Перейти до змісту
zaHARE

Чи відключать з нового року канали? Голосувалка.

Чи відключать з нового року телеканали?  

121 голосів

1. 1. Як Ви вважаєте? Погрози телеканалів справжні?

• так
      16
    • ні
      21
    • мені пофігу
      67

Recommended Posts

Пропоную зробити невеличкий прогноз стосовно питання в темі. Цікаво,наскільки ми орієнтуємся в реальності і який відсоток людей з інтуіцією? Дякую всім,хто проголосує.

Поширити це повідомлення

34 минуты назад, Oli сказал:

по тв бачу повним ходом рекламують "зателефонуйте вашому провайдеру"

а кому ж тоді будуть рекламу показувати?

Так от і хочу взнати скільки народу ведеться на цю страшилку.Але походу більшості те телебачення до лампочки))).

Поширити це повідомлення

7 хвилин тому, yura2281 сказано:

Не зможуть промивати мізки. Ааааааааааааа

зможуть-зможуть,

москальскі канали вже готові зайняти місце

Поширити це повідомлення

55 минут назад, Oli сказал:

рекламують "зателефонуйте вашому провайдеру"

Це не рекламують!!! Багато каналів змінили супутникові позиції, а звідти в основному провайдери і беруть сигнал, а не всі уважно слідкують і канал у абонента може пропасти. Подзвоните, провайдер пересканує свій тюнер і все буде ОК!!! Не вводьте людей в оману з приводу таких повідомлень :)

Поширити це повідомлення

Так я шота не поняв,цей вапрос цікавив?

2 годин тому, zaHARE сказано:

який відсоток людей з інтуіцією?

Чи

13 хвилин тому, zaHARE сказано:

хочу взнати скільки народу ведеться на цю страшилку.

Канєшна нє! і якщо для когось це страх! що відключать,ну то я не знаю, починайте дивитися Діскавері,Нешнл гіографік,або HD Live, повірте полєгшає:)

Поширити це повідомлення

35 хвилин тому, KotMatros сказано:

https://www.youtube.com/user/OreliReshka

нна ))

і не дивись більше тєлік )

Ну харашо нна! (наприклад-допустєм) то чувак має брати системника і підключати до тєліка?,бо щоб уся(діти,дружина) сім'я не "лупилася"десь там в монітор ком'ютера,чи ноута? в спальні,ну чи де стоїть комп)) щоб на годинку глянути ту срану передачу,погодьтеся бред:)

Поширити це повідомлення

Ги-ги. Моя думка,усі хто думають,що не дивляться ТБ бо такі круті,насправді(сидять) залежні від інтернету,ага:D.

Поширити це повідомлення

@yura-patriot , в точку). Хоча в мене нема проблем з переглядом ютуба, в мене смарт-тв і мені навіть не потрібно шукати через тєлік якусь програму на ютубі, я лежачі на дивані, можу знайти любу програму, фільм чи кліп (не важливо) на своєму смартфоні і запустити її, нажати спеціальну іконку і автоматично те, що на смарті, почне транслюватися по телевізору.

А ще є така фішка  (в мене, принаймні), що я не люблю дивитись тв по компу (він в мене підключений до мого тв по HDMI), ну от не знаю чому...Я маю на увазі не онлайн-тв, а саме шукати якісь конкретні програми і дивитись. Мені куди прикольніше дивитись просто тєлік, клацати канали, що нравиться - зупинитись і дивитись, а набридло чи реклама - переключив на інші канали..

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, Юріч сказано:

Мені куди прикольніше дивитись просто тєлік, клацати канали, що нравиться - зупинитись і дивитись, набридло чи реклама, переключив на інші канали..

Алілуя!-це просто прикольніше!))

Поширити це повідомлення

1 час назад, yura-patriot сказал:

Ну харашо нна! (наприклад-допустєм) то чувак має брати системника і підключати до тєліка?,бо щоб уся(діти,дружина) сім'я не "лупилася"десь там в монітор ком'ютера,чи ноута? в спальні,ну чи де стоїть комп)) щоб на годинку глянути ту срану передачу,погодьтеся бред:)

уууу, як все запущено

Поширити це повідомлення

Свавілля. Відключають острівки правди! Як нам жити без айсітіві і одинплюсодин! Ні безвізу, ні ТВ! Всі на майдан! 

Ті канали канали вже й так зажралися стільки реклами, що навіть більше ніж "Орла і Рєшки", а про одні негативні і страшні новини я помовчу. Краще буду дивитись Рашутудей і РТР про гадів бендеровцев і хунту, це веселіше (сарказм, єслі шо)

Поширити це повідомлення

32 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

а де саме мають відключити?

В кабельній мережі. Ти не в курсі? Прочитай назву теми: "Чи відключать з нового року канали?"

Поширити це повідомлення

15 годин тому, zaHARE сказано:
1. Як Ви вважаєте? Погрози телеканалів справжні?

Які погрози? Хто де чим кому погрожував?

15 годин тому, zaHARE сказано:

Чи відключать з нового року канали?

Відключать кому і від чого? Комусь кабельне? З супутника? Чи мова про ефірне?

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, jack74 сказал:

Які погрози? Хто де чим кому погрожував?

От видно, щаслива людина - не дивиться укрТВ, не заморочується тим, що в кожній другій рекламній паузі вилазить табличка накшталт "спитайте в свого кабельного оператора, чи побачите ви наш канал після 1 січня". Заздрю.

Поширити це повідомлення

ну! то "в КАБЕЛЬНОГО"! Який відсоток народу дивиться кабельне, а особливо ТІ канали в тому кабельному?

А якщо серйозно, то да, мені пофіг :) Нехай відключають :) 

Поширити це повідомлення

24 хвилин тому, vaz75 сказано:

В кабельній мережі. Ти не в курсі? Прочитай назву теми: "Чи відключать з нового року канали?"

в кабельній? тьху на них,

нехай роблять що хочуть

Поширити це повідомлення

7 годин тому, MANJAK11 сказано:

уууу, як все запущено

)) Чого так.В мене нічого не запущено,просто я думаю, що цікавіше у вихідний день вмикнути тєлік і випадково попасти на  Діму Комарова "Світ навиворіт" і після гарного сніданку вмостившись на диван трішки подивитися сім'єю, а не спеціально качати і дивитися те саме на компі чи ноуті, можна і то все об'єднати до тєліка,але то не те,прикольно коли ти цим абсолютно непарися.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз