Перейти до змісту

Розширення меж міста Луцька


jack74

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, igrok сказано:

Так по вашій ссилці же,відкрийте внизу повну карту проекту.І до чого тут приєднання до Луцька?Я зроблю фото Сапалаївки в межах Липин і Луцька.Самі подивитесь.

 

Проект є але гроші виділили не Липини. Невже ви думаєте, що все, що у вас у селі - збудовано на гроші сільради?

 

ви  аналіз води теж зробите? Ще в Липинах р. Сапалаївка  забруднена пестицидами з полів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 277
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Проект є але гроші виділили не Липини

Ви обманюєте.

 

4 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

ви  аналіз води теж зробите? Ще в Липинах р. Сапалаївка  забруднена пестицидами з полів.

Ви думаєте,що я знайшов гроші що б побудувати собі хату,а пожалкував копійки і не зробив аналізів води,якою користуюся?Ви знову обманюєте про поля і пестициди.Це у вас на генетичному рівні говорити не правду,чи то по роботі ви тулите приєднання до Луцька?В нашій воді єдиний недолік,це трошки завищений вміст заліза.Я консультувався з спеціалістами,не буду тут розкидатися термінами,але це не від пестицидів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, igrok сказано:

Ви обманюєте.

 

 

Той хто каже, що всі обманюють, сам найбільший обманщик.

 

Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту становить 4183,344 тис.грн. джерела його фінансування: ДФРР — 3765,013 тис.грн, місцевий бюджет Липинської с/ради — 418,331 тис. грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

але гроші виділили не Липини.

 

2 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

бюджет Липинської с/ради — 418,331 тис. грн.

І яким боком Луцьк до Фонду має відношення?Чи Луцьк всі проекти сам фінансує і фондом не користується?Бо Липини весь Фонд зжерли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, igrok сказано:

Ви думаєте,що я знайшов гроші що б побудувати собі хату,а пожалкував копійки і не зробив аналізів води,якою користуюся?Ви знову обманюєте про поля і пестициди.

 

Ви воду з Сапалаївки берете?

В Липинах немає полів? Їх не оброблюють хімікатами? Ну-ну.

 

І розкажіть ще коди врізані багатоповерхівок, які збудовані на Липинському масиві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, igrok сказано:

І яким боком Луцьк до Фонду має відношення?Чи Луцьк всі проекти сам фінансує і фондом не користується?Бо Липини весь Фонд зжерли?

 

Ви і далі продовжуєте обманювати. Ви ж казали, що все профінансувала сільрада. А як виявилось сільрада профінансувала всього 10% від суми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Ви ж казали, що все профінансувала сільрада

Де я написав що *ВСЕ*?А 90 % Луцьк профінансував,чи фонд?Яким жителі і Липин і Луцька користуються в рівній мірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, igrok сказано:

Де я написав що *ВСЕ*?А 90 % Луцьк профінансував,чи фонд?Яким жителі і Липин і Луцька користуються в рівній мірі.

 

 

ну починається маніпуляції. Ви крім того, що я обманюю нічого і не пишете. Бо вам немає чого написати. На жодне моє питання ви не відповіли.

 

Ви написали, що Липини виділили гроші на ремонт.  Про когось іншого тут згадано? Ні!

 

1 година тому, igrok сказано:

але ж гроші на ремонт вже виділили Липини.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я закінчую дискусію з вами.Заспокойтесь,я зрозумів,що всі біди Луцька-це Липини.І якщо Липини приєднаються до Луцька,то все буде добре і пестицидів не буде і вода стане джерельно чистою.І взагалі буде все ОК.Ви свого добилися,я ЗА приєднання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі села коло будь якого великого міста завдячують своєму розвитку та своїм бюджетам лише великим містам.

Візьмемо для прикладу два села: Струмівка та Дерно. Яке з них багатше, де земля дорожча, де краща інфраструктура? Знаходяться вони на одній трасі. 

Так от  всі села, ОТГ своїм бюджетам завдячують лише Луцьку. Бо по факту вся бізнесова активність їх жителів, просто робота, всі підприємства напряму пов'язані із Луцьком. 

Потрібно тверезо дивитись на ситуацію - якщо місто не буде рости та розвиватись, то воно з часом стане провінційним, глухим містечком. Прикладів таких містечок мільйон. 

Голові сільради та депутатам глибоко насрати на майбутнє - бо їх цікавлять гроші вже і зараз. Це кажу з власного досвіду - бо не раз особисто стикався з таким ставленням до розвитку власного міста та села.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Потрібно тверезо дивитись на ситуацію - якщо місто не буде рости та розвиватись, то воно з часом стане провінційним

Так ніхто і не сперечається,але в даному конкретному прикладі ,куди іти?В місто де не має ні влади,ні мера?Хто *править бал* у Луцьку,ви би полізли в той *гадюшник*(маю на увазі владу міста)самі?Розберіться зі своїми *керманичами* і я тільки ЗА приєднання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, igrok сказано:

Так ніхто і не сперечається,але в даному конкретному прикладі ,куди іти?В місто де не має ні влади,ні мера?Хто *править бал* у Луцьку,ви би полізли в той *гадюшник*(маю на увазі владу міста)самі?Розберіться зі своїми *керманичами* і я тільки ЗА приєднання.

Вибори восени - побачимо хто буде при владі.

По нормальному, вигідна для всіх ситуація - це об'єднатись та вигнати з влади теперішніх заробітчан. Бо якщо програє Луцьк то й села програють ще більше та відчують на собі це швидше ніж місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, igrok сказал:

Хто *править бал* у Луцьку,ви би полізли в той *гадюшник*(маю на увазі владу міста)самі?Розберіться зі своїми *керманичами* і я тільки ЗА приєднання.

Таке враження, що після об'єднання селян позбавлять права голосу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я за агломерацію.

Чому б не дозволити в прилеглих селах будувати такі ж висотні будівлі як у місті, з обов"язковим розвитком інфраструктури? адже тільки це основний агрумент міста - що йому нема куди далі рости. Усе інше вторинне. На соціальні проекти влада міста не мала і не матиме грошей, а бізнесові проекти розвиватимуться незалежно від того як та земля називається, Луцьк чи Липини.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Ось позитивні наслідки приєднання:

 

"Усі села Прилуцької сільської ради більшістю проголосували за приєднання до Луцька! Днями Прилуцьке і Сапогів, а сьогодні — Жабка і Дачне віддали свої голоси за приєднання. Позитивна новина як для лучан, так і для мешканців сіл, які теж у найближчому майбутньому стануть лучанами", — йдеться у дописі.

 

1.

У селі під Луцьком готуються до відкриття амбулаторії.

У селі Прилуцьке Ківерцівського району завершуюють будівництво амбулаторії.

2.

Луцькрада облаштувала харчоблок у школі Прилуцького.

3.

На Волині ремонтують міст і ділянку дороги біля Прилуцького.

 

Приєднуватись до Луцька, вигідно бідним селам, Сапогів (хутір по суті), Жабка (дачний масив), Дачне. Вони будь як п'явки - дати місту нічого не можуть.

Ну Прилуцьке чуть багатше, але враховуючи таку близькість з Луцьком, це для нього єдине хороше рішення.

 

А ось якщо село більш-менш  заможне, як Княгининок - то вигода сумнівна, так як бюджет села буде проходити через Луцьк, і половину осяде у Луцьку. ЦЕ ФАКТ. Тобто жители заплатять за всі привілеї, діркою у своєму бюджеті. Також віддаленість від Луцька, зіграє свою роль, мало хто буде їздити у Луцьк у школу садок чи бібліотеку. А все інше і так платне. (медицина окрема тема)

 

Взагалі для чого ці всі об'єднання ? Щоб було простіше поставити своїх людей і керувати.

Маленькі  ОТГ, які вони планувались спочатку, невигідні владі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, taurus07 сказано:

а я за агломерацію.

Чому б не дозволити в прилеглих селах будувати такі ж висотні будівлі як у місті, з обов"язковим розвитком інфраструктури? адже тільки це основний агрумент міста - що йому нема куди далі рости. Усе інше вторинне. На соціальні проекти влада міста не мала і не матиме грошей, а бізнесові проекти розвиватимуться незалежно від того як та земля називається, Луцьк чи Липини.

 

 

Вести всі комунікації дуже дорого

Також потрібно щоб поруч були садочки, школи - збудувати їх пів біди, а хто потім зп буде платити ? Й так йде скорочення по школам, дякуючи шкільній реформі.

Тобто по суті на виході будуть дорогі квартири, за містом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, volks сказано:

Таке враження, що після об'єднання селян позбавлять права голосу.

про яке право голосу йдеться ?

все вирішується на сесіях,  купкою депутатів і головою або мером

якщо приєднатися до Луцька - то від села буде один два депутати. які в кращому випадку будуть відстоювати інтереси свого села, але це по факту нічого в загальному не вирішить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, flashmax сказано:

Взагалі для чого ці всі об'єднання ?

 

Об'єднання потрібні для децентралізації.

Як я розумію в Київ податки більше не будуть іти але й Київ більше нічого давати не буде. 

Вище я наводив інформацію, що навіть Липини не можуть повністю профінансувати деякі проекти а на 90% були профінансовані з державного бюджету.

 

Єднние самодостатнє село - це Боратин, але за рахунок заводів, які по факту розташовані в місті. Але ці заводи є і його проблемою. Боратин нічого не робить з екологічними проблемами. І з землями, які по факту розміщені в місті а належать Боратинській ОТГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, flashmax сказано:

про яке право голосу йдеться ?

все вирішується на сесіях,  купкою депутатів і головою або мером

якщо приєднатися до Луцька - то від села буде один два депутати. які в кращому випадку будуть відстоювати інтереси свого села, але це по факту нічого в загальному не вирішить.

 

1-2 депутата від села нічого не вирішать а разом депутати з 20 сіл будуть вирішувати не тільки, що робити на селах але й у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, taurus07 сказано:

а я за агломерацію.

Чому б не дозволити в прилеглих селах будувати такі ж висотні будівлі як у місті, з обов"язковим розвитком інфраструктури? 

 

Саме цікаве, що висотки будуються в Липинах, вже є чотири 10 поверхівки. Хоча місцева влада впарює селянам, що Луцьк забере землю під новобудови. Але хіба зараз не сільрада виділила землі під 10 поверхівки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, flashmax сказано:

 

Тобто по суті на виході будуть дорогі квартири, за містом.

 

Це все теорія. По факту новобудови є в Липинах, Струмівці, Підгайцях, Тарасово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, flashmax сказал:

Вести всі комунікації дуже дорого

Звичайно що дорого. Простіше ж парк чи спортивний майданчик совковими коробками забулувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, sergkots сказано:

Вибори восени - побачимо хто буде при владі.

По нормальному, вигідна для всіх ситуація - це об'єднатись та вигнати з влади теперішніх заробітчан. Бо якщо програє Луцьк то й села програють ще більше та відчують на собі це швидше ніж місто.

При владі у Луцьку будуть ОДНІ Й ТІ САМІ.

Допоки князь тут буде.

Просто смішно,що місту не вистачає землі.

У всьому світі зносять старе і будують на його місті СУЧАСНЕ.

А в нас  залишають хрущоби,бо навколо ж ж ще стільки ласої  землі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Об'єднання потрібні для децентралізації.

Як я розумію в Київ податки більше не будуть іти але й Київ більше нічого давати не буде. 

Вище я наводив інформацію, що навіть Липини не можуть повністю профінансувати деякі проекти а на 90% були профінансовані з державного бюджету.

 

Єднние самодостатнє село - це Боратин, але за рахунок заводів, які по факту розташовані в місті. Але ці заводи є і його проблемою. Боратин нічого не робить з екологічними проблемами. І з землями, які по факту розміщені в місті а належать Боратинській ОТГ.

Знаєш,як фінансується вкладання бруківкою вулиць в селі?

Нє?

Частину сільрада,а решта по ТИСЯЧУ доларів з хати.

В міських дворах на нещасну яму ніхто з жильців по 10 грн не скинеться,а чекають поки місто зробить.

Їх повністю таке життя влаштовує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...