вже давно напливла на айсберг і вода заливає трюми. Питання, що ми (я непро владу) зможемо ще врятувати? Чи врятуємося ми?

Що ж це за поняття таке "хороший мер"?

Я не згідний, що мер (місто, область, країна), це не бізнес-проект. Місто - це таке собі підприємство на госпрозрахунку, в складі об'єднання під назвою Україна, а мер - це топменеджер-кервник підприємства (наймана людина на зарплатні!). "Наше" майно - це основні засоби, бюджет (податки, збори тощо) - це оборотні засоби. Задача топменеджера підтримувати підприємство в ліквідному стані (ремонт доріг, інфраструктур, споруд), проводити модернізацію (енергоефективність, усунення трафіків, утилізацію відходів тощо) і головне бути прибутковим. Звідки місто бере прибутки? Вірно, з податків, зборів, оренди. Тобто головне завдання мера - залучити бізнес створювати нові ЛЕГАЛЬНІ (офіційні) робочі місця: виробничі, туристичні, торгові, ІТ... Думаю більшість це знає і розуміє. Як багато легального бізнеса, що відкрилося за каденції Романюка, ви можете назвати? Ну крім будівельного :)

Тепер "Хороший мер". Всім відомий вислів "все пізнається в порівнянні"? Так от, якщо порівнювати з папередніками, то Романюк "хороший мер", і більшості хочеться наступного не гіршого, і це зрозуміло. Їм дали кістку: "зробили світло і заї...сь" ( @Zheny@), заасфальтували вулицю, відремонтували дорогу, замінили теплотрасу. Бо для більшості - це диковинка, і всі забули - що це має бути норма, це нормальна робота мерії. І мало хто ставить питання: а де зненацька взялися кошти? Може з'явився новий завод, який став платити нові колосальні податки? Підвищився туристичний потік внаслідок покращення туристичної привабливості? Модернізували енергосистему і зеконоили на тепловтратах? Ні, це інвестиції ЄБРР, Євросоюза, кредити (!) і крива-такасяка-але-децентралізація.

Що б зробив би бізнесмен, отримавши додаткові кошти? Розширив виробництво, збільшив прибутки, з яких би віддав кредити\запозичення і ремонтував\модернізував основні засоби.

Але мерія, хворіє як і держава, і "проїдає" отримані кошти, не створючи нічого нового. Я вже поповчу про корупційну складову.

Злиднями країни нажаль спотворено поняття обов'язків посадової особи: "хоч щось робить", "менше краде" тощо.

Ще є багато понять мер це не одна людана, а команда, чесність-порядність, можна розглянути утопію "чесний мер" в "нечесному середовищі" тощо. Але залишу це можливо на потім.

@romaxa11 каже що має чуття 2-3 рокі до 3,14здєца. Пропоную: давай консолідуй думаючих людей навколо себе, створюй команду, довготривалу стратегію і тактику.... Може ти станеш тим "хорошим мером"?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Це десь ТАМ. у нас же, 99% депутатів бізнесмени, що пропахалися в міськраду виключно заради "парішать " для свого бізнесу. 

Інтереси ж виборців - питання друго-третьо-чергове.

 

Та ну?! Ти це так, триндиш? А ти часто говориш з депутатами? Звідкіля депутату знати про твої інтереси? Якщо так то лише від себе, чи представляєш якусь громаду?

І пам"ятай, всім не вгодиш! 

Коли депутат приходить поговорити з людьми в основному діалог йде лише про дороги.

Саме цікаве, що завдячувати ремонту вулиць і дворів треба не меру, а верховній раді, бо завдяки прийнятим законам про децентралізацію, доходи місцевих б"юджетів виросли в рази і куди їх витрачати це є обов"язок на місцях. І порівнювати з тим як було раніше, є не об"єктивно, через різні рівні місцевих б"юджетів. Тому все що нас зараз робиться не так, чи не впершу чергу - це завдяки нашої за вами пасивності.  Бо потриндіти всі гаразд, а забезкоштовно підняти дупцю з диванів і об"єднати громаду навколо проблених питань мало кому хочеться. 

 

Якраз мені Микола Ярославович запам"ятався, саме тим що йшов на контакт з громадою і дослухався до її думки. Разом з ним можу похвалити і усю його команду. Микола Ярославович "грав за правилами" на відміну від "брудної гритут палички, який відразу показав своє паханське обличчя.   

 

Про попередників ніц поганого не можу сказати, бо при них не брав активної участі в громадському житті.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

...в основному діалог йде лише про дороги.

Мабуть, тому, що це найбільш болюче питання для людей ;). Особливо на фоні постійного ремонту і так хорошого проспекту Волі і "щорічного" перевкладання бруківки на Лесі Українки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nightvision2 сказал:

Я ще перед минулими виборами пропонував визначитися на борді з достойним кандидатом і пропихнути його на мерське крісло. Я думаю, що бордівчан і їх знайомих би для цього вистачило. Чи в Луцьку немає чесних людей? Ді когось навіть пропонував.

Я Ромасі вже таке теж пропонував н-років тому.

1 минуту назад, nightvision2 сказал:

А як мер може на це вплинути?

Переговори, земля, сроруди, інфраструктура, податкові пільги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, nightvision2 сказал:

Ну споруд і землі для якихось великих виробництв я думаю у власності міста немає. А податкові пільги - це компетенція міської влади?

Шкода, що ти вузько мислиш. Приклад. Хоче в Луцьк зайти інвестор з дохріліоном інвестицій з метою побудови на сміттєвому полігоні заводу по утилізації відходів і виготовленні біогазу, але вимагає надати в дострокову аренду 1га полігону, відстрочити податкове навантаження протягом року до моменту, будівництва і запуску 100% потужності підприємства, При цьому інвестор зобов'язується створити 1000 робочих місць, побудувати дорогу і модернізувати міську систему збору відходів (смітників). Виграш міста "наліцо". Мер (команда) розглядає привабливість для міста (не для себе особисто :) ), створює бізнес-план і їде в профільні міністерства, до Гройсмана і доказує необхідність і привабливість для Луцька і країни цього проекту, а ті в свою чергу вже по своїм гілкам влади приводять до виконання умов (утопічно звучить правда), там виділення додаткових земель, скажімо селищних рад, підготовка і подання у ВР необхідних законопректів по податковим змінам, якщо це треба ну і т.д. і т.п. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...