Перейти до змісту

СМ 117 Flex vs CM 16 Easyflex. В чому різниця?


fotlav

Рекомендовані повідомлення

Як то кажуть допоможіть найти десять відмінностей :mellow:

Хтось можливо розбирається добре в теорії, а ще краще коли напишуть відповідь практики плиточники.

Яка різниця між клеєм для плитки ceresit СМ 117  Flex  і  CM 16 Easyflex

 

Особисто я як звичайний споживач бачу різницю в ціні.

Хто що скаже з цього приводу інше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як сказав представник Церезіта, 117-ий рекомендований для плитки розміром максимум 40х40см. 16-ий для більшої за розміром. Адгезія в 117 - 0,8 Мпа. 16 - 0,5 Мпа.

Обидва ідеально ідходять для теплої підлоги. 

Я не фізик, щоб пояснити, який кращий, але чомусь є догадка, що тут присутній маркетинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Boomboxic сказано:

є догадка, що тут присутній маркетинг

 

теж продавці мені пояснювали що см16 по суті однаковий з см117, тільки  см16 здешевлений за рахунок меншої кількості типу різних пластифікаторів, цементу і різної там хімії, бо 117 не кожен може собі дозволити.

ну і ще, що 117 перевірений часом а см16 тільки появився.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви хочете зробити надійно і якнайкраще. Це вже певна слабинка на якій і йде психологічна гра виробника і рітейлера.. Якщо вам класти на підлогу, то беріть см16 і не партесь. Ще б якісь питання могли виникнути якщо обкладати хамами, парні плиткою, де височенна вологість, переміна температур і т.д. І ще одне, теплу підлогу витримує любий клей, вона взагалі на нього не впливає, бо температури що нею генеруються бетонним матеріалам побарабану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, romaxa11 сказано:

 І ще одне, теплу підлогу витримує любий клей, вона взагалі на нього не впливає, бо температури що нею генеруються бетонним матеріалам побарабану.

Не впевнений на рахунок цього цього. Стяжка теплої підлоги при нагріванні розширюється, при охолодженні стискується. Клей має бути досить еластичним аби компенсувати цю зміну розмірів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, fotlav сказано:

Як то кажуть допоможіть найти десять відмінностей :mellow:

Хтось можливо розбирається добре в теорії, а ще краще коли напишуть відповідь практики плиточники.

Яка різниця між клеєм для плитки ceresit СМ 117  Flex  і  CM 16 Easyflex

 

Особисто я як звичайний споживач бачу різницю в ціні.

Хто що скаже з цього приводу інше.

 

 

СМ 117  ми використовували для поверхонь на які буде велике навантаження, типу гаражі, сходи, або підвержені температурним перепадам, печі, теплі підлоги.

Цей клей дорогий, тому у товариша тестю на підлогу з підігрівов використовували клей SILTEK Т-801 в перемішку з SILTEK Т-80, і ноді натоплять підлогу так, що як курка на сковороді скачеш, уже років 6 минуло, проблем немає.

Церезіт не найкраща торгова марка, а рекламу зробили на рівні, а ще тому, що одні з перших на наш ринок прийшли.

Якщо вам на теплу підлогу можете взяти клей ANSERGLOB 44, значно дешевше Церезіта, нічим не уступає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Anders сказано:

Не впевнений на рахунок цього цього. Стяжка теплої підлоги при нагріванні розширюється, при охолодженні стискується. Клей має бути досить еластичним аби компенсувати цю зміну розмірів.

Як ви собі уявляєте розширення-стиснення цементної суміші, ще й при температурах до 70-90С? Я мав справу з керамікою з температурами спікання 1350 градусів. Температури в 200 градусів вважались різким охолодженням - загартуванням. Думаю не важко пролити окріп на бетон і поспостерігати чи появились тріщини чи ні, якщо ні, то й з підлогами не буде нічого поганого. п.с. теплими підлогами займаюсь з 2007 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Як ви собі уявляєте розширення-стиснення цементної суміші, ще й при температурах до 70-90С?

Підтримую попереднього доповідача. А як хрущьовки не руйнуються десятиліттями на цементній суміші, коли ззовні -20, а всередині +20 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, romaxa11 сказано:

Як ви собі уявляєте розширення-стиснення цементної суміші, ще й при температурах до 70-90С? Я мав справу з керамікою з температурами спікання 1350 градусів. Температури в 200 градусів вважались різким охолодженням - загартуванням. Думаю не важко пролити окріп на бетон і поспостерігати чи появились тріщини чи ні, якщо ні, то й з підлогами не буде нічого поганого. п.с. теплими підлогами займаюсь з 2007 року.

тобто бетон не розширюється/стискається при зміні температури? о_О
ну все, ставимо ромаху в ряд з Галілеєм Паскалем і Ландау. Ромаха11 відмінив температурне розширення речовин...
В топку всіх ідіотів що писали таблиці температурного коефіцієнту лінійного розширення речовин)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 minutes ago, difoto said:

Мдааа... Іноді краще жувати.  Або дитячі книжки читати.

баш в помощ  

Алексей Андросов
Анекдот про местных комментаторов: "Заходят как-то в бар автоэксперт, политолог и экономист, а им бармен с порога:
- Алкоголь до 18 не продаём!"

Владимир Владимир
Бармен был не в курсе, что алкоголь нельзя продавать после 23, да и то в магазинах

Андрей Не Важно
... а они рулеткой померяли и говорят - а у нас уже за 20...

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото і Маньяк.

Іноді дійсно краще жувати, бо бетон таки розширюється і може досягати 0,8мм/м при змінах температури від -40 до 40.

Весь фокус лише в тому щоб коеф розширення складових пірожка підлога-клей-плитка був однаковий чи близький. Тоді ніякої руйнації не буде.

Так що Дімас правий.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Линейное тепловое расширение плиток оказывает большое влияние на их укладку. Как и многие материалы, керамика подвергается удлинению под действием тепла. В среднем, удлинение составляет 7 тысячных долей миллиметра на метр плитки на градус роста температуры. Следует учесть, что удлинение бетона составляет 10 тысячных долей миллиметра.
При повышении температуры от 10 до 30 °C на полу длиной 10 м разница теплового расширения между керамической плиткой и ж/б основанием составляет более 0,5 см. Из этого следует необходимость устройства температурных швов при укладке керамических плиток для компенсации разности в удлинении материалов. Температурные швы служат также для компенсации оседания пола после укладки плитки. 
В облицовочном покрытии керамические плитки жёстко связаны с основанием, которое имеет свой, отличный от керамики коэффициент теплового расширения. Изменение температуры приводит в движение оба материала – плитку и основание. При температурных колебаниях возникают существенные напряжения между основанием и плиткой из-за разницы величин расширения. Подобные нагрузки могут повлечь за собой отклеивание и поднятие облицовки от основания. Особенно данная проблема актуальна для больших по площади плиточных покрытий с минимальным швом (менее 2 мм) и плиточных покрытий на открытом воздухе. Во избежание разрушения облицовки следует применять:
Эластичный клей, который компенсирует напряжение между слоями основания (бетоном, стяжкой).
Компенсационные, или температурные, швы, которые заполняются силиконом соответствующих размеров и расположенные в определенных местах (каждые 4-6 метров).
Гигроскопичную и эластичную фугу (шовный заполнитель).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де я заперечив теплове розширення? Я не бачу сенсу купляти на порядок дорожчий плиточний клей, бо там буде тепла підлога. 

Цитувати

Іноді дійсно краще жувати, бо бетон таки розширюється і може досягати 0,8мм/м при змінах температури від -40 до 40.

Як ви зможете забезпечити в жилому приміщенні (бо для чого в ньому робити ремонт) -40 градусів в бетоні? Як ви після тих -40 градусів зможете різко змінити температуру бетону до +40? Для чого це робити? Чи витримає фріон в теплій підлозі? Я так розумію кожен бачить те що хочить бачити, тому хто хоче купує дорогий плиточний клей, бо це єдиний вихід, хто не хоче купує дешевий плиточний клей, бо це єдиний вихід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і так, на всяк випадок.... Я три роки займався легкими бетонами для влаштування перекриттів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще в бетон люблять класти отражатель - тонкий шар фольги, який чомусь має не проводити тепло а "отражати" його в бетоні. Без отражателя ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в бетон, а під. Між ним та ППС. Має право на існування впалнє законно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, Діма ви канєчно круті спєци бо один керамікою, а другий легкими бетонами займалися, але не тупіть.

Я вказав загально відомі дані, Андрес доповнив.

І основні умови життя без руйнації складових бетон-клей-плитка (як складної структури) я вказав в попередньому пості.

А от яким боком до описаної проблеми ваші заняття керамікою і легким бетоном можу лише здогадуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, difoto сказано:

Не в бетон, а під. Між ним та ППС. Має право на існування впалнє законно.

в більшості випадків, щоб ти був в курсі,фольгу просто кладуть в стяжку, бо пінополістирол висота не позволяє покласти) Я з таким зустрічався в половині випадків і навіть декого вдалось врятувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 в мене від подібного починає кров з очей іти, тому подібні випадки я не розглядаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нда...поки мене тут не було, ну і срач розвели з тим бетоном в темі про клей.

 

Так а якщо по темі то:

правду десь казали якщо грубо так взяти то см16 це така собі середина між см11 і см117

купив мішок см16 для проби, так як основний об'єм робив см117

в сухому стані клейова суміш см16 світліша і більш крупнозерниста, ніж на відміну см117 який темний і мукоподібний

приготовлений розчин см16 теж більше схожий на см11

але коли зробив пробні "ляпухі" і вони висохли, по міцності я не відчув аж такої різниці між ними.

Висновок - на невеликих площах краще клеїти на см117 і спати спокійно

а на великих площах покласти на см16 чи інші аналоги,  а на зекономлені гроші замочити ремонт:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...