Перейти до змісту

Банда Даура Марганії


difoto

Рекомендовані повідомлення

Для початку довідка: у другій половині 2016 року містом прокотилася ціла хвиля злочинів - пограбувань квартир, офісів, автівок. Джерела з Державної служби охорони повідомляли, що порівняно з тогорічними 1-2 виклика на тиждень в цей час бувало по 5 викликів на добу. Мою фірму за два місяці грабували два рази. Кожного разу ми чекали слідчо-оперативну групу і експертів по три-чотири години, тому що "зайняті по іншій справі). В грудні обікрали майстерню мережі Свій Час, включно з музеєм годинників, де зберігалися раритетні та унікальні речі. Вартість збитків більш як півмільйона гривень.

А тепер - прошу читати.(ще краще сходити за посиланням)

 

Олександр Ніколайчук

У м. Луцьку діє організоване злочинне угрупування, мізками якого є Даур Марганія (фото1,2). Кримінальний злочинець, зек. З діяльністю цієї банди у місті пов'язано багато різних структур. Я лише частково викладатиму ту інформацію, якою володію.

Є речі, які я просто знаю. Знав я і те, що спіймаю злочинців, які мали нахабство заподіяти мені шкоду. Усе, що маю, зароблено працею та частиною втраченого свого здоров'я. А це означає, що за посягання на мене чи моє, буде адекватна реакція і відповідь. Так, мені випала нагода долучитися до затримання бандитів "з полічним" після чергового проникнення у будинок в районі Львівської.

В атомобілі Фольксваген Гольф виявлено речі, які належать мені, даних осіб я бачив на камерах відеоспостереження на місці вчинення злочину щодо мене. Цікава й історія авто. Воно нещодавно затримувалося із цими ж фігурантами, вилучався амфітамін. Кілька місяців тому учасники банди стріляли по патрульних поліцейських у під'їзді на вул. Винниченка. Одного вберіг бронежилет, інший був поранений. Тоді злочинці залишили дане авто, у ньому було виявлено та вилучено засоби та знаряддя для відкривання замків та здійснення проникнень у приміщення. Також вилучалася зброя. Цього разу злочинці знову були озброєні. Авто їм вже двічі поверталося. Як так?

Щодо випадку стрілянини, вину і причетність даних осіб не вдалося довести за "недостатністю доказів". Інший затриманий, Пігалюк Вадим "Фатя", (фото3), зараз знаходиться під слідством і перебуває на волі у зв'язку з тим, що за нього була внесена застава у 70000 гривень.

Захищає бандитів група адвокатів, за участі Миколи Сорокопуда, який вважається одним із найпотужніших по бандитських справах.

Банда налічує кілька десятків чоловік, користується кількома автомобілями, діє злагоджено та професійно. Її члени проникають у квартири, будинки, офісні приміщення, магазини. Вони не гребують нічим. У них потужні покровителі, про це й правоохоронці не соромляться говорити. Їм поки усе сходить з рук. Їх по всіх справах відмазують. Морганія дивиться у вічі слідчим і, сміючись, не під протокол каже: "Да, я брав. А ви доведіть".

Бандити є членами спортивного клубу змішаних єдиноборств "Воїн".

Палиця Ігоре Петровичу, звертаюся до Вас. Я впевнений, що Ви, як корінний волинянин, не можете бажати рідному краю зла. Я не буду мовчати, як то роблять мої побратими Чуріков Сергій та Климчук Богдан чи Рижков Сергій після побиття спотрсменами, які на момент вчинення злочину були членами "Варти порядку", щоб, як вони кажуть, не нашкодити інтересам слідства, бо їм таку думку нав'язали у поліції. Я знаю, щоб був результат, має бути максимальний суспільний розголос. І я то робитиму. Я звертаюся зараз до Вас, як до голови Волинської обласної ради. Я певен, що Ви маєте вплив на різноманітні структури для припинення цих подій.

Констанкевич Ірина, Товстенюк Олександр, Тиводар Олександр, Волянюк Олександр, я прошу вас донести моє публічне звернення до Ігоря Петровича.

Я з Луцька нікуди не збираюся. І я не боюся говорити. Відстоюючи своє, намагаюся зробити оточуючий мене світ безпечнішим, кращим. Я точно знаю, що бандитам місце в тюрмі, а не у спотрклубі чи у громадському формуванні.

Окрема мова про діяльність Луцького відділу поліції та прокуратури м. Луцька. Злочин щодо мене вчинено 23. 12.2016, справу внесено до ЄРДР. Мене і досі не викликали і не допитали у якості потерпілого. Справа спускається на гальмах. Слідча Сонюк Інна Олександрівна. Натомість процесуальний керівник по розслідування з прокуратури Балаш Наталя Миколаївна, не дочекавшись дій слідчої, викликала мене 10.01.2017 для дачі показів. Сьогодні мене повідомили, що прокурор відмовляється об'єднати справи в одне провадження. Чому? Бо сума застави за вихід злочинців на волю до суду над ними сягне більше півмільйона гривень. Видно, якісь потусторонні сили вже працюють.

Завтра, 16.01.2017, у Луцькому міськрайонному суді, злочинцям обиратимуть запобіжний захід. Щоб не трапилося так, як завжди, я прошу всіх тих, кого пограбували, хто не готовий миритися із організованими бандами у Луцьку, хто не хоче бути наступним причетним до чергових злочинів (уже щодо вас), і хто бажає безпеки місту прийти у суд, щоб судді глянути у вічі. Відстояти справедливе рішення. Ще час та прізвище судді не відомо. Буду знати лише зранку. Але засідання точно має відбутися завтра. Додатково поінформую..

 

*****************

 

16.01.2017

Суддя Покидюк визначив Пігалюку заставу 128 тис. гривень. Скоро до когось знову залізе. Грошей у підозрюваного немає. Відробляти доведеться, як то робив із 72-ма тисячами.
Суд гуманний.
По Марганія пішов думати.
Даур Марганія вийде за 420 тис.
?????

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це як, зловили на гарячому і відпускають?

Тільки у нас таке може бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карамба, запам'ятай, бо кажу в останній раз: ні Лапін, ні Гузь до теперішньої ГФ "Самооборона Волині" не мають ніякого відношення, окрім дружніх стосунків з деякими її активістами. І били людей, які йшли проти банди Авакова. Просто закарбуй це собі в голівці і не виглядатимеш дурником.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зіберс бля, зроби хоч щось, а не ляпай язиком дурного.

Наплів наплів, а замісь конструктиву пусте лепетання про щось тільки тобі одному відоме. 

Сукка, в житті олень в мережі блядь каратєль. Як ти такий обізнаий в ситуації з Самообороною, по скріншотах з Сашиного акаута, то я собі уявляю які ти висновки робиш читаючи наші пости. 

Кінчай курити.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Язиком все можна і прістрєліть, і таємну організацю і ще купу всякої хуйні, яка до реальності не має ніякого відношення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурачок, ти ж не розумієш, що помічник-консультант - це як приятель-совєтнік. В Ніколайчука - юридична освіта, досвід роботи з правопорушниками, хулє йому не радити Лапіну певні моменти? 

А щодо підписок на Фейсбуці - ти взагалі упоротий, без коментарів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Lexx_Giant Лєкс, це не Зіберс :) Це бордівський упоротий дурачок , який клонує акаунти, всі його звуть "карамба" - по першому ніку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, difoto сказал:

Захищає бандитів група адвокатів, за участі Миколи Сорокопуда, який вважається одним із найпотужніших по бандитських справах.

.

.

.

Констанкевич Ірина, Товстенюк Олександр, Тиводар Олександр, Волянюк Олександр, я прошу вас донести моє публічне звернення до Ігоря Петровича.

 

 

Так то ж муж і жона!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, romanc сказал:

А пристрелить их при задержании нельзя?

"да он сук?н сын, но он свой сук?н сын"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, difoto сказал:

у другій половині 2016 року містом прокотилася ціла хвиля злочинів - пограбувань квартир, офісів, автівок.

так то й не тільки за той період а й раніше хвиля була не слаба і по районах області, в одному з районів будинок начальника поліції(тоді ще міліція була якраз перед тою перейменовкою) обнесли, а зараз затихло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Itzamna Зіберс, от за таку х&йню з ніками я б банив ногами. Всі бордівці тебе знають як чесного ( ну може трохи безбашенного) чувака. Я б карамбу за таке забанив і стер би всі меседжі від псевдоЗіберса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Lexx_Giant сказал:

Зіберс бля...

Сукка, в житті олень в мережі блядь каратєль. 

 

5 минут назад, difoto сказал:

@Itzamna Зіберс... Всі бордівці тебе знають як чесного ( ну може трохи безбашенного) чувака. 

 

Ви точно про одну і ту ж людину зараз говорите? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ltzamna i ltzamnana не одне і те ж саме.

Чому в нас  люди такі неуважні?

Походу все в нас впирається у суддю.

Закони виписані так, що будь яку ситуацію можна повернути на  різний бік.

Тобто вашачесть може трактувати їх,як захоче і НІЧОГО ЙОМУ ЗА ЦЕ НЕ БУДЕ.

Не буде в нас порядку, поки не буде судів, котрі АПРІОРІ  не могли б судити нечесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так, коли є стаття за яку від 5 до 15 років, то в ній вже закладено корупційну складову- 5-15.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Lexx_Giant сказано:

Язиком все можна і прістрєліть, і таємну організацю і ще купу всякої хуйні, яка до реальності не має ніякого відношення.

 

КОлись було в новинах.. що хлопці нарколідків зловили і зізнання вибили... А в висновку самі сіли..

Люди передивились фільмів і серіалів.. Месники доморощені)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, difoto сказано:

Та це не Зіберс, це карамба! Політтехнології в дії.

вони відрізняються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oli сказал:

а хто такі взагалі  Карамба і Зіберс  ?    що вони наробили?

jemocii_55-01.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Oli сказано:

а хто такі взагалі  Карамба і Зіберс  ?    що вони наробили?

Зіберс це "ловіть наркомана" а карамба це "партійний на всю голову" якщо коротк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не бандит, це нещасна жертва політичних протистоянь, його постійно смикають, бо його адвокат Сорокопуд. Та поліція невідомо чого до людини чіпляється, двох міліціонерів звільнили за те, що вони вчверили під час попередніх звинувачень. А та "Самоборона" - самі бандіти - чесних людей по ночах в чужих будинках ловлять, і вкрадене непосильним трудом відбирають. 

 

http://www.volyn24.com/news/77165-na-spravi-daura-marganii-hochut-zarobyty-politychni-baly-advokat-mykola-sorokopud

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, vampirich сказано:

Зіберс це "ловіть наркомана" а карамба це "партійний на всю голову" якщо коротк

Зіберсу потрібно кинути приймати, а карамбі почати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...