Перейти до змісту

Gal4on0k

Рекомендовані повідомлення

18 листопада 2017 р. вперше м. Тернопіль проводить осінній бізнес - семінар «СТАРТ ТВОЄЇ КАР'ЄРи» від одного з найкращих роботодавців України.
За 1 день ви опинитеся в числі 450 видатних людей, які створюють нові проекти, досягають прекрасних цілей і отримують інформацію від 5-ти лекторів-практиків для нового потужного запуску в житті та бізнесі.
• Ви отримаєте ефективні інструменти від кожного спікера для розвитку себе та власного бізнесу.
• Познайомитесь з власниками бізнесу, заведете корисні знайомства та знайдете нових партнерів.
• Дізнаєтесь, як залишатись здоровим, сильним і енергійним в ХХІ столітті.
• Основні коучингові інструменти та техніка з формування та досягнення цілей, підтримка мотивації та ефективного планування.
• Ви побачите нові можливості у створенні та керуванні своїм бізнесом і зарядитесь позитивною енергією.
• Візьмете участь у розіграші цінних призів.
• Зарядитись позитивом і розвантажите себе від турбот.
З приводу вартості семінару пишіть будь ласка в п / п.
Бізнес-семінар «СТАРТ ТВОЄЇ КАР'ЕРИ» - це можливість змінити своє життя до кращого!

 

IjZ0ULGZT-Q.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж вперше? Бізнес семінари проходять постійно, і в Тнрнополі теж, а хто спікери? Консалтери чи практики?

" ...від одного з найкращих роботодавців України..."

Це від кого ж така честь? 

Чому нема конкретики? Хто проводить, хто організатор, скільки то коштує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оу, а скільки днів чи годин, чи може хвилин буде цей семінар? А то не вказано, знов таки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, woodwork сказано:

Чому ж вперше? Бізнес семінари проходять постійно, і в Тнрнополі теж, а хто спікери? Консалтери чи практики?

" ...від одного з найкращих роботодавців України..."

Це від кого ж така честь? 

Чому нема конкретики? Хто проводить, хто організатор, скільки то коштує?

читайте уважно оголошення вся інформація є там :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Gal4on0k сказано:

читайте уважно оголошення вся інформація є там :) 

Ви знущаєтесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадався анекдот:

Цитувати

- Починаємо семінар на тему "Як заробити мільйон гривень за один день". Скільки коштував квиток?
- Голос із залу відповідає: - 10,000 гривень.
 - А скільки людей присутньо в залі?
- Голос із залу: - Рівно 100.
 - Сподіваюся, всім все зрозуміло? Дякую зa увагу, семінар закінчено.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.11.2017 at 19:00, woodwork сказано:

Чому ж вперше?

тому що компанія проводить семінар такого плану вперше- тому і написали "ВПЕРШЕ"  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.11.2017 at 19:00, woodwork сказано:

а хто спікери? Консалтери чи практики?

 

думаю фамілії спікерів вам нічого не скажуть , це точно не Ентоні Роббінс пока ;) , а інформація що 5 лекторів є практики - інформація з повідомлення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.11.2017 at 19:00, woodwork сказано:

 

" ...від одного з найкращих роботодавців України..."

Це від кого ж така честь? 

 

Від співробітників ;) які розібрались в системі роботи , не злякались незрозумілих а в деяких моментах і дивно-таємничих етапів ;) , а віддались відчуттю що це саме те що все життя прагнув, а також компанію в якій ти і тільки ти впливаєш  на швидкість та ріст своєї карєри (доходу) та інші приємно-чудові моменти ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.11.2017 at 19:00, woodwork сказано:

 

Чому нема конкретики? Хто проводить, хто організатор, скільки то коштує?

Чому нема? Я (Gal4on0k) організовую, цього недостатньо :)  ? Вартість вже відома і це вартує всього навсього 500 грн. з дорогою туди і назад до Файного міста Тернопіль. Питання тільки в тому, що залишилось лише 6 вільних місць :(  тому не всі зможуть поїхати, вибачте.

 

p.s. більше коментувати "просто балачки" не буду. Усім гарного вечора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, halcogen сказано:

Зрозуміло, картонні практики, проффесори. Ніхто про них не чув. Їх праці хоч десь висвітлені?

))))))))))))))))))))) вам головне щоб про них люди говорили і заказні канали по телеку говорили.... чи реально на власні очі побачити виписки з рахунків з реальними доходами з банку ;)  в сотні тис грн. ?  Вибір за вами 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Gal4on0k сказано:

тому що компанія проводить семінар такого плану вперше- тому і написали "ВПЕРШЕ"  

Яж і питав що за компанія проводить? Бо інші компанії проводять не вперше, і є з чим порівняти, і відгуки реальних відвідувачів та все таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Gal4on0k сказано:

думаю фамілії спікерів вам нічого не скажуть , це точно не Ентоні Роббінс пока ;) , а інформація що 5 лекторів є практики - інформація з повідомлення :)

Ну я ж запитав для чогось, можливо знаю, можливо хтів дізнатись... практики в якому напрямку, скільки років, чого досягли, де це зазначено?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

11 годин тому, Gal4on0k сказано:

Чому нема? Я (Gal4on0k) організовую, цього недостатньо :)  ? Вартість вже відома і це вартує всього навсього 500 грн. з дорогою туди і назад до Файного міста Тернопіль. Питання тільки в тому, що залишилось лише 6 вільних місць :(  тому не всі зможуть поїхати, вибачте.

 

p.s. більше коментувати "просто балачки" не буду. Усім гарного вечора.

Добре що заздалегіть про ціну повідомили, а то б не знав) те що ВИ організовуєте, могли б і так сказати, можливо б зв'язався з вами заздалегіть і приєднався, відвідую деякі семінари.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Gal4on0k сказано:

))))))))))))))))))))) вам головне щоб про них люди говорили і заказні канали по телеку говорили.... чи реально на власні очі побачити виписки з рахунків з реальними доходами з банку ;)  в сотні тис грн. ?  Вибір за вами 

Враховуючи вартість ефірного часу на тб, якщо спікер там маячить, значить люди за то платитимуть кеш, який виросте еквівалентно вартості медіа послуг, бабки відбивають всі "крім Палиці")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Gal4on0k сказано:

Від співробітників ;) які розібрались в системі роботи , не злякались незрозумілих а в деяких моментах і дивно-таємничих етапів ;) , а віддались відчуттю що це саме те що все життя прагнув, а також компанію в якій ти і тільки ти впливаєш  на швидкість та ріст своєї карєри (доходу) та інші приємно-чудові моменти ;) 

Реально сєтєвим маркетингом потягнуло, чи то здалось мені...

 

Доречі хтів би я плбачити хоч одну компанію, де від 1 людини 100% залежить розмір (доходу) кар'єри і все таке, для якої стан ринку, економічні показники чи платіжна спроможність кінцевих клієнтів це порожній звук... захтів ламбу - купив ламбу, захтів на наступний день порша, купив порша, а хулє, я сам собі впливаю на свій дохід...

Там відос є вище, респектую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, woodwork said:

Доречі хтів би я плбачити хоч одну компанію, де від 1 людини 100% залежить розмір (доходу) кар'єри і все таке, для якої стан ринку, економічні показники чи платіжна спроможність кінцевих клієнтів це порожній звук... захтів ламбу - купив ламбу, захтів на наступний день порша, купив порша, а хулє, я сам собі впливаю на свій дохід...

Там відос є вище, респектую!!!

 

погугли про таку професію як Trouble-shooter :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.11.2017 at 13:06, Соромітник сказано:

 

погугли про таку професію як Trouble-shooter :)

Ми зараз не про це...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там семінар? 

Хто обогатився  від менторів однієї з найуспішніших компаній України? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.11.2017 at 15:19, LSD сказано:

Як там семінар? 

Хто обогатився  від менторів однієї з найуспішніших компаній України? 

Дякую все було круто . Поправка "від одного з накращих роботодавців України" але думаю для вас це все одно, аби поговорити )))))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...