Перейти до змісту

Розширення меж міста Луцька


jack74

Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

потрібна карта Лучанина. Маєш Луцьку приписку

Це не вихід.З моїх сусідів усі мають квартири у Луцьку ,зробити прописку-як два пальці ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 277
  • Створено
  • Остання відповідь
16 хвилин тому, igrok сказано:

Це не вихід.З моїх сусідів усі мають квартири у Луцьку ,зробити прописку-як два пальці ....

 

я думаю варто спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Cherman сказано:

справжня сільська пастораль.

Ну,тоді в першу чергу треба приєднати до Луцька Липини,Підгайці,Боратин.Уявляєте собі як Луцька міська рада почне працювати по 24 години на добу,що б *пастораль* зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, igrok сказано:

Ну,тоді в першу чергу треба приєднати до Луцька Липини,Підгайці,Боратин.Уявляєте собі як Луцька міська рада почне працювати по 24 години на добу,що б *пастораль* зробити?

 

І Струмівку. Бо не має бути так, коли в'їжджають у Луцьк а зліва Струмівка а з права Липини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

І Струмівку. Бо не має бути так, коли в'їжджають у Луцьк а зліва Струмівка а з права Липини.

Струмівка йде в придачу з Підгайцями :D,бо вони відносяться до Підгаєцької селищної ради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, sergkots сказано:

Взагалі то на це все ми платимо податки - і не маленькі. Можливо варто почати не скидатись ще додатково на те, на що вже заплатили податки? Можливо варто спочатку проконтролювати ефективність використання податків?

 

податки платять не всі, а у селі - так одиниці

 

9 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Так і кажу що маразм. Навіщо села так хочуть автономії і виступають проти приєднання до Луцька?

 

Поки не почув жодного аргументу. Єдине пояснення - голови сільради не хочуть втратити владу.

 

Все правильно, не хочуть втратити можливість керувати рідним селом, також бояться відірватись від кормушки.

При приєднанні до Луцька, до кормушки  присосуться інші, також керувати будуть не завжди в інтересах села - ось вам відповідь. 

Ви прям репортаж аверсу повторюєте, слово в слово.

Зустрічне питання, чому "Луцьк" так хоче приєднання? Допомогти бідним селянам ? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, flashmax сказано:

Ви прям репортаж аверсу повторюєте, слово в слово.

 

Це вони за мною повторюють. Я про це вже давно кажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, flashmax сказано:

податки платять не всі, а у селі - так одиниці

Податки платять практично всі: ПДВ, акцизи та інше. В Україні податки платять не напряму а через податкових агентів - замість вас це роблять підприємці та підприємства. Практично всі основні податки в ціні на товари та послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, flashmax сказано:

Зустрічне питання, чому "Луцьк" так хоче приєднання?

Луцьку потрібно розвиватись як місту, одна із передумов розвитку це площа де можна жити чи займатись бізнесом.

І так на цьому ушлі керманичі хочуть заробити - як в сільській раді так і в міській раді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SΩLΩMΩN Скоро на олх і дом ріа будуть оголошення про продаж. Це у кожній сільраді, що біля Луцька таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, sergkots сказал:

Податки платять практично всі: ПДВ, акцизи та інше. В Україні податки платять не напряму а через податкових агентів - замість вас це роблять підприємці та підприємства. Практично всі основні податки в ціні на товари та послуги.

Податки з цін на товари і послуги не йде у місцеві бюджети. Хіба що лише акциз на алкашку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Податки з цін на товари і послуги не йде у місцеві бюджети. Хіба що лише акциз на алкашку.

А це до чого? 
Я відповів на цей допис:

1 година тому, flashmax сказано:

податки платять не всі, а у селі - так одиниці

При чому тут який це бюджет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

Я відповів на цей допис:

1 час назад, flashmax сказал:

податки платять не всі, а у селі - так одиниці

При чому тут який це бюджет?

При тому, що в попередньому дописі малось на увазі, що в селі податки в місцевий бюджет майже ніхто не платить і бюджет мізерний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sergkots сказано:

А це до чого? 
Я відповів на цей допис:

При чому тут який це бюджет?

 

саме це і малось на увазі

1 година тому, volks сказано:

При тому, що в попередньому дописі малось на увазі, що в селі податки в місцевий бюджет майже ніхто не платить і бюджет мізерний.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, volks сказано:

Що саме? Якість вкладання? То прогуляйся від равлика до психлікарні і сам побачиш. 

А щодо річки, то її можна регулярно споглядати від равлика і до нової пошти. А як закінчать другу сторону від равлика до психлікарні, то і на тому відрізку будуть річки. Плюс там не всюди уклон, а є і яма довжиною в декілька десятків метрів. То там ще й крім річки буде озеро.

І ще забув. Вкласти бруківку - це лише половина справи. Треба її прибирати. Наприклад, пісок, який розсипають взимку, а не доводити до того що в ньому трава починає рости.

Ну почекай. Це ж Луцьк. Там при владі злодії. Куди йому по благоустрою сперечатися із сільрадами, де при владі кришталево чисті люди.

Знаєш,до голови сільради зайти НАБАГАТО легше та простіше,ніж до недомера луцького.

В результаті життя в селі просто людяніше.

Ну і цього ніхто не відміняв 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, Nokian сказал:

Знаєш,до голови сільради зайти НАБАГАТО легше та простіше,ніж до недомера луцького.

А навіщо взагалі до нього заходити?

45 минут назад, Nokian сказал:

В результаті життя в селі просто людяніше

Можна детальніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А навіщо взагалі до нього заходити?

Чого так?Різні питання виникають.Приклади,восени обленерго тягнув лінію від нашої підстанції,привезли стовби нові.Питаю,нафіга ще стовби,тільки поставили нові з освітленням-А то не наші,кажуть,в нас проект.До голови затефонували,тормознули ім прокладку і через пару днів протягнули по існуючих.Так нові ще валяються,може кому треба,так на *стремі* постою за магорич:D.А по бруківці,то в мене такі сусіди,*зубри* в цьому питанні.Так голова раз десять приїзджав,поки вкладали.І все зробив підрядчик,як ми хотіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.06.2020 at 23:24, SΩLΩMΩN сказано:

По-перше, сільські жителі, приєднавшись до Луцька, отримують всі ті права й можливості, які мають міські жителі, починаючи від картки лучанина для проїзду в електротранспорті, тобто пільговики їздитимуть безплатно. Не виникатиме проблем зі школами, адже значна частина дітей із приміських сіл ходить у луцькі школи, а також – з дитячими садочками

саламон, це Ваша особиста думка чи ви просто перепостили пістьош без дотримання авторських прав?

в місті свої проблеми зі школами - наприклад, якщо "приписаний" до слабшої школи, а хочеш втрапити до кращої - то треба "порішать" - чи через "позвоночних", чи баблом.

садочки - вони також деякі переповнені, а деякі - не настільки.

тобто, один хрін - що "неприєднаному" селянину треба "рішать", що приєднаному, бо багато міських змушені "рішати".

On 06.06.2020 at 23:27, SΩLΩMΩN сказано:

«Стосовно землі, то завжди була така лякалка: місто прийде і землю забере. Але це не 1917 рік. Ніхто не прийде і не буде забирати землю. Такі чутки поширювали сільські голови, які виступали проти приєднання. Зрозуміло, що Луцьк буде планувати свій розвиток у нових просторових координатах. Можна буде реалізовувати великі інфраструктурні проєкти. Та й ціна землі у Луцькій міській ОТГ зросте суттєво. Люди виграють у ціні землі, бо це стає земля міської ОТГ».

аналогічно маячня.

найдорожча земля під забудову як була в "царських селах" в Липинах, так і залишилась, але мабуть ніколи не зрівняється з ціною землі в центрі міста. а земля на Вишкові як була дешевша ніж в "царських селах" 12 років тому, такою і є зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rrid сказано:

а земля на Вишкові як була дешевша

біля відстійників вона не може бути дорогою 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, alexvvv сказал:

біля відстійників вона не може бути дорогою 

Я пам'ятаю часи, коли на Рованцях ніхто не хотів купувати участки бо там смердів цукровий. Зараз там крім цукрового смердить ще їхня "дочка" Біопек і ділянка в 12 сотих коштує 18 000 доларів. Я дав оголошення і... ділянку ще не купив, немає пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Я пам'ятаю часи, коли на Рованцях ніхто не хотів купувати участки бо там смердів цукровий. Зараз там крім цукрового смердить ще їхня "дочка" Біопек і ділянка в 12 сотих коштує 18 000 доларів. Я дав оголошення і... ділянку ще не купив, немає пропозицій.

мені на рованцях не смердить, то в районі львівської -гпз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Навіщо села так хочуть автономії і виступають проти приєднання до Луцька?

 

Поки не почув жодного аргументу. Єдине пояснення - голови сільради не хочуть втратити владу.

розкажу зі свого досвіду.

маю дачу.

при будь-яких питаннях - можна передзвонити до голови сільради, проконсультуватись, оперативно все зробити.

в Луцьку - все зовсім інакше в плані простоти адміністрування й термінів. поки не запустили ЦНАП - це взагалі було ходіння по відділах з туманними перспективами, зараз трохи легше, якщо маєш бездоганні документи. якщо ж якісь нюанси є (а в місті завжди вільше "нювансів"), то в результаті візиту в ЦНАП отримаєш тільки письмову "відписку"

а "приєднаним" доведеться вирішувати всі питання через ЦНАП і міськвиконком - це не додає зручності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, alexvvv сказал:

мені на рованцях не смердить, то в районі львівської -гпз

В мене є знайомий лор, можу дати телефон. :)

Пост був трохи не про те смердить на Рованцях чи ні. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, rrid сказано:

саламон, це Ваша особиста думка чи ви просто перепостили пістьош без дотримання авторських прав?

 

 

Було б добре, якиби ви навчились правильно читати мій нікнем.

Зустрічне питання: те що ви написали, це Ваша думка и ви просто перепостили пістьош без дотримання авторських прав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...