Перейти до змісту

У Луцьку перевізники вимагають підвищити проїзд до 5 гривень, інакше - страйк


seolutsk

Рекомендовані повідомлення

Вангую класичну схему: просять 5грн, міськрада після "довгих і важких" перемовин встановлює 4грн., всі раді і посміхаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 282
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, halcogen сказано:

На траліки також підтянеться ціна проїзду.

З чого б це?

1 година тому, halcogen сказано:

халяви з траліками не буде. Точніше буде, але для пенсіонерів і інших льготчиків, а в нас їх багато

За них місто компенсує гроші.  Із введенням валідаторів буде веселіше.  буде відома їх ТОЧНА кількість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, IronSun сказано:

"довгих і важких" перемовин встановлює 4грн., всі раді і посміхаються.

так одразу ж написано в статті, що гранична - 5 грн, а 4 буде точно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Cherman сказано:

Ховерборди, як в Марті Макфлая, вирішать проблему пересування в місті.:)

зимою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, Cherman said:

Ховерборди, як в Марті Макфлая, вирішать проблему пересування в місті.:)

Два слова: повітряні ями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз згадали Київ і їхню вартість проїзду, так от в тому ж таки Києві є багато маршрутів де вартість проїзду складає 3грн у маршрутці, це маршрути які дублюють маршрути київпастрансу, наприклад така вартість проїзду в маршрутці яка їде з ЖД на Контрактову, по маршруту 18 трамваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може помітили, що маршруток в місті стало менше, а льготників у маршрутках більше :unsure:

Чув, що в Харкові маршрутка 6 грн, зате половина льготники.

Мені здається, що у нас наладжується взємозв’язок перевізників з владою, що дозволяє встановлювати монопольні ціни на проїзд з одної сторони, та надавати право безоплатного проїзду з другої. 

 

Як на мене слід розігнати управління транспорту мерії, щоб людей могли возити всі, хто забажає. Ось тоді й будуть реальні ціни ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вони зовсім охрініли!!! Тягають людей по землі затиснувши у дверях і ще хочуть підвищення плати за проїзд??? http://www.volynnews.com/news/extreme/u-lutsku-marshrutka-protiahla-cholovika-iakoho-zatysnuly-dvertsi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Itzamna у Єгипті просто найкращі ціни, а для удешевлення - найкраще їх возити самому, ніж у когось замовляти таку послугу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Itzamna сказал:

До історії вище - був свідком аналогічної ситуації, водій відкрив дверцята, закрив і поїхав далі. Я зафіксував №тз, час і маршрут, зробив фото... думав, якщо будуть шукати свідка я готовий, але...ніде не чути було.

Двері під час руху можуть відкрити й пасажири ;)

Над дверима поряд із кнопкою звінка є велика кнопка, якщо нажати - двері відкриються. Не так давно перепутав кнопки (раніше не знав про таке :unsure: ), двері відкрилися під час руху. Закрити їм можна тільки вручну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може трохи не в тему, але...

на днях мав справи на Набережній, простояв мінімум хвилин 30 на зупинці (якраз завірюха була) ні одна з 3-х ківерцівських маршруток не захотіла зупинятись

знайомі теж жаліються про те, що їх дочекатись не можна, або так само ігнорять людей

сам бачив, коли водії висаджують пасажирів біля Там-Таму і далі нікого не беруть, не зрозуміло куди їдуть.

а ще хочуть підняти вартість проїзду.

створив петицію на цю тему. не знаю чи це щось дасть, але спробувати варто, думаю

приєднуйтесь:

http://e-dem.in.ua/lutsk/petition/view/719

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, FunTom said:

створив петицію на цю тему. не знаю чи це щось дасть, але спробувати варто, думаю

приєднуйтесь:

http://e-dem.in.ua/lutsk/petition/view/719

Я звичайно за контроль над маршрутчиками, але яким боком петиції Луцька до приміських маршруток?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХЗ як в міських буде але сьогодні їхав з Ковеля в Луцьк ... проїзд уже 49,77, вчора буде 37,79



image.jpeg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.12.2016 at 11:04, FunTom сказал:

на днях мав справи на Набережній, простояв мінімум хвилин 30 на зупинці (якраз завірюха була) ні одна з 3-х ківерцівських маршруток не захотіла зупинятись

Чому вони не хочуть зупинятись? :unsure: Повинна бути причина.

 

Помітив, що ківерційські маршрутки звичайно повністю заповнені їздять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Harvester said:

Чому вони не хочуть зупинятись? :unsure: Повинна бути причина.

 

Помітив, що ківерційські маршрутки звичайно повністю заповнені їздять.

Не тільки ківерцівські так роблять, багато міських теж. Якщо один пасажир то не хочуть зупинятись, бо бачте мало їм три гривні.

Саме то - стояти на зупинках і напихувати людей перед 9 ранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку з маршрутки випала пасажирка

Вот і про яке підняття цін можна говорити, якщо вони нас за людей не рахують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, halcogen сказал:

Тут треба мати трохи і собі голову на плечах, власне і собі дотримуватися техніки безпеки. 

 

Тобто не сідати в переповнену маршрутку чи при заході в маршрутку якомога швидше тікати від дверей? 

Не раз в останній час спостерігав, як маршрутка, ще не зупинившись (а це частенько відбувалося на слизькій зупинці), відкривала двері, і секунди 2 сковзала з відкритими дверима до повної зупинки. От клянуся, за останні півтора місяця, що без машини, наблюдав таку картину раз з 5-7...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Ви ніколи не замислювалися, що напр. буде якщо переповнена маршрутка попаде в серйьозне ДТП? Тільке одне це вже змушує мене не сідати в переповнені маршрутки. Краще пройтися трохи пішком чи почекати наступну (іншу) маршрутку/тралік.

 

Це все добре, але не всі так можуть, декому конче потрібно вже і зараз їхати, і тільки на одному цьому маршруті, і наступна маршрутка їде через півгодини-годину. А взагалі, наповнення маршрутки має контролювати водій. Колись таке було, в 90-х роках по-моєму, коли були зайняті всі сидячі місця, водій більш не брав пасажирів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Юріч сказано:

Колись таке було, в 90-х роках по-моєму, коли були заняті всі сидячі місця, водій більш не брав пасажирів.

Ви про що? Наші водії щоб могли то і в три поверха трамбували б людей. Скоріше рак на горі свисне, як так буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було-було. Було заборонено брати стоячих пасажирів. Прада це успішно з часом хєрили як водії так і самі пасажири.

Першим окупність замала, другим часу замало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Saxo сказал:

Китайцям таке скажи....

 

А чьо не Голандцям? Ти думаєш, коли таке пропонуєш? В нас що, є умови для безпечної їзди на велосипедах? Особливо зараз, в слякоть, наприклад моя дружина в діловому костюмі, в шубі, сяде на велосипед і попіздує поїде на роботу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це вибір кожного на чому їздити....

я запропонував альтернативу ...

а хто хоче хай їздить по 5 грн. - маршрутчикам теж зарплата треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...