Перейти до змісту

Варіанти та можливість отримати інвестиції/кредит на розвиток бізнесу


Кирило

Рекомендовані повідомлення

Поки без конкретики. Цікавить варіанти та можливість отримати інвестиції/кредит на розвиток бізнесу в Луцьку. Хто сам цікавився чи користувався послугами банків/інвесторів. В кого яке бачення щодо розвитку за кредитні кошти, можливі умови кредитування та підводні камені в таких випадках.

 

Якщо щось не зрозуміло (конкретне питання - чітка відповідь), питайте секретів не маю, але і чіткого бізнес-плану не маю (проблеми з підрахунками).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так інвестиції чи кредит ? Бо то пісєц не одне і те ж.

Бізнес за кредит – ризиковано, помилка дорого стане. Якщо починати то тільки під інвестиції. В Луцьку є люди з баблом, але інвесторів адекватних знайти не вийшло. Мо шукали погано, хйз. 

В Києві то лекше зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Кирило сказал:

Поки без конкретики. Цікавить варіанти та можливість отримати інвестиції/кредит на розвиток бізнесу в Луцьку. Хто сам цікавився чи користувався послугами банків/інвесторів. В кого яке бачення щодо розвитку за кредитні кошти, можливі умови кредитування та підводні камені в таких випадках.

 

Якщо щось не зрозуміло (конкретне питання - чітка відповідь), питайте секретів не маю, але і чіткого бізнес-плану не маю (проблеми з підрахунками).

Останні два слова - це найголовніше! Бо по практиці знаю що бізнес ідей море в тому числі чиїсь готові працюючи теми! Але от коли починаєш правильно рахувати то розумієш що часами та справа якою займаєшся сам кращу має ліквідність ніж чужий бізнес! P.S. воно так завжди здається що вчужому городі помідори червоніші та смачніші! При наймі це по мені так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли потрібно 10-20 тис зелених інвестицій багато інвесторів кажуть, якщо ти тут так все райдужно розказав так так віриш в успіх, що тобі мішає закласти в банку житло й взяти гроші на бізнес, може так не всі звичайно кажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте уточню.

Мова йде про виробництво декору для дому, садові фігури та ін. вироби з гіпсу. Яке функціонує, але є постійна проблема з фінансами через відсутність власних коштів чи коштів інвестора. Наприклад клієнт прострочив платіж на кілька днів і від того випливає багато негараздів: не вчасно купив сировину (дуже часто виникають проблеми в доставці, дякуємо Укрзалізниці) і т. д.

 

Від того виникає питання чи взагалі можна розвинутись без грошей ззовні?

 

17 часов назад, Соромітник сказал:

Так інвестиції чи кредит ?

Я писав інвестиції або кредит (я розумію, що це різні гроші).

Помилка завжди дорого буде мені коштувати і неважливо в кого я гроші візьму.

 

PS. Я не маю авто, нерухомості, яке може піти в якості залогу і це значно звужує коло пошуків. І банк і інвестор хоче залогове майно. При чому банки не охоче кредитують початківців (працюємо вже два роки, але де ж це перевіриш).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Кирило сказано:

PS. Я не маю авто, нерухомості, яке може піти в якості залогу і це значно звужує коло пошуків. І банк і інвестор хоче залогове майно. При чому банки не охоче кредитують початківців (працюємо вже два роки, але де ж це перевіриш).

що-що, а в банках НЕ ідіоти сидять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 hours ago, Кирило said:

Я писав інвестиції або кредит (я розумію, що це різні гроші).

....

І банк і інвестор хоче залогове майно.

Гроші всі однакові. А от різніцю між інвестицією і кредитом ти все ж не розумієш, причому "вкорні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Кирило сказано:

Помилка завжди дорого буде мені коштувати і неважливо в кого я гроші візьму.

 

 

Якраз у випадку інвестицій Ваша помилка дорого коштуватиме ще й інвестору :)

 

При кредиті це лише Ваша проблема. Причому Ви заздалегідь повинні забезпечити прибутковість дійства вцілому (з розрахунком амортизацій і страхових відсотків)  вищу кредитної ставки хоча б вдвічі ... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З іншої сторони, коли все гарно пішло. розкрутився, кредит віддав і сам собі господар. інвестиції це завжди контроль збоку. я наприклад свого часу відмовилася від досить привабливої пропозиції саме через це. краще помаленьку, але сама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Кирило сказано:

є постійна проблема з фінансами через відсутність власних коштів чи коштів інвестора. Наприклад клієнт прострочив платіж на кілька днів і від того випливає багато негараздів: не вчасно купив сировину

як варіант - шукати постачальника з відтермінуванням платежу

і не потрібно ні інвестора, ні банку ;) і навіть назву це явище має - товарний кредит...

якщо касові розриви по декілька днів - то навіть той же Приват давав овердрафт

 

13 годин тому, Кирило сказано:

банки не охоче кредитують початківців (працюємо вже два роки, але де ж це перевіриш)

якщо працюєте з переховуванням від оподаткування - так, банки кредиту не дадуть. і інвестора дуже важко буде знайти, якщо доходи не документуються і не обліковуються.

 

а загалом - про які суми йде мова? 5-10 тисяч гривень? 150тисяч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажи свою продукцію, тоді можна конкретніше говорити. Який оборот в місяць (за останній рік), на який обєм  плануєш вийти? Скільки грошей потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, rrid сказал:

як варіант - шукати постачальника з відтермінуванням платежу

та зараз, якщо не всі, то більшість постачальників дають в кредит, й чим довше з тим постачальником працюєш, тим на більшу сумму й на довший термін можна взяти товар без грошей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.01.2017 at 05:41, Кирило сказал:

Наприклад клієнт прострочив платіж на кілька днів і від того випливає багато негараздів: не вчасно купив сировину (дуже часто виникають проблеми в доставці, дякуємо Укрзалізниці) і т. д.

 

В 16.01.2017 at 05:41, Кирило сказал:

Від того виникає питання чи взагалі можна розвинутись без грошей ззовні?

Можна, але :

1 всі вільні гроші виключно в бізнес

2 речей не купувати (максимум гуманітарка)

3 по барам не соватись взагалі (хіба на велике свято й то не дорого)

4 їсти дешево, максимум готувати, а не полуфабрикати

5 жити бажано у власному житлі, а не на зйомній квартирі, або в максимально дешевому варіанті

6 економити на всьому, що тільки можна

7 мінімально користуватись послугами найманих працівників, хіба у тому випадку, коли не получаєтся бути в двох місцях одночасно

То все до тих пір, поки хоча б сировиною не зможеш забеспечити себе на стільки, що у випадку форсмажору, зможеш протриматись тривалий час. Коли бізнес налаштуєтся настільки, що не потребуватиме нагальних капіталовкладень, тоді можна буде трохи розслабитись, або задуматись над розширенням

 

Ну або в ярмо до інвестора чи кредитора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, MANJAK11 сказал:

 

Можна, але :

1 всі вільні гроші виключно в бізнес

2 речей не купувати (максимум гуманітарка)

3 по барам не соватись взагалі (хіба на велике свято й то не дорого)

4 їсти дешево, максимум готувати, а не полуфабрикати

5 жити бажано у власному житлі, а не на зйомній квартирі, або в максимально дешевому варіанті

6 економити на всьому, що тільки можна

7 мінімально користуватись послугами найманих працівників, хіба у тому випадку, коли не получаєтся бути в двох місцях одночасно

То все до тих пір, поки хоча б сировиною не зможеш забеспечити себе на стільки, що у випадку форсмажору, зможеш протриматись тривалий час. Коли бізнес налаштуєтся настільки, що не потребуватиме нагальних капіталовкладень, тоді можна буде трохи розслабитись, або задуматись над розширенням

 

Ну або в ярмо до інвестора чи кредитора

Я прям бізнесменом себе відчув та й напевно не тільки я :)

До порад претензій немає, все правильно пишеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 еххх... ностальгія :) 

8. спати 4 години на добу

9. бути готовим до "кидків" з усіх боків - від постачальника, клієнта і аж до гопніків у дворі і гопників серед чиновників.

10. єбашити, єбашити, єбашити, єбашити, єбашити.....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.01.2017 at 23:40, Frooom сказал:

https://kub.pb.ua/  може спробуйте цей варіант. 

 

Домовлялись про одну суму, а насправді дають тільки 50 тис. грн. (ніби то сказали, що через обмеження розрахунків в готівці в 50 тис.). Це капля в морі.

 

 

В 16.01.2017 at 19:29, rrid сказал:

а загалом - про які суми йде мова? 5-10 тисяч гривень? 150тисяч?

 

Якщо заокруглити, то 600 тис. грн.

 

 

20 часов назад, MANJAK11 сказал:

1 всі вільні гроші виключно в бізнес

2 речей не купувати (максимум гуманітарка)

3 по барам не соватись взагалі (хіба на велике свято й то не дорого)

4 їсти дешево, максимум готувати, а не полуфабрикати

5 жити бажано у власному житлі, а не на зйомній квартирі, або в максимально дешевому варіанті

6 економити на всьому, що тільки можна

7 мінімально користуватись послугами найманих працівників, хіба у тому випадку, коли не получаєтся бути в двох місцях одночасно

То все до тих пір, поки хоча б сировиною не зможеш забеспечити себе на стільки, що у випадку форсмажору, зможеш протриматись тривалий час. Коли бізнес налаштуєтся настільки, що не потребуватиме нагальних капіталовкладень, тоді можна буде трохи розслабитись, або задуматись над розширенням

 

Вільних грошей не має, все в бізнес. Грошей зайвих не витрачаю, тільки те що треба. Я все рівно користуюсь найманою робочою силою (це ж виробництво). 

Цікавий момент, коли мої витрати на місяць можуть бути менші за зарплату працівника (куда вже економніше).

 

 

20 часов назад, MANJAK11 сказал:

та зараз, якщо не всі, то більшість постачальників дають в кредит, й чим довше з тим постачальником працюєш, тим на більшу сумму й на довший термін можна взяти товар без грошей

Дякую. Так і треба робити.

Поки не підходить. Постачальник не один і не виходить домовитись хоча б з половиною. Ще одне, це я в першу чергу повинен надавати відстрочку платежу по товару

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або ви взялись за надто масштабне. що не можете подужати, або в вас надто мала маржа. Щось не то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прибутковість 15-25 %. Це нормально, просто на початку не враховували кредитні кошти, де відсоток по кредиту в гривні значно більший і ще багато прорахувань.

Все залежить від об'єму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Кирило сказано:

Прибутковість 15-25 %. Це нормально, просто на початку не враховували кредитні кошти, де відсоток по кредиту в гривні значно більший і ще багато прорахувань.

схоже, що треба ще повчитись. повчитись рахувати, повчитись фінансової грамотності. це не "наїзд", це порада. бо після обрахунків може виявитись, що коштів насправді потрібно набагато менше, або не потрібно зовсім. або потрібно набагато більше. або потрібно змінювати асортимент продукції - від якихось замовлень відмовлятись, на якісь підвищувати ціну.

рентабельність також можна по-різному рахувати. 15% від продаж - це насправді дуже хороша рентабельність, якщо повний операційний цикл триває два-три місяці (купив сировину-виробив-продав-отримав кошти). 15% від суми річних витрат - це дуже погана рентабельність. головне - правильно її (рентабельність і прибуток) порахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

схоже, що треба ще повчитись. повчитись рахувати, повчитись фінансової грамотності. це не "наїзд", це порада. бо після обрахунків може виявитись, що коштів насправді потрібно набагато менше, або не потрібно зовсім. або потрібно набагато більше. або потрібно змінювати асортимент продукції - від якихось замовлень відмовлятись, на якісь підвищувати ціну.

рентабельність також можна по-різному рахувати. 15% від продаж - це насправді дуже хороша рентабельність, якщо повний операційний цикл триває два-три місяці (купив сировину-виробив-продав-отримав кошти). 15% від суми річних витрат - це дуже погана рентабельність. головне - правильно її (рентабельність і прибуток) порахувати.

 

"Вік живи - вік учись". В наш час та в нашій державі постійно потрібно вчитись і постійно розвиватись.

Звичайно я не експерт в економіці, менеджменті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, щоб тему не створювати іншу
є тут дописувачі, котрі реально примудрилися отримати інвестиції під свій проект ?

цікавить, який відсоток від бізнесу захотів інвестор ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Соромітник сказал:

доречі, щоб тему не створювати іншу
є тут дописувачі, котрі реально примудрилися отримати інвестиції під свій проект ?

цікавить, який відсоток від бізнесу захотів інвестор ?

 

Підтримую. Поділіться своїм досвідом. Не тільки мені це буде цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...