Перейти до змісту

Розширення меж міста Луцька


jack74

Рекомендовані повідомлення

11 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

О, не все так погано, якщо і ви перейшли на ВИ

Я б не радів особо:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 277
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, iiron сказано:

Я б не радів особо:)

 

 

 

Товсто. Вмовили, не піду на Бордівку а то ще по писку отримаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

А чому я маю вірити вашому домислу, про те, що МакДональдс мав заходити в Луцьк і погоджувався тільки на 1 місце в Луцьку? Фактів у вас немає, але ви вперто заперечуєте іншу точку зору. Чи може ви близькі до Яковлева чи Пальчевського? Бо це ж вони запустили "бімбу" про МакДональдс в Луцьку.

 

https://www.volyn24.com/news/99626-makdonaldsa-najblyzhchi-5-7-rokiv-ne-chekajte-andrij-pokrovskyj

 

шо ти ліпиш? якого милого приплітаєш Яковлєва чи Пальчевського з "бімбою" а посилання даєш на інтерв'ю Покровського, де останній публічно розказує, що особисто вів перемовини з акулами світового капіталізму? де твій логічний ланцюжок, горепрафесіоналл-аналлітик?

 

15 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

не все так погано, якщо і ви перейшли на ВИ, значить є надія, що Борда буде жити.

борда жила навіть в ті роки, коли писуни на "Ви" нічого не писали, а я всім "ти"-кав ;)

халепа тільки в тому, що коли пишеться "ви" - саме маленькими літерами - то це швидше свідчить про узагальнення ("ти і такі як ти"), а не про надзвичайно високий рівень поваги до співрозмовника...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...